messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Już podpadł : Moim celem jest sprawienie, by znowu był najlepszy na świecie . Czyli według niego aktualnie nie jest najlepszy . Ciężko coś widzę ich współprace na boisku ;d
1
Pewnie będzie namawiał Leo na podpisanie kontraktu , nie zdziwię się jeśli mu odpowie : wzmocnienia do 31 sierpnia , potem zastanowimy się nad kontraktem .
5
Nie mogę już na tego gościa patrzeć . Idź precz z tego klubu wać pan wstydu oszczędź .
0
Dobrze , że nadal utrzymuje świetne relacje z piłkarzami Barcy . To tylko pokazuję , że klub jest w tej chwili podzielony na zawodników i zarząd , nie ma w tym wszystkim jakiejś głębszej współpracy na linii gracze i szefowie .
3
Błagam niech oni przyjmą to ofertę , będę się o to modlił bo już mam dość tej telenoweli z Coutinho .
0
Powariowali ? 150 milionów ? . Pewnie to mało rozsądne , ale mówi się trudno , trzeba im tą kasę dać bo inaczej nici z transferu a na kolejna telenowele z innymi piłkarzami nie ma już czasu .
1
100 % racji ... czas ucieka a oni dalej bawią się w targowanie .
0
Jestem pod ogromnym wrażeniem jego zachowania . Mógł przecież się przestraszyć i poprostu bać się o własne zdrowie a mimo to ruszył poszkodowanym na pomoc . Wielkie brawa za odwagę .
0
Jeśli to by się stało faktem byłby to koniec Barcelony na wiele lat . Nawet nie chce o tym myśleć , przerażające .
0
Jak zawsze Iniesta z szacunkiem do wszystkich . Najbardziej lubię kiedy on się wypowiada . Prawdziwa legenda tego klubu i niezwykle inteligentny człowiek .
1
On musi zostać na wiele wiele lat . Ma zadatki na to by być legendą tego klubu , między innymi dzięki swojej waleczności .
0
Ustawienie Messiego dzisiaj w roli fałyszywej 9 było dziś dobrym pomysłem . Nie wiem tylko jak będzie to wyglądało jak Suarez wróci bo szczerze nie wyobrażam sobie jego na skrzydle . Być może będziemy grali bez prawoskrzydłowego , wtedy pole do popisu w ofensywie będzie miał Semedo / Vidal .
0
Cieszy zwycięstwo jak i dobra postawa poszczególnych piłkarzy . Semedo występ jak najbardziej na plus , solidny piłkarz który może być dobrym wzmocnieniem , Roberto pokazał , że w pomocy również radzi sobie dobrze i może być realną alternatywą dla Iniesty , brawa nalezą się również Deulofeu , nie jest to poziom Neymara , ale na średniaków ligowych może śmiało wychodzić w podstawowym składzie . Mam nadzieję , że to nie był jednorazowy wystrzał tych piłkarzy i w bieżącym sezonie czy to w podstawowym składzie czy to po wejściu z ławki będą dawali drużynie tyle co dzisiaj . Szkoda Leo , miał dziś wyjątkowego pecha 3 słupki mówią same za siebie . Jedziemy dalej drużyno !!!
0
Oddali by już tego Coutinho bo naprawdę to się robi denerwujące i co raz bardziej kompromituje ten zarząd .
0
A niech dadzą nawet i dziewięćset . Nie interesuje mnie jak oni to zrobią , kadra na nowy sezon ma być .
0
No rewelacja , jeszcze tego brakowało ...
0
Tego czasu jest co raz mniej . Bierzcie się do roboty i dawajcie kasę Liverpoolovi i Borussi bo tu już nie ma się co targować ... wóz albo przewóz ...
0
Powodzenia w dalszym życiu . Zawszę będę go miło wspominał , bramkarz może nie genialny , ale jak na standardy Barcelony radził sobie bardzo dobrze , tyle razy nas ratował przed utratą bramki , że naprawdę nalezą mu się podziękowania . Jeszcze ile on grał u nas , szmat czasu .
1
Dokładnie tak . Nam właśnie takich piłkarzy brakuje .
46
100 % prawdy , ja jak i większość kibiców Barcelony zapewne teraz się tak czuje .
2
W złości się pisze różne rzeczy , ale dobra być może trochę z tym przesadziłem ...
2
Fantastyczny mecz Realu . Należy oddać królewskiemu co królewskie . Kosmiczny zespół i nie ma w tym momencie lepszej drużyny od nich , są poza zasięgiem . A ta ich dominacja może jeszcze trochę potrwać , zanosi się na to , że może być tak jak kilka lat temu z nami kiedy trenerem był Guardiola . Drużyna Zidane jest znakomicie poukładana , tam każdy gracz który wchodzi na boisko coś wnosi . Trzeba się przygotować na to , że regularnie mogą nas ogrywać a ta dominacja tak naprawdę dopiero się zaczyna i mogą się zrównać trofeami z Barceloną za Guardioli a nawet ją przebić . Grają fantastyczna piłkę i miło się ich ogląda . A my ? cóż stoimy w miejscu a zasadzie to się cofamy , zarząd od pięciu lat popełnia katastrofalne błędy , te transfery to w większości po za Umtitim niewypały , przespaliśmy moment w którym należyło sprowadzić przyszłościowych zawodników którzy by byli w klubie na lata , a tak sprowadziliśmy takich geniuszy jak Gomes , Mathieu , Arda , Paco , Vermalen za grube miliony . Trzeba się jak najszybciej otrząsnąć i wrócić do tego w czym byliśmy najlepsi czyli wychowywania , a jak nie ma wychowanków na odpowiednim poziomie należy zainwestować w młodych zawodników . W przeciwnym razie ta dominacja Realu może trwać jeszcze długo .
0
Teraz bez przerwy przy naszych niepowodzeniach będzie mówił Remontada nie jest możliwa . Widać nadal mu się śni ta pamiętna noc na Camp Nou :)
0
Ustawienie 4-2-1-3 Messi na 10 a Paco jako taki fałszywy prawoskrzydlowy , by Semedo grał bardziej ofensywnie i robił za skrzydłowego .
0
Stegen - Semedo, Pique , Umtiti , Alba - Sergio , Rakitić - Messi - Alcaser , Suarez , Denis . Mam nadzieje , że zobaczę taka 11 .
0
Oddawać go ... Bardzo lubię liverpool i kibicuje im w lidze angielskiej , ale już dość sentymentów oddajcie go proszę :(
2
Trudno się z nim nie zgodzić . Kiedyś to my stawialiśmy na wychowanków i byliśmy podziwiani za to , teraz ta sytuacja się odwróciła i to Real bardziej stawia na młodych a my co chwilę musimy szukać jakiś drogich transferów . Nie wiem z czego to wynika , albo zarząd zrezygnował z tego pomysłu bojąc się że ci młodzi zbyt długo będą wchodzić do zespołu i prezentować odpowiedni poziom albo rzeczywiście nie ma w naszej szkółce młodych piłkarzy z odpowiednim poziomem by grać w Barcelonie .
4
Nie no , to jest tak żałosne że aż śmieszne :d
0
W lidze chińskiej Paulinho udowadniał, że dobrze czuje się w odbiorze piłki i potrafi angażować się w akcje ofensywne, a także podawać..... A TAKŻE PODAWAĆ :O łał , rewelacja normalnie ...
0
Fantastyczna wiadomość . On się nie nadaje do Barcelony jak dla mnie , ale zobaczymy . Nie sądzę by podniósł poziom gry drużyny , bardziej go widzę w roli takiego piłkarza od zadań specjalnych ale żeby był jakimś wielkim wzmocnieniem to słabo . Oby jednak się sprawdził chociaż jako ten gracz od zadań specjalnych .