messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zawodnik meczu . Dziwne , ale jednak prawdziwe . Brawo Paco !!!
29
Dobry mecz Ivana . Jak zwykle harował aż miło , do tego ta asysta . Oby miał więcej takich meczów a nie tak jak ostatnio jeden dobry , drugi zły .
5
Fajnie wyglądało to ustawienie 4-3-1-2 z Alceserem i Suarezem na ataku . Niestety kiedy Paco zszedł z boiska wszystko siadło , nie wiem czemu Velverde nie ściągnął Suareza który się męczy niesamowicie . Alcaser miałby szanse na 3 gole a tak to grał Luis który zagrał katastrofalnie . On ma przede wszystkim problem fizyczny , brakuje mu pewności siebie . Trzeba czekać aż wróci do dobrego grania . Miejmy nadzieje że ta przerwa na reprezentacje dobrze mu zrobi , przydałoby by mu się nawet kilka meczów odpoczynku by wrócił świeży .
3
Wynik napewno jest dużym rozczarowaniem , ale gra wcale nie była zła . Zabrakło wykończenia . Gratulacje dla Olimpiakosu który zagrał świetny mecz na ten moment ponad swoje możliwości . Dobra wiadomość jest taka , że Juve tylko zremisowało i nawet jak przegramy w Turynie pod warunkiem że nie wysoko to awansujemy z pierwszego miejsca :)
3
Przychodził jako ktoś kto nie wyróżnia się techniką a gra jakby to była jego mocna strona . Miło się patrzy jak niespodziewana kiwką bądź sombrero przerzuca piłkę nad przeciwnikiem . Widać , że zawsze to miał bo tego nie da się nauczyć w wieku 29 lat . On dopiero teraz to pokazuję i chwała mu za to . Rewelacyjny jest i to trzeba oddać temu beznadziejnemu tak czy siak zarządowi .
1
Rewelacyjny występ . Nic dodać nic ująć :)
8
Solidny mecz Barcelony . Nie ma co ukrywać , że ter Stegen wybronił nam to zwycięstwo , znakomity występ , zdecydowanie najlepszy zawodnik spotkania. O Messim nie warto nic pisać bo w każdym spotkaniu robi coś ekstra , brawa dla Paulinho miło się ogląda jego grę . Ogólnie mecz na plus , a szczególne brawa należą się bramkarzowi i temu kosmicie co gra z przodu .
6
Ma 100% racji . To co Messi zrobił w meczu z Ekwadorem było niesamowite , właściwie sam wygrał Argentynie awans na mundial , po za tym te pechowo przegrane finały ... Zdecydowanie zasługuję by być mistrzem świata , pytanie tylko czy koledzy z drużyny mu pomogą ? .
1
Solidny występ Belga . Chciałbym go zobaczyć na tle mocniejszego przeciwnika , może w lidze mistrzów z Olimpiakosem ? choć wątpie , że Valverde go wystawi w podstawowym składzie .
2
Niezły mecz , fajnie się go oglądało . Co do naszych wszyscy po za Gomesem i D.Suarezem wypadli dobrze na tle 3-ligowego zespołu jak kolwiek dziwnie się to czyta :)
0
Ma ostatnio dobry okres zarówno w klubie jak i reprezentacji . Oby mu się wiodło jak najlepiej jednak o regularną grę nie będzie łatwo . Jak Alba wróci Digne znowu będzie rezerwowym a w reprezentacji też nie jestem pewien czy będzie podstawowym lewym obrońcą . Wypada mu tylko życzyć wielu meczów i satysfakcji z wykonywanej pracy :)
0
Bo w poprzednim sezonie był Neymar a Suarez skupiał się tylko na strzelaniu goli . Swoją drogą ciekawa statystyka jestem ciekaw skąd ją masz :)
0
Strasznie mnie ucieszyła jego bramka , co prawda szczęśliwa ale jednak :) Nawet nie pamiętam kiedy on ostatni raz strzelił gola , zapewne dawno więc podwójna satysfakcja z tego jest :)
5
Według mnie bagatelizowanie formy Suareza i mówienie , że wszystko jest okey jest błędne . Ten człowiek rusza się strasznie , wygląda jak by kilka miesięcy nie trenował , rozumiem że on musi grać bo jednak instynkt strzelecki zawsze będzie miał niezależnie od formy , jednak jak patrze jak on się porusza ... Zero pojedynków , bez przerwy granie z pierwszej piłki . Ewidentnie jest jakiś problem i trzeba go szybko rozwiązać .
0
Zwycięstwo cieszy , natomiast forma Suareza w tym meczu to była tragedia . Co kontakt z piłką to strata . Nie wiem co się z tym facetem stało , forma fizyczna i problemy z nie wyleczonym urazem nie mogą tłumaczyć tego , że gość boi się nie grać na jeden kontakt . Kiedy tylko ktoś do niego dobiega ten pozbywa się piłki jak by go parzyła . 0 dryblingu , zero ryzyka , gra na alibi po prostu . Gdzie jest ten zawodnik z Liverpoolu który potrafił okiwać dwóch , trzech obrońców i strzelić bramkę . Mam nadzieje , że wróci do dobrej gry bo na ten moment Lewandowski go wciąga nosem .
0
No nie wiem , w każdej plotce jest ziarenko prawdy .
0
Życzę mu tego żeby pojechał na mundial . Jak zwykle w meczu bardzo aktywny , ale też bardzo chaotyczny . Oby szło mu coraz lepiej .
1
Bardzo dobry jego mecz . Mamy zastępstwo dla Alby , może nie daje tyle co Hiszpan przede wszystkim w ataku o tyle w obronie gra bardzo solidnie , no i strzelił gola także z tą grą do przodu też nie tak źle ;)
0
Ja bym powiedział że działał głupio , myślał że mu się upiecze . Oj chyba rozstanie z Shakirą źle mu zrobiło bo niedawno gdzieś przeczytałem że się wyprowadziła od niego z dzieckiem .
2
Pique jest w fatalnej formie . Niepokoi mnie sytuacja naszych środkowych obrońców . O ile Umtiti jest niepodważalną postacią o tyle Pique gra słabo , Mascherano też nie wydaje się być w swojej najlepszej dyspozycji co pokazał mecz Argentyny z Ekwadorem . Musi swoją szanse dostać Vermalen , co jeśli nie daj Boże Umtiti dozna kontuzji , Masche również a Pique dalej będzie się błaźnił ? Tak samo nie podoba mi się sytuacja Denisa , chłop nie tak dawno zaliczał całkiem udane mecze a teraz od bodajże 3 meczów nie wchodzi nawet na minute . To młody utalentowany chłopak który wkońcu zasługuje na grę co pokazał , nie wiem czemu Valverde go tak pomija . Ale dobra dość narzekania najważniejsza wygrana !
1
Przyjemnie się czyta wypowiedzi tego Pana . Odrazu wracają wspomnienia z tych czasów gdy Pep był trenerem Barcy . To była najlepsza drużyna w historii nie mam co do tego żadnych wątpliwości .
0
Mam nadzieje , że zagra w podstawowej 11 :) Może się przydać na Olimpiakos który zapewne przyjedzie na Camp nou się głównie bronić .
1
Porównywanie R10 z Neymarem nie ma sensu . R10 odszedł bo już mu brakowało motywacji na granie u nas , zrobił dla nas tyle ile mógł , bardzo dobrze postąpił odchodząc bo nie było by miejsca dla niego . Neymar natomiast poszedł za pieniędzmi by być numerem jeden w wielkim klubie , rola tego wiecznie drugiego przestała mu pasować . Reasumując : Roni zostawił w Barcelonie serce i radość a Neymar kilka ładnych bramek i pojedynczych tricków ;)
6
Ter Stegen wygląda świetnie , takiego bramkarza potrzebujemy , jeśli obrona zawiedzie musi być bramkarz co będzie bronił takie strzały jak dziś . Oby tak dalej Mats :D
1
Kiedy przed meczem zobaczyłem że Gomes jest w 11 pomyślałem , że Lucho wrócił :D Fakt faktem Portugalczyk zagrał całkiem niezły mecz .
0
No szkoda tych 3 pkt , ale remis przed meczem można było brać w ciemno . Trudny teren także tego ... lepiej zremisować z Atletico niż z np Getafe :)
3
Zasłużony podział punktów . Myślę , że można się cieszyć z tego remisu bo na trudnym terenie i z Atletico . Pierwsza połowa słaba , lecz w drugiej drużyna pozytywnie zareagowała i narzuciła swój styl . Dobre zmiany Valverde , zauważył że gracze Simeone mają co raz mniej sił i wpuścił szybkiego i przebojowego Deulofeu , dokładnie grającego Roberto i Paulinho którego w polu karnym trzeba kryć jak Suareza . Niezły mecz Gomesa , nie pamiętam kiedy ostatnio i czy wogóle zagrał tak solidnie od pierwszej minuty jak w tym meczu . Ogólnie 1pkt na duży plus i oby drużyna cały czas podążała w dobrym kierunku .
0
Klasowi piłkarze mimo podobnej charakterystyki są w stanie ze sobą grać tym bardziej , że są z jednego kraju . Taki tercet mógłby odpalić .
0
Chciałbym jeszcze zobaczyć duet Messi , Aguero w reprezentacji . Być może na mudnialu ta dwójka będzie razem grać . Wymarzone tridente Argentyny : Dybala , Messi , Aguero :)
2
Jeżeli dalej tak będzie wyglądać gra defensywna drużyny to zespoły które się będą z nami mierzyć na prawdę będą miały poważny kłopot ze strzelaniem nam goli . Nie pamiętam na przestrzeni ostatnich lat że Barca była tak dobrze zorganizowana z tyłu . To nam może bardzo pomóc w wygrywaniu trofeów , liczę , że ta tendencja nie będzie znacząco spadać .