3

I to mi się podoba . Trzeba go wspierać mimo to że do Barcy się nie nadaję jest częścią tej drużyny i kiedy wchodzi na boisko należy mu pomagać a nie jeszcze bardziej dołować . Zdecydowany + dla kibiców . Co do jego wejścia , nic wielkiego nie pokazał , ale tego można było się spodziewać , najważniejsze , że nie przeszkadzał , nie tracił piłek i pomagał drużynie w defensywie .

2

Brawa dla trenera za taktykę na ten mecz . Conte to szczfany lis ale Valverde mu nie ustępuje , potrafi maksimum wykorzystać potencjał piłkarzy jakich ma do dyspozycji .

0

Właśnie takiego meczu w wykonaniu Barcy można było się spodziewać , natomiast też na + postawa Chelsea . Potrafili nas zdominować i zasługiwali na przynajmniej bramkę . Koniec końców wygrywamy i to się liczy , byliśmy dziś do bólu skuteczni .Czekam z niecierpliwością na losowanie , biorę wszystko byle nie City :)

3

Ja bym mu radził odejście , skoro nie potrafi tutaj być sobą . Tak będzie dla niego i dla Barcy najlepiej . Niech on odnajdzie radość gry w piłkę i pewność siebie w innym zespole a my będziemy mieli ten przywilej nie oglądać jego popisów na boisku .

0

Aż ciężko w to uwierzyć że taki napastnik tak dawno strzelił w lidze mistrzów. Szczerze to nie wiedziałem że ma taką złą serię. Mam nadzieję że z Chelsea coś strzeli i się odblokuje.

0

Ja bym nie przesadzał z tymi porównaniami . Gra w Brazylli a Hiszapnii to zupełnie co innego , tutaj nie było by mu tak prosto . Nie wiem jak gra bo nie widziałem go w akcji , musze na youtube zobaczyć i ocenić , ale skoro wszyscy go chwalą to pewnie ma coś w sobie . Oby to nie był niewypał transferowy w stylu Gomesa czy chygryńskiego ;)

7

Te słowa będziemy cierpieć są trochę niepokojące . Mam nadzieje , że tak się nie zdarzy i spokojnie wygramy z Chelsea bo szczerze nie chce żadnego horroru i nerwowego oglądania meczu .

0

No i zadanie wykonane . Bez zbytniego przemęczania pokonaliśmy rozsypaną Malagę i o to tak naprawdę chodziło . Coutinho i Dembele dobry mecz zagrali także można być zadowolonym a że nie było fajerwerków ? w tym meczu nie to było najważniejsze .

1

Smieszny jest ten piłkarzyna . Niech się wkońcu dziecko zdecyduje czego chce , a nie raz Paryż , zaraz Barca , a za chwile pewnie będzie Real . I my jeszcze mamy tyle kasy za niego płacić ? W życiu , ja tam go nie chce z powrotem , niech się kisi w tym Paryżu .

3

To był jeden z najlepszych meczy jaki w życiu oglądałem . To ile było emocji po końcowym gwizdku było nie do opisania. W dalszym ciągu kiedy oglądam skrót tego meczu z komentarzem Rafała Wolskiego mam ciarki . Kosmiczny mecz Barcelony niezależnie od tego jak PSG beznadziejnie zagrało .

4

Mocne słowa , ale jakże prawdziwe .

2

Można się z niego śmiać i mówić , że się nie nadaję natomiast nie akceptuje tego , że kibice gwiżdżą na swojego zawodnika tym bardziej że zespół prowadził i należało każdemu z nich pomóc a nie gwizdać . Gomes w momencie kiedy jest na boisku powinien być wspierany a po meczu można już go realnie oceniać . Nie podoba mi się zachowanie kibiców , jeśli rzeczywiście gwizdali na niego to po prostu niektórzy z nich dali plamę i tyle w tym temacie .

4

Jestem bardzo zadowolony z postawy drużyny . Pokazała charakter , moc , walkę do końca , koncentracje i w zasadzie wszystko co przełożyło się na wynik . Przez znaczną część drugiej połowy odniosłem wrażenie , że zespół jest zmęczony , ale od 70 min siły wróciły i dowieźliśmy ten wynik do końca . Brawa za walkę dla całej drużyny , Atletico nie miało argumentów by strzelić bramkę i tylko jakaś dekoncentracja mogła by im w tym pomóc , na szczęście tego nie było . Pewnie kroczymy po mistrzostwo i w 95 % już je mamy :D

6

Czasu się nie cofnie , teraz jest tylko gdybanie co by było gdyby . Moim zdanie jego przygoda wraz z przyjściem Pepa dobiegła końca , Brazylijczyk nie pogodził by się z rolą rezerwowego a w zespole Guardioli każdy musiał uczestniczyć w presingu do którego R10 nie był przyzwyczajony . I tak napisał wspaniałą historie za którą jestem mu ogromnie wdzięczny . To dzięki R10 wielu kibiców w tym ja pokochało Barcelone i to tak na prawdę w tym wszystkim jest najważniejsze a to czy grałby dobrze gdyby został to sprawa drugorzędna :)

8

Straciliśmy punkty na własne życzenie ! Zabrakło koncentracji , nawet nie chodzi o to że w tym meczu się oszczędzaliśmy co było zrozumiałe ale o brak koncentracji przez pełne 90 min . Myślę , że jak byśmy byli cały mecz skupieni to nawet przy meczu w którym się oszczędzaliśmy powinniśmy chociaż to 1-0 dociągnąć do końca a tak to zrobiło się ciepło i w niedziele gramy być może mecz sezonu . Trzeba wygrać i postawić kropkę nad i nie ma innego wyjścia .

0

Zauważyłem. Wcześniej coś pisało że po za kadrą.

1

Dlaczego nie ma Miny ? Kiedy debiutował zagrał dobrze , czyżby się obijał na treningach?

1

Swietny mecz Barcelony . Coutinho bardzo dobrze , Dembele w drugiej połowie się rozkręcił , miło się ich dwóch oglądało choć szczerze jakoś nie mogę sobie ich wyobrazić razem w meczu z jakimś bardzo trudnym przeciwnikiem . Defensywa mogła by wtedy ucierpieć , ale na takie mecze mogą grać razem .

0

Za to mało ciekawa jest twoja złośliwość. Jak nie masz mi nic konkretnego do napisania to lepiej nie pisz wcale .

0

Trener nie kojarzy piłkarza którym interesuje się Barca to ciekawe . Czyżby władzę kompletnie nie omawiali z nim przyszłych transferów ? Co do Luisa i Leo myślę że to dobry moment by dać im trochę odpocząć wkońcu są Dembele i Coutinho a teraz jest czas by wreszcie zagrali razem . Pytanie tylko kto będzie grał na środku ataku skoro nie ma wśród powołanych Paco ? Być może 60 min. zagra Messi a 40 Suarez ? zobaczymy jutro . Liczę , że zarówno Dembele jak i Coutinho zagrają od pierwszej minuty :)

3

Super że podpisał kontrakt i zostaję z nami . Widzę w nim przyszłą legendę i kapitana klubu . Wspaniale nam się rozwija , oby tak dalej .

24

Niezrozumiała nota na Busqetsa . Owszem nie można go winić za cały mecz , ale żeby zawodnik meczu ? To już bardziej Iniesta .

9

Absolutnie nie było karnego . Suarzez przez sprytnie chciał wymusić tego karnego jednak tym razem mu się nie udało . Za często się kładzie , dlatego nawet jak jest faulowany sędziowie są zdania że przesadzał i gra jest kontynuowana .

3

Wielkie brawa dla Iniesty za ten rozpaczliwy bieg po błędzie piłkarzy Chelsea kiedy wygarnął piłkę i wyłożył ją Messiemu . On dziś nie zawiódł , jak najbardziej mecz na plus w jego wykonaniu .

0

Mam mieszane uczucia po tym meczu . Niby remis jest dobrym wynikiem przed rewanżem na Camp Nou jednak gra nie powalała . Graliśmy wolno , ślamazarnie , najbardziej irytowało mnie szczególnie w pierwszej połowie kiedy mieliśmy kilka razy okazje na szybki atak a my albo zwalnialiśmy i wracaliśmy do klepania , albo niedokładnie ktoś podał . To wyglądało jak byśmy grali na remis , a Barca nigdy nie gra na remis to jest nie do pomyślenia . Wiliam to wogóle dziś robił z Busqetsem co chciał , Busi to chyba najsłabiej biegowo wygląda z całej drużyny na tym poziomie tak się objeżdżać to aż żal patrzeć . Ewidentnie był jakiś problem fizyczny , drużyna nie biegała tak jak powinna , jak by zrobić dziś takie porównanie piłkarze Chelsea kontra Barca to tam każdy by chyba biegał szybciej no może prócz Alby . Chelsea podarowała nam bramkę , popełnili jeden koszmarny błąd który na tym poziomie musi być wykorzystany , ale ogólnie drużyna z Anglii bardziej zasłużyła na zwycięstwo , na szczęście Fart był dziś po naszej stronie .

1

Troszeczkę przesadził z tym jednym z najlepszych piłkarzy ... Ja bym powiedział , że Coutinho aspiruje do tego miana , Póki co są piłkarze lepsi od niego ale przyszłość przed nim , ma dopiero 25 lat .

3

Ogólnie słaby mecz Barcelony , ale najważniejsze , że zwycięski . Drużyna odnoszę wrażenie się oszczędzała wkońcu najważniejszy mecz będzie następny :)

0

Nie wiem czy to dobry pomysł że podaje podstawową jedenastkę . Rywale mają teraz podpowiedź i mogą przygotowywać się pod tą jedenastkę zakładając , że tak Brazylijczycy wyjdą na pierwszy mecz turnieju . Dziwna decyzja i dla mnie kompletnie nie zrozumiała .

0

To było piękne , do dziś jak to wspominam wracają emocję :) Liczę , że w tym dwumeczu nie będzie żadnego horroru i spokojnie wyeliminujemy Chelsea :)

0

Można się było tego spodziewać . Ciekawe co tym razem było nie tak na Bernabeu ? może zbyt niskie temperatury w tamtejszej części Madrytu ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?