messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym wolał zobaczyć zmienników typu Denis , Mina , Digne , Paco . Niech pokażą na co ich stać .
21
Bez przesady z tą 1 dla Roberto . Przecież zaliczył asystę a do momentu czerwonej kartki grał solidnie . Gdyby nie jego podanie nie było by bramki Suareza .
4
Nie brałbym tego na poważnie ... Roberto dostał czerwoną kartkę , wiadomo że musiał wejść defensywny piłkarz w tym wypadku Semedo żeby była większa równowaga w drużynie . Nie było potrzeby wpuszczać Dembele w tym meczu . Jakaś miarodajna ocena jego przydatności do drużyny będzie miała miejsce po zakończeniu następnego sezonu . Na ten moment nie ma sensu go oceniać bo przez większą część sezonu leczył kontuzje , dopiero w następny będzie można go rozliczać o ile zostanie , ale mam nadzieje że zostanie .
0
Taka mała szpila dla Piłkarzy Barcy . Uważam że nie powinni wogóle wchodzić w tą grę Realu z której biali są znani . Od Ramosa i Suareza to się wszystko zaczeło , potem Messi atakuje Ramosa , Bale Umtitiego a skończyło się na czerwieni dla Roberto (w tym wypadku dobra decyzja sędziego) . Roberto nie powinien dać się tak prowokować , nie wiem po co nasi wchodzili w te brudne gierki zamiast skupić się na grze w piłkę . Jedno jest pewne , sędziowanie było dramatyczne , Bale powinien dostać czerwo , nie powinno być gola Messiego bo Suarez faulował Varana , nie słusznie zabrana bramka Suareza , karny na Marcelo .... tego było zdecydowanie za dużo ...
0
Dzięki Andres za wszystko jeszcze raz . Oglądać tego gościa na boisku to była czysta przyjemność .
2
Fantastyczny mecz . Prawie wszystko w tym spotkaniu było na świetnym poziomie prócz praca sędziów która była żenująca . Sędzia się mylił w dwie strony po za tym nie chce się pisać o tych wszystkich błędach bo było ich za dużo więc wypada się skupić tylko na sportowej rywalizacji . Remis jak najbardziej zasłużony , oba zespoły pokazały że są zdecydowanie najlepsze w ofensywie , cieszy kolejny mecz bez porażki i można być dumnym że Barca grając w osłabieniu nie dała się stłamsić Realowi . Już czekam na kolejny klasyk a niestety takowy dopiero za kilka miesięcy .
1
Ten filmik to coś pięknego . Prawdziwy magik , szkoda , że już go nie będzie dane oglądać w tego typu spotkaniach i ogólnie we wszystkich meczach Barcelony . Kiedy w niedziele usłyszę pierwszy gwizdek sędziego i Iniesta będzie na boisku od początku lub wejdzie z ławki każdy jego kontakt z piłką będę się starał zapamiętać na jak najdłużej :D
1
Kupić gościa za tyle kasy by po sezonie go wypożyczać ... to zdecydowanie nie jest dobry pomysł . Powinien zostać i się ogrywać przystosowując swoją grę do gry drużyny .
3
Żenujące jest twoje podejście .
13
Wielkie brawa dla trenera za ten sezon . Trzeba otwarcie powiedzieć , że dał radę i sprawdził się . W następnym sezonie napewno głównym celem będzie liga mistrzów , liczę , że wszyscy w klubie wykonają odpowiednie kroki by i w Europie pokusić się o zwycięstwo nawet kosztem La ligi i Pucharu króla .
1
To był radosny mecz tak to można określić . Obie drużyny zagrały bardzo ofensywnie zapominając o defensywie . Dla postronnego widza mecz mógł się podobać . Mamy to mistrzostwo i myślę , że oficjalnie można uznać ten sezon za udany niezależnie od tego czy Real wygra ligę mistrzów czy nie . To już nie jest od nas zależne więc należy się cieszyć z tego dubletu w 100% i go docenić . Valverde zrobił kapitalną robotę , gdyby ktoś przed sezonem mi powiedział że zgarniemy dublet i w lidze nie przegramy żadnego spotkania ( stan na teraz ) to ciężko by mi było w to uwierzyć patrząc na to ile zamieszania w klubie było przed sezonem . Pozostał tylko jeden ważny mecz do końca , za tydzień gramy z Realem i czy jesteśmy tym mistrzem czy nie , nie ma to znaczenia , z białymi trzeba wygrać ! :D
0
Prawdopodobnie za czasów Zidane , Maldiniego , Ronaldo ( El fenomeno ) ktoś taki zdobył by złotą piłkę . Niestety , albo i stety zależy jak kto na to patrzy w erze Messiego i Ronaldo było to praktycznie nie osiągalne dla gracza z małą liczbą goli .
1
Patrząc na to zdj prawie się wzruszyłem ;( Ciężki dzień dla wszystkich socios Barcelony .
0
Dziękujemy za wszystko i powodzenia w Chinach . Nigdy nie zapomnę jego bramki w półfinale z Chelsea . Legenda i wzór do naśladowania , szkoda że ten czas tak leci , Puyol , Xavi , teraz Iniesta ... Ze starej gwardii zostali jeszcze Messi , Pique i Busqets . Aż strach pomyśleć co będzie jak ich zabraknie .
0
Pozytywny wariat z niego był . Trochę brakuję tu takich od atmosfery typu Alves czy Pinto :D
0
Neymar ? Nie przypominam sobie żeby był tak decydujący jak teraz Salah .
15
Salah to jest w tym momencie na poziomie Messiego i Ronaldo . Nie było jeszcze piłkarza który tak bardzo zbliżył się poziomem do tych dwóch kosmitów . Jest prze kotem , jak Liverpool wygra ligę mistrzów a Egipt na mundialu dojdzie dajmy na to do ćwierćfinału to przy słabym turnieju Portugalii i Argentyny ma realne szansę na złotą piłkę . Niesamowity piłkarz :)
1
Zdecydowanie zawodnik meczu , nie wiem czy w którymś meczu w tym sezonie zagrał równie kapitalnie , widać , że był mega zmobilizowany i na tym zyskała również cała drużyna . Iniesta w swojej najlepszej dyspozycji to po prostu najlepszy pomocnik świata .
1
Kapitalny mecz Iniesty i ehh to jego pożegnanie ... Będę to pamiętał już zawsze . Dziękujemy Andres za wszystko i powodzenia !!!!
4
To było niesamowite. Nasz najlepszy mecz w tym sezonie , zagraliśmy spektakularnie , aż brak słów na te akcje Barcelony . W pewnym momencie aż żal mi się zrobiło tej Sevilli ale rzeczywiście padła ofiarą tego co się stało w Rzymie. I to pożegnanie Andresa..... pisze pożegnanie bo po tym jak schodził z boiska żegnamy przez wszystkich i jeszcze na dodatek wzruszony nie mam wątpliwości że to był ostatni jego finał w koszulce Barcelony . To była swego rodzaju jego decyzja jaką podjął. Dziękujemy Andres , powodzenia , no i oczywiście VAMOS BARCA!!!!!!
0
Wreszcie tego typu info o nim . Myślałem że nici z tego i zostanie na następny sezon . Dla jego dobra niech szuka sobie nowego klubu a Barca niech mu w tym pomoże .
7
Paco widać pazerny na gole . Piłka spokojnie wturlała by się do bramki , ale to dobrze , ogólnie mecz jak najbardziej na plus w jego wykonaniu :)
4
Można być spokojnie zadowolonym po dzisiejszym meczu , prawie każdy ze zmienników wniósł dziś do gry coś pozytywnego , pisze prawie każdy bo Gomes niestety znowu zagrał słabo i dla jego dobra lepiej niech opuści nas po sezonie i znajdzie spokój i pewność siebie . Chłopak nie radzi se mentalnie i to widać , nie jest to kwestia tylko jego umiejętności które co by nie mówić są za małe by grać w Barcelonie . Celta doprowadzając do remisu strzeliła gola ręką , dobrze że mamy bezpieczną przewagę bo gdyby nie to było by gorąco po tym meczu a tak ten remis i tak nas satysfakcjonuje .
4
Jest dokładnie taki skład jaki chciałem :D Bardzo dobra decyzja Valverde , ważniejszy mecz gramy w sobotę , dziś nawet możemy przegrać i tak nic złego nam się nie stanie .
0
Jego adaptacja przebiega bez zarzutów . Nie gra we wszystkich meczach bo nie może a i tak kiedy wychodzi na boisko potrafi zagrać taką genialną piłkę jak choćby ta do Suareza . Sądzę że z nim może być podobnie jak z Neymarem pierwszy sezon to takie wejście do drużyny i spokojne rozkręcanie a w drugim to będzie już petarda :D
1
Gra lepsza jak z Romą jednak to dalej nie było to . Zwycięstwo wymęczone jednak ważne , że jest . Robimy kolejny krok w stronę tytułu i to cieszy . Trzeba liczyć że zespół zagra zdecydowanie lepiej przede wszystkim w finale pucharu króla i podczas El Classico .
0
Coutinho znowu się będzie marnował przy prawej stronie pewnie :( Szkoda , że nie ma Paco i Vermalena . Suarez i Umtiti mogli by se odpocząć i przemyśleć pewne rzeczy po porażce z Romą xd
0
Wszyscy czytelnicy dali 1 każdemu bez wyjątku XD W sumie się nie dziwie , jak się skończył ten mecz to aż się nie chciało tego wszystkiego analizować bo po co ? Cała drużyna zagrała piach i tyle w temacie , nikt lepiej , nikt gorzej bo gorzej się chyba nie dało .
1
A teraz tak tradycyjnie dla świętego spokoju . BARTOMEU DIMISION !!!!
0
Też bym tego chciał , niestety chyba Iniesta tego nie chce a zdanie zawodnika w tym temacie jest najważniejsze.