1

Cieszy zwycięstwo i pierwsze trofeum w tym sezonie , miejmy nadzieje , że nie ostatnie . Były pewne mankamenty między innymi przeciętny występ Suareza i Lengleta , ale i tak z racji wyniku z postawy drużyny można być zadowolonym , reszta na swoim dobrym poziomie . Cieszy również postawa Dembele , o ile w pierwszej połowie mało produktywny o tyle w drugiej to był piłkarz którego chciało by się oglądać , nie tracił piłek , wracał do obrony , no i ta bramka cudeńko ! Nie wszyscy byli w optymalnej formie jednak to dopiero początek sezonu , najważniejsze by wszyscy byli w 100 % gotowi na luty kiedy zacznie się walka w lidze mistrzów na całego a to trofeum koniecznie trzeba wygrać nawet kosztem La ligi .

1

Ja bym dał mu ostatnią szansę zakładając że pozbędziemy się Gomesa . Oczywiście małe są szanse by grał w pierwszym składzie , ale jak by tak dajmy na to wchodził z ławki co drugi mecz a nie jak w poprzednim sezonie raz na kilka spotkań i wnosił sporo pozytywów to myślę , że to by nam wyszło na dobre , kontuzje , słaba forma niektórych piłkarzy itp to były by dla niego szanse na pokazanie się nawet niekoniecznie z ławki a od czasu do czasu w pierwszym składzie . Po takim sezonie ktoś napewno dałby za niego więcej niż teraz . Poczekałbym z nim ten jeszcze jeden sezon .

1

Zeby tylko Ernetso nie uparł sie by dawać Messiego na środku ataku a po bokach Suarez i Dembele bądź Malcom . W formacji 4-3-3 Messi musi grac jako ten fałszywy skrzydłowy , w momencie kiedy jesteśmy w posiadaniu piłki Leo może być częściej w środku przez co będzie robić miejsce bocznemu obrońcy , natomiast kiedy będziemy wychodzić z kontry po bokach muszą być Messi i albo Dembele albo Malcom , ewentualnie Coutinho gdyby trener zdecydował sie na bardziej defensywny wariant . W formacji 4-4-2 nie ma problemu bo wiadomo kto na jakiej pozycji ma grać . Pozwoliłem sobie na analizę ala Czesław Michniewicz :D

0

W sumie na tą chwilę to chyba kadrę mamy pełną , choć wiadomo trzeba kogoś sprzedać i niestety mam jakieś dziwne przeczucie że tym kimś nie będzie Gomes xd no ale zobaczymy . W każdym razie przyjdzie czas na oceny tych piłkarzy , na ten moment te ruchy zapowiadają się interesująco :)

0

Nie do końca widzę go u nas , ja dla mnie mało tu pasuje jednak te 20 baniek za co by nie mówić świetnego piłkarza to w zasadzie promocja w tych czasach i ciężko nie skorzystać , jednak szczerze wolałbym tego Rabiota .

5

Trochę go szkoda jednak trzeba sobie otwarcie powiedzieć , że na Barce był po prostu za słaby , Everton to idealne miejsce by tam grał regularnie . Czas się pozbywać piłkarzy którzy poziomem tutaj nie pasują a jak jeszcze jakaś dobra sumka za nich wpadnie tym lepiej .

0

Kolejny piłkarz który najlepszy swój moment ma akurat w meczu z Polską , nawiązuje tu oczywiście do Renato Sancheza a później chłopa nie ma . Miejmy nadzieje , że taka sytuacja nie powtórzy się z Miną .

0

Z tego co pamiętam to rok temu mówił dokładnie tak samo . Jak będzie wchodził regularnie na boisko z ławki i od czasu do czasu grał w pierwszym składzie to już będzie można mówić o postępie . Nie oczekuje od niego , że będzie zawodnikiem pierwszej 11 , ciężko mu będzie wygryść ze składu Coutinho , Dembele .

0

Witamy i powodzenia . Licze na to że to nie będzie kolejny niewypał tylko rzeczywiście piłkarz który wniesie jakość do zespołu . Nie przypominam sobie bym go kiedyś oglądał może raz lub dwa , natomiast ostatnio widziałem bramkę jaką strzelił w lidze francuskiej . Po tej bramce stwierdzam że stylem poruszania się przypomina mi Douglasa Costę :D

1

Po Transferze CR7 do Juve jestem w stanie w to uwierzyć , że jest to możliwe , jednak pytanie jest takie czy Leo rzeczywiście by chciał zamienić Barcelonę na Inter ? Leo cały czas jest głodny kolejnych trofeów a na ten moment Inter nie jest żadnym Europejskim mocarzem więc ten transfer jest mało realny , ale nie niemożliwy . Nie ma niemożliwego w futbolu .

2

Rozgrywanie super Pucharu Hiszpanii na stadionie po za Hiszpanią to jakieś nieporozumienie . W Hiszpanii jest co najmniej kilka obiektów na których ten mecz mógłby się spokojnie odbyć .

1

Bardzo dobry zawodnik i trzeba być mu wdzięczny za lata gry w koszulce Barcelony . Te jego przerzuty na lewą bądź prawą stronę to był znak firmowy tego piłkarza . Powodzenia Rafa i dziękujemy za wszystko !

2

Najbliżej wygrania mundialu to Messi był 4 lata temu ... Coś się temu Tevesowi pokręciło . Ogólnie odnoszę wrażenie że w Argentynie za dużo jest o Messim a za mało o innych problemach takich jak federacja , drużyna ... ale co ja tam wiem , nie jestem Argentyńczykiem ;)

1

Brakuje go w świecie futbolu na boisku . Aktualnie nie ma gracza który by swoją grą tak porywał ludzi na stadionach , niby są Neymar , Mbappe , ale to nie to samo , czegoś im brakuje by dorównać magi R10 .

0

Bardzo dobry mecz finałowy , Chorwaci w tym meczu mogli się bardziej podobać ale wygrała defensywa i wyrachowanie a to w takich turniejach jest najważniejsze . Francja zdobyła ten tytuł bo po prostu jakościowo miała najlepszy zespół na tych mistrzostwach , świetnie zgrana drużyna wykonująca wszystkie założenia taktyczne podyktowane przez trenera . Grizmann dla mnie najlepszy piłkarz na tym mundialu miał więcej goli i asyst od Modricia dodatkowo był bardziej decydujący aniżeli Modrić któremu oczywiście nie odmawiam świetnie zagranego turnieju . Na ten moment kandydat do złotej piłki nr 1 . Teraz trzeba powoli wracać do szarej rzeczywistości choć oczywiście liczę na to , że ta rzeczywistość nie będzie taka szara dla kibiców Barcelony zważywszy na to że za chwile zacznie się kolejny sezon klubowy :)

2

Gratulacje dla Belgów . Była to w moim odczucia drużyna która najładniej grała w piłkę więc fajnie że skończyli na pudle . Za dwa lata na Euro i za cztery na mundialu mogą być jednymi z faworytów , nie można już o nich mówić jako o czarnych koniach , maja świetną generacje piłkarzy i wykorzystali prawie maksa ze swoich możliwości na tym turnieju , z Francją zabrakło im trochę szczęścia i wyrachowania w defensywie aby móc rywalizować w finale .

8

Jeśli rywalizacja jest u niego wadą to nie wiem czy nie mamy do czynienia z człowiekiem idealnym xd

0

Widzę , że się rozkręcamy w kwestii transferów . Jeszcze jak by taki Hazard przyszedł to wogóle będzie cacy :)

5

Można być zachwycony postawą Chorwacji , po dwóch dogrywkach oni znowu dali radę w trzeciej dogrywce i awansowali do finału . Brawa dla nich . I dobrze , że ci Angole nie będą w finale , jeszcze niech ich Belgia pyknie to nawet medalu nie będą mieli .

10

Dzisiaj skończyła się pewna historia , to była szczególnie dla bezstronnego fana czysta przyjemność móc oglądać rywalizacje Ronaldo i Messiego w La lidze . Niestety Portugalczyk opuszcza real , pisze niestety bo dla fana Barcelony klasyki niby będą takie same a jednak inne zważywszy , że nie będzie w nich Ronaldo . Szacunek dla niego za to co zrobił dla Realu , więcej strzelonych bramek niż rozegranych meczów , 4 ligi mistrzów prawdziwy kosmos . Mimo , że nie jestem jego fanem doceniam jego klasę i dziś piszę Adios . Niech sobie strzela w tej lidze włoskiej ile wlezie , ale mam nadzieje , że ligi mistrzów już nie zwojuje .

1

Mecz był bardzo wyrównany , wygrała drużyna która lepiej wyglądała w obronie . Gratki dla Francji ,ozdobą tego meczu było zagranie piętą Mbappe w polu karnym , to była czysta magia coś ala Ronaldinho :) Oby francuzom udało się wygrać te mistrzostwa , grają ładnie , mają genialnych piłkarzy na których miło się patrzy . Nie można też zapomnieć o Belgach którzy graja świetny turniej i dalej mają szanse na medal a to też będzie dla nich sukces patrząc na to jak w ostatnich wielu latach wypadali na wielkich imprezach .

0

Trzeba życzyć mu powodzenia . Zawsze miło będę wspominał jego pobyt w Barcelonie . W poszczególnych meczach Barca za jego kadencji grała najładniejszą piłkę na świecie głównie za sprawą trójki Messi , Suarez , Neymar . Natomiast chwała trenerowi że potrafił ich tak ustawić na boisku by ten atak świetnie się uzupełniał i współpracował .

8

Wreszcie jakaś dobra informacja . Szkoda tylko że przychodzi w miejsce Paulinho a nie Gomesa xd

0

Nie bardzo rozumiem skąd taki ruch . Koleś przyszedł do nas za nie małe pieniądze i trzeba sobie powiedzieć , że się sprawdził . Może nie grał wszystkich meczów od dechy do dechy , ale był ważnym ogniwem tej drużyny , po co to wypożyczenie ? przecież to jest dla niego krok w tył . Teraz znowu przed sezonem będą cyrki ze sprowadzeniem kogoś sensownego . Kolejna kompromitacja zarządu .

2

Ja potrawie docenić że ktoś jest piłkarsko słabszy a mimo to daje radę nawiązywać walkę poprzez inne elementy . No , ale nie będę się tu kłócił z twoim Januszowym podejściem , wkońcu to Rosjanie grali więc nawet jak doszli do 1/4 to i tak trzeba ich zrugać .

3

Szacunek dla Rosjan za walkę do samego końca ! To chyba była drużyna która najbardziej walczyła ze wszystkich na tym mundialu . O ile w meczach z Urugwajem , Hiszpanią i Chorwacją widać było pewne braki w umiejętnościach to te braki zamazywali zaangażowaniem i walką , jeszcze na dodatek ta gorąca publiczność która ich mega wspierała i po prostu niosła . Chorwacja trochę na farcie , pierw karne z Danią teraz z Rosja , ciężko widzę ten ich mecz z Anglią .

0

Wole Francję , grają bardziej widowiskowo ... No i ten niesamowity Mbappe :D

1

Gratulacje dla Francuzów , zasłużenie przeszli dalej . Co do Uruwaju to ten zespół w meczu z Francją nie miał żadnych argumentów w ofensywie by strzelić choćby jedną bramkę , jeśli już to tylko taką przypadkową po wylewie obrony Francuskiej i tak zwanym Bilardzie w polu karnym . Bez Cavaniego nie było tego zespołu , Suarez był osamotniony choć trzeba przyznać , że i tak jakiegoś dobrego meczu nie zagrał bo mało brał na siebie .

0

Szkoda Brazylii bo w drugiej połowie była zdecydowanie lepsza i nie zasłużyła na przegraną , ponadto powinny być dwa karne podyktowane dla Brazylii . Być może nie zostały one podyktowane w skutek żenujących prób symulacji Neymara i sędziowie nie do końca przychylnym okiem patrzyli na Brazylijczyków . Tak czy siak wygrała drużyna skuteczniejsza a mi nie pozostaje nic innego jak trzymać teraz kciuki za Francuzów skoro z turnieju poodpadali Brazylijczycy , Argentyńczycy i Hiszpanie .

20

Tak patrze na te mecze Miny na tym mundialu i stwierdzam , że może on nie jest taki zły tylko po prostu potrzeba mu więcej czasu by się u nas odnalazł . Napewno jeśli chodzi o stałe fragmenty gry jest to absolutny top . W meczu z Anglią był najlepszy na boisku bo nie dość , że strzelił gola to jeszcze świetnie sobie radził w defensywie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?