messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda mi Japończyków , zagrali kosmiczny mecz i aż można było przecierać oczy ze zdumienia gdy się ich dziś oglądało . To była zupełnie inna drużyna jak ta z fazy grupowej , nie wiem czego oni się nałykali ale poskutkowało . Ten ich nieszczęsny rożny no cóż postawili wszystko na jedną kartkę i to się zemściło , mogli krótko wykonać ten stały fragment bo wzrostem oni nie grzeszą .
6
Hiszpania zagrała żenująco . Takie klepanie dla klepania jest totalnie bezsensowne . Grali jak by im się nie chciało, kibice powinni ich ostro zlinczować, no bo jak można wychodzić na mecz nie po to by wygrać a po to by se poklepac i przy okazji nudzić wszystkich kibiców.
0
Urugwaj bronił się całą drużyną w drugiej połowie , co chwile szły wrzutki w pole karne , jeden błąd obrony , pika gdzieś przypadkowo by się odbiła i gol dla Portugalii gwarantowany . To raczej nie było kontrolowanie wydarzeń boiskowych
1
Ja miałem bardziej na myśli akcje po której padła bramka , nie sam gol . Takie akcje rzadko się zdarzają by we dwóch rozmontować obronę rywala będąc tak daleko od siebie .
1
Gratulacje dla Urugwaju . Przy odrobinie szczęścia udało im się dowieść to 2-1 do końca . Imponują mi Suarez i Cavani , niesamowicie się rozumieją a ta bramka to jak do tej pory dla mnie chyba najładniejsza akcja tych mistrzostw . Widać , że obaj są w formię , ciągną tą drużynę jak tylko mogą , a w obronie tyrają aż miło . Ciekawy pojedynek się szykuje z Francją jednak trzeba sobie otwarcie powiedzieć , że Francuzi piłkarsko są lepsi i oni są jakimś tam faworytem w tym meczu .
24
To był fantastyczny mecz , najlepszy na tym mundialu jak do tej pory . Brawo dla Francji ale też brawa dla Argentyny, jestem pod wrażeniem tego co dziś pokazali . Po tym meczu można odnieść wrażenie że ta drużyna budowała się na turnieju i każdy kolejny mecz w ich wykonaniu byłby lepszy . Messi zrobił swoje zaliczył 2 asysty , dał z siebie maksa , być może lepiej mógł wykończyć tą sytuację gdzie minoł dwóch i strzelił ale ogólnie zagrał swoje. Wygrała drużyna lepsza bardziej dojrzalsza pomimo tego że młodsza.
0
Moje typy : Urugwaj - Portugalia 1-1 ( po karnych przejdzie Portugalia) . Francja - Argentyna 3-1 Hiszpania-Rosja 2-1 Chorwacja-Dania 2-1 Brazylia-Meksyk 2-1 Belgia-Japonia 3-0 Szwecja-Szwajcaria 0-1 Kolumbia-Anglia 2-1.
0
Dobrze , że udało się wygrać . Ta drużyna biorąc pod uwagę 4 ostatnie lata nie zasłużyła by być postrzegana jako ta najgorsza w 21 wieku a tak niestety mogło by być gdybyśmy nie wygrali tego meczu . Natomiast to co się działo w końcówce tego spotkania to był kabaret i ogólnie mały dramat . Japonia za ten minimalizm powinna odpaść , szkoda że Senegal w końcówce nie strzelił Kolumbii , ale by Japońce mieli miny . A my też się zbłaźniliśmy , nie gramy już o nic na tym turnieju , nie grozi nam ani wyjście z grupy ani brak awansu do dalszej fazy turnieju a my gramy jak by to co Japonia robi nam pasowało , żadnej agresji odebrania piłki , a już znamienne powinno być rozpaczliwe zachowanie Grosika który udaje kontuzje byle by Błaszczykowski wszedł na boisko . Ogólnie mała kompromitacja obydwu drużyn .
1
Bardzo dobry mecz Brazylijczyków . Momentami ta ich gra to znowu była Joga Bonito . Na takie mecze tej drużyny właśnie czekam . Za nich i za Argentyne najbardziej trzymam kciuki , nie obraziłbym się gdyby taki był finał choć to raczej mało prawdopodobne patrząc na grę Argentyny .
0
No i pięknie . Taki typowy Polski Janusz będzie miał jednak sporo powodów do zadowolenia po tym mundialu pomimo klęski Polski :)
0
Najwidoczniej to że potrafię napisać takie rzeczy świadczy że jestem obiektywny a większość osób tutaj ma z tym problem . Domyślam się że pisałeś o niejakim MarioVeB że się podszywa . Koleś jest niesamowity , przypomina mi dyskusje która była ponad tydzień temu , nie wiem czy gość ma wogóle jakieś inne życie prócz mudnialu i FC Barca . com :) Co do tej presjii to ja tak twierdzę na przestrzeni ostatnich trzech lat a w tych że latach Ronaldo trochę lepiej radził sobie w ważnych meczach aniżeli Messi . Liczę jednak że po mundnialu będę mógł z pełną świadomością napisać : Leo zrobił co mógł i jakiś tam sukces reprezentacji to jest przede wszystkim jego zasługa .
0
Serio twierdzisz , że w Portugalii nie ma presji ? W każdym zespole na mundnialu jest presja , szczególnie na mistrzach Europy więc szczerze nie biorę twojego argumentu pod uwagę .
0
Ja mam swoje zdanie , ty masz swoje . Nie będę z tobą dyskutować gdyż tak desperacko próbujesz kogoś przekonać , że się myli przypominając komentarze i dyskusje która była ponad tydzień temu. Co ciekawe jak był mecz Argentyny z Chorwacja to jakoś po meczu taki wygadany nie byłeś a ja po tym meczu pisałem komentarz i wydaje mi się , że ty go widziałeś z tym że nie wchodziłeś w dyskusje bo nie miałeś na ten moment argumentów . Nagle po dobrym meczu przypominasz mi sytuacje z ponad tygodnia . Jeszcze tego brakuje by w momencie kiedy Argentyna zdobędzie mistrzostwo świata a Messi strzeli decydującą bramkę napiszesz mi w prywatnej wiadomości coś typu : A nie mówiłem , twoja teza jest błędna . Koleś naprawdę daj se siana bo nie potrafisz przyjąć do wiadomość to że ktoś może mieć odmienne zdanie . Na tym kończę z tobą tą bezsensowną dyskusje . Pozdrawiam .
0
No nie wiem . To był błąd zawodnika gdyż źle uderzył głową i piłka odbiła się od jego ręki . Dla mnie za takie błędy obrońcy powinno się podyktować rzut karny . Ale dobrze że sędzia w mojej opinii się pomylił , dzięki temu Messi i spółka dali radę wygrać ten mecz .
0
Zapamiętujesz komentarze i dyskusje jak by to była jakaś walka o nie wiadomo co . Zobaczymy jak Leo się spisze w meczu z Francją . Już widzę twoją minę kiedy Argentyna awansowała i ręce aż swędziały by napisać coś w stylu a nie mówiłem . Smiem twierdzić , że Ronaldo dalej lepiej znosi presje i tego zdania po jednym meczu nie zmienię , aczkolwiek trzymam kciuki za Argentynę i Messiego .
14
Argentyna rzutem na taśmę wyszła z tej grupy . Nie wiem jak Francja musiała by słabo zagrać by z nimi odpaść , chyba tak jak w tym meczu z Danią a to się raczej nie stanie dlatego zdecydowanym faworytem tego meczu są Francuzi . Dzięki poszczególnym piłkarzom Argentyna dała rade . Na pochwały zasługują Messi który dziś nie zawiódł i zagrał na swoim normalnym poziomie , przede wszystkim jego zaangażowanie było większe aniżeli w meczu z Chorwacją . Mógł się podobać Banega który zaliczył asystę i w środku pola dawał sporo jakości . No i trzeci bohater to środkowy obrońca Rojo któremu szczęście sprzyjało bo za jego zagranie ręką powinien być odgwizdany rzut karny dla Nigerii . Wymowny jest Maradona na trybunach który przeczuwał że jednak Argentynie nie uda się awansować i w razie czego żeby humor nie był taki zły po meczu postanowił się naćpać .
0
Dobrze . że z Senegalem graliśmy w ostatniej grupie . o ile z Senegalem przegraliśmy w cechach wolicjonalnych o tyle dziś przegraliśmy z umiejętnościami . Zero wyprowadzenia piłki od tyłu , zero konstruowania akcji tylko długa piłka na Lewego . Tak się nie da grać na tym poziomie . Dobrze że odpadamy z taką grą kompromitacja gotowa . Ehhh kiedy ja się doczeka reprezentacji dobrze grającej w piłkę .....
4
Niemcy w swoim stylu na farcie ... Z taką grą powinni odpaść już w fazie grupowej , grają wolno cały czas w tym samym tempie . Pozytywem jest to że wcale nie muszą zakończyć grupy na 1 miejscu a wtedy w 1/8 czeka Brazylia o ile ona wygra z Serbią i zajmie 1 miejsce w swojej grupie . Liczę , że wtedy Brazylia w bezpośrednim starciu z Niemcami pokaże moc i wygra z nimi aplikując im kilka bramek . Ale do tego jeszcze daleka droga .
0
Prawie wszyscy xd .
0
Brazylia w drugiej połowie pokazała siłę . Gdy tylko przyśpieszą miło się patrzy na ich grę , taką Brazylię chce oglądać do końca mistrzostw . Coutinho wyrasta na lidera tej drużyny , Neymar odpalił dopiero w drugiej połowie gdy przestał grać pod siebie a zaczął współpracować z kolegami . Co do jego płaczu mam mieszane uczucia , to mi się mocno sztuczne zdawało , żeby pokazać kibicom : Patrzcie ile mnie to kosztuje , wspierajcie mnie proszę .... trochę błazenada , a gdy przestał rzekomo płakać wogóle na jego twarzy nie było widać by rzeczywiście pojawiły się u niego kilka chwil wcześniej łzy .
0
Ciekawe czy ta beznadziejna Argentyna wyjdzie z grupy . Tam jest potrzebny wstrząs , mam nadzieje że Sampaoli nie będzie na ławce trenerskiej podczas meczu z Nigerią a być może jego asystent . A nóż okaże się , że gość ma talent do trenowania i Argentyna zagra lepiej , wyjdzie z grupy a później się nie skompromituje i zakończy mundial przynajmniej przyzwoicie . Był by to szalony ruch ale nie mają nic do stracenia , a mogą tylko zyskać .
0
No niby tak , ale najbardziej w grze Messiego wkurza mnie nie to jak on się zachowuje w momencie kiedy Argentyna nie ma piłki a w momencie kiedy Argentyna tą piłkę ma . On wogóle się na pozycje nie wystawia tylko czeka ciągle w jednym miejscu . Wiele razy w tym meczu było widać że kolega z drużyny ma piłkę i nie ma komu podać to ruszył by cztery litery i pokazał mu się na pozycje bo przecież widzi że kolega co ma piłkę jest piłkarsko upośledzony i sam nic nie zrobi . Leo brakuje charakteru , puki co aż nadto to widać :(
1
Gratulacje dla Chorwacji , zasłużyła na zwycięstwo . Co do Argentyny to tylko potwierdziła , że awansowała na ten mundial dzięki Messiemu , niestety sam Messi znowu zawiódł oczekiwania kibiców . O ile w meczu z Islandią grał , starał się i jedynie przez pryzmat niestrzelonego karnego gdzie ewidentnie nie wytrzymał presji można ocenić jego występ na nie do końca udany o tyle dziś chłopa nie było . Nawet Sampaoli specerując przy lini bocznej nabił pewnie więcej km . A ogólnie gra Argentyny to dno , dziś widać było że starali się nie grac ciągle na Messiego tak jak to było z Islandią i widać jak to się skończyło . Drużyna jest rozbita i lepiej dla nich żeby jechali do domu bo nawet jak jakimś cudem wyjdą z grupy to zaraz w 1/8 czeka Francja i kompromitacja ala mecz Brazylia - Niemcy gotowa .
8
Niestety reprezentacja nie podołała i wszyscy zagrali słabo . Ogólnie cały mecz był słaby bo Senegal też nie zachwycił . Zdecydowały nasze proste błędy, to nie Senegal wygrał ten mecz a my go przegraliśmy , zespół z Afryki był do ogrania. Oby to był zimny prysznic dla nas i już w meczu z Columbią pokażemy na co nas stać.
0
Brazylia grała na 50% swoich możliwość . Po strzeleniu przez nią gola tak jak by staneli i myśleli że mecz sam się wygra . Dopiero ostatnie 15 min meczu to był czas kiedy naciskali i byli bliscy zwycięskiego gola . Jeżeli cały mecz grali by na 100 % napewno by wygrali . Coutinho magik te jego strzały to znak firmowy , Neymar natomiast słabo , jak na lidera tej drużyny mało coś dzis wniósł , grał głównie pod siebie .
0
Akurat bezpośrednie pojedynki mało mają znaczenie przy golach w decydujących meczach czy np na mundialach gdzie presja jest chyba jeszcze większa .
1
O i takie komentarze i argumenty lubię. Z Tobą można rozmawiać:) tak masz rację być może przegiołem z tą presją jednak musisz przyznać że w ostatnim czasie to Portugalczyk w najważniejszych momentach nie zawodzi . A Leo zdarzało się w lidze mistrzów z Romą w tym sezonie czy wcześniej z Juve i np dziś nie dawać tych bramek .
1
:O Przerażające to jest . Powinniśmy dyskutować tu na poziomie a nie kłócić się o dwóch wielkich piłkarzy. Wyraziłem swoje zdanie a ty i wiele innych osób próbojecie na siłę mi udowodnić że nie mam racji . Pytanie tylko po co ? Bolą was kontrowersyjne komentarze ? Jeśli tak to nie odpowiadajcie na nie bo najwyraźniej w kulturalny i cywilizowany sposób nie umiecie dyskutować.
0
Przeczytaj uważnie mój pierwszy komentarz tylko że zrozumieniem :)
9
Piepszycie i ogarnijcie się ludzie . To jest tylko piłka a wy najchętniej byście zjechali kogoś kto śmie tylko stwierdzić że Cr7 jest lepszy . Na głowę chorzy jesteście? Ogarnijcie się. Wyraziłem swoje zdanie i taka jest prawda według mnie. Mówię to że Messi jest gorszy od Ronaldo tylko i wyłącznie pod względem mentalnym a nie koniecznie piłkarskim. Ochłońcie bo serio żenada....