0

Teraz się okaże czy obie drużyny umią sobie radzić bez swoich największych gwiazd . Real bez Ronaldo nie funkcjonuje w zasadzie od dawna , ciekawie jak to będzie wyglądać z Barcą bez Messiego . Będzie to pierwszy klasyk od długiego czasu bez Ronaldo i Messiego , śmierdzi mi tu nudnym 0-0 ;(

2

Co on znowu gada ? niech się zdecyduje . Najpierw mówi , że reprezentacja jest za słaba i przez to Messi nie może pokazać tego co potrafi a teraz nagle gada , że Leo nie potrafi być liderem . Fakt faktem jest w tym ziarenko prawdy gdyż Messi nigdy nie będzie wygłaszał nie wiadomo jakich przemów jest zbyt grzeczny na to no ale sam Diego w tym swoim gadaniu się już gubi , nie wiem czy powiedział to pod wpływem (czegoś) czy po prostu już sam całkiem świadomie nie wie co mówi .

3

Trudno się nie zgodzić . Real Zidana 3 razy wygrał ligę mistrzów jednak w lidze juz tak dobrze im nie szło . Podczas gdy Barca Guardioli dwa razy wygrała wszystko bodajże raz w tym pierwszym sezonie Pepa a drugi raz w tym trzecim kiedy atak tworzyli Messi -Villa-Pedro .

3

To po cholere on tu przychodził ? Żeby płakać , że nie gra ? Jak mu się nie podoba to po sezonie może odchodzić ... To że w Bayernie był fundamentalną postacią nie znaczy że tu też będzie . Powinien zdawać sobie sprawę z tego przychodząc tutaj .

0

Forma Pique jest dramatyczna . Zastanawiam się co jest przyczyną tego że jest w tym momencie w tak to nazwę delikatnie niedyspozycji . Może jakieś problemy w małżeństwie? coś po za boiskiem? Valverde powinien z nim poważnie porozmawiać bo ewidentnie widać że gość nie jest w 100 % skoncentrowany na grze ...

13

Semedo kiedy tylko gra prezentuje się bardzo dobrze . Szczególnie widoczna jest jego poprawa w grze obronnej . Jeśli dalej tak będzie grał nie wiem czy Roberto jak wróci będzie podstawowym zawodnikiem . Bardzo dobry mecz naszego prawego obrońcy .

1

Widać było w tym meczu , że sporo kosztowało nas to spotkanie w lidze mistrzów z Tottenhamem . W drugiej połowie zdecydowanie gorzej wyglądaliśmy fizycznie w związku z czym graliśmy bardziej na remis i to może być przyczyną tego , że nie wygraliśmy . Nie mniej jednak należy szanować ten punkt . Teraz przerwa na reprezentację a po niej mega ważne mecze na które będę czekał z niecierpliwieniem . VAMOS !!!

0

Brawa dla trenera za wystawienie dzisiejszej jedenastki która okazało się była strzałem w 10 . Ten mecz pokazal , że priorytetem jest liga mistrzów . Oczekuje takiej Barcelony w każdym meczu tych elitarnych rozgrywek .

9

Na początku kiedy przyszedł do nas co go wszyscy porównywali z Xavim trochę kręciłem głową i nie chciało mi się w to wierzyć . Po tym meczu zmieniam całkowicie o nim zdanie . To jest gość do pierwszego składu , zauroczył mnie :)

4

Ivan bardzo dobry mecz . Z Arthurem i Busqetsem ta pomoc nareszcie wygląda tak jak powinna wyglądać w Barcelonie od dawna .

5

Jestem usatysfakcjonowany i dumny z postawy drużyny ! Barca zagrała genialny mecz , po za ostatnimi 20 min cały czas w zasadzie dominowała i nie dała szans Totenhamovi . Po za Messim zachwycił mnie Artur , fantastyczny mecz tego gościa . Dla mnie jest to facet na pierwszy skład właśnie jego nam brakowało , z jego pomocą odzyskujemy tożsamość Barcelońską , gośc wyglądał jakby wywodził się z La massi . Z całyszm szacunkiem dla Dembele i jego gry w tym sezonie Arthur daje nam więcej równowagi i dzięki niemu Barca może grać to co lubi i potrafi .

7

Valverde jest pierwszym trenerem w historii który mówi ze im więcej okazji marnuje jego napastnik tym lepiej ... Nie wiem czy się śmiać czy płakać.....

9

Fantastycznie było mieć możliwość oglądania meczów Polaków . Od początku turnieju do samego końca . Początek turnieju mało przekonująca gra , ale zwycięska , potem złe chwile i załamanie po meczach z Argentyną i Francją i na sam koniec te niesamowite mecze z Serbami , Stanami ( najtrudniejszy mecz ) i finał z Brazylią . Zdobyć mistrzostwo świata to jedno , ale obronić je 4 lata później ? przecież to jest jakiś kosmos . Cieszymy się , że chociaż inne dyscypliny dostarczają nam wiele radości , siatkówka , skoki , Lekkoatletyka ... Sport to nie tylko piłka nożna , można się emocjonować w zasadzie każdym sportem tylko trzeba trochę pooglądać i się wczuć . Ogromne gratulacje dla naszych siatkarzy i dla naszego trenera , gość sprawia wrażenie jak by się urwał z kreskówki , nie do końca za nim przepadam , taki trochę Murinho siatkówki , ale trzeba przyznać , że ma coś w sobie .

2

Busi chyba nie wie w jakim klubie gra . Co on plecie ? Potrzeba by ktoś tam walnął mocno ręką o stół bo dłużej to tak wyglądać nie może.

6

Co raz bardziej niepokojąco to wszystko wygląda. Gra się ewidentnie nie klei . Znamienne jest to że remis ratuje nam Munir , coś tu nie gra . Na mecz z Tottenhamem musi na boisko wyjść inna drużyna, w przeciwnym razie będzie trzeba się poważnie zastanowić nad zmianą trenera który wydaje się że nie panuje nad tym co się aktualnie dzieje.

2

Uważam , że przy obecnej grze naszej defensywy to nie byłby zły pomysł . Pewnie gra na efektywności by nie zyskała jednak mogła by znowu sprawić , że staniemy się znowu bardziej stabilni styłu . Trzeba sobie otwarcie powiedzieć , że nie będziemy grali tak widowiskowo jak za Enrique gdyż na fajerwerki wtedy odpowiadało w dużej mierze nasza trójka napastników . Teraz gdy nie ma Neymara trochę trudniej o to , trzeba się zastanowić czy rzeczywiście efektowna gra przy złej defensywie jest tak potrzebna ? Może po prostu trzeba wrócić do czegoś co funkcjonowało w poprzednim sezonie bez zarzutów . Oddzielam od tego mecz z Romą bo w tamtym meczu źle mentalnie podeszliśmy do tego spotkania .

0

No to pięknie . I tak mamy dziurową obronę kiedy gra Umtiti , aż strach się bać co będzie jak rzeczywiście na kilka miesięcy będzie mieć grę z głowy . Nie wygląda to wszystko dobrze .

0

I bardzo dobrze !!! :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie jest obowiązkiem piłkarzy gratulować rywalowi po meczu . A że wypada ? no pewnie , że tak . To jest sprawa indywidualna . Rozumiem niepocieszenie Leganes , ale żeby na konferencje przychodzić i żalić się że rywal nie dał ci przysłowiowej piony po meczu to chyba jakiś żart .

5

A niech się popłacze od razu... wygrał z Barceloną i myśli że tu mu każdy będzie gratulował .

1

Słaby mecz Barcelony . Ogólnie obrona od kilku spotkań wygląda dramatycznie a to co zrobił Pique przy drugiej bramce to piłkarski kryminał . Jedyny pozytyw tego meczu jest taki , że Real też przegrał .

0

Mistrzostwa świata 2010 i ta bramka w finale , po za tym fantastyczny ten turniej miał , o grze w klubie nie wspominając . Z całym szacunkiem i uznaniem dla Xaviego wyżej sobie cenie Inieste .

1

I słusznie . Po 10 latach dominacja Messiego i Ronaldo została przerwana choć na dobrą sprawę powinno to się zdarzyć wcześniej . Był czas kiedy Iniesta powinien dostać tą nagrodę , był czas kiedy Ribery bądź Neuer również powinni wygrać . Fajnie , że głosujący tym razem kierowali się nie tylko samym nazwiskiem i potencjałem , ale też tym ile kto wygrał i jakim był liderem na boisku nie koniecznie strzelając bramki . Liczę na to , że złotą piłkę również wygra Modrić , ewentualnie Grizmann który był liderem reprezentacji która wygrała Mundial .

0

Akurat nie miałem na myśli negatywne komentarze tylko wygląd strony gdy wchodzę w te opcje . Ale już jest ok :)

3

Wszystko przebiegało prawidłowo do momentu czerwonej kartki . Dziwaczne ułożenie ciała Lengleta sprawiło że sędzia miał podstawy by pokazać czerwoną kartkę. Co do wyniku można być po części zadowolonym , w 10 nigdy nie gra się łatwo, drużynie należą się brawa za walkę do samego końca, przy odrobinie szczęścia mogliśmy nawet wygrać ten mecz . Ps: co się stało z komentarzami? Mam nadzieję że to chwilowe bo wygląda to żenująco:/

0

Z przyjemnością się patrzy na jego grę . To jest taki typowy Brazlijczyk , sposób poruszania się , drybling , finezja . Dla takich grajków ludzie przychodzą na stadion . Jeśli chodzi o jego strzał do końca się nie zgadzam bo wydaje mi się , że trzeba się po prostu z tego typu stopą urodzić by móc wykonywać takie strzały , oczywiście bez tej pracy nie strzelał by tak pięknie jednak trzeba od Boga dostać odpowiednio ukierunkowaną stopę , również jej wielkość też pewnie ma znaczenie , zarówno gdyby miał za dużą , albo i za mało trudniej by mu było tak czysto uderzać tę piłkę .

2

Duże osłabienie. Mecz z Tottenhamem na pewno nie będzie łatwy . Remis biorę w ciemno na wembley .

1

Zadanie wykonane , jest przekonujące zwycięstwo. Mimo to oglądało mi się ten mecz średnio. Pierwsza połowa mało przekonująca być może było to podyktowane tym że ligę mistrzów zawsze grało się o 20 45 a nie o 19 . Dlatego też ten mecz oglądało się jak by to był zwykły ligowy mecz ze sredniakiem . Mam nadzieję że zarówno ja jak i piłkarze szybko przyzwyczaja się do grania meczów ligi mistrzów o 19. Co do poszczególnych zawodników to Messi wiadomo klasa ale to co Dembele zrobił kiedy strzelił gola to był istny majstersztyk . Śmiem stwierdzić że to była jego najlepsza akcja odkąd jest w Barcelonie i oby nie ostatnia taka.

0

Póki kręgosłup Barcy tworzą piłkarze którzy wygrali już wszystko Barca dalej będzie w stanie wygrywać i być konkurencyjna w Europie . Tak powinno być , jakoś nie mogę sobie wyobrazić tej drużyny bez Messiego , Pique , Busqetsa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?