messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teoretycznie wynik dobry bo rewanż gramy u siebie natomiast gra dalej pozostawia wiele do życzenia . Niektórzy zawodnicy nie nadają się do gry na ten moment problem w tym że nie ma ich kim zastąpić , tak przynajmniej twierdzi trener . Nasz jedyny kreatywny zawodnik teraz to Messi , reszta tylko na boisku przebywa , jedyne nasze rozwiązanie w ofensywie to podanie Messiego na lewo do Alby a ten oddaje mu w pole karne i może się uda , żadnych innych wariantów nie ma . Jest źle , oczywiście jest też pozytyw , mimo że w ataku gramy słabo to w obronie zaczeliśmy grać lepiej i już tak bramek nie tracimy . Ogólnie kolejny bezbarwny mecz Barcelony .
1
Ja tam bym nie ryzykował z Umtitim na pierwszy mecz z Lyonem . Chyba rozsądniej będzie wystawić pewniejszą opcję czyli Lenglet . Pamiętajmy , że Umtiti dopiero wrócił po kontuzji więc myślę , że optymalne będzie wystawienie go od początku na Seville.
0
Będzie nam bardzo trudno wygrać ligę mistrzów gdyż środek pola Barcelony po odejściu Andresa nie jest już ten sam . Jeszcze jak gra Arthur to wygląda lepiej jednak gdy go brakuje a w środku grają Vidal który kreatorem nigdy nie był i Rakitić który w Barcelonie stał się bardziej defensywnym pomocnikiem pojawiają się problemy . Aż nadto jest to widoczne gdy Messi nie jest sobą a Suarez marnuje kolejne setki . Natomiast optymistycznie wygląda następny sezon gdyż pozyskaliśmy De Jonga który tak jak Arthur pasuje do DNA Barcy . Koniecznie musimy wrócić do naszej gry ale do tego niezbędny jest Arthur . Liczę jednak na to , że Valverde na następne mecze coś wymyśli i ta nieobecność Arthura nie będzie aż tak widoczna .
0
Jeden z nielicznych który wczoraj zagrał naprawdę dobre spotkanie . Niech Alena się ogrywa w takich meczach by w przyszłości na stałe zagościł w podstawowym składzie i był siłą napędową drużyny.
0
Nie przyjmuje do wiadomości zdania : to było dobrze wypracowane zwycięstwo . Z drugiej strony ciężko oczekiwać od trenera że powie na konferencji prasowej : Graliśmy do dupy . Mam po cichu nadzieje że w szatni po meczu była ostra rozmowa między zawodnikami a trenerem bo zespół wyglądał bardzo źle i trzeba jak najszybciej to spotkanie przeanalizować , wyciągnąć wnioski i wziąść się w garść . W przeciwnym razie z Lyonem może być ciężko a i kolejne spotkania nie będą wcale łatwe . Nadchodzą kluczowe mecze sezonu a my mówiąc delikatnie dołujemy na tę chwile .
1
Dobrze , że jest świadomy że zagrali mówiąc delikatnie tragicznie a nie opowiada dennych frazesów typu wygraliśmy bo pracowaliśmy na boisku itp . Jak by to był silniejszy przeciwnik była by dotkliwa porażka . Pozostaje mieć nadzieje że w następnym meczu będzie zdecydowanie lepiej tym bardziej że gramy z wymagającym rywalem .
3
Ogólnie ten mecz to dramat .... Tak słabej Barcelony dawno nie widziałem , zagrania rodem z Ekstraklasy doliczyłem się chyba pięciu podań w których podaliśmy do przeciwnika . To była totalna skandaloza do 83 min trzeba było czekać na akcje w stylu Barcelony. Zaczynam się niepokoić myślałem że te ostatnie słabsze mecze to wynik zmęczenia , dziś odnosiłem wrażenie że drużyna wogóle nie wie co ma grać , Boateng nie do końca wie jak się poruszać , Vidal co drugie zagranie złe , Messi bez formy notabene im dłużej trwał mecz tym on grał lepiej . Na końcu wygrywamy to 1-0 co jest marnym pocieszeniem bo we wtorek gramy z wymagającym przeciwnikiem . Za trzy dni musi być metamorfoza inaczej ciężko to widzę ....
1
Znaczy że była dobra :)
2
Znakomicie się to czyta . Ogólnie nie jestem jakimś fanem Boatenga ale trzeba przyznać , że bez tak zwanych buntowników świat byłby po prostu nudny . Ciekawe czy jest albo będzie biografia Boatenga bo szczerze po przeczytaniu tego artykułu stwierdzam , że przyjeła by się równie dobrze co ta Zlatana .
4
Ther Stegen niczym Slawek Szmal bronił dziś te strzały. Jeden z najlepszych bramkarzy na świecie który powinien być numerem jeden w reprezentacji . Niestety pewien pan co w czasie meczu grzebie tam gdzie nie trzeba tym bardziej publicznie tego nie rozumie...
2
Przede wszystkim drużyna źle w tym meczu wyglądała pod względem fizycznym i to spowodowało że nie wygraliśmy tego meczu . Piłkarze są zmęczeni a co po niektórzy jak np Busi i Rakitic niemal się chwieja na tym boisku od 70 min . Dobrze że teraz tydzień przerwy mają bo ewidentnie im się odpoczynek przyda . Po tygodniu wszystko powinno wrócić do normy dlatego nie dramatyzowabym tak bardzo z powodu tych trzech remisów z rzędu.
3
Gość jest niezłym dzikiem :D Zapieprza raz do przodu raz do tyłu , świetna technika , drybling . Jeden z lepszych wczoraj na boisku :)
2
Dla nich to że nie przegrali 5-1 to już powód do tego by powiedzieć , że byliśmy lepsi . Przecież Barca nie miała 70 % posiadania piłki ani nie oddała o połowę więcej strzałów więc zdecydowanie byliśmy lepsi . Gdyby tak było bylibyśmy gorsi a tak przecież nie ośmieszyliśmy się jak ostatnio więc byliśmy lepsi .
0
Typowy mecz na remis . W pierwszej połowie Real był lepszy w drugiej to Barca wyglądała lepiej z jednej strony jest to tylko remis z drugiej aż bo 1 bramka na Bernabeu i Real będzie miał gorąco bo potem każdy bramkowy remis prócz 1-1 promuje nas awansem . Na wielki plus dziś Semedo i Arthur , na minus Coutinho , Suarez , Busquets . Rewanż zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco .
0
To już druga świetna informacja tego wieczoru , pierwsza to wykupienie praw do pokazywania Półfinału pucharu Króla przez Eleven . Jutrzejszy dzień i oczekiwanie meczu zapowiada się nieziemsko :D
6
Brawo Eleven . Jestem z was dumny , zdecydowanie opłaca się mieć do nich dostęp . Już nie mogę się doczekać jutra !!!
4
W zasadzie przy każdym nowym nabytku można by było publikując artykuł dać kopiuj wklej kiedy mówią że marzyli by tu grać . Każdy mówi tak samo :)
1
Bardzo dobry mecz Aleni . Sporo nieszablonowych podań , kilka dryblingów . Niech się chłopak ogrywa to w przyszłości będziemy mieli z niego niezłą pociechę .
0
Rozpędzili się z tymi transferami :D
3
Tego typu mecze nigdy nie się znudzą . Ileż to razy przegrywaliśmy pierwszy mecz na wyjeździe by potem u siebie zrobić remontade i awansować dalej ... to jest specjalność Barcelony . Ogromna duma i zadowolenie Arthur przy drugiej bramce dograł niczym Iniesta , Coutinho dobry mecz zwieńczony dwoma bramkami , Roberto mimo że mniej gra kiedy wchodzi od pierwszej min. robi to co do niego należy . Fantastyczny mecz i duże emocje mimo że to tylko puchar króla . Może to i lepiej że pierwszy mecz zawalamy by później wygrać bo większe emocje :D Byle w lidze mistrzów tak nie było bo tam takie coś się może nie udać ;)
0
Odnoszę wrażenie , że Alba jako nieliczny z szatni nie chce powrotu Neymara . Pewnie ma to związek z tym , że już nie grał by tak ofensywnie jak by do tego doszło . Szczerze ja też nie jest zwolennikiem jego powrotu , wogóle nie wiem po co ta cała szopka z nim związana ... odszedł to odszedł jego sprawa po za tym dobrze sobie radzimy bez niego więc niech se siedzi w tym PSG jak najdłużej .
0
Można się było spodziewać takiego wyniku patrząc na skład jaki wyszedł od pierwszej minuty . No cóż w rewanżu Once de Gala z kapitanem Messim na pokładzie i można to odrobić . Wynik zważywszy że gramy rewanż u siebie nie jest najgorszy , trzeba się nastawić na ciężki mecz , strzelić 3 gole i nic nie stracić . Boateng bez błysku ale to był dopiero jego pierwszy mecz także spokojnie z nim .
5
Jeżeli Messiemu nic nie dolega to wygląda na to , że rzeczywiście wszystko w tym sezonie jest podporządkowane lidze mistrzów . W poprzednich sezonach Messi występował w ćwierćfinałach pucharu króla ... w sumie dobrze liga mistrzów to nasz priorytet ważne żeby Leo był w kosmicznej formie w tych elitarnych rozgrywkach .
0
Pique jest jednym z najlepszych środkowych obrońców na świecie , ale tylko wtedy gdy ne meczu jest skoncentrowany w 100% . W przeciwnym razie robi proste błędy które wiele razy w tym sezonie skutkowały stratą bramki . Oby ustabilizował swoją grę bo jest w tym sezonie bardzo nierówny potrafił zagrać świetnie , ale i potrafił grać piach i zawalać bramki . Niestety więcej razy zawalał aniżeli grał dobrze , miejmy nadzieje że od teraz więcej będzie miał dobrych meczów .
3
Piłkarz z przeżyciami . Jestem ciekaw jaką historie zapisze u nas . Było wielu tego typu zawodników w Barcelonie i raczej większość potrafiła się tu odnaleść .
0
Ciekawy ruch ze strony klubu . Wydaje mi się , że to taki drugi Vidal i obydwaj zapewne się dogadają . Mam mieszane uczucia ale z drugiej strony nie ma kto zastąpić Suareza a Boateng ostatnimi czasy grywał jako napastnik . Zobaczymy jak się u nas zaprezentuje .
2
Dobrze że to tylko około 15 dni . Bałem się , że przerwa w grze może być dłuższa . Cierpliwie trzeba czekać na gościa bo się rozegrał i jego gra sprawia co raz więcej przyjemności .
0
Zadanie wykonane i niezły występ Barcelony . Wielka szkoda kontuzji Dembele , grał znakomicie po tym meczu jego pewność siebie by jeszcze wzrosła niestety znowu dopadł go uraz . Mam nadzieje że jak wróci będzie grać co najmniej tak dobrze jak w tym meczu . Cieszy dobra postawa Aleni , pokazał że należy mu się miejsce w pierwszej drużynie , liczę z w meczach ze słabszymi przeciwnikami będzie dostawał więcej szans .
0
Okey , dzięki :)
0
Zadanie wykonane . Teraz tylko czekać na oficjalne info odnośnie tego czy gramy dalej w pucharze króla xd . Gdybyśmy w takich okolicznościach odpadli był by to wstyd , jak rok temu Real . Wole jak drużyna przegrywa sportowo , a nie przez jakieś głupie niedopatrzenia . W każdym razie piłkarze się spisali i do nich nie można mieć żadnych pretensji w razie ewentualnej dyskwalifikacji .