messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oceniając ten mecz na uwagę zasługuje świetny mecz Neto i słaby debiut Firpo. Przyznam się szczerze że mocno zaniepokoil mnie jego występ , mam nadzieję że kolejne mecze będzie miał lepsze w przeciwnym razie będzie nici ze zmiennika dla Alby bo tylko w tej kategorii go rozpatruje . Oceniając Polaków bardzo dobry mecz Zielińskiego, Milik natomiast musi się ogarnąć z tymi niewykorzystywanymi sytuacjami , jeśli nie zacznie wykorzystywać większości swoich okazji może zapomnieć o wygryzieniu Piątka ze składu reprezentacji a i w Napoli nie jest powiedziane że będzie grał wszystko od dechy do dechy.
0
Może lepiej by mu się tu powiodło gdyby przyszedł w czasie swojej świetnej gry w Milanie . Po Milanie zaliczył jednak spory zjazd i ciężko było zakładać , że będzie w Barcelonie wiodącą postacią . Oby w Fiorentinie pograł jeszcze na dobrym poziomie i był tam szczęśliwy . Powodzenia !
0
Dobrze , że nie powiedział , że celem numer jeden jest wygranie ligi mistrzów . W zeszłym sezonie kibice uwierzyli i było tym większe to rozczarowanie . Nie ma co se nadziei robić przed sezonem bo później może coś pójść nie tak .
0
Bardzo dobre posunięcie zarządu , mamy w końcu zastępstwo dla Alby . Trochę szkoda tego Mirandy bo se chłopak ewidentnie nie pogra w pierwszym zespole .
9
Widać było , że obydwie drużyny grały na pół tempa w tym meczu . Wynik cieszy , gra tradycyjnie już nie , ale to jeszcze nie był mecz o stawkę . Oby na inauguracje sezonu ligowego ta gra bardziej cieszyła oko . Szkoda , że na boisku nie pojawił się Messi , kiedy przez pewien czas człowiek nie ogląda go w akcji zaczyna tęsknić . Mam nadzieje , że już niebawem zobaczymy atak Messi , Suarez , Grizmman :)
2
Dla Barcelony jest to jak najbardziej korzystne :)
1
Mbappe proszę cię spraw by tam został . A tak serio głowa mówi że to byłby świetny ruch dla Barcy głównie z względów czysto sportowych natomiast serce ma gdzieś postawę czysto sportową i podpowiada co innego . Z racji , że częściej kieruje się sercem wolałbym aby został w tym Paryżu i tam się spełniał o ile tam to wogóle możliwe :)
1
Życzę mu wielu sukcesów w dalszej karierze jednakże trzeba sobie otwarcie powiedzieć , że u nas się nie sprawdził . Z jakiegoś powodu Valverde mu nie ufał i dawał mu mało szans na grę , kiedy wchodził nie pokazywał niczego nadzwyczajnego , jedyne z czego go zapamiętam to gol z Interem w lidzie mistrzów plus bramka z Realem . To był za wysoki poziom dla niego oby się odbudował w barwach Zenita .
9
Najlepszy kapitan w historii Barcy . Brakuję teraz w składzie gościa z takim charakterem :(
3
Podejrzewam , że jak by go naśladował to nic z jego gry by nie było. On musi być sobą a kopiowanie Iniesty jest praktycznie niemożliwe . On był i jest unikalny .
1
Szanuje gościa za jego filozofie , ale niestety panie Rummenigge świat się zmienił , futbol się zmienił i kwoty transferowe za piłkarzy też się zmieniły . Jeśli on nie rozumie że co jakiś czas w wielkim klubie potrzebna jest nowa gwiazda to nie wróże Bayernowi wygrania ligi mistrzów . Uważam , że wielki klub jakim jest Bayern powinien działać bardziej zrównoważono , młodzi piłkarze , wychowankowie , typowi rzemieślnicy ale też od czasu do czasu musi przyjść do klubu gość pokroju Mbappe .
0
@michalciesla A moim zdaniem się nadaję .
0
Wole Roberto na prawej obronie . Jego atuty to wydolność i przyśpieszenie na pierwszych metrach . W srodku pola szczególnie w Barcelonie potrzebna jest nienaganna technika a ta w przypadku Roberto jest dużo gorsza w porównaniu z De Jongiem , Busim , Rakiticiem czy nawet Puigiem . Oczywiście w pojedynczych meczach może on na tej pozycji wystąpić ale ogólnie dla mnie jest to typowy prawy obrońca a nie gracz środka pola.
7
Przyjemnie było znowu zobaczyć magie Iniesty na boisku . Kiedy grał by absolutnie najlepszym piłkarzem na boisku , spokojnie mógłby jeszcze pokopać na wyższym poziomie . Co do samego meczu widać , że zawodnicy Barcy jeszcze nie w optymalnej formie , ale ta forma ma przyjść kiedy będą mecze o stawkę . Na razie to wygląda średnio , ale jestem pewien , że zdecydowanie lepiej będzie to wyglądać kiedy zacznie się liga :)
0
Bardzo obiecujący debiut Grizmannna , gorzej z De Jongiem ale to jego pierwszy mecz więc miejmy nadzieje , że z każdym kolejnym będzie co raz lepiej . Co do wyniku nie ma co przywiązywać do niego wagi .
0
A proszę bardzo . CR7 i Neymar w jednej drużynie to się nie może udać ! :)
1
Sytuacja Ivana przypomina trochę sytuacje Bale w Realu . Zarząd raczej chętniej by go sprzedał ,różnica polega na tym , że murem za Rakiticiem stoi Valverde a w Realu Zidane wręcz na siłę wypycha Bale z klubu . Też zachowanie obydwu klubów jest z goła odmienne , Barca względem Ivana zachowuje się godnie natomiast to co dzieje się w Realu i jak tam traktują Bale bądź co bądź gracza co sporo zrobił dla tego klubu jest żałosne .
0
Kocha byłego trenera ? Oby tylko w meczach z Atletico ta miłość nie zawróciła mu w głowie i był skupiony wyłącznie na meczu ;)
0
@Matix90 Weś nie żartuj bo ja nie wierzę , że taka federacja jak Commebol jest w stanie dopuścić się do jakiejś korupcji , po za tym mecz finałowy pokazał , że sędziowie nie gwizdali pod Brazylię to że gwizdali w meczu z Argentyną nie znaczy , że w całym turnieju to robili . Leo zdecydowanie poniosło , denerwujące jest wieczne bronienie Leo i traktowanie jego słowa jak święte i zawsze w 100% prawdziwe . To tez człowiek i też czasem zdarza musi coś palnąć jak było widać a wierzenie w tego typu rzeczy jak korupcja na tym poziomie jest naiwne i głupie .
2
No i bardzo dobrze , że przeprosił tego się po nim spodziewałem . Mocno przesadził w tamtym momencie i dobrze o tym wie , ale wiadomo gorąca głowa to i różne głupoty można gadać . Sprawę uważam za wyjaśnioną dobrze by moje zdanie podtrzymała federacja.
0
@Skila_nie_kupisz Ronaldinho miał najbardziej efektowny drybling ale czy najskuteczniejszy ?
1
Zdecydowanie najlepszy drybler w historii piłki . Od czasów Ronaldo ( fenomeno ) nigdy nie widziałem nikogo równie skutecznie dryblującego jak Leo .
1
Plączę się we własnych zeznaniach przeciwko Barcelonie . Koleś skończ to wać pan wstydu oszczędź !
3
Bardzo dobra nowina . Liczę , że nie będzie jak w przypadku Coutinho i szybko zaaklimatyzuje się do drużyny :) Witamy :D
0
@probo123 Tak bywa . Wogóle ostatnio Messi w tych ważnych meczach same porażki osiąga . Od 2015 roku przegrana w finale z Chile , rok później to samo , w lidze mistrzów porażki z Juve , Romą i nie dawno z LIverpoolem . Siedzi w nim wielka frustracja ale obwiniać o to sędziów i federacje to nie jest wyjście . Leo to nie Mourinho , napewno kiedy emocje opadną przemyśli całą sprawę i być może przeprosi Brazylijczyków oraz wyślę jakieś pismo do Comebol z przeprosinami za wypowiedziane słowa .
4
Marquinhos ma 100% racji . Leo trochę przesadził i powinien nastepnym razem mocno ugryść się w język zanim coś takiego powie nawet jak było w tym jakieś tam ziarenko prawdy .
0
@dariooo Jest w słabej formie . Nie mniej jednak może spiął by się na ten turniej gdyby został powołany .
7
Brawo dla Brazylii ! Absolutnie zasłużenie wygrali ten turniej bo byli po prostu najlepsi , grali najsolidniej , stracili tylko jedną bramkę i to po rzucie karnym . Słowa uznania dla Tite który pod nieobecność Neymara i Marcelo zdołał stworzyć skutecznie grający zespół który wiedział kiedy ma bronić a kiedy atakować . Co prawda ten turniej nie stał na jakimś super wysokim poziomie i wiele ekip męczyło swoją grą , ale i tak Brazylia spośród tych wszystkich drużyn sprawiała wrażenie najlepiej ułożonej dlatego też wygrała .
0
Słaby turniej w wykonaniu Messiego . Kiedy nie wyszedł na dekoracje myślałem sobie , że jego ambicja mu na to nie pozwoliła bo wie , że zawiódł . A tu proszę nasz Leoś co raz to bardziej wygadany i nie boi się mówić to co myśli .
2
Uważam , że Argentyna osiągnęła mały sukces zajmując w tym turnieju 3 miejsce . Z meczu na mecz grali co raz lepiej i w starciu z Brazylią zabrakło jej skuteczności i szczęścia . Czerwona kartka dla Leo mocno przesadzona sędzia dla obydwu panów powinien pokazać po żółtku dla Messiego z racji tego , że pierw on popchnął Medela a dla Chilijczyka za to że chciał wokół siebie zrobić sensacje i poprzez pokazanie mu czerwonej kartki mu się to udało . Z całym szacunkiem ale ten zwierz jest nikim w porównaniu z Messim i robienie show by w końcu ludzie też o nim mówili było słabe . Scaloni tymi ostatnimi meczami zasłużył na kontynuowanie swojej przygody w reprezentacji bo jakieś światełko w tunelu się pojawiło i gra drużyny wyglądała dużo lepiej.