messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@stone80 Na wielkich turniejach reprezentacyjnych najbardziej się liczy właśnie defensywa. Więc z tą obroną mogą być groźni a z przodu zawsze coś wpadnie , Depay i Babel to gracze nieobliczalni .
1
Holandia to będzie dla mnie taki czarny koń tych mistrzostw . Widać , że się odbudowali po tym złym okresie patrząc na ich środek obrony to najlepszy możliwy zestaw obrońców na ten moment . Wiadomo że będą faworyci jak np Belgia ale tej Holandii pod żadnym pozorem nie można skreślać , oni mocno namieszają na tym turnieju coś czuje :D
0
@Kuczek Kłócił się z piłkarzami w Monaco , a Messi jest największą gwiazdą i pewnie ma dużo do powiedzenia w szatni . Jeśli by taki Henry wszedł z tekstem do np Suareza , że coś tam źle robi na treningu Leo by zareagował broniąc swojego przyjaciela i konflikt gotowy . Poczytaj sobie jak Henry traktował piłkarzy Monaco .
0
Dobrze , że do tego nie doszło . Jeszcze by się pokłócił z Messim to już wogóle drużyna by wyglądała jak jedna wielka bomba która lada chwila wybuchnie.
0
To jest ten co nie potrafi być kapitanem Brazylii i zawszę płaczę ? Proponuje Silvie że jeśli nie potrafi być liderem na boisku to i niech nie próbuje być po za .
1
Pamiętam w którymś meczu , że Messi miał pretensje do Villi to chyba było spowodowane nie podanie mu piłki w dogodnej sytuacji . Ciekawe czy w tamtym momencie David myślał podobnie . Przyjaciółmi nie byli jednak to nie przeszkodziło im w fajnym dogadywaniu się na boisku pomijając tą jedną sytuacje którą tylko jako ciekawostkę przypomniałem .
0
Legenda reprezentacji Hiszpanii , bardzo ważny gracz za czasów Guardioli i trio MVP . Dzięki David i powodzenia po karierze :D
0
Całkiem solidny mecz Firpo , nie jestem jeszcze w 100 % przekonany do niego ale ten mecz to póki co chyba najlepszy jaki zagrał .
2
Niesamowite ma te wolne Messi . Nie przypominam sobie by ktoś inny w tak krótkim odstępie czasu strzelił dwa gole z rzutu wolnego . Po jego drugim golu z wolnego a trzecim w całym meczu byłem gotowy wyjść z pokoju i długo z niego nie wracać , po prostu szok co ten facet robi . Na plus również De Jong i Arthur na minus natomiast Grizmman który od kilku meczu gra gorzej od Coutinho , Francuz ewidentnie jest ciałem obcym w tej drużynie .
2
Nie dość że w środku tygodnia to jeszcze dzienna pora meczu ... Jak tak się stanie to są skończonymi idiotami !!!
0
@tadzik447 Ok też racja .
0
@tadzik447 Efekt jeśli chodzi o grę czy jeśli chodzi o wyniki? Pisz dosłownie bo efekt nie musi znaczyć tego i tego .
0
@victor_dziedzic Napisałem że Barca się meczy CO DRUGI MECZ a nie że dwa mecze źle zagrali . Czytanie ze zrozumieniem ...
0
@tadzik447 A chcesz dalej oglądać ten futbol preferowany przez Valverde ?
18
Jest już jakieś 4 godziny po meczu i dalej nie ma info o zwolnieniu trenera ... Bayern jakoś potrafił zwolnic Kovaca mimo iż wydawało się , że to idzie w dobrą stronę , nie tak dawno wygrali 7-1 z Totenhamem , jedna porażka i wypad a tutaj Barcelona w zasadzie co drugi mecz się męczy co gorsza zdarza jej się przegrywać i dalej Valverde na ławce trenerskiej . Ten sezon i tak będzie stracony co za różnica czy z Valverde czy z jakimś innym tymczasowym szkoleniowcem efekt będzie ten sam .
1
Mam nadzieję że to był pożegnalny mecz Valverde . Ale pewnie skończy się na tym że zostanie zaraz jakas seria meczów z wygranymi a później w decydującej fazie sezonu po pysku i to by było na tyle . Brawa dla Slavi w dosyć ciekawy sposób się bronili z wysoko ustawiona obrona i to im dało efekt.
2
W skali od 1 do 10 jak bardzo martwi cię postawa zespołu na wyjeździe?
(Valverde powtarza dokładnie to samo co przy poprzednich pytaniach o grę na wyjeździe.) Fajnie jak by każde pytanie było kończone taką odp. Zaoszczędziło by to bowiem czasu na czytanie tego i jeszcze większą frustrację :D
0
Chyba trener powiedział mu jak ma odpowiadać na pytania a ten się posłuchał i wyszła taka konferencja trenera w ciele zawodnika .
0
Fajnie , że Griezmann gra w defensywie jednak od piłkarza ofensywnego oczekiwałbym , że zrobi więcej w ataku . Narazie gra w kratkę raz lepiej raz gorzej , oby z nim nie było jak z Coutinho w przeciwnym razie zacznę się zastanawiać nad tym , że to Messi ich onieśmiela swym geniuszem . Kolejny super piłkarz który ni jak nie może znaleść porozumienia z Argentyńczykiem .
1
Nie wierzę w ani jedno jego słowo . Już grali dobre mecze na wyjeździe ? ja naliczyłem jeden dobry z Eibar a pozostałe to szkoda gadać .
1
Niezrozumiała jest dla mnie ta dysproporcja między meczami wyjazdowymi a u siebie . Ten mecz to w zasadzie kopia meczu ze Slawią tylko że akurat tutaj zespół Levante wykorzystał swoje sytuacje i zasłużenie wygrał a Barca ? no cóż kompletnie nie wyciąga wniosków z tych wyjazdów . Jestem za tym żeby na mecze wyjazdowe zamiast Valverde wyjeżdżał tylko jego asystent . Niech kibice nie oglądają i niech nie jeźdzą na te mecze może wtedy drużyna na czele z trenerem się ogarnie .
10
W życiu pewne są tylko trzy rzeczy . Smierć , podatki i wywiad Rivaldo :D
2
Fantastyczny mecz Messiego i to w zasadzie tyle na temat tego meczu . Przed meczem nie jako było wiadomo że to tak się skończy ( w przeciwny razie po meczu tutaj nagonka by była na wiadomo kogo ) więc zespół spełnił oczekiwania kibiców z FCBarca.com i spokojnie ograł przeciętnych przeciwników . Tak szczerze to nie ma co się zachwycać po tych meczach u siebie bo i tak w większości przypadków Barca wygrywa dość gładko , problemem są mecze wyjazdowe i te mecze domowe trochę zakłamują rzeczywistość . Chce zobaczyć spokojne 3 zwycięstwa z rzędu na wyjeździe by móc chociaż się łudzić , że wszystko zmierza w dobrym kierunku bo takie mecze jak ten kompletnie nie dają odpowiedzi .
1
A mi brakowało reakcji trenera na to co się dzieje na boisku . Jedna , druga dobra okazja przeciwnika okey ale kiedy przychodzą kolejne to znaczy że trener nie reaguje na to co się dzieje na boisku a drużyna nie wie co zrobić by uspokoić to spotkanie . Bardzo słabe spotkanie nie tylko w wykonaniu piłkarzy...
2
Mecz wygrany lecz kolejny raz taki który może niepokoić , jak to jest że kilka dni wcześniej gramy z podobnej klasy rywalem czyli Eibar który notabene ma dośc podobny styl gry i to wygląda dobrze , kilka dni później gramy już padake i szczęśliwie wygrywamy mecz . Końcówka meczu w wykonaniu Barcelony to jakaś katastrofa !!! Z przodu było tyle miejsca i ani razu nie udało się zamknąć tego meczu czym jeszcze bardziej napędzaliśmy gospodarzy .. W przeciwieństwie do ekspertów z Polastu którzy zachwycają się Slavią jak by to był Polski klub ja jestem zdania że to przede wszystkim Barca zagrała dno a Slavia po prostu na miarę swoich możliwiści gdybyśmy zagrali swoje ogralibyśmy ich 3-0 niestety tak się nie stało i należy odetchnąć z ulgą , że nie było kolejnej kompromitacji.
3
Panowie z FCBarca.com ładnie się wyłożyli na pytaniu bodajże przy wyniku 8-10 . To był kluczowy moment , pytanie niby łatwe ale co innego siedzieć przed ekranem komputera i odpowiadać a co innego być w studiu Etoto gdzie dochodzi do tego jeszcze pewnego rodzaju stres i napięcie . Liczę na rewanż przy okazji kolejnego Klasyku który mam nadzieje odbędzie się w wyznaczonym na początku terminu a nie jak ten najbliższy klasyk Xd.
4
To był dobry mecz Barcelony . Spodziewałem się trudniejszej przeprawy zwłaszcza że graliśmy na wyjeździe a tu jednak na luzie wygraliśmy bądź co bądź z niebezpiecznym przeciwnikiem szczególnie na swoim stadionie . Mam nadzieje że niemoc wyjazdowa poszła w zapomnienie i przynajmniej w lidzie będziemy regularnie wygrywać w delegacjach . Najbardziej cieszy Trio Messi , Suarez , Griezmann które w tym meczu rozumiało się bez słów i zagrało jak dawniej to robili Messi , Suarez z Neymarem . Oby to był dobry prognostyk przed kolejnymi meczami i ta współpraca będzie tylko lepsza albo co najmniej taka jak dziś :)
2
Ciekawe jakie inne manie ma Leo. Myślę że mogą być związane z wygrywaniem trofeów i strzelaniem bramek :)
2
Pique to prze inteligentny gość i tylko dzięki temu może z siebie robić prowokatora , nie kiedy nawet błazna , wszyscy wiedzieli że robi to celowo . Może nie jest za to lubiany bo ja np. wole jak piłkarz nic nie mówi a wszystko co najlepsze pokazuje na boisku ale jednak tacy też są potrzebni . Jego wywiady zawszę są ciekawe i można się pośmiać , oczywiście z perspektywy kibiców Realu jego docinki zazwyczaj nie są śmieszne i trudno się im dziwić . Osobiście wole jednak zachowanie pewnego siebie kontrowersyjnego ale przy tym inteligentnego człowieka aniżeli chama jakim niewątpliwie na boisku jest Ramos .
1
Całkiem dobry mecz Barcelony . Było sporo mankamentów ale najważniejsze jest zwycięstwo . Co do czerwonej kartki dla Dembele to mi po prostu brak słów na tego człowieka . Prawdopodobnie jest to najmniej myślący piłkarz obecnie na świecie , sędzia z czerwoną dla Araujo też się nie popisał no ale cóż to w końcu Hiszpania .