messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dziękujemy za wszystko . Jeden z najlepszych napastników Barcy w historii , nasza legenda . Do dziś żałuje że odszedł po pierwszym sezonie Pepa a w jego miejsce przyszedł Ibra . Jego współpraca na boisku z Ronaldinho to było absolutne mistrzostwo mimo że panowie jakoś specjalnie się nie lubili po za boiskiem co tylko pokazał sezon 07/08 . Jeszcze raz dzięki Sammy za wszystko i powodzenia :D
2
Z takim podejściem Dembele nigdy nie zdobędzie złotej piłki . W dodatku uważam , że Mbappe ma większy potencjał niż Dembele więc nawet jak by się dobrze prowadził i tak ciężko by mu było .
1
Piłkarze powinni skupić się na grze a nie na negocjacjach zarządu . Rozumiem , że mogli chcieć Neymara jednak skoro operacja sprowadzenia go się nie powiodła powinni skupić się tylko i wyłącznie na grze a nie na narzekaniu na zarząd , że nie zrobił wszystkiego . Akurat sama wymiana na lini Barca - Psg ( Neymar za Rakiticia i Dembele ) był ruchem dosyć zdesperowanym , nie wspominając już o tym jak teraz czuć się muszą Rakieta z Dembele . Dali by se spokój wszyscy z tym Neymarem na dobre by to wyszło zarówno klubowi jak i kibicom .
0
@Gacu95 Nigdy nic nie wiadomo . Wypadnie ci takich trzech(Messi,Suarez,Dembele) w kluczowym momencie sezonu i ty wtedy grasz Perezem i Fatim albo kombinujesz zmieniając system gry . Bądź co bądź Rafinha jest w tym momencie lepszy od Pereza i Fatiego więc podejrzewam że więcej by dał w takim kryzysowym momencie . Ale ok zobaczymy jak to wypożyczenie wyjdzie Barcelonie na koniec sezonu .
0
@MarioVeB! Zakładam że by grał wiadomo nie we wszystkich meczach ale by grał chociaż z ławki wchodził . Z perspektywy kibica wole mieć gościa niezadowolonego ale dobrego na ławce który wejdzie i da coś drużynie .
0
@Gacu95 Przecież nie siedział by tylko na ławce , wchodziłby z ławki a od czasu do czasu grał w pierwszym składzie . To nie jest szeroka kadra , widać to teraz kiedy Messi , Suarez, Dembele są kontuzjowani .
2
Fajnie że przedłużono z nim kontakt natomiast nie rozumiem dlaczego go wypożyczono . W tym momencie się osłabiamy , żeby rywalizować na trzech frontach trzeba mieć silną kadrę tymczasem będziemy liczyli na wchodzących z ławki Pereza i Fatiego . Fajnie że stawiamy na młodzież jednak z takimi rezerwowymi daleko nie zajedziemy . Rafinha powinien dostać prawdziwą szanse minimum jeden sezon w pierwszym zespole najlepiej bez kontuzji bo one mocno utrudniły mu rozwój . Wtedy można by było powiedzieć czy się nadaje do Barcelony czy nie .
3
Przypuszczam , że tym graczem był Pique . On ma takie cechy przywódcy i bądź co bądź on w pierwszej połowie wyglądał chyba najlepiej ze wszystkich zawodników Barcy . Za tego karnego bym go aż tak nie krytykował takie rzeczy się zdarzają oczywiście karny był słuszny .
0
Mieszane uczucia mam po tym meczu . Z jednej strony są pozytywy w postaci zmienników , wchodzi 16 letni Fati i strzela bramkę niczym Cr7 wejście Arthura też ożywiło naszą grę . Na minus napewno pierwsza połowa która była katastrofalna , w drugiej po tych zmianach zaczeło to wyglądać lepiej ale nie na tyle by wygrać . Jednak grając w 10 należy szanować ten wynik pisze w 10 bo Griezmana w tym meczu nie było . Widać , że jest to piłkarz który dobrze wygląda kiedy drużyna gra dobrze natomiast kiedy drużynie nie idzie gościa kompletnie nie ma na boisku podobnie było z jego grą w Atletico . Niech zmieni swój styl gry kiedy drużynie nie idzie bo takie czekanie w polu karnym tylko na piłkę jest bezużyteczne . Oczekuje od gościa takiego kalibru że cofnie się , przyjmie piłkę kiwnie jednego i poda dokładnie do kolegi a nie tylko czeka w polu karnym , Suarez choć czasami się kopie bo czole to nigdy obok meczu nie przechodzi .
0
Ale chłopa na szczerość wzieło . Szacunek za mówienie prawdy a nie gadanie głupich oczywistości :)
0
9,5 ? czyli coś wisi w powietrzu . Napewno Valverde nie będzie marudził mając kłopot bogactwa .
1
Całkiem ciekawa i mocna grupa. Tylko ten Inter znowu zapewne zaparkuja busa i mecze z nimi będą mało ekscytujące, za to Borussia to będą meczycha , Slavia tradycyjnie kopciuszek do bicia w tej grupie . Co do piłkarza sezonu Van Dijk zasłużenie wygrał fajnie że tą nagrodę mają szansę zdobyć inni a nie tylko te same nazwiska w kółko, Leo korona z głowy nie spadnie przecież wiadomo że jest lepszym i bardziej utalentowanym graczem od Holendra . Gość który kilka lat temu przegrywał 6-1 z legia a teraz jest zdobywcą ligi mistrzów... takie rzeczy warto doceniać.
0
@bari_94 Szczerze ? Tak będę mu bił brawo bo strzela bramki w barwach Barcy ale to nie znaczy że go będę lubił .
4
To są jakieś jaja . Najlepiej pozbądźmy się pół składu byle tylko ten gwiazdorek rodem z Hoolywood tu trafił .
0
Panowie ? Ten człowiek może wypowiadać się na temat Barcy ile tylko chce tym bardziej , że zawsze na temat klubu wypowiada się pozytywnie . Jak wam się nie podoba że za dużo mówi to po prostu nie czytajcie . Nie miałem niestety okazji oglądać Rivaldo w koszulce Barcy bo byłem po prostu za młody ale szanuje go i wam proponuje też go szanować .
1
@normasubiektywna Racja;) . Mam nadzieję , że częściej będę go oglądał na boisku i tym samym nie pisał błędnie jego nazwiska :)
0
To zdanie wymarzony syn każdej matki to trochę przesada . Ja wiem , że to było porównanie ale trochę nie na miejscu nie mające nic wspólnego z futbolem .
5
Bardzo fajny mecz w wykonaniu Barcelony . Szczególnie na brawa zasłużyli Griezmann, Rafinha i Peres . Mógł się podobać skład na dzisiejszy mecz i ogólnie decyzje Valverde o wystawieniu od pierwszej min Peresa i wpuszczeniu na boisko 16 latka , po co szukać kwadratowych jaj i wystawiać piłkarzy nie na swoich pozycjach skoro można dać szansę młodzieży na ich naturalnych pozycjach na boisku . Ogólnie duży plus dla trenera za ten mecz no i oczywiście gratulacje dla piłkarzy za wysiłek w tym meczu i przy tym kilka efektownych akcji . Tak trzymać !
3
Niech on lepiej nie stawia Barcelonie żadnych warunków . Klub robi mu przysługę chcąc go pozyskać a on jeszcze jakieś wymagania ma . Jak mu nie pasuje pensja którą mu proponują to nara . Płakać nie będziemy tym bardziej znajdą się dobre strony braku tego transferu może nie pod kątem poczynań na boisku ale napewno pod kątem organizacji klubu, gotówki dla innych graczy .
2
Piękny list Andresa a Torres cóż znakomity piłkarz zawszę w pamięci będę miał jego gola w 2008 roku w finale z Niemcami . Był częścią najpiękniej grającej reprezentacji ostatnich lat a może nawet i w historii . Dzięki Fernando za to jakim byłeś piłkarzem i powodzenia w dalszym życiu po karierze piłkarza
0
Dokładnie , Neymar przyjdzie na wypożyczenie po czym znowu nie wygramy Ligi mistrzów zarząd będzie chciał go wykupić , wykupi ale na pensje innych piłkarzy już będzie brakować . To tak jak prezes Mioduski założył sobie że wciągu iluś tam lat zagra w lidze mistrzów do tego nie dochodzi i klub cały czas traci zamiast zyskiwać . Jest to mocno ryzykowany ruch ze strony finansowej nawet dla tak bogatego klubu jak Barca .
1
@JacaBarca Ale o czym człowieku ty piszesz ? Bo nie bardzo rozumiem . O tym , że śmiałem napisać że Barca zagrała padakę , czy o tym że nie oglądałem na żywo meczu . Kim ty jesteś , żeby oceniać mnie czy jestem Cules czy nie skoro mnie nawet nie znasz . Ogarnij się .
2
Skoro wykonano taki ruch to rozumiem , że Neymar jest już dogadany . W przeciwnym razie niezrozumiała dla mnie decyzja .
4
Ciężko oglądało się ten mecz . Przyznam się szczerze , że dużo lepszy mecz widziałem w Krakowie , Wisła pięknie zlała ŁKS , mecz Barcy postanowiłem sobie nagrać i obejrzeć z odtworzenia . Po obejrzeniu powtórki nie żałuje , że tak zrobiłem . Jedyną akcją dla której warto było oglądać ten mecz to był cudowny gol Aduriza , dla takich goli warto oglądać nawet do ostatniej minuty po mimo tego że drużyna której kibicujesz gra kompletną padakę .
1
Druga najlepsza 9 w historii Barcy . Tylko Suarez kiedy był w top formie był od niego lepszy . Do dziś żałuje że odszedł a w jego miejsce przyszedł Ibra który może stylem gry pasował do Barcy ale charakterem już nie . Absolutnie legenda katalońskiego klubu . Chciałbym kiedyś w jakimś meczu charytatywnym zobaczyć Eto i Ronaldinho na boisku ;)
8
Dużo lepszy mecz Barcy niż ten pierwszy z Napoli . Zespół zagrał z większą intensywnością jak by to był start ligi . Widać , że forma poszczególnych zawodników idzie w górę . Co raz lepiej rozumieją się Suarez z Grizmannem , świetny mecz De jonga . Ogólnie cały zespół zagrał bardzo dobry mecz . Myślę , że można ze spokojem oczekiwać na start ligi :)
0
Jeden z najwspanialszych wieczorów piłkarskich jakie przeżyłem . Ogólnie ten mecz był dla mnie jednym z lepszych jakie oglądałem . Pamiętać tamten mecz będę zawszę , nie raz mam ciarki jak sobie przypomnę końcowy gwizdek sędziego i euforie na stadionie :D
0
@SzmanekBdg W zamian za to dalej nie będziemy mieli zmiennika dla Alby . Super interes .
0
@SzmanekBdg Ja go po jednym meczu nie oceniam że jest zły itp . Uważam po prostu , że zagrał słabo i mnie zaniepokoił .
0
@Tomek54321 Ale tak źle żeby zagrać ? Każda akcja która przechodziła przez naszą lewą stronę kończyła się zagrożeniem , źle się ustawiał . Oby nie okazał się kimś pokroju Miny . Podkreślam słowo OBY a nie że jest .