18

Sprzedać po sezonie i nawet się nie zastanawiać . Barcelona to nie jest klub który w nieskończoność będzie na kogoś czekał , na jego miejsce napewno jest kilkaset jak nie więcej młodych piłkarzy co chętnie chcieli by być na jego miejscu . Współczuje mu tych kontuzji ale lepiej dla niego jak i samego klubu gdyby poszukał sobie innego miejsca do gry / leczenia .

10

Znakomity mecz Fatiego . Nie ma co od niego oczekiwać by każdy mecz tak grał . W tak młodym wieku wahania formy to normalna sprawa . Ten mecz zagrał jak by był 30 letnim wyjadaczem na Hiszpańskich boiskach .

3

Pierwsza połowa bardzo dobra druga już niestety taka jak za Valverde . Na plus Fati , Semedo no i Messi ale on to akurat norma , na minus Griezmann , reszta na przyzwoitym poziomie . Szkoda że w drugiej połowie ta gra nie wyglądała podobnie jak w pierwszej , mecz mógł być odbierany inaczej a tak są mieszane odczucia .

0

@kaczorra86 Byś se odpuścił człowieczku odpisywanie na wydarzenia które były ponad tydzień temu . Nie masz co robić tylko przeglądasz stare komentarze ? Jeśli ja złotoustny to ty żałosny . Bez odbioru .

0

Moje typy półfinalistów : Real , Barca , Granada (niespodzianka) , Villareal . Fajnie by było zagrać z Realem w finale oczywiście pierw niech te typy się sprawdzą :)

0

@Persyfl Oj tam , nic takiego nie zauważyłem , może chodziło o to że drużyna przeciwna nie była ustawiona w pressingu i dlatego tak .

0

@mejsinio Jemu aktualnie brakuje pewności siebie . Kiedy wchodził do drużyny te pierwsze mecze grał bez kompleksów , wszystko mu wychodziło stąd i pewność siebie wzrastała , po jednym i drugim słabszym meczu ta pewność mu spadła stąd teraz pojedynki jeden na jeden i niekonwencjonalne zagrania mu nie wychodzą, za mało luzu a za dużo kontrolowania tego wszystkiego . Dajmy mu czas to młody chłopak i pewnie to nie jedyne wahania formy w jego karierze .

0

@Persyfl A po co się miał śpieszyć ? Jemu akurat najmniej powinno zależeć na wysokim i przekonującym zwycięstwie a bardziej na czystym koncie :)

7

Po ostatnich słabszych meczach ten zdecydowanie na duży plus . Cieszy przede wszystkim to , że drużyna chciała strzelać kolejne bramki a nie zadowalała się jednobramkowym prowadzeniem , Team pokazał pazerność na gole był pomysł na grę , zawodnicy wykazali duże zaangażowanie , takie mecze się ceni i oby więcej takich spotkań oczywiście nie wymagam by każdy kolejny mecz był wygrany w takich rozmiarach ale żeby odpowiednie rzeczy z tego meczu zostały podtrzymane . Gratulacje drużyno !

2

Mi tam się marzy Lacazette ale to napewno nie teraz . Suarez skończy u nas grać można śmiało się starać o Francuza no chyba że ktoś nam go podkupi .

0

@aldewir Haha spoko dzięki za info :)

0

Meczu nie oglądałem gdyż oglądałem skoki a meczu zapomniałem sobie nagrać ale widzę że nic nie przegapiłem . Suchy wynik pokazuje że nie jest dobrze , trener potrzebuje więcej czasu za zbudowanie czegoś konkretnego ,niektórzy piłkarze nie są w optymalnej formię . O grze nie chce się rozpisywać bo po prostu meczu nie widziałem . Miejmy nadzieje że te kolejne spotkania będą zwycięskie .

0

@Tomek54321 Nie patrzmy na inne zespoły tylko patrzmy na siebie . To że jakiś inny zespół się męczył z dużo gorszym przeciwnikiem nie znaczy że my też musimy. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność , kiedy był Valverde nawet dobry mecz nie powodował że krytyka była mniejsza teraz też nie róbmy czegoś takiego że skoro jest nowy trener to nie wolno krytykować . Trzeba znaleźć złoty środek mi się ten mecz wybitnie nie podobał dlatego zdecydowałem się na ten szyderczy komentarz że graliśmy ze świetnym zespołem aczkolwiek nie uważam żeby to było coś złego , jaki mecz taki komentarz . Jestem jak najbardziej za tym żeby dać nowemu trenerowi czas na naprawienie tej drużyny nie mniej jednak kiedy widzi się takie coś jak dziś to dlaczego o tym nie mówić nawet w sposób tak banalny ? Kiedy jest dobrze mówmy że jest dobrze kiedy jest źle również mówmy że jest źle szukając przy tym złotego środka i odrobiny humoru :)

0

@Dari0G Potencjał piłkarzy Barcelony jest zdecydowanie wyższy . Wiem że nie jesteśmy już Hegemonem jak wiele lat temu ale takich przeciwników z łatwością powinni ogrywać , no ale jak takiego przeciwnika ograć skoro nie daje się z siebie 100% wiedząc że od jakiś dwóch lat zespół jest bez przerwy krytykowany . I to mnie najbardziej boli że nawet z tego typu przeciwnikiem nie ma wielkiej chęci pokazać : jesteśmy zdecydowanie lepsi , wygramy i damy trochę radości kibicom . To wszystko było takie żeby odtrąbić . Nie miałbym nic przeciwko takiemu podejściu pod warunkiem że drużyna utrzymuje bardzo wysoki poziom i cały czas robi postępy a tego jak wiadomo przez te dwa lata nie było .

0

@kaczorra86 Poziom twojej odpowiedzi zbliżony. Nie masz nic bardziej wartościowego do napisania nie pisz wcale ...

0

@Dari0G Graliśmy z 3- ligowym zespołem z tego typu przeciwnikiem powinniśmy wygrać bez problemu nawet bez trenera. Do szkoleniowca nie mam pretensji bardziej do graczy co byli na boisku

0

@Tomek54321 Graliśmy z 3 - ligowym zespołem. Akurat z tego typu przeciwnikiem powinniśmy wygrać i bez trenera bez problemu

0

Ogromne gratulacje dla Barcelony właśnie pokonała 3 ligowy zespół. Mecz bardzo ciężki z niezwykle trudnym przeciwnikiem jakim niewątpliwie jest Ibiza . Biorąc pod uwagę że graliśmy na wyjeździe z takim trudnym przeciwnikiem nie jest ważne że mecz był wyrównany ważne że zwycięski . Mam nadzieję że więcej nie zagramy w tym sezonie z tego typu potegami Hiszpańskiej piłki i w kolejnym losowaniu czy to w lidze mistrzów czy w pucharze króla będziemy mieli trochę więcej szczęścia.

26

Można zauważyć po tej wypowiedzi że jednym z usprawiedliwień Setiena jeśli drużyna nie wygra albo zagra słabo będzie mowa o murawie , że była sucha , zbyt wysoka . Zdecydowanie szkoła Guardioli i Xaviego :D

1

Jak na pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera to można to spotkanie uznać za udane . Wiadomo że nie wszystko funkcjonowało między innymi brakowało skuteczności i ostatniego podania ale i tak koniec końców wygraliśmy ten mecz , gra momentami też mogła się podobać . Brakowało nam dziś Suareza w takich meczach kiedy rywal broni się całym zespołem ten gość jest niezbędny nawet jak jest w słabszej formie . Na duży plus decyzje o wystawieniu Fatiego i w drugiej połowie wejście Puiga , trzeba na nich stawiać jeśli nie w całym meczu to choć z ławki żeby wchodzili bo to jest nasza przyszłość .

10

Widać w komentarzach jak i po naszym nowym trenerze duże podekscytowanie . Ja jednak apeluje o pokorę , jutro dopiero pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera nie wszystko musi być już teraz jak w zegarku dlatego jutro po meczu kiedy nie wszystko wyjdzie jak trzeba nie chciałbym czytać komentarzy w stylu Marny trener , zmiana nic nie dała ... owszem może się zdarzyć że zagramy świetnie ale czy rzeczywiście w każdym meczu tak będzie ? ... tutaj taki pewny bym nie był dlatego spokojnie z tym wszystkim , trener ma czas do rozpoczęcie następnego sezonu na dopracowanie pewnych elementów dlatego dopiero wtedy coś więcej będzie można powiedzieć .

0

@MarioVeB! Nie interesuje mnie to . Kontrakt ważny ma ? Jak ma to mało do gadania ma tym bardziej że nie jest jeszcze nie wiadomo jaka gwiazdą.

4

No brawo. Właśnie się oslabilismy zostając z 3 stoperami. Nie ma co zarząd odwała kawał dobrej roboty . Oby tak dalej to może wylecą z hukiem i skończy się ich niekompetentność.

0

Zapewne gra przestanie być zachowawcza i milej będzie się oglądało Barcelone za jego kadencji jednak czy to przyniesie trofea ? Osobiście nie mam takiej pewności , pewnie liga i jakiś puchar Króla wpadnie ale na Ligę mistrzów szczególnie w tym sezonie to i tak pewnie będzie za mało . Oby później było co raz to lepiej bo wiemy jak to było z Betisem Setiena pierw grał znakomicie a później już był problem ... Tak czy siak życzę szczęścia , powodzenia i oby wkońcu uśmiech zagościł na twarzach wszystkich kibiców Barcelony z powodu efektownej gry.

0

No wreszcie ! Osobiście uważam że wybór Setiena nie do końca mnie przekonuje jednak najważniejsze że nie ma na ławce trenerskiej już Valverde , pola manawru wielkiego nie było więc oby ta zmiana przyniosła zamierzone efekty . Velverde trzeba podziękować za pierwszy rok pracy kiedy zdobył z drużyną dublet a to wcale nie było łatwe gdyż zespół był mocno osłabiony odejściem Neymara . Jednak później już było tylko gorzej zespół przestał się rozwijać nie było żadnego progresu gra cały czas była zachowawcza . Valverde to dobry trener ale nie na standardy Barcelony , życzę mu szczęścia w jakimś innym pewnie słabszym klubie niż Barcelona . Powodzenia !

0

@monsterrize Jak dla mnie nie ma na co czekać . Skład mamy dobry , zmiennika Suareza oczywiście nie mamy i tu jest problem a o Neymarze mi nie mów bo mam przez to mdłości ...

0

@Nevermind Zobaczymy ile trofeów w tym sezonie będzie . To że jest tak teraz nie znaczy że na koniec będzie kolorowo .

13

Jestem za tym żeby przyszedł za Valverde już teraz ! Być może jest to trochę ryzykowne ale kto nie ryzykuje nie pije szampana . Po za tym co nam innego pozostało? Na rynku nie ma wolnego pewnego trenera który pasowałby do Barcelony nie wliczając w to grono Pochetino bo on jest związany z Espanyolem i jest człowiekiem z zasadami . Xavi mógłby ten sezon potraktować jako taki przygotowawczy do następnego bo i tak ten sezon już jest stracony a przez to miałby więcej czasu na przygotowanie drużyny do następnego . Szkoda tylko że to mało prawdopodobna opcja i skończy się na tym że Valverde zostanie do końca sezonu a nam zostanie oglądanie tej błazenady .

0

Jak można być takimi frajerami ? JAK ? W zasadzie mecz pod kontrolą pierwsza połowa bardzo dobra . Druga połowa Kick off Glicz jak to jest we fifie , sami sobie strzelają bramkę , później pełna dominacja nawet te nieuznane bramki nas nie podłamały strzelamy na 2-1 i co si.ę do cholery później dzieje ? strzelamy sobie dwie bramki po kolei jedna za drugą i przegrywamy wygrany mecz 3-2 . Przecież to jest jakiś absurd , kolejny raz piłkarze się zbłaźnili . Rok 2019 tytuł frajerzy roku ląduje do Barcelony , rok 2020 zapewne skończy się tak samo. Jestem tak zły że muszę se dać na wstrzymanie , niepojęte jest tak przegrywać mecze .

4

Człowiek fajnie wypoczął od tych nędznych meczy Barcelony przez pewien czas po czym usiadł przed telewizorem ze zdwojoną siłą i dostał to czego można było się spodziewać . Kolejny Badziew !!! Suarez od bohatera do tego kto miał piłkę meczową i jej nie wykorzystał po czym padła bramka dla Espanyoulu . Busquets szybkościowo wygląda tragicznie , ten gość nawet sfaulować piłkarza drużyny przeciwnej nie potrafił kiedy leciał z kontrą . Wstyd , żenada , kompromitacja jakich pewnie jeszcze wiele przed nami w tym sezonie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?