messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skład marki super tylko zamiast Firpo Alba :)
10
No i co ? Ilu chętnych na powrót tej gwiazdeczki rodem z Hoolywood ? Dajmy se z nim spokój raz na zawszę . Wszystkim to wyjdzie na dobre .
2
Pani Julia chyba lekko zestresowana była . Po za tym wywiad fajny i ciekawy :)
13
Gratulacje dla Griezmanna za ten mecz nie tylko ze względu na gola ale również za to jak harował na boisku . Gdy mecz jest na styku tak jak to było tym razem takiej rzeczy jak pressing , gra w obronie , asekuracja to kluczowe sprawy .
1
I bardzo dobrze ! Trzeba jechać z tym zarządem bo ileż można przyglądać się ich niekompetencji . Niech teraz nie narzekają bo i tak drużyna zrobiła co mogła i wywiozła dobry wynik . Im więcej będzie głosów krytycznych w stronę zarządu tym większa szansa że szybciej przyjdą wybory i zmieni się prezydent . Już dość patrzenia jak Bartomeu rujnuje ten klub . Okularniku WON !!!
4
Mam nadzieje że rzeczywiście wrócą na rewanż . Ju z wiadomo że nie zgarają Sergio z Arturo więc przydao by się by chociaż oni byli gotowi . Nasza linia pomocy zapewne będzie wyglądać następująco : De Jong , Rakitić , Arthur .
4
Bardzo dobry wynik w kontekście rewanżu i to bardzo cieszy . Było kilka rzeczy które w tym meczu zadziałały jak np wysoki pressing , oczywiście zbyt dużo sytuacji nie stworzyliśmy ale jak tu stworzyć te okazje skoro rywal parkuje busa wtedy w zasadzie trzeba wrzucać tylko że my nie mamy do kogo wrzucać więc trzeba grać po obwodzie i klepać ... Zawiodło mnie dziś Napoli myślałem że zagra bardziej ofensywnie to co oni zagrali w pierwszej połowie to był anty futbol i dobrze że nie wygrali bo zwyczajnie na zwycięstwo nie zasłużyli kilka zespołów już pokazało że można ofensywnie grać z Barceloną i wygrywać więc dlaczego oni tego nie zrobili ? to już nie nasz problem . Sprawa awansu jak najbardziej otwarta w rewanżu myśle poradzimy sobie i awansujemy pomimo tego że nasza sytuacja kadrowa przed tym meczem nie będzie najlepsza .
0
Nawet ty Pique ?! Ten prezydent już wystarczająco dużo ludzi okłamał . Nie wierzę w ani jedno jego słowo . Mam nadzieje że Pique mówi tak tylko dlatego by nie robić kolejnej szopki . Bartomeu to kłamca tyle w temacie . Precz z tego klubu !
6
Remis lub porażkę jedną bramką biorę w ciemno . Wiadomo jak ostatnio wyglądały mecze Barcelony na wyjeździe w lidze mistrzów dlatego nie nastawiam się na nie wiadomo co . Będzie bardzo ciężko wygrać , kluczową sprawą jest strzelony gol na wyjeździe , jeśli to się uda a przy tym będziemy mieli kontakt z rywalem a nie że będziemy musieli walczyć z czasem i trzy gole odrabiać przed rewanżem będę bardziej spokojny .
0
Kapitalny mecz Messiego, dobre wejście Martina oby to nie był tylko jednorazowy wyskok.Z niecierpliwością czekam na mecze z Napoli i Realem one prawde powiedzą o naszej drużynie. Póki co cieszmy się z dzisiejszego meczu .
0
I bardzo dobrze ! Czas najwyższy na porządne trzęsienie ziemi w tym klubie . Od jakiegoś czasu w klubie nie dzieje się dobrze , nie zawsze wygrywaliśmy , ale takiego syfu czysto organizacyjnego jaki jest teraz to ja nie pamiętam . Bartek czas się żegnać miej godność człowieku i podaj się do dymisji !
0
Oj Eric sporo jeszcze nauki przed tobą i nie myślę tu tylko o załatwianiu spraw wewnątrz klubu , mam nadzieje że kolejne nauki będzie odbierał od przyszłego sezonu już w innym klubie ...
0
Bardzo dobra wiadomość wreszcie napastnik . Wiadomo że będzie tu na krótko bo nie jest to poziom Barcy ale w aktualnej sytuacji i taki transfer jest dobry , może strzeli z dwie bramki w tym jedna niezwykle ważna :) Pomarzyć można :D
0
@wyrek No tak tylko w wieku 33 lat na nowo nie nauczysz się dryblować , Griezmann ma jeszcze na to czas .
1
@wyrek Suarez jak zaczynał u nas to potrafił dryblować , teraz gdy zatracił szybkość jest mu z tym ciężko . Nie należy jednak zapominać jaki to był typ piłkarza kiedy do nas przychodził .
13
Ja bym powiedział że Griezmann co powinien poprawić to drybling . Rzadko kiedy w Barcelonie ogląda się zawodnika przede wszystkim w lini ataku co nie potrafi dryblować a tak z Griezmannem jest . Mijanie przeciwników sporo daje , w tym elemencie w zasadzie różnicę robią Messi i czasami Fati to trochę mało , Griezmann jest zawodnikiem ofensywnym więc oczekuje od niego wygrywania pojedynków 1 na 1 .
1
To nie był dobry mecz Barcelony , w zasadzie mało co prócz wyniku w tym meczu się zgadzało , sporo błędów , brak kontroli nad meczem , proste straty ... mieliśmy masę szczęścia że dowieźliśmy ten wynik do końca . Indywidualnie napewno trzeba pochwalić Griezmanna gol plus 2 kluczowe podania choć mogło być lepiej bo zmarnował jednak 2 setki . Ogólnie sporo do poprawy jeszcze w naszej grze zważywszy na to że kadrowo nie wyglądamy optymalnie będzie o to trudno .
0
@Lucassito Mamy Messiego więc jeszcze nie ale być może jest to kwestia czasu . Póki Leo u nas gra tacy jak United jeszcze nie jesteśmy .
0
@Lucassito Widziałeś wogóle mecz ? On był trudny bo rywal się postawił a my nie gramy odpowiednio dobrze by go zdominować . Wiadomo , że w teorii to spotkanie nie powinno być trudne ale czasy się zmieniły już taką potęgą co za Guardiolii nie jesteśmy i w każdym spotkaniu wyjazdowym musimy się sporo napocić żeby wygrać . Takie są realia .
5
Gratulacje dla drużyny za jakże ważne zwycięstwo . To był trudny mecz niezwykle dużo nas kosztuje wygrywanie na wyjazdach na szczęście to się dziś udało . Następny mecz gramy w domu tak więc można troszkę odetchnąć . VAAMOS!
0
@kaczorra86 Pytanie tylko kto zaczął zaczepiać , gdyby nie ty tej bezsensownej dyskusji by nie było . Jeśli ty nie potrafisz skończyć ja więc kończę . Elo
0
0
@seba2811 Na kadrze lepiej niech strzela hattricki :D
0
@kaczorra86 Napisałem trudne nie ze malo ciekawe . Czytaj że zrozumieniem .
3
Właśnie straciliśmy szansę na prawdopodobnie jedyne trofeum w tym sezonie . Mamy za słaba kadrę by rywalizować z Realem w lidze a w lidze mistrzów zostaniemy szybko zweryfikowani być może już z Napoli . Zespół wygląda źle pierwsza połowa i ten skład co zaczął to po prostu pomyłka, w drugiej połowie zmiany daly pozytywny efekt jednak zabrakło szczęścia i skuteczności. Ten klub co raz bardziej się stacza , zarząd do wywalenia nie zrobili kompletnie nic by wzmocnić ten zespół mamy 3 obrońców i trzech ludzi co mogą grać w ataku co jest do cholery z tymi ludźmi? Najpierw sprowadzają wraki piłkarzy typu Boateng, Murillo teraz nie sprowadzają nikogo... W tym klubie nie będzie normalnie dopóki ta banda kretytów będzie wiedła prym .
0
Zważywszy na ostatnie wydarzenia w klubie to może albo pomóc piłkarzom i jutro zagrają fantastycznie albo to pójdzie w przeciwną stronę i zagrają piach . Nie spodziewam się niczego pomiędzy dlatego z dużą uwagą będę śledził szczególnie pierwsze minuty bo one mogą dużo powiedzieć .
0
@kaczorra86 Pewnie trudne współczuje .
3
Atmosfera wewnątrz klubu od jakiegoś czasu nie jest najlepsza . Ten zarząd to kompletna pomyłka nie dziwie się , że piłkarzom puszczają nerwy . Valverde swoje za uszami miał nie potrafił z graczy których miał do wyboru wydobyć potencjału natomiast nie mniej winny całej tej sytuacji jest zarząd .Źle się dzieje w samym środku klubu .
0
@mesulete Napewno ktoś się znajdzie :)
0
@Bulos11 Jak najbardziej. Stary nie jest , potencjał ma ,chętny na jego usługi będzie miał nadzieję że już tyle kontuzji nie będzie miał więc przy aktualnych cenach na rynku transferowym ok 80 milionów Barca za niego powinna dostać.