3

Widać , że Koeman to zupełnie inny trener z charakteru aniżeli Valverde i Setien . Oni w momencie gdy dostali by podobne pytania gadali by coś w stylu : Szukamy dla Giezmanna najlepszej możliwej pozycji na boisku itd nie udzielając w zasadzie odp na pytanie . Taki trener jak Koeman to gość który się nie patyczkuje i mówi co myśli , jeśli drużynie idzie zawodnicy idą w ogień za trenerem i atmosfera jest dobra problem pojawi się kiedy przestanie iść wtedy mogą pojawić się kwasy . Oby ten problem nastąpił jak najpóźniej .

0

W związku z tym że nasza kadra nie jest w 100 % optymalna powinien zostać ten sezon musimy liczyć na jego przebłyski bo na więcej nie ma co liczyć a po sezonie sprzedać za odpowiednią sumę . Gość ma predyspozycje jednak głowa nie funkcjonuje należycie , po za tym kontuzje które doznaje są pewnie związane z jego stylem życia nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek który mógł osiągnąć więcej ale nie wykorzystał swoich możliwości co prawda wiek pozwala mu jeszcze odpalić na dobre ale jakoś w to nie wierzę .

14

Z tym że nie będzie świętował gola to super ale jakiś nieprzychylny gest w stronę Bartomeu mile widziany ;) Jak najbardziej jestem za !

2

Nie wygląda ta kadra najgorzej na pierwszy rzut oka . Problem pojawi się kiedy zaczną się kontuzje . Jest tu kilku zawodników którzy są za słabi na Barcelonę i kiedy zaczną grać w miejsce tych kontuzjowanych będą widoczne ich braki .

4

Po dwóch bardzo dobrych meczach dziś to wyglądało niestety dużo słabiej . Trochę zapachniało Barcą Valverde i Setiena nie mniej należy szanować ten punkt . Sevilla to bardzo trudny przeciwnik jeśli będzie regularna może powalczyć o top 3 ligi . Na plus napewno występ Araujo , niezłe wejście Desta i Trincao . Dużo pracy przed Koemanem widać sporo pozytywów , dziś niestety było też dużo negatywów nie mniej mecz do przeanalizowania i wyciągnięcia wniosków .

16

Mam wrażenie że Messi to jest tego typu gość że kiedy nie idzie on też się poddaje a kiedy widzi że ma z kim grać i drużyna dobrze wygląda on daje z siebie więcej . To chyba kwestia charakteru u niego .

0

Jestem zachwycony grą zespołu . Taką Barcelone chce się oglądać walczącą , grającą z polotem , fantazją ... Ani złego słowa nie napisze dziś o grze drużyny bo było by to po prostu dla nich krzywdzące , nie dość że mecz się nie do końca układa , trudne warunki do gry ten sędzia co się ośmiesza i daje drugą żółtą a my i tak gramy swoje i wygrywamy w sposób spektakularny . O ile w meczu z Villarealem miałem wrażenie że goście nie dojechali na mecz o tyle dziś zagraliśmy z dobrze dysponowanym przeciwnikiem a i tak zainkasowaliśmy 3 pkt grając całą drugą połowe w 10 . Wielkie brawa dla Barcy i z niecierpliwością czekam na ich kolejne mecze oczywiście zachowując przy tym zdrowy rozsądek bo wiem że to dopiero początek sezonu . Na tą chwile wyglądamy po prostu więcej niż dobrze i to mega cieszy .

0

Losowanie wyglądało na ustawione ale w tym ustawieniu wyszliśmy dobrze . Chciałem tego Juve bo człowiek się stesknil za pojedynkiem Messi vs Ronaldo . Co do pozostałych naszych rywali to będą tylko i wyłącznie sparingi innej opcji nie widzę jak wysokie wygrane . City to ma jakieś kody przy okazji tych losowań ...

0

Witamy na pokładzie tonącego statku xd .... A tak na poważnie jestem ciekaw jak teraz będzie wyglądać nasza prawa strona . Nie przypominam sobie bym oglądał kiedyś tego zawodnika więc ciekawie będzie go zobaczyć ponoć gra ofensywnie więc będzie miał pole do popisu bo nasza prawa strona od kilku lat jest gorsza od lewej a w ostatnim meczu było to aż nadtto widoczne .

0

@kamyk34 Po to są tego typu fora by dyskutować . Jeżeli według ciebie kwestionuje ocenę trenera wypowiadając swoje zdanie to ciebie nikt nigdy nie kwestionował a to jest przykre bo znaczy że jesteś ni jaki . Po za tym moje zdanie nie ma zupełnie znaczenia w kontekście tego co Koeman zrobi bo zakładam że nie wchodzi na Barca.com i nie czyta tu komentarzy więc nie bardzo rozumiem czemu masz aż taki problem z tym że ktoś wyraził swoje zdanie nie włażąc w dupę trenerowi bo zakładam że on wie lepiej tyle tylko że ja się nie muszę z tym zgadzać i tyle .

0

@kamyk34 A czy ja się trenerką zajmuję ? Piszę tylko swoją opinie . Co do nicku mi tam się podoba tobie nie musi .

6

Nie zgodzę się z oceną Griezmanna . Koeman oglądał chyba inny mecz kiedy Francuz grał jeszcze w Atletico . Czy na 10 czy to na lewym , czy na prawym czy na środku ataku wszędzie Griezmann wypada słabo i należy się zastanowić co z nim zrobić . Ja wiem że to dopiero pierwszy mecz jednak taki Coutinho też grał pierwszy mecz w tym sezonie a jednak zaprezentował się dużo lepiej . Ja tak dalej pójdzie transfer Giezmanna będzie trzeba oceniać nagatywnie bo narazie więcej rozczarowuje .

4

Udanie rozpoczynamy ten sezon ligowy . Na grę Barcelony patrzyło się z przyjemnością szczególnie w pierwszej połowie ja jednak apeluje o spokój a nie huraoptymizm gdyż przeciwnik zagrał po prostu katastrofalnie . Poczekajmy aż Barcelona zagra z kimś poważnym bo z całym szacunkiem ale Villareal dziś nie zagrał jak drużyna z La ligi . Spory minus to napewno ataki tylko jedną stroną , prawa kompletnie nie funkcjonowała może coś zaradzi ten Dest jeśli i czy wogóle do nas przyjdzie . Na wielki plus Fati , Coutinho , Messi jak na swoje możliwości dosyć średnio pozwalał dziś innym błyszczeć , Griezmann tradycyjnie słabo chętnie w następnym meczu na prawym skrzydle widziałbym tego Trincao ale cóż to trener podejmuje decyzje . Póki co zaczynamy dobrze i to jest teraz najważniejsze.

5

Dziękujemy legendo za te wszystkie wspaniałe chwile . Nigdy nie zapomnę jak Luis strzelił bramkę z PSG w Paryżu i rozdziewiczył Davida Luiza , bramka z Arsenalem na Camp Nou , gole w klasykach ten cudownie wykonany rzut karny przez Messiego kiedy podał do Suareza a on z zimną krwią umieścił piłkę w siatce . Właśnie takie momenty które wspominamy pokazują kto był wielkim piłkarzem a Suarez był i jest wielki . Najlepsza 9 w historii Barcy kończy przygodę z klubem jego życia ale cóż tak to już jest uważam że dobrze się stało bo niestety ostatnio Luis nie dojeżdzał i gasł w oczach wielu kibiców mimo wszystko mam nadzieje że chociaż uda się zorganizować jakiś mecz pożegnalny bo wszyscy chyba się zgodzą że sposób jego odejścia nie jest do końca właściwy . Powodzenia Legendo !!!

0

Niesamowite wreszcie kogoś sprzedali za jakąś kasę . Trzeba to uczcić xd a tak poważnie Semedo dobry piłkarz ale nie pasujący swoim profilem do Barcelony . Kiedy gra wymaga dużego myślenie ten zawodnik kompletnie głupieje i nie wie co robić przez co popełnia spore błędy w defensywie . W Anglii gdzie będzie więcej bieganie mniej myślenia może odpalić i pokazać swój potencjał piłkarski . Dzięki i powodzenia Nelson !

1

Dzięki za grę , zaangażowanie i poświęcenie na boisku . Może Vidal jako typ piłkarza nie bardzo tu pasował ale swoją charyzmą i wolą walki nadrabiał pewne braki na boisku . Swoją drogą ciekawe że to nie jest jakiś wybitny zawodnik a mimo to grał w najlepszy klubach na świecie . Szacunek dla niego za to . Powodzenia !

1

Mam nadzieje że przekona do siebie trenera . Nie twierdze że powinien grać wszystko od dechy do dechy ale żeby tez nie był odstawiony na dalszy plan . Każdy z pomocników powinien odegrać wystarczającą liczbę minut i po sezonie uzgadniać kto zostaje , kto odchodzi , kto na wypożyczenie itp a nie teraz kiedy sezon się jeszcze nie zaczął .

0

Nie do końca rozumiem jego tłumaczenie . Puig nawet nie rozegrał kilku meczy pod jego wodzą a on już że powinien iść na wypożyczenie by grać . Jeśli go nie spróbujesz wstawić do pierwszej 11 w meczu to się nie dowiesz czy zasługuje na grę czy nie . Trening a mecze to zupełnie coś innego , dziwię się że z zawodu trener który napewno o piłce wie więcej niż ja gada takie głupoty .

0

@Tomek54321 Dobry pomysł :D

18

Trzymajcie mnie bo mu zaraz wy......e

0

Już widzę jak trener znawca będzie stawiał na młodzież skoro pozbywa się Puiga a taki Busqets który najlepsze lata ma za sobą będzie grał od dechy do dechy . Ręce opadają po prostu , mam nadzieje że to będzie jedna z niewielu niezrozumiałych decyzji Koemana i nie pójdzie w ślady niekompetentnego zarządu .

10

Jeszcze dobrze nowy trener nie zaczął pracy a już mnie totalnie wkur..... Nie do wiary po prostu !

0

To jest jakiś żart ? On chyba na głowę upadł :O

0

@mkord No niby tak ale to jest moja subiektywna ocena że takie koszulki jakie napisałem by mi się podobały najbardziej . Nie zawszę herb musi oznaczać jednakową koszulkę ważne by się barwy zgadzały .

6

Nie są takie najgorsze napewno lepsze niż ta szachownica co ostatnio była . Zastanawiam się tylko po co te chude czerwone paski są tylko po jednej stronie koszulki , gdyby były po obu stronach lub cała koszulka by takie miała wtedy by były super .

0

Kiedy niby podawali do siebie ? Chyba na konsoli bo na boisku podania między nimi można policzyć na palcach jednej ręki w przeciągu wszystkich meczy jakie wspólnie rozegrali. Oby nastepny sezon był pod tym względem lepszy.

1

I tak skończy się na tym że będzie tam grał Messi jako fałszywa 9 jak kiedyś . Nie widzę Messiego biegającego w te i we wte na skrzydle więc pewnie będzie na ataku grał Messi a Fati na swojej naturalnej pozycji czyli lewoskrzydłowy .

14

W zasadzie Leo powiedział wszystko co było wiadome już jakiś czas temu. Fajnie że wreszcie dał głos , jeśli teraz Bartomeu nie poda się do dymisji to chyba siłą będzie trzeba go z tego klubu zabierać. To jak Messi go pocisnął w tym wywiadzie doszczętnie go dyskwalifikuje . Ja myślę że nadchodzący sezon może być przełomowy, może nie zdobędziemy ligi mistrzów ale drużyna zacznie w końcu grać z jajem , wszyscy się zjednączą i będą chcieli pokazać Mesiemu że może tu zostać dłużej niż tylko ten rok . Dużą rolę odegra również nowy prezydent ale chyba każdy będzie lepszy od Bartomeu . Nie wiem jak wy ale ja po tym wywiadzie odczułem dużą dawką optymizmu.

0

@Magicc89PL Koniec końców i tak trzymam stronę Messiego. On dla tego klubu trochę wygrał a Bartomeu to co Messi i Guardiola zbudowali zburzył.

0

@Magicc89PL W kontrakcie miał że może po sezonie odejść za darmo a że był covid to sezon się przedłużył więc ten 10 czerwca nieaktualny . Po za tym to nie on sam sobie podpisał te dokumenty tylko ktoś z nim to uzgodnił. Więc o co do niego mieć pretensje ? Z niewolnika nie ma pracownika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?