0

@Bogan To już jest problem Messiego dlaczego nie potrafi udźwignąć tego ciężaru mimo że jest najlepszym piłkarzem na świecie .

4

To że Lewy nie jest lepszy od Messiego to sprawa jasna i nie warto się nad tym zastanawiać . Tak mówią ludzie z Bayernu i eksperci z Polski którzy mają kompleksy zarówno naszej piłki klubowej jak i reprezentacyjnej więc siłą rzeczy kiedy jest ktoś taki jak Robert to zaczyna się pompowanie balonika i porównywanie go do piłkarza z kosmosu . Lewy to przede wszystkim świetny napastnik w tym momencie absolutnie najlepszy ale do wirtuozów futbolu takich jak Messi i Cr7 mu trochę brakuje pomimo jego fantastycznych liczb ale powiedzmy szczerze gdyby nie kapitalnie funkcjonujący Bayern to i on nie miał by tylu bramek , widać to choćby na podstawie reprezentacji gdzie takich kolegów do grania jak w Bayernie nie ma .

0

Vidal przesadził z tą najlepszą drużyną na świecie . Tak było kiedyś teraz jesteśmy jak każdy inny silny zespół . Troszeczkę więcej pokory by się przydało bo takie słowa napewno nie pomogą w jutrzejszym meczu .

0

@sedziaoxford Ja w powtórkach ręki nie widziałem.

8

Bardzo dobra pierwsza połowa i w zasadzie gdyby sędzia uznał bramkę Messiemu ( bo zdobył ją prawidłowo ) to mecz byłby już rozstrzygnięty a tak to w drugiej połowie była lekka niepewność . Ogólnie co do drugiej połowy mam mieszane uczucie bo była w porównaniu z pierwszą bardzo słaba , nie oddali żadnego strzału ja wiem że prowadziliśmy ale nie oddać strzału w drugiej połowie ... no cóż Barcelona przyzwyczaiła w tym sezonie że niby wydaje się w pewnym momencie że należy ją pochwalić po czym przychodzi gorszy moment czy tak jak w tym meczu zła druga połowa i odczucia są mieszane nie mniej najważniejszy jest ten awans . Ogólnie stawiam że na Bayern taka gra nie wystarczy ale zobaczymy jak to będzie wyglądać gdy wrócą Busi i Vidal być może Dembele się wykuruje i będzie kolejny zawodnik do wpuszczenia z ławki . Gratulacje za awans !!!!

0

Kluczowe w tym meczu będzie niedopuszczac Napoli do kontraatakow i minimalizować grę 1 na 1 szczególnie wtedy gdy przy piłce przodem do bramki będą Mertens i Insigne . Dobrego meczu i oby po końcowym gwizdku wszyscy kibice Barcy byli zadowoleni. VAMOS!!!

1

Nabrałem przekonania do Gatusso jako trenera jak i również osoby . Inaczej się postrzega grającego drwala a inaczej trenera który żyje meczem i nie może usiedzieć na 4 literach przez 2 minuty :D

10

Przy jego wypowiedziach przydałby się jakiś dobry wykrywacz kłamstw . Lepiej dla niego by wogóle zamilkł .

6

Chociaż koszulki się zgadzają w tym klubie . Bardzo ładne :D

2

Taka gra Messiego możliwa by była gdyby dalej grał z Xavim i Iniestą . Hiszpanów już nie ma więc ciężko będzie De Jongowi bądź Puigowi powtórzyć to co robili oni . Niestety Messi musi się cofać więc najważniejsze będzie by ktoś go wspierał w konstruowaniu akcji .

0

@Greenalley W moim odczuciu spokojnie w 11 mógł by grać , przestańmy patrzeć na bramki i asysty tylko . Czyli miał nie podpisywać kontraktu i być w klubie w przekonaniu że go nie chcą ? Super uczucie napewno podjął by dobrą decyzje .

3

To tylko pokazuje że Leo w tym sezonie nie miał wsparcia dlatego częściej decydował się na drybling .

1

Jak dla mnie zachowanie zrozumiałe . Chciał tu zostać tymczasem klub na siłę go wypycha , marzenia Brazylijczyka najprawdopodobniej tez się zmieniły . Nie krytykowałbym go za grę u nas po prostu za dużo się od niego oczekiwało moim zdaniem pasował tu idealnie i to duży błąd Barcelony że pozbywa się takiego zawodnika .

0

Super wynik ale absolutnie nic nie pokazujący . Alaves było w tym meczu tragiczne z gorszym zespołem Barca w tym sezonie chyba nie grała więc i wynik nie dziwi . Dobrze że jak kolwiek pozytywnie kończymy tą ligę .

0

Jak to ? przecież nasz najlepszy pod słońcem prezydent ogłosił że Setien napewno zostanie więc o co się tu martwić trenerze ? Nasz kochany prezydent zawsze mówi prawdę i zawsze dotrzymuje słowa także spokojnie Xd.

9

Najlepsze teraz będą te dyskusję czy Messi te słowa skierował bardziej w stronę zarządu , kolegów z zespołu , może trenerów ? a on po prostu powiedział prawdę dlatego zbytnio nie analizowałbym tych słów ale wiemy jak to jest z Hiszpańską prasą ...

1

Rożnica między Realem a Barceloną jest taka że Real grając brzydko potrafi wygrywać , Barcelona zawszę kiedy wygrywa ligę bądź ligę mistrzów robi to w imponującym stylu być może po za kadencję Valverde . Reszta tytułów jest zdobyta w przekonującym stylu nawet któreś mistrzostwo za Enrique mimo że zdobyte w ostatniej kolejce i z mała przewaga punktową i tak wszyscy mówili że tytuł zdobyty w spektakularny sposób bo po pieknej grze w większości meczów . Barca musi się nauczyć grać brzydko a wygrywać bo ostatnio co graja piach to w czape czy to z Romą czy z Liverpoolem w lidze mistrzów teraz ten tytuł ...

3

Gratulacje dla Realu za tytuł nam pozostaje obejść się smakiem . Jak kolega wcześniej napisał ten mecz to podsumowanie tego sezonu nie ma co się łudzić że coś w lidze mistrzów ugramy żeby tylko nie skończyło się jakimś blamażem z Bayernem albo co gorsza z Napoli . Niezależnie od tego kto tu przyjdzie jako trener by dokończyć tę ligę mistrzów ten sezon jest nie do uratowania więc niech Setien dokończy już te rozgrywki a być może chociaż z gry będzie to ciut lepiej wyglądało choć i na to się nie zanosi .

0

Uwarzam że powinien zostać na kolejny sezon oczywiście pod warunkiem że przyjście Xaviego będzie nie możliwie . Dajmy człowiekowi czas to że nie udało się wygrać mistrzostwa to nie jest tylko jego wina ale też zarządu, gdyby w zarządzie wszystko hulało to i piłkarze mieli by spokojniejszą głową a tak to co chwile słucha się o jakiś ekstremalnych sytuacjach . Pierwsze do wywalenia to jest zarząd dopiero później należy się zastanowić czy trener jest dobry czy nie ...

0

@Dani13 Już pytałem :)

0

@Dani13 Ja piszę ze zrozumieniem pytanie czy ty tak samo czytasz.

3

Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem panie Roberto

0

@Dani13 Z pięciu metrów od bramki. Czy zawszę należy dodawać słowo lub dwa byś zrozumiał ?

2

Wreszcie jakiś konkret ! A więc zmęczeni byli ? Pan Setien sam pod sobą dołki kopie na czele z trenerem od przygotowania fizycznego . Ale szacun że chociaż bajek nie wymyśla.

3

Szczerze to nie chce mi się oglądać tej Barcelony. Kiedyś czekało się na mecze tej drużyny teraz idzie przy tym usnąć . Ja wiem , że oni jak za Guardiolii nie będą grać bo to jest nie możliwe i nie wymagam od nich tego , ale żeby grać taką parodie jak ostatnie dwa mecze .... Zmęczyli się dobrym meczem z Villareal to teraz są efekty . Messi jest bez formy , Suarez potyka się o własne nogi a Griezmann nie potrafi trafić w piłkę z 5 metrów .

6

Legenda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Paskudny mecz do oglądania to była antyreklama piłki nożnej . Dla porównania oglądałem pierwszą i drugą połowę meczu Lecha z Lechią i mimo że umiejętności niższe to ja dziś różnicy w poziomach nie widziałem ba jestem w stanie stwierdzić że półfinał pucharu polski był dużo lepszym meczem do oglądania dla bezstronnego widza . Proponuje piłkarzom Barcelony przemyśleć pewne rzeczy bo jak się nie chce im grać w każdym meczu na 100 % to niech nie grają i powiedzą Setinewi że dziś kolej dla młodzieży która napewno by się tak nie zbłaźniła . Ja wiem że Espanyol grał o życie wygralismy 1-0 itp ale na boga z ostatnią drużyną w tabeli grać taki piach i jeszcze czekać na ten ostatni gwizdek sędziego bo jak strasznie nam się nie chce . Dramat i tyle w temacie .

3

Nie musze chyba nikomu tłumaczyć że to co mówi ten pan to jeden wielki stek bzdur . Nie należy wierzyć w ani jedno jego słowo zapewne mówi o Setienie że zostanie a w rzeczywistości odejdzie . Najgorszy prezydent w historii klubu !

3

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Barcelony mielimy niemal przez cały mecz pełną kontrole stąd i wynik nie dziwi . Wreszcie Griezmann zagrał bardzo dobre zawody , mniej go było na tej lewej stronie więcej w środku i odrazy były tego efekty a ta bramka po asyście Messiego po prostu arcydzieło . Mam nadzieje , że ten pomysł z Griezmannem który dubluje się z Messim na pozycji 10 będzie kontynuowany bo w tym meczu wyglądało to bardzo fajnie . Nie wiem tylko czy to rywal na to pozwalał czy my byliśmy tacy nieuchwytni to się pewnie okaże w kolejnych meczach .

0

@VarMadryt Nie zawszę . Jak podchodzisz do sprawy stereotypowo to już twój problem .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?