7

Dest zagrał rewelacyjnie , Mingueza bardzo solidny występ ale nie ma co gadać że to zawodnik na miarę Barcelony trzeba z tym poczekać aż zagra kilka meczy z silniejszymi rywalami , De la Fuente grał za krótko i nie sposób go ocenić .

1

Gratulacje dla naszych zmienników zagrali solidną , dobrą piłkę i zasłużenie wygrali . W pierwszej połowie mało sytuacji sobie stwarzaliśmy za to w drugiej podkręciliśmy tempo i pod bramka wyglądało to dużo lepiej co owocowało bramkami . Nie ma co się podniecać tym meczem to tylko Dynamo tak samo to powinno wyglądać na Camp Nou a z jakiegoś powodu to nie wyglądało , może w takich meczach trzeba grać młodymi bo im zaangażowania nie braknie ? Dest absolutnie zawodnik meczu .

0

Wszystko fajnie tylko najważniejsze jest to , że Griezmann słabo gra . Kiedy grasz słabo co chwilę pojawiają się nowe plotki co dodatkowo nie najlepiej wpływa na szatnie i siebie samego . Ja nie mam wątpliwości , że ten transfer to porażka , jakoś nie wierzę w jego odbudowanie się w Barcelonie po sezonie dobrze by było aby znalazł sobie nowy klub .

4

Napiszę szczerze to było przerażające co dziś widziałem. Nawet nie ma sensu tej gry komentować... Jak by tego było mało Pique kontuzja pewnie poważna a my środkowego obrońcy nie mamy bo Araujo kontuzjowany a Umtiti to ja nie wiem czy żyje czy znowu coś mu się stało bo lodówkę w domu otworzył. Marzę by ten sezon się skończył bo i tak nic z tego nie będzie oczywiście liczyłem się z tym że w tym sezonie ciężko będzie wygrać cokolwiek ale mimo wszystko liczyłem na dużo lepsza grę a nie takie oddawanie meczu, Atletico nie pokazało nic szczególnego zagrali to co zwykle dobra defensywka i może coś wpadnie no i wpadło. Dramat!

1

Kiedy Barca gra atmosfera jest gorąca nie inaczej jest kiedy czas na przerwę reprezentacyjną bo oczywiście ludzie z otoczenia Griezmanna muszą siać ferment . Mam nadzieje że to ostatni sezon francuza w barwach Barcy , gra słabo dodatkowo jego otoczenie stara się wszystkim wmówić że gra słabo bo coś . Atmosfera w klubie i tak jest daleka od normalnej więc nie potrzebny jest tu ktoś tego typu jak Antek .

0

Trochę brakuje tego typu zawodników teraz jak Masche . On by nie stał i nie patrzył się jak Bayern LIverpool czy Roma nas demolują tylko coś by zrobił , jeśli nawet nie poprzez granie w piłkę to choćby poprzez jakieś krzyki na resztę drużyny . Najlepszym jego momentem na Camp Nou był moment kiedy strzelił swojego pierwszego i jedynego gola dla Barcy z rzutu karnego prócz tego wiele trofeów z nim zdobyliśmy więc jego trzeba tylko mile wspominać , zawszę na boisku dawał z siebie 100% i to w nim najbardziej lubiłem . Vamos Mascherano !

1

Straszny pech z tą kontuzją . Liczę , że Fati wróci silniejszy ! Jest nam mega potrzebny dlatego z niecierpliwością będę czekał na jego powrót .

0

Finalnie świetnie zakończyło się to spotkanie nie mniej masa problemów w trakcie tego meczu . Cytując Kowala Pique i Lenglet odstawili dziś gangsterke no i wiadomo Griezmann . Ja już się nie chce nad nim znęcać po tym nie strzelonym rzucie karnym aż mi się go szkoda zrobiło dobrze ze chociaż do tej pustej bramki trafił choć jak wiadomo w jego przypadku nie jest to takie pewne . Także mecz na plus który na te przerwę reprezentacyjną uspokoi nastroje.

7

Dziwnę że dopiero teraz wytyka się , Messiemu że drepcze gdyż jest bez formy a kiedy strzelał 30 - 40 goli na sezon to że spaceruje nie miało znaczenia . Ludzie on juz spaceruje od lat tylko że wtedy to jego spacerowanie przykrywały bramki asysty i dryblingi . Gdy tego nie ma nagle ludzią przypomina się że Messi mało biega . On zawszę mało biegał tylko że jest na tyle genialnym piłkarzem że może sobie on na to pozwolić . To że teraz jest bez formy no cóż trudno nikt nie jest robotem po za tym na siłe został w zespole z którego chciał odejść mnie nie dziwi jego brak formy , mnie dziwi śpiąca forma całego zespołu i nad tym się trzeba skupić.

3

Zdecydowanie zawodnik meczu . Tym większy szacunek bo zaprezentował taką formę w pierwszym meczu po kontuzji .

1

Jestem bardzo zawiedziony postawą drużyny w tym spotkaniu . Myślę , że w tym meczu można by było sobie postrzelać rywal był po prostu słaby a my po piorunującym początku i tradycyjnie już niewykorzystanych sytuacjach nie wiedzieć czemu stajemy i dajemy się poczuć pewnie Dynamie zamiast dalej kreować okazje . Po za tym kilka błędów w defensywie szczególnie w drugiej połowie , przeciwnicy spokojnie mogli strzelić więcej niż jedną bramkę i wtedy ciekaw jestem czy potrafilibyśmy przyśpieszyć grę i to co mamy wykorzystać . Koeman wyglądał na gościa który ma plan przed meczem ale w trakcie już planu B , C brakuje . Brak skuteczności , pasywna gra w obronie , wolne rozgrywanie to wszystko ilustruje jak dziś wyglądało to spotkanie . Brawa dla Ter Stegena nie mam nic do Neto to dobry bramkarz ale Ter Stegen to klasa sama w sobie dziś kolejny raz to potwierdził i ciężko przy takiej grze wyobrazić sobie drużynę bez niego .

0

@Kismeth No tak , nie pomyślałem :)

0

@cymek1 No właśnie . Tylko nie byłem pewien czy to od tego sezonu czy od następnego. Tak czy siak nie widzi mi się że odejdzie w połowie sezonu.

0

Nie ma takiej opcji by odszedł zimą , przecież nie grał by wtedy w lidze mistrzów chyba że się przepisy zmieniły ? Dużo bardziej prawdopodobna opcja to jego odejście latem .

0

@KrisGron7 Skąd możesz wiedzieć czy będę kibicował innej drużynie jak odejdzie Messi skoro mnie nie znasz ? Nie podoba mi się tylko jak jedziesz po Messim wystarczy napisać że gra słabo a nie jechać po nim jak by to on był wszystkiemu winien . Jaka czasami cienka granica dzieli od bohatera do zera tyle nam dał a wystarczyła jedna rysa i już jest gwiazdor który nie powinien grać w Barcy B. Zastanów się co piszesz czasami bo serio żenada .

0

@Bogan W meczu z Alaves według mnie graliśmy wolno . Co do innych spotkań które nie poszły po naszej myśli można dyskutować .

2

Fatalny mecz nie ma co ukrywać . Błędy indywidualnie po czym walenie głową w mur tak to wyglądało . Cała 4 ofensywnych piłkarzy dziś bardzo słabe zawody , Messi ewidentnie nie jest sobą i albo to kwestia po prostu słabej formy ( przecież kiedyś musiała takowa nadejść ) albo myślami jest w innym klubie . W momencie kiedy nawet chcemy grać na tak zwany chaos nie ma komu tych piłek wrzucać bo wszystkie lądują albo na aucie albo w rękach bramkarza , graliśmy za wolno , mało strzałów z daleka a kiedy były to i tak nie było z nich bramek . Mam wrażenie że dosyć często staramy się wejść z piłką do bramki zamiast po prostu huknąć i nóż się uda . Żle nam idzie gra z drużynami które parkują busa dalej mamy z nimi problem i nie wygląda na to by ten problem zaraz znikł .

5

@KrisGron7 Wstyd mi za takich kibiców jak ty . Daj se kolego lepiej na wstrzymanie bo piszesz jak byś od dziś był kibicem Barcelony . Jeśli tak jest to żegnamy bez łaski :D

0

@izabella Kwestia gustu ;D

2

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Barcelony . W zasadzie w tym meczu prawie wszystko się zgadzało z wyjątkiem strojów Barcelony (są okropne ) i skuteczności . To mogło się skończyć pogromem gdyby Barca za wszelką cenę nie chciała wlecieć z piłką do bramki . To co nasi wyprawiali dziś pod bramką było absurdalne , Messi gdzieś zatracił umiejętność strzelania bramek w ważnych meczach owszem dziś strzelił z karnego ale pewnie gdyby nie ten karny bramki by nie strzelił , skuteczność przerażająca a mimo to udało się wygrać 2-0 po przekonującym meczu . Swietny mecz Dembele z wyjątkiem setki z pierwszej połowy , Pedri w drugiej połowie absolutny zawodnik meczu momentami wyglądał jak Iniesta nawet Griezmann zagrał całkiem całkiem . Zdecydowanie mecz na plus no tylko ta skuteczność pozostawia wiele do życzenia .

0

Kompletnie się tego nie spodziewałem. Jeszcze kilka godzin temu Bartomeu powiedział że nie poda się do dymisji a tu taka niespodzianka . Świetna wiadomość!

10

Ten człowiek nie ma honoru . Wszyscy na niego plują a on myśli że to deszcz . Żałosny typ !

0

Bardzo dobry mecz Desta . Myślę że był to jeden z lepszych zawodników na murawie . Głowa do góry gra była naprawdę wporządku :)

1

Zgoda ze wszystkim co powiedział z wyjątkiem tego że karny Realowi się nie należał . Należał się tak samo jak nam należał się w pierwszej połowie . Zagraliśmy dobry mecz zabrakło skuteczności i dobrej decyzji sędziego na naszą korzyść .

3

Jest to napewno bolesna porażka mimo wszystko jestem zadowolony z postawy drużyny w tym spotkaniu . To czego nam dziś zabrakło to skuteczności pod bramką i dobrej decyzji sędziego bo w pierwszej połowie należał nam się rzut karny . To był typowy mecz na remis napewno nie zasłużyliśmy dziś na porażkę . Należy pamiętać że mierzyliśmy się bądź co bądź z silniejszym przeciwnikiem który ma bardziej kompletną kadrę i większy spokój w strukturach klubu my natomiast jesteśmy pogrążeni w chaosie organizacyjnym więc absolutnie po dzisiejszym meczu należy akceptować ten wynik choć wiadomo że chciało by się wygrać . Minus to napewno póżne zmiany gdyby Koeaman zrobiłby szybciej te zmiany być może udało by się uratować remis a tak to przegraliśmy w meczu który tak na prawdę powinniśmy zremisować . Byle do przodu i oby w meczu z Juve było szczęście po naszej stronie .

0

@denks1984 Dembele z ławki może wejść , bestia jest szybka ale ma problemy z myśleniem na boisku . Na końcówkę meczu kiedy będzie trzeba trochę pograć z kontry idealny.

4

Ten co nie umie dryblować na ławkę a w jego miejsce Trincao i będzie git :D

0

Dziwnie będzie oglądać klasyk bez kibiców ale cóż taką mamy sytuacje najważniejsze że ten mecz się odbędzie . Kompletnie nie biorę pod uwagę tych ostatnich meczów Realu jako jakiś wykładnik że są w dołku , napewno zagrają dużo lepiej i sprawią nam masę problemów . Stawiam 1-1 choć w głębi serca oczywiście liczę na zwycięstwo :)

4

Czekałem aż wkońcu da głos no i się doczekałem . Zgadzam się ze wszystkim co powiedział Pique to zdecydowanie kandydat numer 1 na stanowisko prezydenta po zakończenie przez niego kariery .

0

Druga połowa tragiczna . Jedyny pozytyw dzisiejszego meczu to Pedri reszta dno. Griezmann i selekcjoner reprezentacji Francji powinni się zamknąć bo dziś gość co nie umie dryblować zagrał na środku i zagrał tak samo słabo jak wtedy gdy grał na skrzydle . Co może jeszcze mamy podporządkować skład pod niego byle by jemu było wygodnie ? Naprawdę mam go po dziurki w nosie , Dembele dziś pokazał dlaczego nie grał we wcześniejszych meczach ten facet nawet w momencie gdy siadał na ławce sprawiał wrażenie jak by nie wiedział co on tu robi . Słabe mecze Barcelony po przerwie reprezentacyjnej to już tradycja mam nadzieję że za tydzień zobacze kapitalny mecz dwóch świetnych drużyn bo jakoś te mecze ligi mistrzów z Dynamem i Węgrami nie specjalnie mnie kręcą i chyba oglądane inne spotkanie a te to tylko w skrócie tym bardziej że gra Barcelony w ostatnich dwóch meczach nie zachęca do oglądania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?