2

Nie no mam już po dziurki w nosie tych wszystkich dziwnych rzeczy co się dzieją w tym klubie . Premia za lojalność ? Jezu co się z tym klubem porobiło dramat .....

1

Powodzenia Leo ! Ale będzie teraz oglądania oprócz meczów Barcy i Wisły Kraków obowiązkowo będzie trzeba oglądać mecze PSG ( sam nie wierze że to piszę ) Messi to dalej mój ulubiony zawodnik i chciałbym żeby tam wymiatał ale za PSG jako klub trzymać kciuków napewno nie będę . Czy mają pakę by zdominować ten sezon nie tylko na krajowym podwórku? tak ale czy stworzą drużynę? nie mam takiego przekonania . Pamiętam jak my kiedyś mieliśmy atak składający się z Ronaldinho , Messiego , Eto i Henry no i czy to wypaliło ? nie . Za dużo gwiazd w zespole to tez jest problem . Uważam że ligę francuską wygrają jakiś puchar Francji też ale czy ligę mistrzów? niekoniecznie .

1

@fevirek92 Z tego co wiem każdy z piłkarzy już pensje swoją obniżył Umtiti również to że nie wyszedł przed szereg o niczym nie świadczy a o skład cały czas walczy tylko go nękają kontuzje . Tak jak piszę pretensje największe do poprzedniego zarządu a piłkarzy którzy się nie sprawdzają krytykujmy ale za grę a nie że nie odeszli i przez to nie było na kontrakt dla Messiego . Podejrzewam że jak byś był w jego sytuacji w nosie byś to miał kontrakt masz klub ci płaci i wszystko cacy .

3

Całkiem dobry mecz przed startem sezonu przestrzegam jednak przed jakimś hura optymizmem gdyż ten juventus był dziś bardzo słaby , Salzburg z którym graliśmy kilka dni temu oklepał by go strasznie więc spokojnie . Fajny mecz Giezmanna ogólnie pod nieobecność Leo więcej swobody na boisku ma więc mam nadzieje że pokaże wkońcu swoją jakość przez większą część sezonu a nie tylko co drugi , trzeci mecz . Piękna bramka Puiga boje się jednak że znowu pójdzie w odstawkę bo inni młodzi na czele z Demirem będą naciskać na to by grać jak najwięcej . Nieładne zachowanie niektórych kibiców względem Umtitiego te gwizdy na niego kompletnie niepotrzebne i tak atmosfera w klubie aktualnie nie jest najlepsza więc po co jeszcze bardziej to pogłębiać ma chłop pecha do kontuzji a wybieranie sobie kozłów ofiarnych bo Messi nie został jest po prostu słabe . Pretensje mieć tylko i wyłącznie do władz szczególnie tych co były kilka miesięcy temu . Umtiti ma pecha do kontuzji co nie jest tylko jego winą ja przynajmniej nie słyszałem by źle się prowadził czy coś w tym stylu na początku kiedy był i go kontuzje omijały grał super potem zaczęły go kontuzje prześladować i jest cień zawodnika trudno może się jeszcze pozbiera i zdrowie wkońcu dopiszę .

1

Niech gra gdzie chce uniemożliwianie mu tego nie jest fer w stosunku przede wszystkim do samego Leo . Że Paryż finansowe fer play ma gdzieś to jasna sprawa mam nadzieje że kiedyś za to bekną .

3

Dzięki Leo za te wszystkie lata . Byłeś tu odkąd zacząłem kibicować Barcelonie i dalej tu będziesz mimo że w innej koszulce na innym stadionie z innymi kibicami...Wiem że tego nie czytasz ale tak po ludzku po prostu DZIĘKUJE

1

Czyli jednak to prawda to dzieje się na naszych oczach .... Tak na prawdę winię tylko i wyłącznie Bartomeu za tą całą sytuacje to on doprowadził do tych długów nie będę tu pisał czego mu życzę bo to nieetyczne i niesmaczne ... Mecz pożegnalny pewnie też trudno będzie zorganizować w każdej chwili Messi może znaleść inny klub i wtedy ten mecz nie będzie mógł dojść do skutku . Ciekawe czy ten mecz z Juve było by możliwe by Messi wystąpił pod warunkiem że nie podpisze jeszcze umowy z nowym klubem bo jakoś ciężko sobie to wmówić że Leo ostatni raz zagrał dla Barcelony w końcówce poprzedniego sezonu zdaje się w przedostatniej kolejce bo w ostatniej już nie grał o ile dobrze pamiętam . Niestety nie pamiętam z kim wtedy Barca grała jaki był wynik i czy Messi coś strzelił ale to można łatwo znaleść . Dzień 5 sierpnia 2021 roku zapamiętamy na długo koniec pewnej ery w piłce :(

2

Bardzo przykra wiadomość dla całego klubu . Z jednej strony jak Messi rzeczywiście odejdzie może to oznaczać że sytuacja finansowa klubu się poprawi nie od dziś wiadomo jakie Messi zarabia wielkie pieniądze z drugiej strony poziom sportowy klubu może znaczącą się obniżyć jak i oglądalność nie tylko meczów Barcelony jak i całej ligi . Teraz presja jest na Tebasie , szykuje się nieprzespana noc i co chwile będą pojawiały się jakieś nowe komunikaty wierzę że klamka ostatecznie nie zapadła choć sytuacja wydaje się mega trudna ...

0

@JKrolFCB Dla mnie to oczywista oczywistość i nie trzeba tego mówić a ten fakt stwierdzony przez Desta zmusza do zastanawiania się : Skoro teraz mówi że dużo biegają to ciekawe czy biegali tyle samo sezon bądź dwa sezony temu bo jakoś wtedy nikt o dużej dawce km nie mówił .

0

@JKrolFCB A nie wydaje ci się to śmieszne że piłkarz jednego z najlepszych klubów na świecie mówi że oni przed sezonem dużo biegają ? Przecież to brzmi komicznie .

0

@Danqoo Jeśli ci chodzi o mnie to muszę cie zmartwić bo przeczytałem całość ;)

1

Chłop jest w szoku że dużo biegają xd . Być może to była jedna z przyczyn tych niektórych słabszych meczów Barcy w ostatnich latach nie trzeba przypominać co to za mecze były ... W dzisiejszej piłce nie wystarczy mieć tylko umiejętności trzeba być znakomicie przygotowanym fizycznie w związku z tym że tyle meczy się gra w czasie sezonu . Mam nadzieje że w tym sezonie nie będziemy mówić że w którymś momencie piłkarzom zabrakło pary ....

5

@Recber Za to asysta przy drugim golu dla Barcy palce lizać plus zagranie z Rabony w pierwszej połowie . Troszkę za dużo oczekujesz to gracze którzy już dawno swe piłkarskie kariery zakończyli a tak wogóle to kiedy miał oddać ten strzał jak nie miał ku temu okazji? a walić w trybuny przy niewygodnej sytuacji byle by oddać strzał to każdy może .

3

Fajnie zobaczyć taki mecz jak dla mnie powinni takie mecze rozgrywać częściej nie koniecznie zawsze legendy Barcy z legendami Realu ale też np legendy Barcy z Menu bądź Milanem Sporo z tych piłkarzy co było na tym boisku i grało to żadne legendy no ale ktoś w tych spotkaniach musi grać nie wszyscy legendarni piłkarze mogą bo maja swoje sprawy na głowie . Pierwsza połowa to popis Ronaldinho w drugiej show skradł Munitis ( żadna legenda z niego ) tym bardziej Realu ale widać że chłop dalej gra w piłkę . Na duży plus również Rivaldo , Carlos i Figo .

1

Napewno to wygranie Copa America przez Messiego stawia go w roli faworyta numer 1 w walce o złotą piłkę . Na Euro żaden zawodnik nie błysnął na tyle by móc stawiać go przed Messiego . Słyszałem opinie że Jorginho był takim piłkarzem nie żartujmy to nie jest piłkarz który przesądza o losach spotkania w rywalizacji z Messim ma małe szanse . Moje podium na tą chwile : 1.Messi 2.Lewandowski 3.Kante .

1

Gratulacje Włosi zagrali świetny turniej i w pełni zasłużenie zostali mistrzami Europy . Anglicy głównie męczyli bułę dopiero pod koniec coś do przodu więcej zaczęli grac ale to i tak ni jak ma się do Włochów którzy stylem gry przypominali Hiszpanów za najlepszych czasów . Forza Italia !!!

6

Gratulacje dla Argentyny, gratulacje dla Messiego zasłużył na ten puchar za lata kariery 34 lata pięć finałów przegranych w tym jeden finał mundialu i wreszcie copa america padła jego łupem . Dobrze że ta jego setka z drugiej połowy niewykorzystana się nie zemściła, szkoda że w 2014 na mundialu Higuain nie dzióbnął tej piłki tak jak teraz w tym meczu zrobił to Di Mariia ale cóż ważne że chociaż ta Copa America zdobyta . Vamos Messi , Vamos Argentyna!!!!!!

0

Faworytem tego pojedynku jest Brazylia . Odnoszę wrażenie , że ani razu na tym turnieju nie zagrali na 100 % poziom trudności na tegorocznym Copa America nie jest zbyt wysoki więc w zasadzie nie musieli się zbytnio wysilać Argentyna natomiast w każdym ze swoich meczów musiała gryśc trawę i grać na maksa by dojść do tego finału . Jeśli Brazylia zagra na 100 % swoich możliwości ciężko będzie Argentynie z nimi powalczyć . Normalnie byłbym za Brazylią bo od czasów Ronaldinho , Ronaldo , Kaki , Carlosa , Lucio czy Cafu jestem fanem tej reprezentacji ale ze względu na Leo chciałbym by Argentyna zdobyła to trofeum . Messi gra kapitalny turniej i szkoda by było jak by znowu mu się nie udało wygrać chociaż tego Copa America bo o mundialu z taka grą mogą zapomnieć . Stawiam 2-0 dla Brazylii ale po cichu liczę na reprezentacje trenera Scaloniego .

0

@Sheva77 Jemu wogóle brakuje pewności ale co się dziwić skoro jego każde dotknięcie piłki jest szeroko komentowane nie każdy musi mieć psyche ze stali . Trochę taki syndrom naszego Zielińskiego na trochę większą skalę .

28

Szkoda Hiszpanii była w tym meczu lepsza ale zabrakło tego czegoś być może napastnika topowego . Włosi na przestrzeni całego turnieju prezentowali się lepiej ale w tym akurat meczu to Hiszpanie zasługiwali na awans . Żal mi też Moraty pewnie znajdzie się kolejna banda idiotów co będzie grozić jemu i jego rodzinie a on tak naprawdę dał tlen tej Hiszpanii strzelając wyrównującą bramkę .

0

Niestety zbyt dużo czasu Mbappe spędza z Neymarem . Na początku jego wielkiego grania miałem go za fajnego skromnego gościa ale cóż bliski długi pobyt z Neymarem robi swoje jest jeszcze młody może kiedy zmieni klub i przestanie się otaczać z rozkapryszonymi gwiazdami zmieni swoje podejście . Tego typu sytuacje i rozłamy w szatni to nie nowość jeśli chodzi o reprezentacje Francji oni zawsze mieli to do siebie że kiedy jest źle zaczynają się zgrzyty w szatni a po fatalnych turniejach afery widywały światło dzienne .

19

Valdano zmiażdżył wszystkich swoją wypowiedzią XD

0

@YeastMoss Podejrzewam że wielu jest graczy którzy przyszli by do Barcelony grać nawet jako rezerwowy . To że na rynku nie ma takich zawodników to wiadome twierdze że przydałby się zawodnik o takiej charakterystyce a to że takowego nie ma to inna sprawa .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AFA90 Od Argentyny ? Od tej Argentyny ? Jeśli zagralibyśmy jak z Hiszpanią mam wątpliwości czy dostalibyśmy od nich bęcki . Zapewne skończyło by się remisem lub jednobramkowym zwycięstwem którejś ze stron .

8

Te mecze Argentyny są nie do oglądania . Najśmieszniejsze jest to że oni mają realną szanse na to by wygrać to Copa America bo reszta tych drużyn z wyjątkiem Brazylii są na ich poziomie czyli nie za wysokim . Wystarczy tylko że Brazylia się wykrzaczy w ćwierćfinale z gorzej notowanym rywalem i Argentyna ma autostradę do tytułu tak czy siak grają obrzydliwie .

0

@YeastMoss Nie Kane bo Kane by się nie zgodził być rezerwowym . To już kwestia zarządu , twierdze tylko że taki wysoki napadzior jako opcja rezerwowa by się przydał a że na rynku nie ma dużo tego typu napastników to już inna bajka .

0

@YeastMoss Drużyna może i powinna funkcjonować na różne sposoby w grze w 3 bądź w 4 obrońców , w ustawieniu z trójką napastników bardzo ruchliwych ale i również w momencie kiedy wchodzi silna 9 która będzie wstanie poprzestawiać obrońców i po prostu pomóc swoim wzrostem ale również i niezłą techniką żeby był wstanie dobrze przyjąć piłkę i zgrać na ścianę do lepiej ustawionego partnera . Żeby nie było nie deprecjonuje tego transferu Depaya uważam że może nam sporo dać ale wszystkich problemów nie rozwiąże .

0

@YeastMoss Chętnie bym przyjął takiego dwumetrowego napastnika pod warunkiem że byłby dobrze wyszkolony technicznie . Wielokrotnie jest tak że przegrywamy rywal parkuje busa pod bramką i nie ma komu dośrodkowywac wszystko jest dołem wrzucane co jest przewidywalne dla przeciwnika, dzięki takiemu napastnikowi bylibyśmy bardziej nieprzewidywalni ale co ja tam wiem przecież to jest kwestia automatyzmow jak ty to nazwałeś . Tak samo jest tą szybkością w ataku zdania nie zmienie ty możesz mieć swoje ja mam swoje zobaczymy jak w czasie sezonu się to będzie układać i rzeczywiście nie będzie nam nie kiedy brakować szybkości i wzrostu.

0

@YeastMoss Może przesadziłem z tym że jest mało dynamiczny nie mniej Depay to gracz który ma podobne cechy charakterystyczne co Griezmann i Messiego kolejny do gry kombinacyjnej kolejny od kreowania , kolejny od małej gry . Nie uważasz że posiadanie bardziej zróżnicowanego ataku było by dla nas lepsze ? Oczywiście nie twierdze że ten transfer Depaya to zła opcja twierdze tylko że nam w ataku brakuje szybkości a transfer Depaya w tym aspekcie nam nic nie da bo cechy charakterystyczne ma zupełnie inne . Nie wszystkie mecze da się wygrać atakiem pozycyjnym którego jestem zwolennikiem żeby nie było . Czasami trzeba zagrać trochę bardziej bezpośrednio a w tym ani Depay ani Griezmann ani Messi ani Aguero nie pomogą . Jedyny taki gracz o takich cechach charakterystycznych do gry bezpośredniej to Dembele tylko on albo coś sobie złamie albo nie ogarnia na boisku co się dzieje o Braithwaite nie wspomnę bo ten gracz co prawda dysponuje dużą szybkością ale umiejętności na grę w Barcelonie ma zbyt małe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?