4

Niezły mecz Barcelony . Szczególnie mógł się podobać Depay który na pozycji fałszywego lewoskrzydłowego wyglądał obiecująco mam wrażenie że dzięki niemu mieliśmy większe pole manewru już nie były tylko ciągłe wrzutki ale też kombinacyjna gra przez środek dzięki temu Alba miał więcej miejsca na lewej flance . Różnorodność ataków była dziś większa w porównaniu ze wcześniejszymi meczami cieszy tez powrót Fatiego oby zdrowie mu wreszcie dopisywało .

1

Znakomita wiadomość . Nie wyobrażam sobie formacji obronnej bez niego w następnym sezonie .

0

Róbcie dwa razy więcej dośrodkowań wtedy napewno ten błysk przyjdzie .

1

@Bulos11 A Gavi rozumiem to w polu karnym sam się przewrócił ?

3

Nie ma to jak przegrać z drużyną która dwa strzały oddała i wygrała 1-0 . Sędzia wraz z całym zespołem Varowym do wywalenia afera z Pique wybuchła i zaczyna się sędziowanie przeciwko nam żeby tylko nie było że ktoś tej Barcelonie pomaga . Co do gry drużyny napiszę tylko tyle bo nie chce któryś już raz pisać tego samego : KATALOŃSKA DOSRODKOWIA !!!!!

2

Pierwsza połowa bardzo dobra szczególnie mógł się podobać nasz pressing i Alves grający w środku pola nawet gdy byliśmy bez piłki . Druga połowa zła szczególnie pierwsze 15 -20 min to cud że Sociedad nie strzelił nic a na dodatek powinien być dla nich karny na szczęście sędzia tym razem po naszej stronie . Mocno cierpieliśmy ale udało się utrzymać ten wynik co jest niezmiernie ważne w kontekście walki o drugie miejsce oraz bezpośredni awans do przyszłej edycji ligi mistrzów .

2

Wydaje mi się że to może być optymalna pozycja dla niego no ale musiałby kilka meczy na tej pozycji rozegrać by coś więcej stwierdzić pewnie nie będzie mu łatwo bo Sergio ma pewne miejsce w 11 . Na stoperze jednak trzeba być czasem ostrym chamem a nie tylko grać dobrze od tyłu .

2

Gra Barcelony stała się przewidywalna ! I to jest efekt tych gorszych wyników drużyny nauczyły się grać przeciwko nam wiadomo jak będzie piłka na skrzydło skrzydłowy drybluje dośrodkowuje i może napastnik nogę albo głowę wstawi i wpadnie . Od kilku meczy jest to samo i nic innego się nie dzieje pierwsza krytyka z jaką Xavi się musi zmierzyć to to że gramy cały czas jeden i ten sam schemat na początku to działało teraz kiedy nie działa trzeba szukać innych rozwiązań tymczasem nie szukamy ich wcale . Że w końcówce meczu będziemy tak grać kiedy przegrywamy to ok jestem w stanie to zrozumieć ale nie przez cały mecz piłka do Dembele ten drybluje wrzuca i na tym wszystko się kończy do francnuca nie można mieć pretensji za ten mecz bo jako jedyny dawał jakieś konkrety to nie jego wina że ciężar odpowiedzialności teraz spoczywa głównie na nim on i tak daje radę reszta natomiast spory zjazd i ciągle to samo . Xavi może nakaże grać coś innego.... Po sezonie jak spadniemy do ligi Europy !!! Panowie piłkarze z trenerem na czele pora się obudzić bo wszyscy w nosie już mają 4-0 w klasyku skoro to było miesiąc temu liczy się to co jest teraz a teraz jest bardzo źle .

2

Można śmiało powiedzieć że byliśmy aż za bardzo gościnni . Kompromitacji klubu ciąg dalszy była chwila spokoju i oczywiście znowu coś się musiało stać .

2

Niesamowicie przykry wieczór mecz był niesamowity niestety nie kończy się dobrze dla nas . Najbardziej boli że drużyna nie wyciągneła wniosków z pierwszego meczu i przeciwnik dalej grał to co w pierwszym spotkaniu co przyniosło im korzyść w postaci awansu . Zabrakło nam wszystkiego szczęścia , skuteczności , solidności w obronie reagowania na kontry przeciwnika odnoszę też wrażenie że Barcelona została rozczytana od pewnego momentu i stąd ta ostatnia zniżka formy trener musi coś wymyśli bo za bardzo przewidywalnie gramy wszystko na skrzydłowych indywidualna akcja i dośrodkowanie mało gramy przez środek . Z ligi Europy odpadamy teraz najważniejsza jest liga trzeba koniecznie utrzymać miejsce gwarantujące nam grę w lidze mistrzów bo to będzie oznaczać większą gotówkę i tym samym może ktoś z uznanym nazwiskiem skusi się by u nas zagrać marzę o Lewym ale pewnie Bayern go tak łatwo nie puści ... I tak na koniec pozwolę sobie na mały płacz gdyż dziś to co się wydarzyło przy możliwym karnym dla Barcelony podczas domniemanego zagrania ręką piłkarza niemieckiej drużyny to dla mnie jakaś niezrozumiała sytuacja . Sędzia dostaje info że mogła być ręka wydaje się że idzie do monitora tymczasem on z tego monitora nie może skorzystać to co awaria ? i to akurat w naszym meczu :( Abstrachując od tego czy była ręka czy nie bo do tej pory tego nie wiem to tego typu sytuacja gdy sędzie biegnie do monitora i nie może obejrzeć powtórki i słucha na słuchawkach od wozu czy była ręka czy nie to po prostu skandal technologia odmówiła posłuszeństwa skończyło się na tym że nie było karnego a mogło być tak że by oglądnął i podjął decyzje o rzucie karnym a tak straciliśmy tylko na tym czas i później nam go brakło . Dziś wszystko było przeciwko nam zarówno gra drużyny nie za bardzo jak i technologia . Nie można tylko odmówić drużynie zaangażowania bo walczyli z całych sił jestem pewien że gdyby ten karny rzeczywiście był sędzia obejrzał by powtórkę podyktował karnego my byśmy go strzelili to ten mecz inaczej by się potoczył bo w powietrzu czuło się że może się zdarzyć co niesamowitego remontada w ostatnich minutach później dogrywka mogła być piękna historia a tak mamy rozczarowanie i sezon bez żadnego pucharu .

0

@robsons23 A no tak zapomniałem że jest tu ktoś taki jak Mingueza ale on też raczej się nie nadaje do Barcy . Lenglet jednak swego czasu miał naprawdę dobry czas tutaj ale było to dosyć dawno .

0

Pepowi życzę przede wszystkim wszystkiego dobrego na ścieżce po za sportowej bo jeśli chodzi o sport nie za bardzo lubię klub który teraz trenuje oby w niedługim czasie zaczął trenować klub bliższy moim wyobrażeniom i wtedy niech se nawet tą ligę mistrzów wygra oczywiście pod warunkiem że Barca nie będzie w stanie tego zrobić :)

0

Cieszę się że u Roniego ( mam nadzieje wszystko wporządku ) Jakiś czas temu zmarła ponoć jego mama ponoć bardzo to przeżył i zaczął popijać smutki mam nadzieje że nie nadużywa alkocholu bo pewnie jak większość brazylijczyków ma do tego skłonności . Oby wiodło mu się tylko dobrze jest to mój ulubiony piłkarz i wątpię by jeszcze jakiś zawodnik mnie tak zafascynował futbol zmierza w stronę fizyczności a nie pięknej gry jaką prezentował swego czasu Roni . Dobrze znów czytać twoje wywiady idolu.

0

Uff cięzki to był mecz . Pierwsza połowa do zapomnienia słaby występ Nico druga dużo lepsza ze znakomitymi zmianami trenera poza Lenglet z drugiej strony nie miał kogo wprowadzić innego na obronę więc winić za tego karnego trzeba zawodnika który zachował się fatalnie . Gavi , Pedri , L De Jong rewelacyjne wejścia na boisko sprawiedliwy wynik choć z punktu widzenia Levante nie do końca po części mi ich szkoda bo zagrali naprawdę dobry mecz jestem też kibicem Wisły Kraków i doskonale zdaje sobie sprawę jak ta strata punktów musi boleć kibiców Levante najpewniej pożegnają się z ligą a szkoda bo pewnie jest w la lidze kilka zespołów które grają gorzej a lepiej punktują . Teraz czekać na rewanż w lidze europy szczerze po pierwszej połowie byłem zaniepokojonym tak słabą grą ale druga mnie uspokoiła .

0

Nie ma się co oszukiwać to nie był dobry mecz Barcelony . Pierwsze 20 min graliśmy wręcz za szybko i w łatwy sposób traciliśmy piłkę zamiast ją kontrolować i zmęczyć trochę przeciwnika później niby przejeliśmy kontrole ale nie przełożyło się to na dużą liczbę okazji druga połowa zaczeła się źle Niemcy strzelili bramkę by później się cofnąć i my to wykorzystaliśmy akcja na 1-1 arcydzieło niestety mało tego było i później znów gospodarze doszli do głosu kontrując nas co jakiś czas niebezpiecznie . W rewanżu Xavi musi coś wymyślić by Eintracht nas tak nie kontrował bo z tymi szybki atakami to oni jak do pożaru idą trudno było to powstrzymać . Trzeba tez docenić przeciwnika bo zagrali kapitalne spotkanie nie jeden zespół z ligi mistrzów mógł by mieć z nimi problem nie mniej jednak nie zagraliśmy na swoim optymalnym poziomie liczę że w rewanżu pozamiatamy w przeciwnym razie czeka nas ciężkie spotkanie drużyna gospodarzy mi zaimponowała i nie skreślał bym ich przed rewanżem no chyba że zagramy na swoim najwyższym poziomie .

15

Ten chłopak jest niesamowity podejrzewam że jego gra wygląda jeszcze spektakularniej kiedy ogląda się go na żywo bramka cudo .

10

Bardzo przyjemne spotkanie do oglądania oczywiście najważniejsze że zwycięskie nie ważne że tylko 1-0 ważne że i gra i wynik się zgadzały . Pedri to co zrobił to czapki z głów ale Dembele wcale nie był dużo gorszy mógł a w zasadzie powinien mieć dziś 2 asysty . Robimy duży krok w kierunku wicemistrzostwa jeszcze nie tak dawno wydawało się to mało realne aktualnie wielce prawdopodobne obrazek meczu to moment kiedy Dembele schodził z boiska kilka meczy wstecz był wygwizdywany teraz dostaje owacje na stojąco niesamowite ile pozytywnego działo się ostatnio z Barceloną jeszcze troszkę tych zwycięstw tak aby zakwalifikować się do ligi mistrzów , wygrać ligę europy i sezon można będzie uznać za udany . Brawo chłopaki mega duma oglądać tak grającą Barcelone VEB !!!!

3

Mam nadzieje że Polska wyjdzie z grupy bo chyba na tyle nas tylko stać a Argentyna z Messim na czele wygra ten mundial . Było by to piękne zwieńczenie jego kariery w piłce klubowej wygrał wszystko ale dalej nie ma tego najważniejszego bo jak nie teraz to już nigdy do Boju Polsko i Leo !

22

Ronald ty to lepiej kontakt przedłuż potrzebujemy cie człowieku . Oby Laporta skombinował kasę i mu zapłacił oczywiście w granicach zdrowego rozsądku budżet klubu najważniejszy :)

7

Cóż za piękna niedziela to było coś niewiarygodnego takiego wyniku chyba nikt się nie spodziewał . Brawo , Brawo i jeszcze raz Brawo . Dla kibiców Realu płaczących że sędzia gwizdał pod Barce napiszę że w żadnej z sytuacji się nie pomylił jedyna pomyłka to sytuacja kiedy Vini wychodził z kontrą wtedy Pedri kogoś tam trzymał sędział powinien wrócić po tej sytuacji do tego i dać Pedriemu żółtą kartkę a tak to nie było żadnych błędów Auba zasługiwał na żołtą a nie na czerwoną bo cofał nogę a drugi gol Aubameyanga 100% prawidłowy także tyle odnośnie pracy sędziego . Co do meczu absolutna rewelacja przypomniały się czasy Guardioli i Enrique kiedy gnietliśmy białych jak chcieliśmy ten mecz dał wreszcie chwile oddechu i spokoju kibicom Barcelony . Przez pewien czas to był klub mem przez jednego idiotę Bartomeu byliśmy pośmiewiskiem te wszystkie blamaże w lidze mistrzów problemy instytucjonalne itp po tym meczu chodź na chwile można o tym zapomnieć bo wreszcie Barcelona zagrała jak za starych dobrych lat z wielkim rywalem ten klub nie zasługiwał na to przez co ostatnio przechodził mam nadzieje że od teraz koniec z tym i rozpoczyna się nowy etap wielkiej Barcelony . I na koniec krótko o przeciwniku to co Real zagrał w drugiej połowie to było żałosne dwójka stoperów Alaba i Militao w szczególności ten drugi to jakiś sabotaż odstawiali bo tam każda piłka do przodu przez nich przechodziła wstyd że tak wielki klub zagrał taki piach jeden jedyny minusik przy Barcelonie mam taki że w zasadzie mogli dziś ustrzelić jakiś historyczny wynik a ewidentnie od 60 min odpuścili no ale cóż nie można mieć tego szczęścia za dużo więc i tak to co dziś się wydarzyło to kosmos . Ciężko po tym meczu będzie zasnąć ale jakoś będzie trzeba . VAMOS BARCELONA !!!

0

Co za pomysł by grać w strojach czarnych i żółtych ? normalnie powinni grać Real w domowych i Barca też ... Kasa misiu kasa jak nie mecze o 12 to cuda ze strojami :O

2

Jego dzisiejsza bramka to arcydzieło :)

0

@Macio93 Ok nie zwróciłem na to uwagi być może .

0

@fotohobby Nie widziałem żeby ją wykopał no ale dobra może nie dostrzegłem tego .

2

Uff nie ma co ukrywać trudny był to dwumecz dziś pierwsza połowa mocno średnia tak jak by atmosfera tego stadionu nas przytłoczyła masa złych przyjęć piłki , zawodnicy za wolno ją wymieniali druga połowa lepsza od momentu strzelenia bramki na 2-1 kontrolowaliśmy ten mecz niestety w końcówce znów było za nerwowo i graliśmy tylko by dotrwać do końca z tym wynikiem . Wynik cieszy gra mogła by być lepsza ale najważniejszy jest awans . Teraz tylko czekać na niedziele i pojedynek z Realem . A tak na koniec to absurdalną żółtą kartke dostał Alba za co niby ? za to że w niego rzucali chamy z trybun czym popadnie ? Na dobrą sprawę mecz po tym zdarzeniu mógłby się skończyć .

0

@frogiee Właśnie że o Maradone .

0

@Flyingbetoniarka Chodziło mi o Maradone bo on też podobną bramkę strzelił jak grał dla Barcelony .

1

Brawo dla drużyny za pozytywną reakcje po słabym meczu ostatnim . Dziś pierwsze 30 bomba później po 3 bramce włączyliśmy tryb oszczędnościowy co było zrozumiałe bo przed drużyną intensywny tydzień . Gra mogła się podobać był polot , pressing , fantazja , ruch bez piłki itp . Na duży plus dziś Ferran fajnie że strzelił te 2 bramki bo to mu się może przydać na przyszłość , Dembele który jest gościem który albo gra słabo albo bardzo dobrze nie ma u niego pół środków dużo u niego robi dyspozycja dnia dziś ewidentnie była ona dobra no i Puig który wykończył tę akcję jak pewien Argentyńczyk którego niestety już z nami nie ma ( i nie chodzi mi tu o Messiego wyjątkowo ) . Z niecierpliwością czekam na rewanż z Galatą mam nadzieje że zwycięski no i później to co tygryski lubią najbardziej czyli klasyk z Realem uważam że nie jesteśmy bez szans jeśli zagramy na odpowiedniej intensywności i nagle nie odetnie nam głów jak graczom Psg .

0

@pomi11 To twoje zdanie . Moje jest takie że z Elche zagrali dobrze .

0

@pomi11 Pamiętaj że to jest Barca w przebudowie my nie jesteśmy aktualnie topowym zespołem tylko aspirującym do bycia topowym więc mierzmy siły na zamiary . Ze Elche sobie stworzyło kilka okazji to normalna sprawa grali naprawdę dobrze jak na zespół z dolnej części tabeli ale i tak Barcelona stworzyła sobie więcej sytuacji na dobrą sprawę mecz powinien się zakończyć dużo wyższym wynikiem pomimo że Elche powinno mieć o jednego gola więcej z okazji które stworzyli .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?