messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Witamy na pokładzie. Bardzo dobry transfer nie jest to co prawda zastępca Busiego bo on to bramko strzelna 8 a nie 6 ale nie zmienia to faktu że grajek zacny . W teorii powinien się świetnie uzupełniać z De jongiem i we dwóch może uda im się choć w połowie sprawić by drużynie grało się wygodniej .
11
Koeman to niezle odklejony on Van dijka daje do ataku a De Jonga do obrony rozumiem jak by tak postąpił gdyby było 2-3 min do końca a on ledwie druga część dogrywki się nie zaczęła a już Van Dijk biega w ataku a w obronie dramat i mogiła bo stopera nie ma XD . Modrić pan piłkarz fenomenalny jego mecz wogóle super mecz aż się zdziwiłem że po sezonie a meczycho jak by to jakiś mundial czy mistrzostwa Europy były.
2
Jaki on jest żałosny.... Z jego ust takie słowa ....
4
Mam trochę żal z drugiej strony absolutnie rozumiem Leo i akceptuję jego decyzję. Już raz Laporta go oszukał nie ma do tego gościa zaufania ewidentnie w tym wywiadzie widać że Leo nie ma sympatii do prezydenta jestem ciekaw jak teraz zachowa się Laporta po raz kolejny naobiecywał dał nadzieję a na koniec znowu Leo nie ma tam gdzie powinien być. Wiele rzeczy Laporta robi dobrze sprząta po Bartomeu burdel jak tylko się da ale w kwestii Leo niech se da już spokój . Jestem pewien że Messi swojego meczu pożegnalnego się doczeka niestety raczej to będzie ostatni jego mecz wogóle w karierze a nie będzie to poprzedzone ostatnim sezonem tak zwanym Last Dancem przynajmniej dopóki prezydentem dalej będzie Laporta a umówmy się nie zanosi się na to by w najbliższym czasie miał się rzekomo nagle pożegnać z rolą prezydenta. Leo pozostanie najprawdopodobniej ostatni mecz w karierze na nowym świerzutkim Camp Nou kiedy nie tylko pożegna się z kibicami Barcelony ale również z kibicami na całym świecie. Powodzenia Leo będę na ciebie cierpliwie czekał chociaż na ten jeden jedyny ostatni mecz w barwach twojego ukochanego klubu .. .
14
Za względu na jego poświęcenie i chęć pracy przypomina mi Puyola. Z obecnej Barcelony jest to jeden z moich ulubionych graczy.
1
Ogromne gratulacje dla Celty . Byli w tym meczu jak wściekłe osy pomimo ogromnego kryzysu dziś pokazali że zasługują na to by zostać w lidze szacunek ! Co do Barcelony piłkarze wreszcie się doczekali wakacji dziękuję za mistrzostwo Hiszpani i Superpuchar Hiszpani sezon można uznać za udany oby następny był lepszy przede wszystkim w lidze mistrzów o ile tam wogóle zagramy . Obyśmy nie dostali bana .
2
Bardzo przykra sprawa . Straci całe przygotowania i potem powoli meczami będzie wchodził do poziomu z przed kontuzji . Pytanie kto tam będzie grał do czasu jego nieobecności jakoś nie wyobrażam sobie Alonso biegającego do przodu i do tylu przez cały mecz.
3
Udany ten ostatni mecz na Camp Nou . Lewy był czarujący Ansu wreszcie zagrał dobry mecz pytanie tylko czy nie za późno no i pożegnanie legend Busi i Alba ogromne Gracias obrazki po meczu przepiękne ale i trochę smutne . Następny sezon zapowiada się dziwnie bez Busiego i Alby oraz bez Camp Nou .... Będziemy mieć problemy w meczach u siebie częściej niż zwykle coś myślę.
0
@Barca2022 Według mnie faul na Neymarze był symulka Suareza zgoda .
0
@FC_BARCA_Fan Proponuję szanować takich piłkarzy jak Roberto. Mierny jest teraz za czasów Lucho potrafił zagrać na Bernabeu obok Neynara i Suareza i sobie poradził. Bramka na 6 -1 z Psg dająca nam awans mam dalej wymieniać? Przykre jest to że kibic Barcelony ma w pamięci tylko jego obecny obraz a nie pamięta co dawał jakiś czas temu .
3
Mecz z PSG absolutnie po za zasięgiem żadnego innego . Najlepszy mecz jaki w życiu oglądałem na równi z finałem mistrzostw świata Argentyna- Francja
4
Dziękujemy Jordi za te wszystkie lata i powodzenia . Swego czasu jeden z najlepszych lewych obrońców na świecie i napewno jeden z najlepszych w historii klubu. Haryzma, szybkość, osobowość doskonałe rozumienie się z Messim to zapamiętam jeśli chodzi o Albe . Napewno będzie go brakować ale może nie tak bardzo jak Alvesa bo Balde wydaje się na ten moment zabetonować na lata pozycje lewego obrońcy .
0
@FC_BARCA_Fan Roberto jest piłkarzem który dużo tu wygrał w dodatku nigdy nie narzekał zawsze w 100 % zaangażowany więc do niego mam dużo więcej sympatii .
6
Głosuje na Rivaldo . O ile rajd Messiego sporadycznie ale takie rajdy się zdarzają bramka z dystansu Roniego też piękna ale też się zdarzają a bramka z przewrotki z takiej odległości? Nie przypominam sobie innej tego typu bramki. Bramka cruyfa ładna ale też bez przesady.
3
Żałosny mecz w wykonaniu Barcelony . Plusy są takie że Lewy z kolejnym golem przyblizajacym go do króla strzelców i to że ta wygrana Valladolid utrudnia Espanyolowi sprawę w kontekście utrzymania. Alonso i Garcia to dwa największe raki obecnej drużyny piłkarskiej Fc Barcelona i przydało by się te dwa guzy jak najszybciej wyciąć... może jestem zbyt ostry i pewnie jutro tak bym o nich nie napisał co nie zmienia faktu że oni są nie do obrony . Alonso ilekroć wychodzi w pierwszym składzie to tracimy bramki a Ericzek wiadomo prędzej czy później w meczu coś odwali . Są za słabi na ten klub i liczę że od nowego sezonu nie będe oglądał ich mimike twarzy jakoby grali tu za karę nie wspominając o ich grze .
0
@mint Uśmiech na ustach :)
4
Wynik dzisiejszego meczu sprawa drugorzędna warto było oglądać ten mecz choćby ze względu na dryblingii Dembele no i oczywiście podniesienie pucharu po meczu klasyk który nigdy się nie znudzi :D jeszcze raz gratulacje panowie i oby następny sezon był jeszcze lepszy.
1
Absolutnie kosmiczny mecz City to była Barcelona Guardioli tylko że bez Messiego co jeszcze bardziej imponuje . Wreszcie Real dostał w pape tak jak my dostawiliśmy wiedzą już jak to jest nic nie trwa wiecznie wkoncu to ich mityczne szczęście musiało się skończyć liczę że od teraz regularnie będą odpadać po grupie i poczekają sobie na kolejny triumf długi długi czas . A w finale kibicuje Interowi :)
0
Czyżby Laporta załatwił kolejne dźwignie by zatrzymać Alemanego ? Jak by tak było to niezłe jaja XD
3
Campeone , campeone ole ole ole ! Mamy to jesteśmy mistrzem Hiszpani szczerze nie spodziewałem sie że zagramy tak dobry mecz do 70 min to był jeden z lepszych naszych meczy w tym sezonie potem się rozluzniliśmy ale co tam najważniejszy tytuł i ta gra do 70 min imponująca . Przed sezonem cel był wygrać ligę ten cel udało się osiągnąć więc sezon można oceniać jako dobry szkoda że w pucharach było gorzej ale ligę wygraliśmy w cuglach więc brawo drużyna brawo Xavi brawo Laporta Alemany i cały pion sportowy . Na koniec słówko o Espanyolu jeżeli masz piłkarskich nieudaczników którzy nie potrafią się spokojnie utrzymać w lidze to pokaż że masz chociaż kibiców pasujących do tej ligi Espanyol jako klub pokazał że kibiców ma gorszych od piłkarzy mam nadzieję że spadną i prędko nie wrócą bo to co zrobili dziś to skandal ja rozumiem gwizdy , wyzwiska i że nas po prostu nie lubią ale nie akceptuje przemocy fizycznej na pilkarzach i w ogóle na kim kolwiek mam nadzieję że nikomu z naszych zawodników nie stała się krzywda i zdarzyli uciec a kibice a raczej bydło Espanyolu mam nadzieję że grube kary będą bo jak nie chcą oglądać swietującej drużyny która zdobyła mistrzostwo niech wyjdą i nie patrzą a nie zachowują się jak patologia nie godna poziomu tych rozgrywek.
2
Dziękujemy Busi i powodzenia . W swoim Prime był najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie absolutna legenda i człowiek który sprawiał że drużynie grało się łatwiej pozycja ŚPD często mi się kojarzyła z gościem który tylko rozbija ataki przeciwnika i jest tak zwanym przecinakiem Busi pokazał że na tej pozycji również można grać pięknie i miło dla oka równocześnie grać dobrze w defensywie i odbierać piłkę . Cóż po sezonie ze starej gwardii nie zostanie już chyba nikt ..... czas czas i jeszcze raz czas.
15
Zdecydowanie najlepsza drużyna w historii futbolu .
2
Alemany poleciał na kasę Aston Villa serio? Anglicy zdecydowanie za dużo tego hajsu mają ... Szkoda bo tracimy naprawdę ogarnietego gościa .
0
Dziś zabrakło nam przede wszystkim skuteczności nie zgodzę się że był to nasz zły mecz pierwsze minuty mieliśmy niemrawe potem graliśmy dobrze stwarzaliśmy co raz więcej okazji brakowało tylko skuteczności spotkanie znowu dobrze nam się ułożyło po czerwonej kartce brakowało kropki nad i . Szkoda Ansu że nie strzelił nic bo dziś mi się podobał niestety w kluczowych momentach widoczny brak pewności siebie niestety Robert nie może zaliczyć tego spotkania do udanych znów mało pod grą znikał przez większą część meczu. Wiadomo mogło być lepiej tak jak z Betisem mogło być gorzej jak z Rayo czy Getafe nie ma po tym spotkaniu co narzekać 3 pkt są styl gry też nie był jakiś najgorszy szczególnie w drugiej połowie.
0
Przyjemny mecz do oglądania z perspektywy kibica Barcelony . Było co oglądać od początku mecz dla nas dobrze się ułożył prowadzenie 1-0 potem Betis gra w 10 i dopełnienie formalności z radością i chęcią strzelania kolejnych bramek co było najważniejsze po tych ostatnich kiepskich meczach . Jest kilka wątków o których warto wspomnieć ostatni mecz Joaquina na Camp Nou i być może w karierze bo niestety kontuzja chciałbym żeby chociaz minutę zagrał w jakimś meczu bo jest to legenda La ligi odkąd oglądam pilke ten gość zawsze był więc mam do niego sentyment , owacja dla Dembele która trochę mnie zaskoczyła że aż tak był witany to tylko pokazuje że jest lubiany i szanowany chciałbym żeby został na kolejny sezon można go nie lubic ale umiejętności nie można mu odmówić więc warto go zatrzymać pomimo tego że pewnie znowu pół sezonu będzie się leczył ale sezon nie składa się z połowy więc kiedy będzie zdrowy zawsze może coś dać na boisku , Fati pokazał że jeszcze umie kogoś okiwać no i 15 latek wchodzący na boisko i już mógł mieć bramkę i asystę widać potencjał chętnie bym go jeszcze zobaczył na boisku oczywiście narazie tylko na końcówki ale z biegiem czasu być może i częstsze występy i granie co raz więcej nie tylko z ławki :)
1
W tym meczu doskonale było widać która z drużyn ma w tym sezonie coś do ugrania a która myślami jest na wakacjach wynik nie powinien dziwić. Największym problemem Barcelony oprócz podejścia było w tym meczu wyprowadzenie piłki szczególnie Araujo miał z tym problem jakiś czas temu Xavi mówił że Urugwajczyk jest dużo lepszy pod tym względem w meczu z Rayo kompletnie nie było tego widać niektóre zagrania piłkarzy Barcy wypada przemilczeć proponuję dać już im ten tytuł i niech się już nie kompromitują bo oni tylko o tym marzą drużyna która ledwie co wygrała to superpuchar Hiszpani a grają taki kit jak by byli jakąś potęgą i wygrywali te ligę w zasadzie co sezon . Satysfakcja z mistrza ucieka patrząc na to co się z nimi dzieje od kilku meczy wyłaczając mecz z Atletico.
0
@Tridente2015 Być może :)
2
Ferran twierdzi że kolejny pojedynek będzie poje*any . Zastanawiam się co ma na myśli . Może to że wie że usiądzie na ławce bo wraca Dembele?
3
Dobry mecz Barcelony wreszcie tak jak się spodziewałem wyszli na Atletico bardziej zmobilizowani i to poskutkowało spodziewam się że po tym meczu wrócimy do męczenia buły no chyba że Dembele, Pedri , De Jong coś odmienią jednak to nie ich absencja była głównym powodem słabej gry mam takie wrażenie no cóż zobaczymy. Na pochwały zasługują dziś Raphinha i Ferran oczywiście tradycyjnie Araujo na minus fatalne wejście Erica no i Lewy... zagrał solidnie ale co tą setkę zmarnował to kabaret na miejscu Raphinhi nieźle bym był wkurzony jadą po mnie cały czas po czym wkoncu gram dobry mecz mam szansę na bramkę ale kolega się pochamił i zmascił koniec końców o nim stadion będzie spiewal piosenki a na mnie będę gwizdać jak znów zagram dwa słabsze mecze . O ile wogóle będzie coś grał bo zaraz Dembele wraca chyba że Dembele na lewej a Raphinha na prawej flance.
0
O proszę wrócił stary dobry Xavi specjalista od muraw :D