2

No cóż wymęczyliśmy to zwycięstwo gra była wolna ,rwana brakowało przyspieszenia i takich jakby chęci by wcześniej zamknąć ten mecz na plus debiut Cancelo ( podanie ala Quarezma) do Lewego cudo , Kounde reszta tak sobie bądź słabo . Teraz przerwa na kadrę oby bez kontuzji.

0

Oby się tam rozwinął. Powodzenia:)

0

Nie jest to co prawda topowy piłkarz ale na zmianę mógłby się przydać niestety zawodnik za bardzo w siebie wierzy i myślał że jak wróci do Barcy to z marszu stanie się podstawowym piłkarzem tak nie było więc poszedł do Betisu tam pewnie grać w podstawie będzie. Niech mu się wiedzie na Barca żeby miał grać w 11 regularnie za słaby na Betis w sam raz .

0

Bardzo dobry ruch zarządu. Wreszcie mamy prawego obrońcę z prawdziwego zdarzenia. Powodzenia :)

0

Mam wrażenie że to może być drugi Griezmann niby umiejętności by tu grać ma ale to bardziej zawodnik na 10 a my w ustawieniu z klasyczną dychą nie gramy . Dobrze że to wypożyczenie to w razie jak by sie nie sprawdził nie będzie trzeba go kupować choć i tak pensje bedzie miał wysoką będzie pobierał pewnie wyższa od Fatiego

2

Mega szkoda chłopaka przez te kontuzje stracił szybkość i drybling może i w tym Brighton się odbuduje ale jakoś nie chce mi się wierzyć że na tyle by tu w Barcelonie znów być czołowa postacią . Pech tego chłopaka nieprawdopodobny 4 operacje w tak młodym wieku a klub też nie mądry bo robi z niego odrazu Messiego dając mu 10 na plecach. Powodzenia i oby do zobaczenia tu na Camp nou.

0

@waletpl Klasyk nie wzorzec to raz a dwa zanim nazwiesz kogoś żulem lepiej tego kogoś pierw poznaj .

0

@waletpl Np Kowala w kanale sportowym i nie tylko ;)

0

Koniec wymówek naszym obowiązkiem jest z tej grupy wyjść Laporta dowiedział się od Peraza jak posmarować no i posmarował . Jeżeli nie wyjdziemy z tej grupy to cytując klasyka wszyscy wypad i zaorać to wszystko !

23

Piękna kariera . Zabrakło mu zwycięstwa mundialu trochę za późno się urodził i przegapił najlepszą Hiszpanię w historii czyli tą między 2008 a 2012 rokiem.

0

O ile dwa wcześniejsze nasze mecze były nudne to ten zdecydowanie taki nie był no ale jak to zwykle z nami bywa zawsze coś musiało być nie tak i dziś to była defensywa to co wyprawiał Roberto to kryminał na szczęście udało się wygrać. Ferran mnie mega pozytywnie zaskakuje dziś wszedł i z marszu odmienił mecz co chwilę wychodził na pozycję, dawał swoim ruchem możliwość podania strzelił bramkę gość ewidentnie zasługuje by grać w 11 niestety Xavi uparł się grać 4 pomocnikami i przez to nie jest wcale powiedziane że kolejne spotkanie rozpocznie od 1 minuty. Fati i Lewy to się chyba nie lubią bo to jak dziś obydwaj mieli szansę przesadzić mecz zaliczając asystę to nie do wiary że to zmascili szczęście że nie wyrównali bo by była niezła jazda z nimi.

0

Podwyżka ? A niby za co ? Narazie to niech on wywalczy sobie miejsce w składzie . Klub ma problemy finansowe a jeszcze będą podwyżkę rezerwowemu dawać dobre sobie .

1

Fajnie że wygraliśmy ale gra pozostawia wiele do życzenia. Zastanawiam się po co my dalej gramy tym ustawieniem z 4 pomocnikami a w tym meczu nawet z 5 . To ustawienie jest dobre na drużyny lepsze lub takie o podobnej jakości ale nie Cadis czy Getafe . Rozumiem że w tamtym sezonie najważniejsze było zdobyć mistrzostwo skoro coś było skuteczne trzeba było w to brnąć ale cholera mamy początek sezonu i co znów granie na 1 - 0 się zacznie ? Zagrajmy normalnie 4-3-3 póki nie gramy z jakimś City czy innym Realem mamy to wycwiczone nie trzeba cały czas tak grać .... A tak wogole całkiem fajnie z tv wygląda ten stadion na pierwszy rzut oka nie ma większych różnic między tym stadionem a Camp nou z wyjątkiem trybun jakbym nie wiedział że to nie Camp Nou to możliwe że bym nie zauważył .

1

@Lokusekpl bez znaczenia to by było gdyby bezpośrednio nie padł gol przez tą ręke a przecież on bramki nie ochraniał tą ręką więc o czym tu wogóle gadać a tak po za tym 99 % bark nie wiem gdzie ty masz oczy .

5

To jest niewiarygodne jak zostaliśmy przekręceni w tym meczu . Ewidentny karny a Gavi zagrał barkiem a nawet jeśli była ręka to to była zbyt mała odległość by cokolwiek miał z tą ręką zrobić. Suarez czerwoną już w pierwszej połowie powinien dostać to by grali w 9 ale nie po co lepiej pomagać drużynie która w piłkę nie umie grać i jedyne co jej wychodzi to kopanie po nogach . Pierwsza kolejka a już mamy sędziowski skandal . Niedowiary !!!!!

0

Dzięki Dembuś za te lata w Barcelonie były ciężkie , masa kontuzji ale przynajmniej nie było nudów . U Xaviego kiedy byłeś zdrowy wreszcie pokazałeś pełnie możliwości oby mu się tam wiodło w PSG oczywiście z wyjątkiem zdobywania trofeów :) Powodzenia :)

2

Jeszcze się okaże że Dembele zostanie. Jestem za bo nie posiadamy aktualnie w kadrze podobnego zawodnika do niego no może Abde ale to nie ta jakość.

0

Mam pytanie. Po co są pokazywane te stare wywiady Dembele żeby go pogrążyć że wygaduje bzdury a potem to co mówi nie ma znaczenia? Przecież prawie każdy piłkarz się tak zachowuje a jak przychodzi co do czego to co mówił jakiś czas temu nie ma znaczenia.

0

@Greenalley Nie zawsze i nie dla każdego. Jak by się liczył tylko wynik dla każdego nikt by nie narzekał na grę Polski na mundialu bo przecież wyszliśmy wreszcie z grupy. Albo nikt by nie narzekał na wygrywania Barcy po 1-0 w lidze a jednak ludzie narzekali więc nie nie dla każdego liczy się tylko wynik .

0

@pacior95 Takie że zagrał w którymś meczu dobrze i odrazu wokol niego zrobił się szum który nie pomaga media dodatkowo to nakręcają a że ma 16 lat tym bardziej nie pomaga . Rozumiem że z racji tego że Lopez trochę starszy to nic przecież jest starszy a że dopiero teraz zaistniał poprzez znakomity mecz z Realem też nie problem ? Super fajnie cieszę się tylko dużo już było takich przypadków że gość raz zagrał dobrze a potem go nie ma z pokorą do tych wyskoków młokosów podchodzę.

1

Wynik zdecydowanie zbyt wysoki remis byłby bardziej sprawiedliwy ale co tam kolejne wysokie zwycięstwo nad Realem stało się faktem i potem nikt nie będzie pamiętał o słupkach realu tym bardziej że był to mecz towarzyski . Zagraliśmy dużo lepiej niż z Arsenalem głównie dlatego ze rywal nie grał aż tak intensywnie oczywiście były momenty kiedy Real naciskał i wtedy było ciężko ale były też momenty kiedy pozwalali nam swobodnie wymieniać piłkę . Kto by pomyślał że bohaterem meczu będzie prawdziwy no name jakim jest Lopez ja do tej pory gościa nie kojarzylem nawet nie wiem z kąd on się wogóle wziął i jak do nas trafił . Żeby teraz nagle nie zaczęło się pompowanie balonika w stylu nowy Iniesta czy tam Xavi spokojnie chłopak potrzebuje spokoju choć pewnie ciężko o spokój po tym co zrobił w tym meczu . Mam nadzieję że nie będzie tego co w przypadku Jamala gość raz dobrze zagrał a teraz jest 10 do wejścia z ławki z tymi wyskokami pojedynczymi ostrożnie bo to ciągłość jest ważna a nie to że ktoś tam raz zabłysnoł jak np Jefren czy jak to się go tam pisało.

1

Serio białe ? Dramat....

4

Spokojnie to tylko sparing . Lepiej teraz niż w trakcie sezonu .

0

Mam co raz większy niesmak w związku z reprezentacją. Pal już licho jak my słabo gramy w piłkę od jakiś 6 lat ale tam afera goni aferę od kilku miesięcy.

1

@Veysel Wy mnie nie zrozumieliście . Nie twierdzę że bardziej przydalby nam się magik pokroju Ronaldinho aniżeli klasyczna 9 . Chodziło mi o to że tęsknię za takimi graczami właśnie jak R10 u nas w drużynie takiego nie ma . A to że aktualnie przyda nam się bardziej dzik pokroju Adriano to pełna zgoda .

0

@qba To twoje zdanie .

1

Z tego co mówił Tomek Ćwiąkała na swoim kanale żaden z niego magik bardziej wybiegana 9 w stylu Suareza w sumie dobrze bo przyda się zamiennik dla Lewego a szkoda bo w Brazylii co raz mniej artystów i tym samym mniejsze prawdopodienstwo że ktoś pokroju Ronaldinho bądź Neymara do nas trafi .

0

Witamy . Transfer wydaję się rozsądny zawodnik jakościowy powinien bez problemu się tu odnaleźć . Teraz można na spokojnie pogonić Ericzka Garcie mamy 4 stoperów nie ma dla niego miejsca pod warunkiem że znajdzie się chętny kupiec a z tym chyba jest kiepsko .

0

Bardzo dobry piłkarz . W Arsenalu kozak totalny u nas troszkę w cieniu aczkolwiek i tak jestem zadowolony z jego pobytu u nas . Potem już gorzej co nie zmienia faktu że kariera bogata pewnie mogło być lepiej ale mogło by być i gorzej. Powodzenia :)

2

Napewno obejrzę. Mój ulubiony piłkarz . Myślę że dość sporo o nim wiem chętnie sam bym taki quiz rozwiązał. Pozostaje oglądnąć z odtworzenia i naciskać w dobrym momencie pauze by sam odp na pytania:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?