0

@enz1ce Ja już straciłem ... W ludzi którzy nie zrozumieli że zdanie odnośnie rywala to mały pstryczek w nos a nie teoria która jest w 100 % prawdziwa .

7

Co za piękny wieczór wygraliśmy w sposób spektakularny jak na Barcelonę przystało absolutnie na nic nie można narzekać po dzisiejszym meczu wszyscy z podstawowej 11 staneli na wysokości zadania świetny mecz Busquetsa, Robert zrobił swoje, Pedri wiadomo ale dla mnie zawodnikiem meczu który zasłużył na Note 10 i zagrał chyba najlepszy mecz w swojej karierze a przynajmniej ze wszystkich tych które oglądałem gdy występował to Gavi. Apeluję do ludzi którzy wystawiają oceny po meczu bez zastanowienia dawać dyche bo co pomocnik który gra na swojej nienaturalnej pozycji w tym meczu może zrobić lepiej ? 2 asysty , bramka , masa odbiorów, praktycznie zero strat występ marzenie . Na koniec trochę o przeciwniku dziś nie czułem jakbyśmy grali z Realem tylko jakas tam zwykłą solidną drużyną z La liga wogóle nie wyszli na ten mecz ale to oczywiście nie nasz problem nie mniej chyba nie przystoi tak grać takiej drużynie wiele było tutaj narzekań na Barcelonę w tym sezonie ale takiego pazdzierzu to my nie zagraliśmy ani razu w tym sezonie i oby tak pozostało. Real żenada wsadzcie se ten puchar ligi mistrzów do tylka i nara bo w żadnych innych rozgrywkach nie gracie na miarę swoich możliwości :)

0

@Czarny_ck Z tym Gavim i Pedrim to bym nie przesadzał ale co do Busquetsa się zgadzam .

1

Uff udało się ale nie było łatwo. Pierwsza połowa dobra w ofensywie ale na za dużo pozwalaliśmy w defensywie. Druga połowa pod naszą kontrola do momentu aż Torres stracił piłkę i po jego stracie padła bramka dla Betisu . Dogrywka to fenomenalna bramka Fatiego i trochę zaskakujący gol dla Betisu . Koniec końców wygraliśmy w karnych ale na za dużo pozwalaliśmy rywalowi.

3

Zagraliśmy solidnie przede wszystkim w obronie co przed tym meczem nie było takie oczywiste brawa dla kounde , Araujo i Christensena którzy wykonali dobrą robotę. Najważniejsze że odskakujemy na 3 pkt od Realu i to się liczy . Solidność czasem wystarcza do zwycięstwa a czasem nie na tym poziomie dziś się udało. Gratulacje :-)

7

Wrócił dzik tęskniłem za nim . Oby już bez kontuzji do końca sezonu :)

3

Brawo drużyna nie ma to jak stracić 3 bramki przeciwko trzecio ligowej drużynie . Zle się zaczyna ta kontynuacja tego sezonu po mundialu najpierw frajersko stracone 3 pkt w derbach teraz to aż strach pomyśleć co będzie dalej a zaraz mecz z Atletico . Chciałbym żeby obrona w meczu z Atletico zagrała pewnie ale patrząc na naszą obronę to raczej sfera marzeń a nie jakieś racjonalne przesłanki że tak będzie.

20

Jeden z najlepszych finałów jakie w życiu widziałem z tym może się równać chyba tylko finał ligi mistrzów Milan -Liverpool 3-3 i słynny Dudek dance . Do 70 min Argentyna dominowała Francja nie mogła oddać strzału na bramkę chyba nie spodziewali się aż takiej Argentyny bo oni to normalnie jak wściekłe psy wyglądali mina De Poula kiedy po strzale swoim leci z pianą w pysku do obrony mówiło samo za siebie nie mniej zabrakło trochę sił i ostatnie min drugiej połowy to gracze Argentyny słaniali się na boisku Messi też już słabszy bo po jego stracie padła bramka na 2-2 . Przyznam się szczerze trochę wtedy straciłem wiarę jednak w dogrywce Argentyńczycy znów z nowymi siłami jestem pewien że Diego Maradona z niebios dał im dodatkowe pokłady energii bramka na 3-2 po czym znowu karny i 3-3 jednak wtedy byłem spokojniejszy bo wiedziałem że Argentyna umie w karne no i udało się gratulacje ponowie , gratulacje Messi teraz można to już oficjalnie powiedzieć to najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej wcześniej brakowało mu tego mistrzostwa świata teraz je ma więc pytanie kto lepszy Messi czy Ronaldo , Messi czy Maradona , Messi czy Pele można wsadzić między bajki . Vamos Leo Zasłużyłeś :D

22

Czuje ,że to co napiszę pisałem i mówiłem już wiele razy ale napiszę i powiem to jeszcze raz Leo jak nie teraz to nigdy !

0

@waletpl Mi wyszło że mogą zagrać w finale . To chyba kwestia kto z jakiego miejsca wyjdzie w grupach .

2

Moje typy : Mistrz Argentyna , wicemistrz Brazylia 3 miejsce Hiszpania . Polska nie wyjdzie z grupy .

2

Brawo Panowie brawo ! Jestem pod wrażeniem tego co dokonała drużyna w drugiej połowie. Niesłusznie uznana bramka dla Osasuny czerwo Lewego a mimo to udało się wygrać. Pokazaliśmy mental , serce , zaangażowanie takimi meczami wygrywa się mistrzostwo oczywiście do tego daleko ale dzięki temu zwycięstwu zostaniemy liderem gdzieś tak do stycznia także to cieszy. Nie obyło się jednak dziś bez minusów busquets fatalna pierwsza połowa w jego wykonaniu Lewy ? Zachował się jak dzieciak przecież wiedział że ma żółtą a on i tak ładuje sie w gościa z tym łokciem kompletny brak odpowiedzialności . Podsumowując w lidze to wygląda bardzo dobrze po za pierwszym meczem z Rayo i El classico wszytko wygrywamy raz z lepszym raz z gorszym stylem ale wygrywamy więc jest naprawę dobrze . Teraz mundial a potem wracamy do klubowej rzeczywistości :)

2

Dziś brakowało przede wszystkim skuteczności mogliśmy wygrać wyżej jednak najważniejsze 3 pkt tym bardziej teraz gdy legenda odchodzi . Piękne pożegnanie sam uroniłem łzę kiedy Pique wzruszony się wypowiadał przed całym Camp Nou mialem wrażenie , że Xavi też się wzruszył gdy Pique schodził z boiska bo widać było lekko czerwone oczy u naszego trenera . No cóż kolejna legenda się żegna ze starej gwardii zostali tylko Busquets i Alba a i na nich przyjdzie czas . Dziękujemy ci Gerrard za to co zrobiłeś dla tego klubu jesteś legendą !

1

@Chlebek23391 100 % racji ludzie zapominają bo dla ludzi liczy się to co tu i teraz ... To okrutne ale tak jest tak czy siak z jakiegoś powodu nie gra w podstawowym składzie Xavi widzi na treningach że nie domaga po czym przychodzi mecz z Interem i to po prostu widać . Ogromny szacun dla niego za całą karierę mu się należy tyle w temacie .

0

@Chlebek23391 1 błąd ? a bramka 3 dla Interu tam nie było błędu Pique ? Oglądnij sobie ten mecz jeszcze raz bo tam Pique zagrał katastrofalnie i nie chodzi tylko o bramki ...

0

Myślę że to odpowiedni moment . Brakuje mu już dynamiki oczywiście oni nigdy szybki nie był jednak nadrabiał to dobrym ustawieniem , koncentracją itp teraz nawet to zatracił . Dziękujemy ci za wszystko jesteś naszą legendą i ostatnie nieudane mecze tego nie zmienią mam nadzieje że wkrótce wróci być może już jako prezydent klubu .

1

Przeciętne spotkanie z obu stron chyba tak należy podsumować to spotkanie . Lewy zapewnia nam 3 pkt i to się liczy ale gra mocno szarpana dobrze że z obydwu stron bo Valencia lepiej dysponowania mogła by spokojnie wygrać ten mecz .

0

@Darszt93 Uważasz że w La lidze są słabi rywale ? Słabi to są w Uzbekinstanie , na Malcie , Wyspach owczych itp a nie w lidze Hiszpańskiej . W lidze też są poważne mecze nie tylko te zespoły z topu zaliczają się do poważnych zespołów . Po za tym zadałem ci pytanie co ty tu robisz ? żeby pisać te swoje wypociny ? Wypowiadaj się na stronie klubu któremu kibicujesz serio nikogo to nie interesuje co ty masz do powiedzenia na nikim to wrażenia nie robi .

0

@Darszt93 Mówisz o Lewym 34 letni emeryt to już samo mówi o tobie i o twojej wiedzy . Jednego z najlepszych piłkarzy na świecie oceniasz na podstawie wieku, co wiek ma do formy jaką prezentuje ? W lidze laduje bramki aż miło w lidze mistrzów jest trudniej potrzeba zespołu owszem Lewy zagrał słabo nie zmienia to faktu że potrzebuje wsparcia od kolegów. Co do wypowiedzi to są tylko słowa by w klubie panował optymizm jeżeli od lat zespół jest pogrążony w kryzysie to się właśnie tak mówi by panował optymizm i całe Barcelonizmo było Zjednoczone nie zwracał bym na to uwagi widzę że jesteś jednym z tych który tylko czekał na to by napisać o pompowaniu balonika kiedy ten balonik pękł. Skup się raczej na swojej drużynie której kibicujesz a nie wchodzisz na stronę Barcy byle tylko pstryczek w nos napisać przecież to strata czasu .

0

@Darszt93 O czym konkretnie piszesz ? Jakie wypowiedzi ? Sugerujesz że działacze, kibice , trener powinni mówić jacy to my jesteśmy beznadziejni? Nikt tak nie będzie gadał przegraliśmy z klasowym zespołem a gorsi od nas jest jakaś setka klubów .

0

Zastanawiam się po co my wogóle wyszliśmy na ten mecz ? żeby się kolejny raz w lidze mistrzów skompromitować ? jeśli tak no to się udało ... Ludzie przecież my dziś celnego strzału na bramkę nie oddaliśmy jeżeli mecz Interu tak bardzo nas podłamał no to trzeba było oddać walkowera a nie bawić się w udawane mecze! W pierwszej połowie to był mecz Dembele kontra Bayern a w drugiej Balde kontra Bayern nie było drużyny tylko pojedynczy zawodnicy . Ja rozumiem że ciężko jest grać mecz gdzie nie ma już szans na awans ale graliśmy z Bayernem który ostatnio notorycznie nas ogrywa więc jakaś motywacja musi być a tu się okazało że nie było niczego cytując klasyka . Ta liga Mistrzów to staje się chorobą naszą i ciężko w najbliższym czasie się będzie z niej wyleczyć a przecież mecz w Monachium mimo że przegrany napawał optymizmem nie wiarygodne że to dalej jest taka przepaść .... Dramat po prostu !!! :(

1

Genialna pierwsza połowa i dobra druga . Duże brawa dla drużyny ciekawy pomysł z tymi 4 pomocnikami w środku szkoda że na Real trener nie zdecydował się na takie rozwiązanie ale cóż czasu nie cofniemy . Zobaczymy jak pójdzie z Bayernem . VEB !

0

Brawo drużyna ! To był dobry mecz z rywalem oczywiście nie z tej najwyższej pułki ale solidnym dobrym zespołem . Kounde profesor , dobry mecz De jonga była tam w drugiej połowie jedna głupia strata, ale oprócz tego bez zarzutów no i skrzydła Fati i Torres duże brawa dla nich bo ostatnio w grze Raphinhi i Dembele brakowało konkretów dziś te konkrety były zarówno po lewej jak i prawej stronie . No i oczywiście Robert pierwsza bramka rewelacja to jak on się z tą piłka odwrócił mając dwóch przeciwników obok siebie klasa światowa druga bramka też bardzo ładna . Mecz na plus w drugiej połowie kontrolowaliśmy to co udało się wywalczyć w pierwszej nie ma oczywiście euforii bo spodziewałem się cięższego meczu ale chwila radości po tym spotkaniu jest .

0

Słaby mecz klasyk bez historii ogólnie można powiedzieć. Busquets i Ericzek tragedia, Sergio nawet nie umiał sfaulowac równie wolnego Krossa przy pierwszej bramce. Jedyny pozytyw jest taki że skończyło się tylko 3 - 1 bo Real jakoś nie umie nas zdemolowac wysokim wynikiem a dziś mieli ku temu okazję. Wypada tylko im podziękować że są tak chojni dla nas pomimo tego że my jak wygrywamy to zazwyczaj ich lejemy niemiłosiernie. Dziś to my zasługiwalismy na takie lanie.

0

@PJ777 Gavi zgubił krycie to on był odpowiedzialny za krycie zawodnika który zdobył bramkę. To że jest pomocnikiem nie zwalnia go z odpowiedzialności akcja tak się ułożyła i on tam był i miał obowiązek kryć do końca zawodnika . Co do straty Busquetsa to straty się zdarzają oczywiście to też jego wina nie mniej później należało temu zapobiec ta akcja była do wygrania niestety Garcia dał ciała po całości.

1

To był z jednej strony fantastyczny mecz z drugiej tragiczny . Fantastyczny bo strzeliliśmy 3 bramki i graliśmy z niesamowitą energią i pasją a tragiczny bo to co wyprawiała obrona w tym meczu to kryminał . Pierwsza bramka stracona to błąd Gaviego i pasywna postawa Pique druga to Garcia który mam wrażenie że jak by ta piłka pół godziny leciała do napastnika to on by sie dalej przyglądał zamiast iść na gościa i nie dać mu tej piłki wogóle przyjąć a trzecia to Pique w całej osobowości tak trudno było przewidzieć że bramkarz bedzię grał na lage do jednego Martineza który był praktycznie sam na naszej połowie a Pique się patrzy i reaguje dopiero gdy Martnez mknie z piłką do przodu . Mimo takiego meczu w obronie moglismy ten mecz wygrać ale niekiedy brakowało ostatniego podania albo lepszej decyzji Dembele jest jaki jest ale on ta piłkę do Fatiego musi wylożyć prawię na pustą ale nie on postanowił to sam kończyc gdzie to nie był mecz gdzie masz już zwycięstwo 3-0 i kwestia tego czy ja cos strzelę czy nie albo Fati dostaje ciasteczko od Pedriego a on zamiast nawet bez patrzenie a nóż jakaś przebitka i ktos dobije podac to on przekłada na prawą nogę to jest utrudnianie sobie życia na boisku . Niestety ten remis nam praktycznie nic nie daje i znowu prawdopodobnie zagramy w lidze Europy co jest katastrofą !!!! Szkoda tez że zaczeły sie kontuzje bo myślę że gdyby grali Araujo i Kounde to tych wylewów w obronie by nie było a tak zaraz klasyk a my na obronie mamy chłopaczka Garcie i Pique bój się panie jak bedzię jaka kolwiek szansa by Kounde zagrał w klasyku to niech gra na jakiś zastrzykach bo kolejnych nieudolnych popisów naszych obrońców nie zdzierżę . Miało być pięknie a w lidze mistrzów koniec końców kończy się podobnie jak w tamtym sezonie . Ehh ciężko w dzisiejszych czasach być kibicem Barcelony ....

0

Wyglądało to fatalnie szczególnie w drugiej połowie gdyż zauważalny był problem fizyczny bo tylko przesowalismy a presingu w zasadzie nie było . Pierwsza połowa jeszcze jako tako bo dobrze wyglądali Pedri i Gavi w drugiej połowie wszyscy zaliczyli zjazd jedyny pozytyw że udało się wygrać ale z taką grą to my z Interem nie wygramy. Ogólnie po tej przerwie na kadrę wszytko zaczyna się sypać nie dość że kontuzje gramy jak gramy wszyscy w zasadzie wyglądają gorzej niż przed tą przerwą na remprezentacje . Wierzę że damy radę z Interem i się obudzimy ale ogólnie ciężko być optymistą...

4

Jestem za pod warunkiem że nie będzie już pierwszo planową postacią i nie będzie pobierał takiej pensji jak wcześniej.

3

Nie ma co ukrywać nie idzie nam w lidze mistrzów od kilku już lat albo przegrywamy tak jak dziś albo się kompromitujemy . Ten mecz nie był dobry w naszym wykonaniu graliśmy za wolno , liczyliśmy na przebłyski naszych skrzydłowych gdzie ani Dembele który próbował ale się miotał ani Raphinia którego wogóle nie było nie dawali żadnych konkretów Robert schowany środek pola przeciętnie ogólnie mecz do zapomnienia i robi się problem bo jeśli nie wygramy rewanżu u siebie mamy ligę mistrzów praktycznie z głowy nawet nie chce mysleć co by było jak by tak się stało normalnie idzie zaorać to wszystko bo nie po to wydawaliśmy tyle kasy na transfery te wszystkie dźwignie finansowe itp żeby teraz z grupy nie wyjść . Na koniec napiszę coś o arbitrze i całym zespole Var wszyscy ci ludzie się dziś skompromitowali decyzją o nie podyktowaniu karnego dla nas . Pada dla nas bramka decyzja nie ma gola bo Fati zagrał ręką kilka minut później dokładnie taka sama sytuacja tylko że na nasza korzyść i karnego nie ma a obie ręki były prawie że bliźniaczo do siebie podobne nawet bym stwierdził że ten karny dla nas który powinien zostac odgwizdany był bardziej klarowny w ocenie niż ta ręka Fatiego bo tutaj Ansu chował twarz i piłka przypadkowo trafiła w jego rękę a gość z Interu miał tę rękę wygiętą w bok . Niestety teraz jest przepis że każda reka nawet przypadkowa gdy jest gol musi zostać odgwizdana . Ogólnie przegraliśmy przez naszą słabą grę oraz swoje 3 grosze dodał sędzia który zabrał nam karnego . Ehh tak to w tej lidze mistrzów bywa ...

4

Przeciętny żeby nie powiedzieć słaby mecz Barcelony jestem w stanie to zrozumieć bo przed nami ciężki kalendarz i każde 3 pkt nawet po słabej grze są na wagę złota .Zaraz gramy z Interem i tam liczę że zobaczę lepsza Barcelonę w przeciwnym razie może być ciężko. Lewy top ta bramka to istny majstersztyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?