messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Widzę po ostatnich meczach Barcy że piłkarze o wakacjach myślą od porażki z Realem nie widzę poprawy a bardziej podejście w stylu mistrzostwo i tak mamy a o żadne inne trofeum nie gramy więc można sobie pofolgować. Oby tylko takie podejście się nie zemscilo zakładam że nie bo Real o lidze mistrzów myśli. Prócz zdobycia superpucharu tą drużyna nic jeszcze nie zdobyła więc dziwi mnie takie olewanie tych meczy z Girona i Getafe nie da się tych meczy oglądać bez mocnej kawy są tak nudne że głowa mała pewnie na Atletico się zmobilizują a potem wrócą do męczenia buły.... Niech ten sezon się już skończy zgarnijmy to mistrzostwo i rozejdzmy się bo nie ma sensu oglądać takich meczy . Pewnie Legia - Lech mimo gorszego poziomu byl dużo lepszym spotkaniem do oglądania niż to meczycho .
0
Bardzo przykry wieczór. Wreszcie wiem jak to jest gdy Real demoluje Barcelonę czy mnie to boli ? Nie bo i tak najważniejsza jest liga liczę że ta słaba drużyna mentalnie nie okaże się na tyle słaba by roztrwonic przewagę w lidze . Pierwsza połowa była dobra natomiast druga to totalna katastrofa po drugiej bramce siedliśmy mentalnie co nie powinno dziwić bo taką słabą mamy drużynę pod tym względem . To jak Real strzelał bramki w drugiej połowie to jakiś blamaz zaczęło się od Roberto który nie był w stanie nawet sfaulowac emeryta Modricia ( z całym szacunkiem dla tego gracza ) a skończyło się mega dziurą w środku pola gdzie Real wychodzi 3 na 2 . Drużyna grająca o wejście do finału nie ma prawa się tak zachowywać. Cóż pozostaje liga weście się panowie po tym laniu i wygrajmy tą ligę w przeciwnym razie będzie kompromitacja i tu już nie pomoże żaden trener a psycholog o ile już nie jest potrzebny.
0
@xavi890 Jedna udana akcja w meczu . Trochę mało aby nie nazwać tego meczu w jego wykonaniu żartem .
5
Pewne spokojne zwycięstwo. Cieszę się że Garcia zagrał na defensywnym pomocniku bo od dawna uważam że to może być dla niego lepsza pozycja na środek obrony jest zbyt delikatny że tak to nazwę ;) czekam aż dostanie szansę na tej pozycji z silniejszym przeciwnikiem by mógł się wykazać bo dziś jednoznacznie ciężko ocenić ten występ. Cieszy też bramka Ansu nie zagrał rewelacyjnie ale gol jest więc może na chwilę jego temat ucichnie bo za głośno ostatnio jest o tym chłopaku. Lewy kamień z serca że strzelil te bramki bo ostatni jego mecz na kadrze to był żart więc może te bramki go podbudują i wróci do formy .
0
@AxelF No właśnie wybitny na tle NIEZŁEJ ligi szkockiej.
5
Nie dziwią mnie reakcje Dudka po klasyku . Pamiętam pewien mecz Realu z Barceloną który w canale + komentował z Rafałem Wolskim i już w trakcie komentowania był nieobiektywny nigdy nie zapomnę kiedy Wolski krzyczał że się nam karny należał a Jurek swoje słynne nie było, nie było chwilę później akcja Realu Wolski krzyczy że tu nie ma karnego a Jurek oczywiście widzi jakiś kontakt którego nie było . Od tego czasu chyba nic już nie komentował i bardzo dobrze nie potrafi być obiektywny tyle i aż tyle .
0
@AxelF A może wybitny ? W Szwecji może i tak ale na poziomie światowym niekoniecznie . Znajdę mase lepszych napastników .
4
Mamy to ! Jeżeli nie zdarzy się jakas katastrofa to mamy mistrza . Ogromne gratulacje dla drużyny za ten mecz byliśmy lepsi i zasłużyliśmy na taki wynik oczywiście Real też miał swoje sytuację ale to my mieliśmy ich więcej no i najlepsze w tym wszystkim jest to że nieoczywiści piłkarze są bohaterami Roberto oprócz tego że strzelił bramkę to zagrał bardzo dobry mecz a Kessie? Cóż jeśli zostaniemy majstrem ta bramka zostanie zapamiętana przez kibiców i postać Kesiego również porównałbym to do Larssona i Belletiego też nie jacyś wybitni piłkarze ale bramkę w kluczowym momencie strzelili tak samo dziś było z Kessim . Brawa też dla Roberta nie wszystko mu dziś wychodziło miał też dobre momenty ale ta akcja jego na 2 -1 cudo Xavi na konferencji mowil że daje drużynie to co dawał Ronaldinho ta akcja pokazała że nie tylko mentalnie ale i piłkarsko daje sporo oczywiście jeśli chodzi o umiejętności nie jest to to co robił Brazylijczyk ale ta jego akcja to jak by ktoś Roniego zesłał spowrotem chociaż na tą jedną akcję :) Vamos Barcelona, Visca el Barca !!!!
2
No cóż kolejny bezbarwny mecz Barcelony fajnie że wygrany ale wolałbym oglądać futbol niż takie przepychanie... Dziś mieliśmy masę szczęścia raz że Atletic dopiero obudził się w końcówce dwa decyzja o nieuznanym golu dla Atleticu oczywiście słuszna ale domyślam się że Muniain nie chciał zagrać ręką a trzy ta sytuacja z końcówki gdzie Wiliams niesamowicie skiksowal masa szczęścia i tyle . Zadanie na następny mecz pokonać Real i mieć już w garści to mistrzostwo no chyba że nas udupią wiadomo z jakiego powodu XD No i zagrać coś wkoncu bo ciężko się to ogląda.
5
Taaa bo on wie jaką etykę pracy miał Messi. Równie dobrze można powiedzieć że gdyby Messi wogóle nie pracował nie miałby żadnej złotej piłki bo bez pracy sam talent nie wystarczy i na odwrót.
2
Bardzo słabe spotkanie w naszym wykonaniu o ile słaba gra w ofensywie w meczu z Realem była do wytłumaczenia bo raz kontuzje dwa silny przeciwnik tak dzisiaj jedno to kontuzje ale drugie to jakość przeciwnika a nie ma co ukrywać ta Valencia była słaba i do ogrania w bardziej przekonujący sposób ostatnio brak radości z oglądania meczów Barcy bo są po prostu brzydkie przepychane kolanem oby kontuzjowani wracali jak najszybciej bo jakość gry koniecznie musi się poprawić. A tak wogole ewidentny karny dla Valenci powinien być szczęście też nam dziś pomogło ;)
5
Myślę że wywiezliśmy z tego meczu więcej niż realnie mogliśmy patrząc na naszą sytuację kadrową przed meczem . Fantastyczna postawa w defensywie dzięki której mamy znakomity wynik w kontekście rewanżu u siebie miejmy nadzieję że już z Dembele , lewym i Pedrim . Araujo , Kounde , De Jong prze kozaki w tym meczu brawa wogóle dla całej drużyny kapitalna robota !
0
Dzięki drużyno za to że znowu daliście ciała w pucharach . O ile pierwsza połowa była dobra to druga to kompletny dramat po stracie bramki siedliśmy mentalnie i już do tego meczu nie udało się wrócić. Nie umiemy grac w pucharach inna specyfika lig i drużyn z którymi się mierzymy i pojawia się problem dodatkowo mentalnie ta drużyna dalej nie dźwiga tych meczy mimo że piłkarze się zmieniają a ze starej gwardii która dostała lanie w Rzymie , Liverpoolu i z Bayernem jest co raz mniej . Pozytyw jest taki że przegraliśmy z druzyna o podobnej jakości do naszej 3 z 4 połów były naprawdę dobre braklo tej ostatniej .
2
Cytując klasyka : wspaniały był to mecz nie zapomnę go nigdy . Z pozytywów na duży plus występ Ferranna i gol Lewego. Ogólnie zagraliśmy słabo ale wygraliśmy w czwartek gramy dużo cięższy mecz i pewnie dlatego tak to wyglądało. Oby w czwartek było więcej powodów do zadowolenia choć będzie cholernie ciężko.
0
@FCBurnley Niekoniecznie . Na papierze porównując składy obu drużyn mamy podobny potencjał. Można zagrać lepiej lub gorzej wygrać lub przegrać ale to wcale nie oznacza że ogólnie jesteś gorszy. Możesz być gorszy w pojedynczym meczu ale tak naprawdę to podobny poziom . Jestem zwolennikiem głębszej analizy a nie powiedzenia jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz .
0
@Qaz123 A czym tak Xavi zawiódł w tym meczu? To on gra czy zawodnicy? Decyzja o wystawieniu Alonso się obroniła bo strzelił bramkę a że nie dogonił Rasforda przy bramce dla United cóż Christensen też by go nie dogonił skład był optymalny można się było kłócić czy Alba czy Balde od początku reszta się zgadzała . To nie Xavi zawodzi w pucharach a zawodnicy .
0
Mierzyły się dzisiaj dwie drużyny o podobnym potencjale przebieg meczu też na to wskazywał więc remis w 100 % zasłużony mogliśmy wygrać, mogliśmy też przegrac więc należy szanować ten rezultat . Obie drużyny zagrały dobrze obie drużyny popełniały też proste błędy w wyprowadzeniu piłki . Mnie osobiście irytowali dziś Kounde i De Jong w drugiej połowie reszta się spokojnie wybroni najlepsi napewno Raphinha i Gavi . Wszystko rozstrzygnie się w rewanżu można być optymistą bo końcówka meczu to był ogień z naszej strony jak by się troszkę dłużej udało tak zagrać i wykorzystać swoje okazje awans może być nasz ale United też tak potrafi zagrać więc no cóż będzie ciężko może damy radę aktualnie szansę na awans oceniam na 50 % z obu stron.
3
Brawo drużyna kolejne 3 pkt i kolejny raz czyste konto w w tym sezonie .Tak dobrze grającej Barcelony w obronie to ja nie pamiętam no ale jak się ma takiego Araujo który jest dzikiem i bestią w jednym to ciężko aby było inaczej, kounde , Christensen i Ter Stegen też robią swoje. Lewy mecz na plus mimo że bez bramki kilka swietnych podań, gra tyłem do bramki też na plus brakowało tylko skuteczności. Teraz United z nimi przydało by się troszkę więcej strzelać bo takie 1- 0 w kontekście rewanżu w Anglii może nie wystarczyć no ale tym to się będziemy martwić w czwartek narazie cieszmy się jaką super komfortową mamy sytuację w lidze .
3
Chyba nie ma sensu komentować słów jego brata jest to zwykle pitolenie mam tylko nadzieję że sam Leo ma inne zdanie .
4
Ogólnie jeśli chodzi o poziom wyszkolenia panowanie nad piłką , dryblingu to Dest jest lepszy ale jeśli chodzi o inteligencję boiskową grę w defensywie to tutaj lepszy jest Roberto . Obydwaj mają swoje atuty jak i wady trochę to dziwne że trener wypowiada się w stylu zwykłego kibica: Ten nie jest gorszy od tego. Chyba powinien więcej argumentów podać przede wszystkim są to dwaj różni piłkarze.
0
To był bardzo dobry mecz szczególnie druga połowa była przekonująca . 8 pkt przewagi nad Realem z jednej strony to dużo z drugiej mało ale trzeba myśleć pozytywnie i nie powinniśmy nagle tracić hurtowo punktów Real też napewno wszystkiego do końca nie wygra . Wielki plus dla Raphinhi nie wszytko mu wychodziło ale i tak więcej miał dobrych niż tych gorszych momentów a ta asysta do Gaviego klasa nie wiem czy on akurat tam chcial zagrać bo na bliższy słupek wbiegal ktoś inny ale wyszlo świetnie. Kessie też zaskoczył tą asysta do Alby bo akurat jego o taki przegląd pola nie podejrzewałem tym bardziej że miał rywali wokol siebie .
3
Cenne zwycięstwo na ciężkim terenie. Mecz trudny z dobrymi i nieco gorszym momentami zdecydowanie lepszy nie ten z Gironą pewnie jakość przeciwnika była tu decydująca i nasi się spieli nie mniej dalej widać mankamenty jak choćby te ostatnie 5 minut kompletnie nieudane . Zarówno Lewy jak i Raphinha swoje zrobili bo bramki strzelili ale tak czy siak oddzielając te bramki zagrali słabo, Raphinha może dziękować Balde bo ta bramka to tak naprawdę 90 % jego zasługa pozostałe 10 zasługą Brazylijczyka który pobiegł i dołożył noge . Tak czy siak chłop nie przekonuje i mamy problem bo tak naprawdę nie ma kto tam grać za niego na jego pozycji. No dobra tyle z narzekań bo wkoncu wygraliśmy mecz więc brawo Panowie! :D
1
Fatalna informacja zobaczymy jak sobie poradzimy bez niego . Aktualnie czarno to widzę bo Raphinha, Fati, Torres nie rozpieszczają swoją grą .
0
No cóż słabo się to oglądało na tyle słabo że w drugiej połowie usypiałem na szczęście udało się wygrać choć według mnie remis byłby bardziej sprawiedliwy . Szkoda kontuzji Dembele i tak długo się trzymał teraz niestety wypadł obu na krótko . Brakowało ewidentnie Roberta z przodu bo Fati słabiutko na tej 9 gra .
0
Uwielbiam trenerów którzy budują zawodnika i potrawią wykrzesać z niego to co najlepsze . Tak jest w przypadku Xaviego i Dembele oczywiście nadal zdarzają mu się słabsze mecze i jest mało regularny ale w porównaniu z tym co było a z tym co jest teraz to jest kolosalna różnicą. Przede wszystkim Dembele nie łapie kontuzji i kiedy gra jest zagrożeniem a nie jezdzcem bez głowy.
9
Brawa dla Barcelony przez prawie cały mecz absolutna kontrola szkoda tej nerwowej końcówki było to zupełnie niepotrzebne . Dembele dziś znakomity występ od początku meczu było widać że ma swój dzień a kiedy on ma swój dzień jest jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie. Przeciwnik oczywiście prócz końcówki miał też swoje dwie szansę ale przed meczem ciężko się było spodziewać że nie będą mieli nic to dobra drużyna tym bardziej należy docenić że przez większą część meczu to my przewazalismy no i cóż meldujemy się w półfinale. Zobaczymy jak jutro derby Madrytu się potoczą Real faworytem ale Atletico nie bez szans zważywszy też na to jak ostatnio gra Real .
1
Zagralismy słabo ale wygraliśmy. Takie mecze trzeba wygrywać nawet jak nie wszystko wychodzi bo one w późniejszym terminie przybliżają do ewentualnego mistrzostwa. Kolejne 3 pkt i jedziemy dalej :)
0
Mecz z cyklu przybyć, wykonać, zapomnieć. Oczywiście wygraliśmy 5- 0 jakością jaką mamy w porównaniu z jakością przeciwnika. Innego wyniku tu być nie mogło oczywiście mogliśmy wygrać niżej lub wyżej ale tak czy siak taki wynik satysfakcjonuje. Zadanie wykonane :)
0
@enz1ce I wygrywajmy najlepiej co roku . A liga mistrzów wkoncu będzie nasza może za 10 lat :)
0
@enz1ce Liga mistrzów to nie wszystko . Trzeba akceptować to co mamy teraz i iść do przodu .