0

@meg23 Właśnie pokazał że nie jest od tego w meczu z Walią asystą do Świdra. Także spokojnie... W meczu z Holandią zagrał słabo koniec kropka.

1

@meg23 Od najlepszego napastnika na świecie jednak wymagałbym czegoś więcej niż tylko oddawania do najbliższego i machania rękami . Lewy w tym meczu grał jak by chciał żeby Polska prowadziła atak pozycyjny co przed meczem było wiadomo że tak nie będzie . Nie utrzymywał piłki z przodu , nie zastawiał się tylko tracił ją jego mowa ciała mówiła że ma dość tym samym zagrał po prostu słabo to tyle . Nie mam do niego pretensji że przez niego przegrała kadra po prostu twierdzę że mógł zrobić coś więcej wygrać jakiś pojedynek posłać prostopadłą piłkę itd .

0

@meg23 Nie oczekuje od niego że będzie jak Messi oczekuję że zrobi coś więcej niż w klubie więcej nie znaczy że nagle przedrybluje 5 i sam strzeli .

4

Lewy musi zrozumieć że kadra to nie Barcelona i tutaj to wszystko tak nie będzie wyglądało . Fatalne było jego zachowanie gdy prowadził piłkę pokazywał mu się Zieliński do prostopadłej a on zwolnił i jeszcze focha miał . To napewno nie pomaga oprócz tego że reprezentacja zagrała bardzo słaby mecz on tez zagrał słabo a strzelanie focha na kolegów że nie atakują większa ilością zawodników jest po prostu destrukcyjne dla drużyny . Podejrzewam że jak by był piłkarzem Bayernu była by tu z nim jazda a tak że jest w Barcelonie to troszkę ostrożniej z tym .... Nie.... zagrał słabo i trzeba o tym mówić .

0

Nie ma co tutaj o tym meczu pisać po prostu wygranie dzisiaj było obowiązkiem . Teraz przerwa na kadrę a potem ciężki terminarz dla nas a więc będzie się działo :)

25

Bardzo dobry mecz Pedriego napisałbym że wybitny gdyby swoje okazje wykorzystał . W pierwszej połowie nie dało się mu piłki odebrać prawie wogóle ich nie tracil. Szkoda tego wykończenia bo naprawdę mi się mega podobał w tym meczu .

0

@rk Skuteczność i by się 2-2 skończyło. Wynik nie satysfakcjonuje ale gra tak .

5

Mecz zdecydowanie na remis . W pierwszej połowie my byliśmy lepsi w drugiej połowie Bayern dodatkowo należał nam się karny w pierwszej połowie. Najważniejsze że pokazaliśmy że jesteśmy na poziomie najlepszych drużyn a Bayern bez wątpienia do takich się zalicza , zabrakło tylko skuteczności. Dzięki za walkę panowie !

2

Najważniejsze 3 pkt gra nie za bardzo mi się podobała ale w tego typu meczach nie styl a wynik są ważniejsze ostatecznie i tak wygraliśmy okazale nie mniej pierwsza połowa nie była dobra. Ważniejsze jednak od tego meczu było ludzkie życie mam nadzieję że z osobami co pomocy medycznej potrzebowali jest wszystko ok . Dramatyczne sceny mecz od razu na dalszy plan schodzi ....

8

Stało się to co się miało stać wygraliśmy w przekonujący sposób grając bardzo dobry mecz . Lewy fenomenalny występ widać że ta gra go cieszy widać to między innymi po jego zagraniami pietkami co staje się powoli jego znakiem firmowym . W wywiadzie pomeczowym powiedział że ma to związek z tym że gra w innej drużynie w innym otoczeniu i ma trochę więcej innych zadań. 100% racji w Bayernie głównie miał czekać w polu karnym i strzelać od czasy do czasu zagrać na ścianę tutaj w Barcelonie ma więcej zadań dziś np kilka razy grał jako fałszywa 9 a w jego miejsce wbiegal Fati . Widać że ta zróżnicowana ilość zadań jakie ma na boisku sprawia mu radość rozkręca się ten nasz Polak rodak :) Dembele z kolei nie poznaje tego gościa początek tego meczu słaby masa strat i myślałem że z tej słabej gry się nie odkręci tymczasem po chwili włączył swoje turbo i grał fantastycznie
. Dembele z początku swojej przygody z Barceloną na bank by się nie odkrecil tymczasem u niego nastąpiła niesamowita zmiana mentalna i po złym początku potrafił wejść na dobre obroty . Brawo Xavi brawo drużyna wygląda to bardzo dobrze kolejny piłkarz co budzi wątpliwości Ferran wchodzi i notuje asystę i bramkę, Kessi bardzo dobry mecz z bramka na koncie póki co wszystko się kleji i oby tak pozostało.

4

Brawo drużyna! Z Wyjątkiem pierwszych 20 min absolutna kontrola i dominacja, Gavi absolutnie zawodnik meczu według mnie Kounde duże brawa wkoncu 2 asysty obrońcy to nie codziennosc. Teraz Wiktoria Pilzno nie zbyt wymagający przeciwnik więc spodziewam się rotacji mamy na tyle szeroką kadrę że spokojnie zawodnicy co mniej grają albo nie grają wcale jak np Pique powinni dostać szansę.

2

Piłkarz dobry ale nie jestem przekonany czy jego charakterystyka odpowiada naszemu stylowi gry . Jak dla mnie jest to piłkarz za mało dynamiczny w Chelsea grał jako wahadłowy różnica polega na tym że tam przez wiejszą część meczu było ustawienie w 5 obrońców a u nas w zależności od sytuacji to ustawienie się cały czas zmienia w związku z tym jest więcej biegania dla bocznych obrońców do przodu i do tylu . Ten zawodnik chyba do takiej gry nie pasuje ale oczywiście Xavi wie napewno lepiej więc na jakieś oceny to przyjdzie czas
Póki co mnie ten transfer nie przekonuje raz ze względu na jego charakterystyke dwa mamy na lewej obronie już Balde i Albe i szczerze nie chciałbym by któryś z nich poszedł w odstawke.

1

Dzięki za wszystko Auba i powodzenia.

0

@MesQueUnClub_87 Ale ja go nie skreślam . Twierdzę tylko że Prime ma za sobą mimo wszystko może się przydać. Swój pik miał w Arsenalu wątpię by do takiego poziomu wrócił.

0

Wiadomo że ten piłkarz swój Prime ma za sobą nie mniej jako zawodnik rotacyjny jak najbardziej na plus . Pewnie skończy się na tym że w lidze z przecietniakami będzie grał na zmianę z Roberto a w lidze mistrzów kounde albo Araujo na prawej obronie . Oby lepiej ogarniał aniżeli Dest.

6

Dziękujemy i powodzenia . Nie jego wina że był za słaby na ten klub najważniejsze że na boisku zawsze dawał z siebie 100% i to należy docenić.

2

Bardzo dobry mecz naszej ekipy widać było tą radość z gry oczywiście rywal był słaby nie mniej cieszy to że praktycznie od początku do końca kontrolowalismy to spotkanie . Raphinha i Dembele dziś najlepsi na boisku Lewy zrobił swoje . Cieszy dobra postawa Balde chyba jednak nie będzie potrzebny żaden lewy obrońca bo widać że Xavi mu ufa drugi mecz w podstawie w końcu.

0

@Mike1023 Widzę że prawdziwy optymista . Tylko nie pisz realista bo jakoś się to kłóci.

34

Uważam że obowiązkiem jest wyjście z tej grupy i nie ważne czy ona jest trudna czy łatwa. Nie po to wydawalismy tyle kasy nie po to były te całe dźwignie żeby teraz nie awansować dalej . Uważam też że czas się zrewanżować Bayernowi bo ostatnio leją nas niemiłosiernie . Jesteśmy lepszym i większym klubem więc pokażmy to w końcu!

1

@Eto'o9 R10 Dokaldnie. Specjalnie w przerwie meczu wszedłem na stronę czy już Kounde jest dymiony i oczywiście a jak że. Nawet ludzie na Camp Nou są bardziej wyrozumiali bo bili brawo kiedy schodził podejrzewam że ludzie piszący te bzdury by na niego gwizdali.

1

@Doony7 Okey no to drugi jego mecz i co dalej należy go podważać bądź skreslac ?

3

Widać było że był to mecz towarzyski w szczytnym celu ale towarzyski masa błędów z obydwu stron. Kounde debiut słaby ale nie to jest denerwujące , denerwujące są komentarze ludzi piszących tutaj po jego pierwszym meczu że się boją że sobie nie poradzi że słaby albo że lepiej żeby go za prędko niezarejestrowano ludzie ogarnijcie się bo to był mecz towarzyski a wy po pierwszym jego meczu już go skreślacie bądź podważacie. Jako Cules jesteśmy za bardzo wymagający.

2

Bardzo dobra druga połowa tego spotkania od momentu wejścia Ansu i Raphinhi gra nabrała tempa . Pierwsza połowa nie do końca taka jaka miała być wydaje mi się że to ustawienie z 3 obrońców w grze obronnej nie funkcjonowało bo w bocznych sektorach przeciwnik miał zbyt dużo miejsca . Druga połowa od momentu zmian rewelacyjna kapitalna zmiana Ansu znakomity mecz Roberta wszytko dobrze się skończyło nie mniej w pierwszej połowie zbyt dużo mieliśmy problemow . Mecz był rozgrywany na mega tempie to cieszy że pomimo takiego tempa zdołaliśmy odnieść zwycięstwo bo wszyscy chyba doskonale wiedzą że w ostatnim czasie spotkania na takiej intensywnisci często kończyły się stratami punktów.

0

No cóż przydałaby się rezerwowa 9 ale jeśli finanse muszą się zgadzać to z dwojga złego wolałbym jakby oni odeszli aniżeli De Jong . Srodek pola to najważniejsza pozycja u każdego zespołu aspirującego w trofea przy braku De Jonga mielibyśmy problem bo nikt z rezerwowych nie mógł by w najmniejszym stopniu zastąpić kreatywność jaką dają Pedri i Gavi a tak na środku ataku mogą tez zagrać w razie konieczności Ansu i Ferran.

0

Duże rozczarowanie odnośnie tego spotkania miało być lekko łatwo i przyjemnie a było na odwrót. Ten mecz pokazał że przed Xavim dużo pracy by to w 100 % funkcjonowało. Kolejny raz Rayo taktycznie znakomicie przygotowane na mecz z Barceloną .

2

Dzięki Dani za wszystko co zrobiłeś i powodzenia . Prawdziwa legenda powinna dostać pożegnanie na jakie zasługuje szkoda że tak późno ale dobrze że ono się wogóle odbyło . VAMOS DANI !!!!

2

To był świetny mecz ciężko wyciągać jakieś wnioski większe po tym bo nie wiadomo czy my bylismy tacy mocni czy przeciwnicy tak słabi prawda leży gdzieś po środku nie mniej te pierwsze 10 -15 min były dla gości zabójcze narzuciliśmy takie tempo że nie było co zbierać jeśli dłużej będziemy w stanie grać na takiej intensywności cięzko będzie nas pokonać to w jakiej tak naprawdę jesteśmy formie zweryfikują mecze ligowe nie mniej wygląda to obiecująco i o początek sezonu można być spokojnym . Robert dziś zagrał świetnie zdecydowanie najlepszy w pierwszej połowie nas zawodnik po przerwie te rolę przejął Frenkie który również znakomicie zagrał na duży plus też Kessie . Ogólnie bardzo przyjemne spotkanie do oglądania bez żadnego ciśnienia bo raz był to mecz towarzyski dwa po 10 min było wiadomo że wygramy to spotkanie . Ze spokojem oczekuję meczu z Rayo :)

0

Jeden z najbardziej przykrych dni dla każdego kibica Barcelony . Długo go nie zapomnę ;(

0

Laporta na tej prezentacji Lewego zrobił nie mniejsze show niż sam zawodnik. Widać że przy mikrofonie czuje się jak najlepszy wodzirej a tak odnośnie prezentacji Lewego wyszła bardzo dobrze kiedy kapkowal nie wiedzieć czemu myślałem sobie tylko żeby mu ta pilka gdzieś nie uciekła a przecież wiadomo było że nie ucieknie to jest ta nasza polska mentalność ogólnie my w tą piłkę jako naród za dobrzy nie jesteśmy i pewnie stąd ten stres . A wyszło bardzo dobrze jestem pewien że Lewy oglądał wcześniej prezentację Ronaldinho i Zlatana bo od każdego z nich coś wyciągnął.

1

W moim odczuciu transfer który nie był konieczny bo środek obrony mamy obsadzony nie mniej ciężko się nie cieszyć bo Kounde to bardzo dobry stoper . Na te chwile mamy 5 stoperów nie licząc Umtitiego więc zakładając że wszyscy będą przez większą część sezonu zdrowi ktoś będzie grał bardzo mało myślę , że tym kimś może być Garcia i dla niego chyba lepsze by było jakieś wypożyczenie . Ogólnie kadrę mamy kompletną teraz tylko jakiś prawy obrońca np Azpilicueta o którym się mówi bo do Desta i Roberto przekonania nie mam no i może lewy obrońca w zależności od tego czy Xavi widzi w roli zmiennika Alby Balde . Kadra już teraz wygląda na bardzo silną i z optymizmem należy wyczekiwać nadchodzącego sezonu . Witamy w Barcelonie Jules :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?