messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę , że Dembele rzeczywiście chce zostać jak jednak wiadomo nie grzeszy inteligencją więc jego agent skutecznie nim manipuluje aby tylko przeszedł do innego klubu a on więcej na tym zarobił . Trochę szkoda chłopa z drugiej strony naprawdę mam już dosyć tych jego ciągłych urazów gdyby tych kontuzji nie miał jeszcze bym to przełknął ale tak naprawdę nie wiadomo kiedy znowu mu się coś przytrafi . Mam nadzieje że klub jakoś wybrnie z tego i będzie miał z tej sytuacji jakąś korzyść na miejscu Dembele zmieniłbym agenta choć wątpię by sam francuz tego chciał Agent powie że wszystko dobrze i liczy się tylko twoje dobro to Dembuś oczywiście uwierzy .
8
Znakomity mecz do oglądania jeden z lepszych klasyków w ostatnim czasie . Barcelona zagrała bardzo dobre spotkanie wiadomo były momenty lepsze były gorsze ale koniec końców postawiliśmy się Realowi i to napawa optymizmem . Zawodnicy powoli wracają po różnych perypetiach Covidowych lub typowo urazowych jeśli wszyscy będą dostępni w dobrej formie to spokojnie mamy szanse na top 4 w lidze na koniec sezonu trenera wygląda na to że mamy mam nadzieje że sytuacja klubu stopniowo będzie się poprawiać jest optymizm po tym meczu teraz najważniejsze żeby większość zawodników była zdrowa jeśli tak będzie jestem przekonany że dostaniemy się do ligi mistrzów w przyszłym sezonie . Brawo za walkę i grę do końca w tym meczu jeden z lepszych meczy Barcy w tym sezonie jak czasem niewiele albo i wiele zależy jak kto na to patrzy trzeba żeby podnieść kibica na duchu ! Visca el Barca !!!!
7
Jak dla mnie ten mecz i ten cały superpuchar jest totalnie bez sensu . Mecz o superpuchar powinien się odbywać przed sezonem na neutralnym terenie zwycięsca La ligi gra ze zwyciescą pucharu Hiszpanii a nie jakieś półfinały na jakimś zadupiu gdzie wiadomo jaka jest teraz sytuacja na świecie . Kompletnie mnie ten mecz nie elektryzuje sztuczne to trochę liczę że oglądnę dobrą piłkę jak Barca przegra trudno dużo ważniejsza jest liga i zakwalifikowanie się do przyszłej edycji ligi mistrzów.
1
Nareszcie . Nie był to dobry transfer kompletnie się nie sprawdził trzymać teraz kciuki by już tu nie wrócił i by Anglicy go wykupili .
0
@barteksuchy85 Zdecydowanie nie po za tym co to ma za znaczenie ? że te mecze tak wyglądają no super tylko że nie każdy tak musi wyglądać .
0
Jak najszybciej zapomnieć o tym meczu . Z tego typu rywalem to ten przeciwnik nie powinien wogóle z połowy boiska wychodzić przez większy czas meczu a my tu się męczymy z 3 ligową drużyną . Chociaż w takim meczu kibice powinni dostać kilka ładnych akcji ze strony Barcelony skoro w lidze o to trudno a co dostaje kibic ? męczarnie i lekceważenie przeciwnika pomimo tego że liga idzie jak idzie i nie wiadomo czy do ligi mistrzów awansujemy z ligi mistrzów odpadliśmy no to chociaż ten puchar króla trzeba potraktować poważnie bo to jedyna szansa na jakieś trofeum . A gdzie tam lepiej zagrać piach i męczyć kibica pomimo tego że kibic ma świadomość że to jest 3 ligowiec do jasnej cholery ! I nie interesują mnie że tak samo męczył się Real ich sprawa mnie interesuje Barcelona a zagrała po prostu koszmarny mecz .
2
Nie ważne jak ważne że 3 pkt w tym składzie oczekiwać ładnej gry nie można było . Z wyjątkiem końcówki zagraliśmy generalnie solidne spotkanie . Na duży plus Look De Jong za bramkę i efektowny strzał nożycami i Ter Stegen który wybronił nam zwycięstwo w końcówce i który udowodnił że należy mu się czas każdy przecież ma prawo do słabszej formy przez pewien czas i zastanawianie się czy z Niemcem należy się pożegnać jest absurdalne .
0
Witamy na pokładzie . Oby tylko zdrowie dopisało bo jak wiadomo w piłkę grać potrafi .
1
No proszę jednak dało się skombinować kasę. Ta Barca wcale nie taka biedna a tak serio myślę że w aktualnej sytuacji kadrowej każda para nóg która umie prosto kopnąć piłkę się przyda także fajnie że cokolwiek robimy by wzmocnić nasz skład.
0
Jest niedosyt po tym meczu . Pierwsza połowa bardzo dobra w wykonaniu Barcy druga już pod dyktando Sevilli aż do momentu kiedy Kounde kompletnie zgłupiał . Mieliśmy swoje szanse trochę więcej dokładności przy strzale głową Gaviego , szczęścia przy strzale Dembele w słupek i mielibyśmy to a tak jest poczucie niedosytu . Zasłużyliśmy dziś na wygraną byliśmy lepsi szkoda tego remisu . Na plus napewno nasza gra bo wyglądaliśmy bardzo fajnie .
0
Dziękujemy i powodzenia . Napewno gra dla Atletico i City sprawiła że swego czasu był jednym z najlepszych napastników na świecie . Spryt , siła , szybkość , technika to jedne z wielu jego atutów dzięki którym zrobił taką wspaniałą karierę . Trochę szkoda że wcześniej do nas nie przyszedł z drugiej strony nie wyszliśmy na tym źle bo Suarez podobny typ napastnika do Aguero bardzo dużo nam dał . Vamos Kun !!!
0
@OTX Oczywiście , że tak ale obojętne ile ta przebudowa potrwa mecze ze słabszymi drużynami trzeba wygrywać w przeciwnym razie nie dostaniemy się do ligi mistrzów i tym samym ta przebudowa potrwa dłużej . Takie mecze jak ten ostatni trzeba wygrywać i trener nie może po meczu na konferencji mówić że mamy za mało jakości i argumentów bo mieliśmy ich wystarczająco by wygrać ostatni mecz .
0
@OTX Tego że jak gadał tak Koeman miałem do niego pretensje i teraz jak Xavi się podobnie wypowiada muszę być konsekwentny i też mi się to nie podoba. To ze to jest Xavi nie znaczy że nie można o nim złego słowa powiedzieć.
1
@stone80 Serio uważasz że Ter Stegen jest słabszy od bramkarza Osasuny, jak by Dembele był na poziomie Osasuny nie grałby w Barcelonie a wcześniej w Borussi. Szanujmy się jesteśmy po prostu lepsi od Osasuny inną sprawą czemu tego nie możemy pokazać.
0
Jak na takiego kloca to w drugiej połowie zagrał całkiem całkiem te podanie piętką w polu karnym to najlepsze jak dotąd jego zagranie w Barcelonie . Jest progres :D
3
Niestety słowa Xaviego są niemal identyczne jak te Koemana a chyba nie o to w tym chodzi by dołować tych piłkarzy jeszcze bardziej . Poprzez brak wyników retoryka pozostaje ta sama uważam że z Osasuną nawet takim składem powinniśmy wygrać ponieważ mamy więcej jakość od Osasuny ale pewność siebie tych chłopaków a raczej jej brak powoduje że nie potrafimy tego pokazać na boisku . Zgodzę się że nie jesteśmy potężną drużyną ale napewno lepszą od Osasuny to brak pewności siebie powoduje że nie potrafimy wygrać ze słabszymi od nas a nie brak umiejętności proponuje trenerowi wziąść się do pracy przede wszystkim tej mentalnej a nie narzekać na słabą jakość piłkarską .
0
Kolejny fatalny mecz . Na plus tylko Gavi , Nico i Abde reszta piach straszny . Zaangażowania nie brakowało piłkarze zostawili serducho ale mało było piłki w tym wszystkim . Ciężko się to wszystko ogląda i trudno o optymizm ...
7
Mówi troszeczkę jak Koeman . Jeszcze kilka takich meczy i będę musiał przyznać rację Koemanowi że ci gracze są po prostu słabi oczywiście on nie powinien tego mówić publicznie ale jeśli drużyna któryś raz przegrywa z mocnym przeciwnikiem to coś jest na rzeczy .
0
To był dramat ta drużyna to jeden wielki dramat . Ligo Europy witamy .
1
Boniek ma jakieś rodwojenie jaźni nagle mówi że mu Barcelony szkoda gdzie jakieś 3 godziny temu mówił co innego ...
0
@Kamiloza91 Jak by jeszcze mówił coś z przymrużeniem oka żeby to było w jakiś sposób zabawne bo ja mam dystans do tego wszystkiego to spoko ale to co on powiedział to było zwykle chamstwo.
4
Boniek żenada co w tym studiu opowiada . Trochę szacunku się należy tym bardziej że nie gada sobie u siebie w domu z przyjaciolmi o tej żenującej Barcie tylko w studiu gdzie wie że wielu kibiców Barcelony to ogląda. Niby ma klasę czego tutaj wogóle nie widać....
0
@Matix90 Są i tacy jak ty . No cóż ......
3
Mam nadzieje że kiedyś tu wrócisz . Tęsknimy za tobą mistrzu ... :(
2
Jest lepszy w leżeniu na chorobowym . Jak można mówić że ktoś kto więcej się leczy jest lepszy niż zawodnik który w Paryżu jest kluczową postacią strzela wiele bramek i za jakiś czas to on odbierze złotą piłkę . Dembele co najwyżej co może odebrać to nagrodę za to że przez pół sezonu był zdrowy . Patrząc na czyste umiejętności to Mbappe ma absolutnie wszytko na wyższym poziomie nie umie tylko grać głową Dembele tylko jeśli chodzi o szybkość może się z nim równać aczkolwiek i to jest sprawą do dyskusji .
0
Gratulacje dla Leo ale chyba jednak bardziej Lewy na nią zasłużył . Ostatnio forma Leo jest średnia a Robert cały czas jest w świetnej dyspozycji ale kto by z tej dwójki nie wygrał i tak byłbym zadowolony Robert bo kibicuje Polakowi rodakowi i Leo bo to mój ulubiony piłkarz . Teraz czekam tylko na komentarze biednych Polaczków których żal dupę będzie ściskać i zaczną gadać o skandalu , przekręcie i wgl ...
0
@waletpl Robi wrażenie z mojego punktu widzenia bo spodziewałem się porażki albo maksimum remisu .
0
Meczu nie oglądałem ale wynik robi wrażenie . Vamos Barca !!!!
0
@xoran No widzisz a ja tak nie uważam . Depay zagrał dokładnie tak samo jak Suarez bez formy tylko że tamten cokolwiek strzelić potrafił .
0
@xoran Skoro jesteś takim maniakiem statystycznym to zwróć uwagę że Suarez nie strzelał na wyjeździe my graliśmy u siebie więc idąc twoim tokiem rozumowania napewno by strzelił .