messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Doskonale wiem o kim piszę to ty nie rozumiesz ... Depay jest stworzony do gry kombinacyjnej ale nie do ścigania się z obrońcami . Będą takie mecze że będziemy potrzebowali trochę więcej dynamiki na boisku by złamać schemat , zagrać coś innego . Takich zawodników w zespole jak Holender mamy sporo ale takich jak Dembele trochę mniej.
0
@YeastMoss Kto jest szybszy Dembele czy Depay ? My potrzebujemy gościa który się będzie ścigał Depay jest świetny do gry kombinacyjnej a my w zespole mamy takich wielu dlatego zastanawiam się gdzie będzie grał .
0
@DJ6 A kto jest szybszy Dembele czy Depay ? My potrzebujemy na skrzydło kogoś takiego jak Dembele tylko że bardziej inteligentnego . Depay to nie jest piłkarz co wypuści sobie piłkę i będzie się ścigał z przeciwnikami . To piłkarz ze świetną techiniką do gry kombinacyjnej jego naturalna pozycja to 10 a jak wiadomo w zespole mamy już dwie 10 także dlatego zastanawiam się gdzie będzie grał . Może jako fałszywy lewo skrzydłowy co będzie robił miejsce Albie ? Myślę że to by mogła być dobra pozycja na boisku nie mniej dynamiki będzie z przodu trochę brakować .
1
Witamy :) Zastanawiam się gdzie on będzie grał bo na lewe skrzydło za mało dynamiczny a w środku ataku jest Aguero . Zobaczymy jak to Koeman poukłada być może będzie zawodnikiem rotacyjnym . Ale mimo wszystko to spore wzmocnienie.
31
Zdecydowanie było więcej zaangażowania niż w meczu ze Słowacją . Jesteśmy taka reprezentacją że jak nie dołożymy z wątroby to ciężko o dobry wynik dziś to było i remis z Hiszpanią uważam za duży sukces .
0
@forest Gościu zobacz jak Cr7 grał w United a potem na początku w Realu a nie siejesz jadem jak żadnej wiedzy nie masz .
5
To obraza dla Maradony , Messiego i Cr7 . Najlepsi piłkarze w historii potrafią dryblować a Griezmann jak sam powiedział tego nie potrafi . Pompuje go niesamowicie oby to pompowanie nie miało dla niego odwrotnego skutku jaki miał na myśli Deschamps.
0
@sokot Odpuść sobie te uszczypliwosci bo raz są one nie na miejscu a dwa nic nie wnoszą .
20
Kiedy go reanimowali miałem łzy w oczach coś strasznego na szczęście miejmy nadzieje najgorsze już za nim . Trzeba czasem zwolnić i docenić to że możesz wstać rano i zrobić bardzo dużo rzeczy oglądając takie chwile człowiek zaczyna myśleć nad sensem tego wszystkiego i dużą nagrodą jest móc wstać , iść na spacer posiedzieć w domowym zaciszu i się zresetować nagle jesteś za chwile może cie nie być dlatego trzeba próbować doceniać każdą chwile życia bo nigdy nie wiesz kiedy ono się skończy . Wracaj do zdrowia Christian ! cała piłkarska rodzina i nie tylko jest z tobą !
0
To ciekawa statystyka . Leo chyba zdaje sobie sprawę że to tak na prawdę ostatni moment na to by wygrać coś z reprezentacją . Na Copa America Argentyna może namieszać pod warunkiem że nie trafią na Brazylię która się wykrzaczy na słabszym przeciwniku we wcześniejszej fazie . Aktualnie to Brazylia jest najlepszą drużyną w Ameryce Południowej i zdecydowanie jest faworytem do obronienia tytułu z bodajże 2019 roku .
4
I bardzo dobrze . Zasłużył na poprowadzenie drużyny w kolejnym sezonie . Ja myślę że decyzja w sprawie Koemana się ciągnęła bo to nie Laporta go zatrudniał musiał się mu przyjrzeć porozmawiać z nim zobaczyć jak widzi futbol i Barcelonę w kolejnym sezonie .
1
Tempo Laporta niezłe narzucił ;D
3
No widzę że szalejemy ;D Powodzenia Eric mam nadzieje że okaże się drugim Pique :)
1
Witamy na pokładzie ! Co prawda Aguero swój prime ma za sobą jednak lepszy taki transfer niż żaden bo na Hallanda czy Keana nas nie stać . Mamy wreszcie napastnika mam nadzieje że zagwarantuje w sezonie te 15 bramek minimum .
1
A dla mnie dziwne jest to że te trzy kluby cały czas stoją przy tym poronionym pomyśle zamiast się wycofać jak wszyscy . Abstrachując od UEFA bo wiadomo że oni tez nie są czyści dalej tkwimy w pomyśle Pereza kto by pomyślał że będziemy po jednej stronie stać obok Realu . Niestety ale to UEfA ma władzę i mimo że niechętnie to jednak trzeba się im podporządkować w przeciwnym razie czekają nas kary zakładam że nie wycofają nas z ligi mistrzów ale tkwienie w tym pomyśle podczas gdy większość się wycofała jest po prostu debilne co my niby chcemy tym zyskać ? O wiele więcej możemy stracić ...
2
Jak go zwolnią będzie to dla mnie niezrozumiałe . Niby kto miał by go zastąpić ? Xavi ? Oby nie okazał się drugim Pirlo w Juventusie :o
0
@RivaldoVitorBorba Ostatecznie kluczowe były te dwa bo po meczu z Granadą mogliśmy być liderem zresztą tak samo z Levante wówczas czy to Atletico czy Real mieli by większą presje .
1
Mistrzostwo nie przegraliśmy tym meczem a meczami z Granadą i Levante . Po meczu z Levante już się nie łudziłem że co kolwiek może się stać stąd też ta porażka mniej boli . Ogólnie ten mecz to cały sezon w wykonaniu Barelony w niektórych momentach graliśmy naprawdę ładną efektowną piłkę nagle gol dla przeciwnika i pojawiają się problemy nieskuteczność w tym sezonie wołała o pomstwę do nieba pozbycie się Suareza było błędem i to jeden z dwóch zarzutów jakie mam do Koemana drógi to oczywiście nie umiejętność reagowania w czasie meczu . Tak czy siak ogólnie nie był to taki zły sezon w sierpniu trzecie miejsce i wygranie w pucharze króla brałbym w ciemno także i tak ten sezon stosunkowo można uznać za udany . Oby Atletico w ostatniej kolejce się nie wysypało i zdobyło tego mistrza brak trofeów dla Realu automatycznie spowoduje że łaskawiej będzie można wspominać tą kampanie .
0
Najlepszy kapitan ever ! Brakuje teraz kogoś takiego na boisku z nim w składzie napewno mentalnie byśmy dojeżdżali na każde spotkanie .
1
Zdecydowanie tak !
2
@CarloCule No to może i z 5 lat , nie ma to znaczenia . Umówmy się takiej drużynie nie powinno się to przytrafiać można przegrać kiedy piłkarsko jesteś gorszy dyspozycja dnia nie ta , brakuje tlenu to wszystko można zrozumieć ale nie można zrozumieć kiedy drużynie tej klasy strach zagląda w oczy żeby tego było mało to nie pierwszy raz .
1
@PlsNotAtletico Najprawdopodobniej nie . To nie pierwszy raz kiedy tej drużynie przy większym stresie odcina myślenie i zapominają jak potrafią grać w piłkę . To się ciągnie już jakieś 3 lata jak nie więcej .
6
Co się ODBARCELONIŁO w tej drugiej połowie to ja nie mam pytań . Tej drużynie potrzebny jest psycholog i to od zaraz aż się przypomniała Roma , Liverpool , Bayern bo to było w zasadzie to samo . Mantalnie to jest zlepek 4 latków fstyd , hańba , frajerstwo aż brak słów . Druga połowa w wykonaniu drużyny Koemana to sabotaż najgorsza Barcelona w tym sezonie w tak ważnym momencie kompletne zaćmienie w drugiej połowie grali jak by byli jakąś drużyną co się broni przed spadkiem a że prowadzi to obrona częstochowy , panika, nieumiejętność utrzymania się przy piłce .... Totalne mentalne zero wychodzą na drugą połowę i nogi im się trzęsą bo zaraz się może okazać że będziemy liderem La liga choćby nawet na te 24 godziny ale jednak zaczyna się panika i totalny strach przed tym żeby się tutaj nic nie zepsuło no ale na tym poziomie oczywiście musiało się zepsuć . Nie da się tego remisu w inny sposób wytłumaczyć niż problem mentalny tej drużyny który sięga głębiej niż się wszystkim wydaje . Nie zasłużyli na mistrzostwo mam nadzieje że Atletico i Real wygrają swoje mecze bo w przeciwnym razie znów wyjdą na mecz z myślą : Jeju mamy szanse na tytuł żeby się tylko nie skompromitować .... Kompromitują się dalej ...
2
Jeden z jasniejszych punktów dzisiejszego meczu . Gdy wszedł w drugiej połowie wprowadził spokój i był nie do przejścia do tego mógł strzelić bramkę. Bardzo dobry występ.
0
No i cóż mamy remis który nam nic nie daje a mógłby gdyby nie spotkanie z Granada . Patrząc na pierwsza połowę to cud że nie przegraliśmy, druga połowa lepsza ale nie na tyle by wygrać. Swój Prime fizyczny widać że mamy już za sobą do pressingu podchodzilismy tylko gdy tracilismy pilke na połowie przeciwnika kiedy Atletico grało od tylu to mogło se grać w zasadzie do upadłego gdyż nie było ataku być może takie były zalozenia ale coś mi się zdaje że to ma związek z tym że zwyczajnie brakuje nam pary . Teraz trzymać kciuki by Sevilla urwała punkty Realowi jeśli biali wygrają mają autostradę w stronę mistrzostwa i tego raczej już nie zmarnuja.
1
Żal mi Fatiego mega talent . Nawet jak wróci do pełni zdrowia raczej nie będzie już tak dynamiczny jak był . Zostaje pozycja 9 a jak nie to gra w słabszych zespołach . Powodzenia Ansu !
1
Ważne zwycięstwo przekonujące czy nie to nie ma w tym momencie znaczenia . Ogólnie w tym meczu Barca miała fazy kiedy grała dobrze i składnie i momenty kiedy grała ospale wolno i bez pomysłu dodatkowo sporo błędów np ta bramka z rożnego abstrachując od tego czy gol powinien zostać uznany czy nie zachwowanie Lengleta karygodne nie wiem kogo on krył chyba ducha . Jeśli mamy wygrać z Atletico potrzebna będzie lepsza postawa niż z Valencią przede wszystkim utrzymanie stałej wysokiej intensywności czego od kilku spotkań brakuje i dobrej pewnej postawy defensywy . Cieszy przełamanie Messiego bo gola z rzutu wolnego dawno nie strzelił , o arbitrze nie chce mi się pisać bo to w zasadzie stały punkt programu pod tytułem sędziowie w la liga , należał nam się rzut karny jakieś chwile przed tym jak piłkarz Valencii zdobył piękną bramkę to jedna z kilku kontrowersji w dzisiejszym meczu mogła okazać się kluczowa na szczęście udało się dowieść ten wynik . Teraz tylko wyczekiwać meczu z Atletico ależ będą emocje przed meczem jak jutro Sevilla wygra 4 zespoły będą walczyć o mistrzostwo a następna kolejka to mecze między bezpośrednimi rywalami w walce o tytuł . Dawno takiej sytuacji w La Liga nie było :)
1
Mam nadzieje że Barcelona złoży odwołanie odnośnie czerwonej kartki dla Koemana . Może nam go brakować a przecież przed nami dwa bardzo ciężkie kluczowe mecze . Pytanie czy to odwołanie coś da ...
0
Jak można tak sfrajerzyc w takim momencie to ja nie mam pytań.... W pierwszej połowie mieliśmy wszystko pod kontrolą graliśmy bardzo dobrze już miałem po meczu chwalić Busquetsa , Griezmanna,Moribe ale mecz trwa 90 min nie 45 nie wiem co się z Barca dzieje w drugich połowach ostatnie trzy mecze to cały czas to samo druga połowa słabsza od pierwszej dziś to się zemscilo . Myślę że to nie koniec walki o tytuł to dalej tylko 2 pkt do Atletico ale jak się traci punkty w takim momencie gdzie była szansa objąć prowadzenie i być zaleznym tylko od siebie to traci się optymizm ... Zły jestem niesamowicie mam nadzieję że piłkarze i trener również bo być może dziś uciekło nam coś bardzo cennego ...
2
Griezmann zagrał bardzo dobry mecz. Ta pierwsza bramka to poezja szkoda tylko że tak rzadko ma tego typu przebłyski prócz bramek był bardzo widoczny stałe uczestniczył w grze co ułatwialo sprawę Messiemu i De jongowi . W drugiej połowie Barca miała problemy fizyczne co być może świadczy o tym że przez znaczną część sezonu gramy tą samą jedenastką. W następnym meczu widziałbym Moribe w pierwszym składzie myślę że jest na to gotowy Pedri musi odpocząć bo oddycha rekawami co w jego przypadku jest zrozumiałe, to pierwszy jego tak intensywny sezon.