messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czyli jednak zostaje bo nie ma kasy na ściągnięcie następcy . Genialnie ;D nic mnie już w tym klubie nie zdziwi .
3
100 % racji. Nic dodać nic ująć .
0
@Chlebek23391 Atletico od kilku lat tak gra jeszcze z tym trenerem . Oceniam na podstawie gry a nie rzeczywistych możliwości zespołu , wątpię by Atletico z Simeone na ławcę trenerskiej grało ładną atrakcyjną piłkę .
3
Stało się to co się miało stać . Atletico wygrało bo było lepsze tyle w tym temacie . Mają zdecydowanie lepszy zespół i dzięki dobrej grze w obronie wygrało ten mecz . Nie mam do Barcelony pretensji o to spotkanie bardziej wywołuje żale odnośnie trzech wcześniejszych spotkań gdzie powinniśmy wygrać . Co do ofensywnej gry Atletico jestem rozczarowany zespół z taką kadrą powinien grac dużo lepiej w piłkę i z taką grą defensywną nie wróże im mistrzostwa . Taki futbol defensywny to nie dla mnie dużo przyjemniej ogląda mi się mecze Realu i z całą antypatią do tego klubu to oni powinni zdobyć tytuł bo na Atletico w grze do przodu nie da się patrzeć .
0
Facet widać jest już pogodzony z odejściem i przeżywa to na swój sposób bo pewnie chciałby pracować dalej . Niestety nie udźwignął tematu więc trzeba się rozstać to że kadrę ma jaką ma okey ale nic nie tłumaczy słabej postawy w meczach z Granadą , Cadisem i częściowo również Benficą . Barcelona absolutnie ma kadrę na to by wygrywać z tymi zespołami zawodnicy nie są wcale tacy słabi by grac taką kichę ....
1
No i co tu pisać po takim meczu ? Jest mi po prostu przykro nie ma sensu tego meczu analizować bo szkoda nerwów . Ja się zgadzam z trenerem Strejlauem który komentował ten mecz i powiedział że dla Barcelony lepiej będzie żeby ona w żadnych pucharach w tym sezonie nie grała . W lidze mistrzów nie ma o co grać a w lidze europy wątpię byś my coś zwojowali skoro przegrywamy z drużyną która właśnie w lidze europy może pokusić się o zwycięstwo po za tym z tą kadrą granie co trzy dni było by mocno problematyczne więc im szybciej odpadniemy z pucharów i skupimy się tylko na lidze tym lepiej . A trener no cóż liczę że go już za chwilę nie będzie bo serio nie ogarnia kompletnie nic . Co raz częściej widzę Barcelonę w lidze mistrzów która gra i boi się przegrać te kompromitację w ostatnich latach dają znać że tej drużynie potrzebny jest trener który zmieni ich mentalność a nie ktoś który co chwile ich podważa a sam u siebie żadnych błędów nie widzi . Koeman zniszczył swoją legendę w tym klubie , był legendą jako zawodnik ale jako trener jest teraz pośmiewiskiem i to że był kiedyś kapitalnym obrońcą nie ma w tym momencie znaczenia .
4
Nawet on dziś wyglądał jak piłkarz a nie jak emeryt co w meczu pokazowym sobie wybiegł na boisko . Brawa dla tego pana jak i całej drużyny za ten mecz .
2
Jestem miło zaskoczony dzisiejszą postawą Barcelony Koemana nie ma na ławce i nagle okazuje się że da się lepiej grać uważam że to nie jest przypadek piłkarze chcieli pokazać trenerowi że nie są tak słabi jak on o nich sądzi . Widać dziś było ten luz w grze chociażby po Depayu , descie , Coutinho przekładali sobie nogi nad piłką , widać u nich było te kocie ruchy nie to co z Granada i Cadizem gdy tego luzu i swobody ewidentnie brakowało . Gavi super występ , Nico to samo no i ta perełka z numerem 10 nie spodziewałem się że strzeli dziś bramkę wielcy piłkarze mają to do siebie że gdy są na murawie potrafi się wydarzyć coś spektakularnego i to stało się dziś gość z rok nie gra w piłkę i wchodzi na boisku jak by żadnej kontuzji nie miał potencjał Fati ma nieprawdopodobny żeby tylko nikomu w klubie nie przyszło do głowy żeby odrazu szybciej go wprowadzać bo nagle bramkę strzelił . Potrzeba cierpliwości dziś ważniejsze od tej bramki było to że wogóle wszedł na to boisko a to co stało się chwile później czapki z głów . Piłkarze Barcelony dziś udowodnili że nie są wcale tak słabi i z zespołami typu Granada i Cadis powinni wygrywać bez problemów tak jak dziś z Levante . Myślę że decyzja odnośnie odejścia Koemana jest już podjęta dziś tylko ten mecz to potwierdził .
2
Dramat . Pierwsza połowa dno totalne , druga tylko troszkę lepsza . Ja nie wiem co się z niektórymi zawodnikami dzieje ale to jest kpina . Depay zaczyna przypominać tego Depaya z United też początek miał rewelacyjny a potem już było tylko gorzej , F. De Jong totalne rozczarowanie na początku sezonu zle przyjmuje piłkę po czym musi się ratować faulem i osłabia zespół w tak złym meczu . Busi tragedia w tym meczu to jedynie ter Stegen nas uratował co poniektórzy zapomnieli jak umią ( albo raczej umieli grać w piłę ) A istna komedia była w końcówce kiedy Busi specjalnie kopie piłkę w kierunku gracza Cadizu który notabene piłkę miał przy nodze ! Sam nie wiem czy go za to ganić czy może chwalić bo być może spowodował że nie padła bramka dla gospodarzy . Ehh no i ten nieszczęsny Koeman broniłem go praktycznie odkąd został trenerem Barcelony ale te dwa ostatnie mecze z dużo słabszymi zespołami sprawiły że nie mam wątpliwości i powinien jak najszybciej po tym meczu się spakować . Nawet nie wiem czy jest sens by przychodził na konferencje i tym razem wygłosi przemówienie że przez sędziego był tylko remis . Koeman aut a pozostali piłkarze weście się w garść bo to przechodzi ludzkie pojęcie co wy gracie .... Ale farsa !
0
@equwesta Weź przestań . To nie jest kwestia nazwisk tylko jak piłkarze Barcelony potrafią grać w piłkę a jak potrafią piłkarze granady . Uważam , że różnica jest której po prostu nie było widać .
6
Rzeczywiście znakomity pomysł z tym żeby uświadamiać tych zawodników że są słabi . To już wolałbym aby po prostu powiedział że zagraliśmy z ogromnym zaangażowaniem ale dziś nam nic nie wychodziło . Rozumiem że to nie jest skład na wygranie ligi ale na pokonanie Granady owszem ! Nie zdziwię się jak za kilka godziny pojawi się komunikat że Koeman zwolniony atmosfera w zespole widać jest co raz gorsza a trener na domiar złego na konferencji gada że ma słaby zespół , owszem ma przeciętny ale nie powinien w moim odczuciu gadać takich rzeczy bo to nie pomaga . Szkoda mi Koemana ale chyba zaczyna się już w tym wszystkim gubić i sytuacja w klubie i skład jaki ma go przerasta .
1
Dramat . Tak można podsumować ten mecz . Ja rozumiem że z Bayernem nie daliśmy rady wygrać ale w meczu z Granadą ? przecież my mamy 100 razy lepszych zawodników a graliśmy po prostu momentami fatalnie . Obrazkiem tej całej mizerii są sceny gdy Minqueza nie umie piłki z autu wyrzucić , De jong z metra na pustą głową nie trafia a Dest piłki przyjąć nie potrafi . Przecież do jasnej cholery to nie tacy źli zawodnicy żeby taki piach grać .... Jedyny plus dzisiejszego meczu to Araujo po prostu prze kot a reszta była taka słaba że środkowy obrońca musiał ich wyręczać w strzałach głową , rajdem z prawej strony czy wkońcu strzeleniem gola . Z taką grą to nawet tej ligi mistrzów nie będzie w następnym sezonie . Wypada się modlić by kontuzjowani zawodnicy szybko wracali a ci co są aktualnie zdrowi byli jak najdłużej zdrowi .
0
Ręce opadają ;(((((
3
Kibice już naprawdę dali by już spokój . Te gwizdy nikomu w tym momencie nie pomogą a jeszcze pogorszą atmosferę w klubie która i tak jest delikatnie mówiąc do dupy . Kibice Barcelony im prędzej zrozumieją że jesteśmy teraz klubem ze średniej półki no może trochę ponad tym lepiej . Roberto nigdy nie był wirtuozem i nie będzie ale zawszę dawał z siebie 100 % na boisku za to trzeba być mu wdzięcznym . To że powinien odejść to jasne ale nie w tym momencie kadrę i tak mamy przeciętną więc po co mielibyśmy się jeszcze osłabiać wiedząc że i tak za niego nikt nie przyjdzie . Kibice Barcelony są również odpowiedzialni za to w którym miejscu jest teraz Barca to oni głosowali na Bartomeu . Pierwsze na kogo powinni gwizdać to na siebie dopiero później na zawodników . Wszyscy co głosowali na Bartomeu powinni czuć się winni sytuacji w klubie zarówno tej sportowej jak i instytucjonalnej .
2
Deklasacja tak można jednym słowem podsumować ten mecz . O ile w pierwszej połowie było w miarę wyrównanie o tyle w drugiej Bayern podkręcił tempo i nas po prostu zmiarzdżył. Co do debiutu L . De Jonga nie nastawiałem się tutaj na nie wiadomo co ale jeśli chłop nie jest w stanie jednej górnej piłki wygrać to po co Koeman dał mu wejśc w drugiej połowie już w przerwie powinna być zmiana a tak ten dalej był na boisku i szły lagi na niego które i tak nic nie dawały to był błąd trenera . Przede wszystkim zawiedli liderzy Depay i F. De Jong zagrali słabiutko jeśli oni graja słabo to ciężko oczekiwać by zespół dobrze funkcjonował szczególnie przeciwko drużynie z topu my w tym momencie nie jesteśmy drużyną z topu z tąd taka różnica dodając przy tym słabą dyspozycje indywidualności typu Depay i F. De Jong plus Koeman który trzymał tego F. De jonga nie wiadomo po co tak długo . Ten mecz tylko pokazał jakie problemu możemy mieć w tym sezonie , oby Fati i Dembele wrócili bo naprawdę nasz atak na czele z L . De jongiem wygląda kiepsko .
1
Nie mam żadnych dużych oczekiwań względem meczu z Bayernem . Chce po prostu zobaczyć drużynę dobrze zbalansowaną która będzie funkcjonować na boisku jak jeden organizm . Żeby nie było tak że raz po raz Bayern będzie nas kontrował i po zabawie liczę na w miarę wyrównany mecz i nawet jeśli będzie porażka to godna po dobrej grze i walce do końca . Vamos!!!
0
Nie no pięknie nie dość że kadrę mamy jaką mamy to jeszcze kontuzje na kilka miesięcy . Nie widzę tego sezonu w różowych okularach oj nie widzę ...
8
Nie wiem czy który kolwiek trener klubu z topu ma równie pod górkę co Koeman . A mimo to radzi sobie dobrze śmieszą mnie opinie że powinien wylecieć .
2
Nie no jasne ukażmy gościa dzięki któremu nowi zawodnicy mogli zostać zarejestrowani . Swietny pomysł !
4
Kolejny tego typu piłkarz co przegrał rywalizacje sportową i jak już odszedł z klub zaczyna się tłumaczyć że to z winy trenera nie grał a on to wogóle jest super itp . Jak dla mnie bredzi by się w jakiś sposób usprawiedliwić .
0
Witamy na pokładzie tonącego statku ;) Mam nadzieje że chociaż z 8 bramek strzeli choć wiem że nie jest to takie oczywiste .
2
Patrząc z perspektywy finansów ten ruch jest jak najbardziej uzasadniony jednak z punktu widzenia sportowego to kolejny strzał w kolano . Według mnie było tak : Atletico chciało zminimalizować ryzyko że Barca sięgnie po mistrzostwo więc sięgneło po Griezmanna który i tak patrząc na ich kadrę jest im zbędny ale że rok temu udało się im zabrać Suareza to teraz to samo zrobili z Grezmannem oni doskonale zdają sobie sprawę z naszych kłopotów finansowych więc zaproponowali opcje wypożyczenia więdząc że Barcelonie każdy grosz jest potrzebny jak by zaproponowali kupno definitywne musieli by płacić więcej ale że Barca każdy grosz przytuli to stwierdzili że sobie go wypożyczą Barca napewno te 50 milionów weźmie . I tak oto jednego rywala w walce o mistrzostwo mają z głowy został im tylko Real ale z nim to raczej na boisku trzeba będzie wygrać a nie jak z Barceloną już w gabinetach . Co do Giezmanna życzę mu powodzenia napewno nie był to piłkarz który w 100 % przekonał do siebie ale swoje również w tej Barcelonie zrobił strzelił kilka bramek kilka meczy miał naprawdę dobrych ale cóż finalnie on tu nie pasował wina leży po stronie gościa który go sprowadził wszyscy wiemy o kogo chodzi .
0
News dnia na Camp Nou pojawił się dostawca pizzy . O co z tym wogóle chodzi ????? XD
0
Szkoda że musiał odejść niestety nie udało i pewnie się nie uda sprzedać Umtitiego i Pjanicia więc jeśli była szansa zyskać sporą kwotę za zawodnika to trzeba sprzedać. Teraz liczę że do nas ktoś jeszcze przyjdzie w ostatniej chwili.
0
@MarioVeB! Żeby ktoś taki jak ty się przyczepił .
0
Bardzo słaby mecz w wykonaniu Barcelony . W zasadzie jedyne co w tym meczu się zgadzało to wynik w zeszłym sezonie graliśmy lepsze mecze ale brakowało skuteczności w tym spotkaniu skuteczność była po na naszej stronie ale naprawdę oczy bolały jak się to oglądało graliśmy wolno , monotonnie jedyny który z tej farsy się wyłamywał to Depay choć miałem wrażenie że z biegiem czasu i on tracił impet przez to że nie miał z kim pograć . Ogólnie mecz do zapomnienia i przemilczenia .
1
Grupa jest jak najbardziej do wyjścia z drugiego miejsca dopiero po grupie zaczną się dla nas schody . Liczę na wyrównane mecze z Bayernem bez kompromitacji .
3
Wynik napewno cieszy zważywszy na to jak ten mecz wyglądał . Depay wyrasta na lidera tej drużyny jego gra może się podobać szkoda że nie wykorzystał tej sytuacji na 2-1 bo ona była bardziej korzystna niż ta pierwsza . Ogólnie będziemy mieć problemy z tego typu grającymi drużynami Salsburg w towarzyskim meczu zagrał podobnie teraz znowu przeciwnik wychodzi wysokim pressingiem i są ciężary płynności gry nie ma , proste błędy kiedy wkońcu jakimś cudem wydostaniemy się z tego kotła na naszej połowie dopiero w drugiej połowie kiedy Atletic nie był już tak świeży udawało nam się przenieść ciężar gry na połowę przeciwnika . Garcia sobie kompletnie nie radził musi popracować nad zwrotnością i masą bo bardziej mi wygląda na gracza środka pola z postury niż na stopera z prawdziwego zdarzenia . Wynik cieszy gra trochę mniej choć tego należało się spodziewać grając na wyjeździe z Bilbao napewno nie jedna drużyna tu jeszcze punkty straci .
6
Szkoda tego Moriby .... myślałem że będzie takim Barcelońskim Pogbą bo bardzo mi z gry przypomina tego zawodnika ale cóż . Z takim podejściem nie wróże mu wielkiej kariery .
1
Wielkie brawa dla Barcelony za występ w tym spotkaniu w zasadzie po za tymi dwoma bramkami straconymi nie ma się do czego przyczepić . Braithwaite zagrał chyba najlepszy mecz odkąd jest tu w klubie 2 bramki i asysta normalnie rewelacja .