messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JaCules1211 Koeman na konferencji powiedział że był zły na Minqueze jednak nie chodziło o tą sytuacje z wyprowadzeniem piłki . Nic o Trincao nie wspominał .
2
Dobra pierwsza połowa i przeciętna druga . Ja wiem że piłkarze Barcelony w drugiej włączyli tryb ekonomiczny ale chyba trochę przesadzili Getafe nie raz pokazało że potrafi urwać punkty czołowym drużyną ligi i szczerze to w tej drugiej połowie pachniało niespodzianką ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło . Obrazek meczu to jak Koeman wściekał się na któregoś piłkarza niestety trudno dostrzec jakiego realizator wskazywał na Minqueze ale o co trener się na niego wściekał ? jeśli o tą sytuacje że założył siatkę i wyprowadził piłkę z okolic własnego pola karnego to jest to dla mnie niezrozumiałe . Minqueza wszystko w tej sytuacji zrobił dobrze czekam na jakieś konkrety odnośnie tej sytuacji kto zawinił że tak zezłościł Koemana .
2
A ten stary dziad dalej swoje . Niech on już skończy z tą superligą bo prawda jest taka że myśli tylko o sobie a nie jak on twierdzi o wszystkich . Superliga to zabijanie ducha sportu w uprzywilejowanej sytuacji będą tylko te najlepsze kluby reszta będzie se grała ogórkowe mecze których i tak nikt nie będzie oglądał o finansach już nie wspomnę jak te drużyny grające w superlidze uciekną pozostałym bo co roku niezależnie od tego które miejsce zajmą w lidze i tak będą w niej grały . Żeby nie było zwolennikiem Uefa nie jestem i ani ten ich nowy format mi się nie podoba ani tym bardziej poroniony pomysł Pereza który myśli tylko o sobie zresztą co ja piszę każdy myśli tylko o sobie prezesi , kluby , Uefa , Fifa .
4
Taa a UEFA oczywiście nieskazitelna . Cała pika od pewnego czasu to kłamstwo zamiast łączyć dzieli i wszyscy tylko patrzą we własną kieszeń .
0
@Slot Supeliga nie będzie konkurencją dla ligi mistrzów bo to będzie nowa liga mistrzów . To będą te same rozgrywki tylko inaczej sformatowane rozumiesz ? Po za tym też kiedyś uważałem że fajne będą mecze topowe co tydzień tylko im człowiek starszy tym inaczej postrzega rzeczywistość mimo wszystko będzie brakować tych słabszych bo jak bym ja był przykładowo kibicem takiego Evertonu to jak bym się czuł z tym wszystkim wiedząc że i tak mój klub któremu kibicuje nigdy nie będzie równać się wielkością z Realem , Barcą i innymi . To że tak wygląda świat nie znaczy że muszę się z tym godzić .
0
@Slot A gdzie ja napisałem że wszyscy są równi i że świat jest idealny ? I o jakiej konkurencji piszesz ?
1
PSG nie zgodziło się na udział w tej superlidze bo i tak kasy mają po pachy . Być może co innego Bayern nie od dziś wiadomo że to klub z pewnymi zasadami oni tak łatwo się nie ugną pewnie jednak gdy to tego nowego tworu rzeczywiście dojdzie to i oni będą uczestniczyć w tych rozgrywkach by top piłkarski przede wszystkim pod względem finansowym im nie uciekł .
1
To wygląda absurdalnie natomiast nie chce krytykować bo tak na prawdę nie do końca jeszcze wiadomo jak to będzie wyglądać . Nie podoba mi się Perez jako prezes Superligi niby z jakiej racji ? Ciekawe czy sędziowanie w tych rozgrywkach też będzie pod prezesa xd . Nie podoba mi się też to betonowanie mocnych by słabsi nie mieli dostępu . Przecież tak na prawdę każdych z tych mocnych był kiedyś tym słabszym to że teraz są tymi mocarzami to kwestia sukcesów i pieniędzy albo odwrotnie pieniędzy i sukcesów . Te słabsze kluby to już wogóle nie będą mogły się równać z tymi gigantami bo po prostu finansowo będzie przepaść o ile już taka nie jest .
0
@izabella To nie jest żadna krytyka w strone Messiego . Stwierdzam tylko fakt .
0
Proszę nawet kapitan dał głos . Oczekiwałbym od niego takiej samej postawy po kompromitacjach w lidze mistrzów z Romą , Liverpoolem i Bayernem. Widać że kiedy jest dobrze to zupełnie inny Messi zarówno na boisku jak i po za nim .
5
Ogromne gratulacje dla drużyny za postawę w tym spotkaniu . W tego typu meczach kluczowe jest strzelenie pierwszej bramki kiedy rywal w zasadzie jest nastawiony na przeszkadzanie pierwsza bramka robi swoje po jej zdobyciu było zdecydowanie więcej miejsca z przodu przez co łatwiej było o kolejne trafienia . Przed sezonem ciężko było myśleć o jakim kolwiek trofeum tymczasem w tym teoretycznie najtrudniejszym sezonie dla Barcelony udało się wygrać puchar króla a sezon i dwa sezony temu nie mimo że w klubie było trochę spokojniej a i kadra wyglądała znacznie lepiej . Już teraz śmiało można stwierdzić że ten sezon jest lepszy niż poprzedni duża w tym zasługa Koemana miał gość od początku pod górkę kontuzje , zamieszanie w klubie wogóle nie było wiadomo ile on tak na prawdę będzie w Barcelonie wybory prezydenckie i te sprawy a on i tak sobie poradził . Niezależnie od tego co zdarzy się w lidze oczywiście jakiejś katastrofy w postaci 4 miejsca nie biorę pod uwagę gość zapewnił sobie byt na następny sezon i ten mecz tylko o tym dogłębnie przekonał . Już dawno nie cieszyłem się tak z tego pucharu króla do tej pory ten puchar był traktowany trochę po macoszemu albo robił za puchar pocieszenia albo za dodatek do zdecydowanie ważniejszych trofeów odnoszę wrażenie że teraz jest inaczej . VISCA EL BARCA !!!!
0
Aguero sportowo nie jestem przekonany że to dobry ruch jeszcze kilka lat temu tak ale teraz ? Wydaje mi się że może to być spowodowane udobruchaniem Messiego by został w klubie wiadomo nie od dziś że on i Kun mają bardzo dobre relacje . Napastnika trzeba szukać ale nie jestem do końca przekonany czy Aguero to dobra opcja .
3
@AxelF Nie doszukiwałbym się tutaj jakiegoś spisku że nam miękkie karne nie gwiżdzą a innym tak . Po prostu tak wyszło napewno w przeszłości zdarzały się sytuacje odwrotne że to nam dyktowaną miękkie karne a przeciwnikom nie . Koniec końców gdybyśmy w pierwszej połowie zagrali tak jak w drugiej to te sytuacje nie miały by takiego znaczenia bo być może wtedy wynik byłby korzystny a tak szukamy jakiegoś punktu niesprawiedliwości podczas gdy sami piłkarze nie dali wystarczająco dużo argumentów by po prostu wygrać to spotkanie a tak to teraz szukamy : a może jak by sędzia nam odgwizdał wynik byłby inny ... Na dłuższą mete takie gdybanie jest bez sensu . Nie pierwsze i nie ostatnie takie kontrowersję po meczu .
1
@AxelF Pytasz się mnie czemu roztrzygają inaczej ? Nie wiem to kwestia interpretacji o to trzeba by było się spytać jakiegoś kolegium sędziów . Podejrzewam że by ci odpowiedzieli tak jak ja kwestia interpretacji .
0
@messi 94 Po za tym uważam że w systemie z 4 była by większa równowaga między atakiem a obroną i nawet jak zespół był by wysoko ustawiony odległości między obrońcami a pomocnikami były by mniejsze ale to i tak tylko gdybanie .
0
@LatajacyHolender Wahadłowi w systemie z 3 obrońców są wyżej ustawieni niż w 4 . Jak się gra w 4 są obrońcami którzy grają wysoko ale nie robią za skrzydłowych jak w systemie z wahadłowymi ewentualnie obiegają w odpowiednim momencie ale nie stoją tak wysoko ustawieni . Kiedy traciliśmy piłkę z prawej strony nie miał kto pomóc temu bednemu Minguezie bo Dest był za daleko . A wogóle cały zespół był za wysoko ustawiony wystarczyła jedna piłka do przodu i już robiła się dziura zostawali sami stoperzy w sytuacjach 3-3 , 3-2 . Tak to napewno nie powinno wyglądać .
3
@AxelF W tym meczu co ty mi pokazujesz karnego oczywiście nie było sędzia się pomylił . W sytuacji z Braithtwaitem się nie pomylił .
31
Nie bądźmy śmieszni na Braithwaicie żadnego karnego nie było przeciwnik go tylko dotknął . Co innego sytuacja z Dembele w pierwszej połowie ale tej z drugiej wogóle nie ma co analizować po za tym na wozie było to sprawdzane bo widać było jak główny nasłuchuje co oni mu tam mówią , nie było natomiast nic sprawdzanego w pierwszej połowie w sytuacji z Dembele .
2
Brawa za drugą połowe bura za pierwszą . Zespół był źle ustawiony widać że to ustawienie z trójką obrońców sprawdza się na słabszych przeciwników z mocniejszymi którzy mają szybkobiegaczy na skrzydle typu Mbappe , Vinicius drużyna za bardzo jest narażona na kontry w tym meczu Zidane zjadł taktycznie Koemana absolutnie eliminując mocne strony Barcelony i wykorzystując słabsze . W drugiej połowie gra wyglądała lepiej zmieniliśmy ustawienie na 4 obrońców i sytuacji było więcej to że Real wychodził z kontami to była kwestia tego że atakowaliśmy napewno można było trochę bezpieczniej ustawić zespół . Real wygrał ale nie grał wybitnie głównie się bronił i liczył na kontry i to najbardziej boli że w taki sposób udało im się wygrać . Napewno sędzia dziś też nie pomógł sytuacja z Dembele to jest karny dziwne że nie było sygnalizacji z Varu żeby sprawdził ale cóż .... W końcówce biali też masę szczęścia mieli bo się już na nogach ledwo słaniali szkoda że Moriba trafił w poprzeczkę . Podsumowując kluczowa okazała się pierwsza połowa która była bardzo zła .
0
@zwyklykibic93 To twoje zdanie moje jest inne . Ale to i tak wszystko zweryfikuje boisko .
0
Wolałbym Griezmanna za Mingueze i De Jong do obrony w momencie kiedy budowalibysmy akcje na połowie przeciwnika wchodziłby do pomocy . Boję się o Oscara że nim Vinicius pokreci tym bardziej że na wahadle jest Dest który nie zawsze nadąża z asekuracją.
1
Jutro kluczowym aspektem będzie zapewne zdominowanie środka pola . Wydaje mi się , że Zidane wystawi 4 środkowych pomocników Kros , Casemiro , Modrić i Valverde wiele razy Real tak grał przeciwko Barcelonie i to się sprawdzało . Niewątpliwie za Realem będzie przemawiał środek pola za nami będzie przemawiać to że w środku tygodnia nie graliśmy tak czy siak uważam że minimalnym faworytem głównie ze względu na ten środek pola jest Real . Jutro chce zobaczyć drużynę świetnie przygotowaną pod względem taktycznym i mającą pomysł na rozmontowanie defensywy Realu szybkimi atakami , ciągłe klepanie z Messim jutro może nie dać owocnych rezultatów dlatego będą się liczyły konkrety .
10
Było aż za bardzo widać jak się stara nie dostać tej kartki . Była taka kontra którą mógł powstrzymać ale bał się że będzie faul i kartka . Widać że ci najlepsi piłkarze myślą na boisku nie to co nasi kopacze z Ekstraklasy byle by się komuś wpierdzielić a czy będę pauzował przykładowo w jakiś derbach nie ma znaczenia .
6
Mega ciężki mecz ale rzutem na tasme udało się wcisnąć tego gola . Pierwsza połowa bardzo słaba druga już lepsza ale dalej był problem by stworzyć sobie klarowne sytuacje . Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo miejmy nadzieję że za tydzień gra będzie wyglądała o wiele lepiej i ogramy real . Super druga połowa w wykonaniu Dembele nie tylko jeśli chodzi o gola ale też o tę jego aktywność. Decyzja Koemana aby go przesunąć na skrzydło była słuszna widać że nasz trener widzi co się dzieje na boisku i reaguje .
2
Hahaha przepraszam ale nie mogę już z tego Neymara xd . On jest gorszy niż baba w ciąży . Chce wracać za chwile że nie potem znowu że tak . Nie mam pytań do gościa .
1
Laporta zaczyna działać ale czy to jest rzeczywiście możliwe by taki crack podpisał kontrakt z mającą problemy finansowe Barceloną ? przecież te problemy od tak nie znikną . Nie chce mi się wierzyć by ta operacja miała szczęśliwy koniec zapewne skończy się na tym że pójdzie do Realu bo tam mu więcej zapłacą . Kolejna telenowela transferowa czas start !
0
Trochę szkoda że poprzez prace jako dyrektor sportowy zniszczył swoją legendę . Niegdyś gdy się mówiło o Abidalu mówiło się tylko dobrze ze względu na to jak grał ale też ze względy na to jak walczył z rakiem teraz się o tym nie pamięta i liczy się tylko to jak się sprawował na nowym stanowisku . Trochę smutne ...
0
@pinho1899 Masz problem .
0
@olav Nie no bez przesady 6-1 wygraliśmy . Gdybyśmy grali w trybie eko to najpewniej wygralibyśmy 2-1 .
2
Absolutny zawodnik meczu dla mnie . Fenomenalny występ !