messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jak dla mnie klub ewidentnie oszukuje Messiego i robi wszystko by został . Po stronie klubu stoi też La liga która nie chce stracić twarzy promującej ligi . Jeśli Leo chce odejść powinni mu na to pozwolić choćby ze względów wdzięczności co zrobił dla klubu . Zdecydowanie jestem Team Messi , musiałbym upaść na głowę by bronić Bartomeu i tych jego pomagierów.
0
Wiedziałem że z tym prezydentem jest coś nie tak nie tylko jeśli chodzi o nieumiejętne zarządzanie klubem . Będzie siedział jak Rosell i pewnie po kilku latach wyjdą fakty co tak naprawdę działo się w klubie .
0
Takich info się nie spodziewałem . Serce się raduję i podpowiada że to dobrze wkońcu to najlepszy piłkarz na świecie z drugiej strony rozum mówi że jego czas w Barcelonie dobiegł końca piłkarz potrzebuje nowych wyzwań a Barca musi uczyć się funkcjonować bez niego .
0
Do Barcelony przychodził jako mózg i w pewnym sensie zastępstwo dla Xaviego . Po czasie okazało się że do gry wnosił coś zupełnie innego ale nie mniej przydatnego . Walka , nieustępliwość , wykonywanie założeń taktycznych tak go zapamiętam jeśli chodzi o jego grę na Camp Nou . Powodzenia i jeszcze raz dzięki !!!
2
Wielkie dzięki Ivan za lata gry w Barcelonie . Dałeś temu klubowi wiele i wszyscy powinni być ci wdzięczni . Ostatnie lata nie były dla niego dobre dlatego czas się pożegnać nie mniej gość zasługuje na szacunek i ja osobiście będę go miło wspominał . Powodzenia !
1
@Bisz Ja bardziej nawiązywałem do tego że jak można w trudnej sytuacji gadać że to my jesteśmy najlepszą drużyną . Przecież wszyscy widzieli co Barca grała a Vidal nie dość że żył w zupełnie innej rzeczywistości to jeszcze się ośmieszył po meczu tymi słowami .
3
A jeszcze nie tak dawno przed meczem z Bayernem mówił że Niemcy mierzą się z najlepszą drużyną na świecie . Teraz gdy prawdopodobnie odchodzi proszę jak mu się optyka zmieniła .
4
Kolejna marionetka Bartomeu . Wywalać z tym zarządem bo już na nich patrzeć nie mogę a czytanie ich wypowiedzi powoduje ogromny ból oczu :/
0
Niesamowite jak jeden piłkarz może takie zamieszanie zrobić . W Kataloni zamieszki i protest przeciwko Bartomeu a strona się ścina jak by przed chwilą sie skończył finał ligi mistrzów który rzec jasna wygraliśmy . Tak czy siak uważam że kibice Barcy są w dobrej sytuacji gdyż jeśli Messi rzeczywiście odejdzie zarząd nie będzie miał wyjścia i poda się do dymisji jeśli jednak zostanie dalej będziemy mogli cieszyć oczy naszym geniuszem z Argentyny .
6
@robsonfcb Ale grał tylko 1 sezon no nie ? A ile sezonów grał Suarez i ile bramek nastrzelał przy okazji ile pucharów zdobył Luis . Ronaldo napewno najlepsza 9 w historii piłki ale nie w historii Barcy .
0
@Turio To bezapelacyjnie ale najlepszą 9 w historii Barcy już nie :)
7
Z wielkim bólem ale uważam że Koeman postąpił prawidłowo . Być może niezbyt kulturalnie zostało to rozegrane jednak powoli trzeba się żegnać z pewnymi graczami . Napewno Suarez to najlepsza 9 w historii Barcy i tego mu nikt nie zabierze .
0
@maroon Ale ja to nie pisałem tylko ze względu na Lewego i Bayern . Nie wiem czy wiesz ale wczoraj i przedwczoraj mieliśmy historyczne konkursy na skoczni w Wiśle gdzie 3 polaków pod rząd stawało na podium . Wiem że to tylko lato ale jednak , połączenie tego z sukcesem Lewego daje niesamowity zastrzyk optymizmu wszystkim którzy muszą żyć w tych trudnych czasach . I nie łap mnie za słówka że powiedziałem wszyscy bo to mało istotne jeśli nie lubisz Bayernu i nie życzysz rodakowi dobrze to uszanuj tych którzy mają odmienne poglądy i po prostu nie wchodź w dyskusje .
0
@maroon Ja tam lubię Bayern więc czemu miałbym się nie cieszyć ? A to że ciebie nie cieszy twoja sprawa .
0
@Amnesiac1982 Nie , na niby :O
6
Gratulacje dla Bayernu , gratulacje dla Roberta . Szkoda że odwołali złotą piłkę bo po tym meczu trzeba stwierdzić że bez cienia wątpliwości na nią zasłużył . Psg jak to Psg miało swoje sytuacje ale ich nie wykorzystało . Dziś Polska jest niewątpliwie szczęśliwą nacją !
0
Chciałbym żeby Leo został nie mniej serce podpowiada że lepsze dla niego jak i dla klubu będzie jego odejscie . Gdyby odszedł teraz klub dostał by masę pieniędzy co było by pomocne w budowaniu nowego projektu . Z bólem serca ale czas Messiego w Bacelonie dobiegł końca potrzebne mu są nowe wyzywania a w klubie pieniądze więc wszyscy by wyszli na dobre nawet jak by Barcelonie na pozbieranie się zajeło to trochę więcej czasu .
5
Wielki szacunek dla Abidala za pokonanie raka , bycie znakomitym piłkarzem , wygranie z Barceloną jako piłkarz ligi mistrzów , mistrzostw Hiszpanii czy pucharu króla ale jego praca jako dyrektor sportowy to była katastrofa . Nietrafione transfery przy tym pieniądze wyrzucone w błoto . Wielkie dzięki za role jaką odgrywał jako piłkarz w klubie ale jako działacz żegnam bez żalu .
0
@Pawlak1992 Wątpię :)
2
Git . To jeszcze jakaś połowa składu i cały zarząd niech się poda do dymisji .
0
@Pawlak1992 Ja myślę racjonalnie w tym momencie podczas gdy ty to tak zwany urodzony optymista . Oby moje racjonalne myślenie się nie sprawdziło i twój optymizm wziął górę .
3
Jak chcą Neymara to muszą sprzedać Messiego . Innej możliwości nie ma gdyż ten Neymar i tak pobierałby chorą pensje . Oni już doszczętnie zwariowali klub jest w fatalnej sytuacji finansowej a im się zachciewa Neymarów . Tu trzeba na młodzież postawić która jest tania w utrzymaniu i czekać 4-5 lat na odbudowanie się a nie już . Jak już to powodzenia w życiu tych długów nie spłacą .
4
Zmiana trenera i tak nic nie da przy obecnym zarządzie i podstarzałych piłkarzach .Entuzjazm i energia być może będą przez pierwsze miesiące pracy Koemana a potem to wszystko pierdyknie .Cóż może dobre i to .
1
Co tu dużo pisać po takim meczu prawie wszyscy 1 . Suarez 2 za bramkę , Alba 2 za asystę . Kibicuje Barcelonie od 2004 roku i takiej fatalnej postawy jeszcze nie widziałem . Nawet te rewanże z Romą i Liverpoolem nie były tak żałosne jak ten mecz . Brazylia ma swoje 7 -1 z Niemcami my mamy swoje 8-2 i to się będzie za nami ciągnęło latami ...
0
@george321213 Mi też się marzy tylko problem jest taki że na rynku nie ma wielu takich trenerów jak Kloop a z Liverpoolu do Bracelony nie podejrzewam by chciał odchodzić .
0
@Tasde Jak pracujesz w firmie w której wszystko się wali to ty tez będziesz popełniać niewytłumaczalne błędy . To tyle apropo trenerów w Barcelonie jak Velverde czy Setien .
1
Podoba mi się to co powiedział Pique z drugiej strony co innego powiedzieć po tej porażce ? Uważam że powinien odejść wraz z kilkoma pozostałymi zawodnikami .Tak będzie lepiej dla klubu . Z tego typu mąki chleba niestety nie będzie .
6
Szkoda gościa był wrzucony na głęboką wodę i po prostu nie podołał . Broniąc go trochę uważam że z tym podstarzałym składem i zarządem na pokładzie nie miał szans . Tu nawet Guardiola czy Klop by nie pomogli no chyba żeby mieli kluczowe zdanie w kwestii budowy klubu . Ale wiemy że tak by pewnie nie było .
16
Wywalaj z tego klubu!!!! On ma czelność się jeszcze wypowiadać . Jedyne co powinien powiedzieć to że się podaje do dymisji !
2
Wstyd , niedowierzanie , rozpacz takie słowa nasuwają się po tym meczu . To juz jest definitywny koniec wielkiej Barcelony tej drużyny nie ma i tu potrzeba nie ewolucji a rewolucji !! Czas pożegnać się z tymi niezwykle zasłużonymi piłkarzami dla tego klubu jak Pique , Busqets , Suarez , Alba , Messi . Pewnie dziwne że umieszczam w tym zestawieniu Argentyńczyka ale po tym meczu stwierdzam że jego czas w Barcelonie dobiegł końca i dla jego dobra i może w przyszłości dla dobra klubu lepiej by odszedł , kiedy ten że Messi widzi co się dzieje to i on ma dość i po 3 bramce dla Bayernu ewidentnie mu się odechciało grac a to oznacza że w tym klubie jest już wypalony . To nie pierwszy raz kiedy kompromitujemy się w lidzie mistrzów to już 3 raz z rzędu ! trochę za dużo tego . Zarząd to mam nadzieje kibice wywiozą na taczkach bo to co oni zrobili z tym klubem jest nie do pomyslenia wogóle wszystko tu jest do wymiany właśnie staliśmy się drugim Milanem ( z całym szacunkiem dla tego klubu bo też mam do nich sentyment i liczę że się odbudują) . Taki los musi czekać Barcelone bo to jest jedyne wyjście , postawić na młodzież zmienić całą strukturę klubu i po prostu czekać nawet jak by to miało zająć 5-10 lat jestem za tym żeby już teraz odbyła się restrukturyzacja . Co za koszmar czas wrócić do korzeni które może w przyszłości zaowocują kolejną wielką drużyną bo ta aktualna absolutnie nie nadaje się na grania na takim poziomie .