6

A ja uważam że Trincao zagrał najlepszy mecz odkąd jest w Barcelonie . Brakło tylko wykończenia akcji skutecznym podaniem więc nie skreślał bym go jeszcze jeśli poprawi to ostatnie podanie oczywiście pod warunkiem że będzie grał tak jak z Rayo to może być bardzo pożytecznym zawodnikiem .

6

No i to mi się podoba a nie gadanie w stylu , że Barca to klub który zawsze walczy o wszystko oczywiście że tak jednak realizacja tych celów będzie bardzo trudna dlatego ważne jest myślenie o kolejnym celu bo to nas przybliża do czego kolwiek . Koeman wykonuje dobrą pracę patrząc na to kogo ma do dyspozycji . Nasza kadra od wielu lat nie była tak słaba jak teraz.

0

@SeWo77 Tyś jest słabiutki .

1

Mam nadzieje że Koeman powoli przekonuje się do Puiga . Zagrał dobry mecz i oby więcej szans dostawał w lidze chociaż z ławki .

1

No i po co się było tak męczyć . Skuteczność nasza jest przerażająca tyle było akcji oskrzydlających i nic dopiero Alba musiał wejść by posłać tą decydującą piłkę bo miałem wrażenie że Firpo do jutra mógłby grać a i tak asysty by nie miał . W takich meczach widać jak nam brakuje napastnika Suarez mimo że wolny z nadwagą, potykajacy się o własne nogi przewracajacy na piłce ale bramkę potrafił strzelić a tu czasami wystarczy nogę dostawić i nic. Messi z tą ostatnią akcją to przesadził miało być show na sam koniec dobrze że nie było ojoj ;) Na plus wreszcie dobry występ Trincao .

4

Jak to dobrze że ten mecz się skończył . Nie dość że graliśmy na jakimś orliku z dziwnymi niebieskimi liniami to jeszcze na dodatek ta gra ... po prostu koszmar a te karne Pjanicia i Dembele dno kompletne . Przesyt piłki jest ogromny nie chce się takich meczów oglądać człowiek tylko czeka na te hity bo tego typu mecze jak dla mnie mogły by się nie odbywać tyle tej piłki teraz jest że naprawdę takie badziewie nudzą niemiłosiernie jeszcze jak by ta Barca coś grała ...

2

To się musiało tak skończyć . Grasz piach strzelasz bramkę nie mineły 2 minuty gol wyrównujący męczysz się strzelasz na 2-1 no to do cholery zrób co możesz żeby dowieść to do końca i tak się rzeczywiście dzieje bo parkujesz busa w ostatnich minutach tylko co z tego skoro i tak tracisz bramkę potem dogrywka rewelacyjna bramka Williama i do widzenia . W zasadzie od początku tego meczu przeczuwałem co się święci piłkarsko powinniśmy z nimi wygrać a to wyglądało jak mecz dwóch drużyn o takiej samej jakości piłkarskiej nie da się w taki sposób wygrywać trzeba pokazać wyższość samą determinacją nie zawszę się da zwyciężyć .

3

Fajnie , że udało się wygrać te karne i tym samym zagrać o jakieś trofeum w tym sezonie . Czapki z głów przed Ter Stegenem jest to swego rodzaju nasz Messi na bramce nie ma co gadać przeczołgał nas przez ten mecz do finału . Mogło to wszystko się dużo gorzej potoczyć nieskuteczność Griezmanna i Dembele plus błąd sedziego z tym karnym dla Sociedad bo w moim odczuciu karny im się nie należał gdyż De Jong raz miał ręke przy ciele a dwa co on miał z tą ręką zrobić w tyłek se wsadzić byle by nie dostać piłką ? mimo tego najważniejsze że się udało . W finale będzie potwornie ciężko ze względu na tą dogrywkę no chyba że w drugim półfinale tez będzie dogrywka wtedy szanse będą wyrównane . Czekam z niecierpliwością na ten finał bo fajnie by było choć jedno trofeum zdobyć w tym pełnym rozczarowań sezonie póki co :)

0

Hmm jeszcze nie dawno mówił że walka o tytuł bardzo wątpliwa nagle po kilku dobrych meczach zmienił zdanie . Oby tylko za kilka kolejnych spotkań znów nie zmienił zdania bo dla mnie za wcześnie na takie deklaracje .

1

Widać że Messi wraca do swojej optymalnej formy to i dosyć przekonujące zwycięstwo . Pedri cały czas na wysokim poziomie , Dembele z Griezmannem też dają radę . Może Granada nie była wymagającym rywalem ale takie mecze też trzeba umieć wygrywać .

2

Bardzo dobry mecz Barcelony jeden z nielicznych takich na które się miło patrzyło w tym sezonie.Przekonująca wygrana z bardzo dobrą grą bardzo podobali mi się dziś Messi , Pedri , Dembele druga połowa w wykonaniu Giezmanna również na plus ogólnie nie ma się do czego przyczepić po za głupio straconymi bramkami ale przy tak dobrej grze można to wybaczyć . Oby więcej tego typu meczów bo człowiek tęskni za ładnie grającą Barceloną nie mniej mamy taki czas w klubie że tego typu spotkania to niestety nie będzie w najbliższym czasie codzienność .

1

Czy biorąc pod uwagę formę Atlético żałujesz, że pozwoliłeś odejść Suárezowi? Decyzja była już podjęta przez niego. Z tego co wiem Suarez nie chciał odchodzić więc coś mi tu nie gra .

1

No cóż mecz jaki i ten cały rok 2020 do zapomnienia. Myślę że spokojnie przy tej słabej grze można by było wygrać pod warunkiem nie strzelania sobie samemu . To co zrobił Araujo to kryminał poprzednie spotkania można go było chwalić dziś niestety zasługuje na krytykę jak i cała drużyna która dziś wyszła na boisko tylko po co ? wygrać ? tego absolutnie nie było widać . Oby rok 2021 dla kibica Barcelony był lepszy choć na to się nie zanosi .

6

Szczerze to liczyłem na większe mięso w tym wywiadzie był tak zapowiadany że tu Messi powie coś ciekawego tymczasem on dalej się konkretnie nie określił powiedział tylko że w zimie napewno nie odejdzie ale po sezonie już nie wiadomo . Wszystko inne już wcześniej było powiedziane . Wyolbrzymiony ten wywiad .

1

Bardzo spokojne zwycięstwo . Trzeba jednak powiedzieć , że rywal był dziś po prostu słaby stąd taki obraz meczu idealnie to podsumował Pan Leszek Orłowski w transmisji : Barcelona Guardioli wygrywała takie mecze 8-0 . Barcą Pepa już nie jesteśmy więc i trzy można spokojnie przyjąć . Mam nadzieje że Busquets już na stale usiądzie na ławce po tym meczu 1 podanie do Braithwaita a po za tym to straty i poruszanie się jak wóz z węglem , Umtiti też nie pewny ale jak tu być pewnym skoro on cały czas jakieś dolegliwości ma reszta na solidnym poziomie na tle Valladolid .

0

@Coutinho007 Sorki mój błąd :)

0

@Maykello No i dało to coś ?

1

Ta zmiana Lengleta w miejsce Pedriego to jakiś absurd . Człowieku ty gonisz wynik a wprowadzasz trzeciego stopera ? Jaka większa kontrola twój zespół ma strzelić na 3-2 i koniec tematu . Kontrola to ma być jak prowadzisz czego dzisiaj też nie było . Wkurzył mnie Koeman z tą zmianą .

0

To był słaby mecz w naszym wykonaniu . Bramka na 1-0 dla Valenci to jakiś sabotaż . Do tlenu wróciliśmy po bramce Messiego na 1-1 nie mniej druga połowa tylko trochę lepsza od pierwszej . Na duży plus piękna bramka Araujo zrobił to jak prawdziwy kiler pola karnego ;)

7

Gratulacje dla Lewego . Zasłużył jak nikt inny .

41

Tą interwencją Pedri przypomniał mi Puyola . Ogromne gratulacje dla chłopaka za ten mecz . Mega mi dziś zaimponował .

1

Bardzo dobry mecz Araujo po za jednym błędem w zasadzie nie ma się do czego przyczepić .

4

Szacunek dla piłkarzy za to ile zaangażowania włożyli w ten mecz . To było spotkanie wywalczone , wybiegane i to w głównej mierze zadecydowało o zwycięstwu . Ja już nie chce płakać nad tą skutecznością ale naprawdę tragicznie wygląda nasza gra pod bramką przeciwnika , do przed pola karnego wygląda to bardzo dobrze ale kiedy trzeba dołożyc nogę , podać z chirurgiczną precyzją , mocniej kopnąć na bramkę to są cały czas te same problemy nie wiem z czego to wynika ale któryś mecz tak to wygląda . Powinniśmy do przerwy prowadzić dwoma bramkami a po przerwie była sytuacja Griezmanna i oczywiście w bramkarza mimo że był metr do bramki . Później to bronienie się wynikało właśnie z tych niewykorzystanych sytuacji bo chcieliśmy za wszelką cenę dowieść ten wynik i nie ryzykować otwartej gry . Brawa za walkę o te 3 pkt ale skuteczność to po prostu katastrofa .

0

Co to za czasy żeby do końca meczu drżeć o zwycięstwo z Levante ehhh . Nasza skuteczność jest przerażająca , obrona niepewna ważne że jest to zwycięstwo ale naprawdę czasem aż brakuje słów na to co my pod bramką przeciwnika robimy jakich klarownych sytuacji nie wykorzystujemy . Całę szczęście że to było Levante nie mniej koniecznie trzeba poprawić skuteczność bo w tych kluczowych momentach brakuję koncentracji .

0

Z Węgrami i Dynamem rzeczywiście były to trudne mecze ale no tak zapomniałem nie ma już słabych drużyn XD. Dla Barcelony aktualnie nie ma .

4

Współczuje Koemanowi . Z taką obroną nie da się rywalizować na najwyższym poziomie oprócz tego masę kontuzji . Jedyny minus jeśli chodzi o Koemana to to że nie jest elastyczny taktycznie przecież nie musimy grać cały czas w tym samym ustawieniu dziś ewidentnie przegraliśmy środek pola więc czemu w przerwie nie mogliśmy przejść na ustawienie 4-3-3 przesuwając Grizezmanna do pomocy ? albo zagrać trójką obrońców mając przy tym takich wahadłowych jak Alba i Dest . Uwazam że Koeman musi reagować na wydarzenia na boisku przed meczem fajnie mieć plan ale trzeba go tez umieć zmienić w razie niepowodzeń .

2

Pierwsze 25 min to była tragedia nie potrafiliśmy wyjść z pod pressingu , niby potem to wyglądało lepiej ale tylko dlatego że Juventus odpuścił z tym pressingiem i zajął sie przede wszystkim obroną . Brutalnie nas weryfikują silni przeciwnicy : Juve , Real , Atletico trzeba sobie otwarcie powiedzieć że po prostu jesteśmy na ten moment dobrą drużyną ale nic ponad to i obawy przed tym sezonem się sprawdzają . Ta porażka jest o tyle bolesna że spadliśmy przez nią na drugie miejsce i uważam że w lidze mistrzów nie mamy już czego szukać zaraz wpadniemy na mocnego przeciwnika i się skończy granie , myślę że trzeba się przede wszystkim skupić na lidze by zakwalifikować się do następnej edycji a w lidze mistrzów każdy awans szczebelek wyżej to tylko bonus i sukces będzie . Jedyne trofeum które możemy w tym sezonie tak realnie zdobyć to puchar króla , w lidze trzeba gonić a o lidze mistrzów zapomnijmy i po prostu w następnym meczu zagrajmy na maksa a co to przyniesie zobaczymy .

6

Jak Lenglet wypadnie na dłużej to będzie po prostu katastrofa . Nie wyobrażam sobie na obronie De Jonga , Minqueza to melodia przyszłości , Umtiti co otworzy lodówkę to nieobecny . Jedyna nadzieja w Araujo ale jego bez Lengleta jako lidera defensywy też mi się to jakoś nie widzi .

1

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Barcelony to się dziś po prostu miło oglądało bramki Griezmanna i Messiego to ozdoby tego meczu jeszcze ten hołd Leo dla Diego nic tylko przyklasnąć .

1

Niesamowita strata dla piłki i wogóle dla wszystkich . Być może gdyby nie Maradona Messi nie był by tak wybitnym piłkarzem gdyż nie miałby takiego punktu odniesienia w postaci Diego on w Argentynie był i jest Bogiem . Dla mnie na chwilę obecną najlepszy piłkarz w historii opowieści ludzi którzy mieli okazję go oglądać w tamtych czasach utwierdzają mnie w tym przeczuciu .Świeć nad jego duszą Panie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?