7

Jestem zbulwersowany postawą sędziego a konkretnie karny dla Atletico w drugiej połowie . Jak można w takiej sytuacji podyktować karnego ? ja wiem że piłkarz Atletcio zachaczył o kolano Semedo ale co do jasnej cholery miał zrobić ten że Semedo ? może powinien stanąć i nie biec za przeciwnikiem byle by tam kontaktu nie było . Po prostu skandal od dwóch meczy jesteśmy robieni w ciula przez sędziów w meczu z Celtą ewidentny karny na Messim teraz ta sytuacja z karnym dla Atletico brak mi słów po prostu . Setien zostanie zwolniony mimo to że dwa ostatnie mecze Barcelony były dobre a o braku zwycięstwa decydowały głównie błędy sędziowskie . Abstrachując od tego jak można zwalniać trenera skoro nawet całego sezonu nie przepracował ale ok co ja tam wiem , tutaj ma być wszystko idealnie w przeciwnym razie trener jest do wywalenia .

0

Gratulacje dla zarządu za świetną wymianę . Napewno będzie to transfer na lata !!! Osobiście nie mam nic do Pjanicia mimo wszystko życzę mu powodzenia , w razie niepowodzenia nie będzie to oczywiście jego wina a władz klubu .

0

@Aleks27 Ja w przeciwieństwie do np ciebie potrafię tez dostrzec pozytywy a nie ciagle tylko ględzić jak to jest źle że nie wygrywamy . Polecam skupić się na innych aspektach gry niż tylko celne strzały gole itp

0

@Dari0G To że napisałem że losowi nie podoba się że Arthur odchodzi do Juventusu to była ironia . Tak samo ironią jest że z nim w składzie niczego nie wygramy .

1

@Dari0G Wątpię ;)

1

O ile w poprzednich meczach wynik był lepszy niż gra o tyle teraz jest zupełnie na odwrót. Gra szczególnie w ataku wyglądała dobrze , było sporo ruchu na boisku co skutkowało tym że ten mecz nie odbywał się na stojaco . Niestety zawiodła dziś obrona , sporo błędów , obrońcy ogólnie grali jak by pierwszy raz ze sobą wyszli no boisko . Trochę zostaliśmy też skrzywdzeni w tym meczu . Karny na Messim ewidentny zakładając że był by ten karny i Leo by go wykorzystał to pewnie wygralibyśmy to spotkanie a tak mamy remis i sprawę mistrzostwa uwazam za zakończoną , trzeba pogratulować Realowi bo już tej ligi nie przegrają . Znamienne było wejście Arthura i chwile potem bramka dla Celty nawet losowi nie podoba się ten transfer do Juventusu xd

10

To jest jakiś absurd . Wymieniamy 23 latka na piłkarza po 30 ... I gówno mnie obchodzi że budżet się musi zgadzać , skoro narobili w zarządzie takiego smrodu to niech teraz myślą jak to naprawić by nie ucierpiała na tym drużyna a odejście Arthura to napewno żadna korzyść . Wydaje mi się że za dużo się wymagalo od tego chłopaka , miał być z marszu drugim Xavim ale ja tylko przypominam że Xavi odrazu też nie był decydującym piłkarzem Barcelony . Arthur potrzebował czasu a z niego odrazu wymagano by robił to co Xavi nawet nie wiadomo czy ten piłkarz to ten sam rozmiar kapelusza co Xavi ale jedno jest pewne nawet jeśli Xaviemu do piet nie dorastał to i tak w przyszlości mógł by być bardzo pożytecznym zawodnikiem bo stylem gry pasuje tu jak nikt inny a tak dostaniemy Pjanicia który jest po 30 w dodatku gracza który najlepsze lata ma za sobą . Za 2,3 lata staniemy się drugim Milanem ba już teraz się nim stajemy . Krew zalewa co to się dzieje , ten klub to większy Mem niż Arsenal ;(

7

Podziwiam za podejście . Nie wielu ludzi może od tak sobie zaakceptować chorobę tym bardziej taką poważną . Zdrowia Juan i obyś jak najdłużej mógł normalnie funkcjonować .

0

Lepiej późno niż wcale . Bawo Rakieta !!!

1

Typowe męczarnie Barcelony w tym sezonie najważniejsze że ten gol został wciśnięty . Mam nadzieje , że w kolejnym meczu Griezmann usiądzie sobie na ławce bo szczerze nie mogę na niego już patrzeć zdecydowanie bardziej mi się podoba Fati , Barcelonie potrzebna jest ruchliwość , Francus ani na skrzydle ani w środku, na pozycji Messiego wiadomo że nie będzie grał a Fati to jest przebojowość taka trochę gorsza wersja Neymara jednak lepsza taka niż żadna ! Zawsze można tego Griezmanna z ławki wpuścic kiedy trzeba będzie gonić wynik jednak błagam już nie od pierwszej min . Braithwaite to taki chłop co więcej drużynie daje wchodząc z ławki myślę że jego miejsce w momencie gdy Suarez jest zdrowy jest na ławce , może wchodzić na ostatnie 15 min i wtedy robi najwięcej . Ogólnie duży plus dla Setiena za zmiany w tym meczu .

4

Pierwsza połowa wyglądała optymistycznie natomiast druga to zdecydowanie lepsza gra Seviilii a Barcelona na stojąco bez pomysłu , do boku , przez środek znowu do boku i tak dalej cała druga połowa w wykonaniu Barcy tak wyglądała , w obydwu drużynach widać było brak ogrania wydaje mi się że Sevilla w swojej topowej formie strzeliła by tę bramkę i wygrała a tak mamy remis . Dziwię się , że Setien nie wprowadził Fatiego , ewidentnie brakowalo nam w tym meczu dryblingu na skrzydle a on uparcie przez środek jeszcze jednego pomocnika środkowego wprowadza w postaci Artura . Trzeba trzymac kciuki ze Sociedad w niedziele by choć zremisował z Realem ...

2

W 100 % sie zgadzam z tym co powiedział Setien .Tego typu rzeczy jak to że nie jesteśmy wystarczająco zręczni z płką to spokojnie przyjdzie potrzeba troszeczkę czasu . W takich meczach jak ten gdy rywal w 10 broni się przed własnym polem karnym brak ogrania jest widoczny .

0

@Turio Albo po prostu grali tak jak przeciwnik pozwalał a oni nie są gotowi by w drugim meczu w krótkim odstępie czasu grać na stale równym i wysokim poziomie . Ja wiem że to tylko Leganes nie mniej ten zespół głównie się bronił , więc nie przygotowanie fizyczne jest problemem w tego typu meczach a brak czucia piłki , brak grania na pamięć , nie wyczówanie odpowiednich odległości między piłkarzem co prowadzi piłkę a przeciwnikiem nie mniej to przyjdzie .

0

Właśnie takiego meczu jak dziś się spodziewałem w tym pierwszym z Majorką . Dziś sporo problemów widać że piłkarze jeszcze troszeczkę czasu potrzebują by wejść na odpowiednie obroty . Leganes postawiło trudne warunki w topowej formie Barca by pewnie więcej strzeliła nie mniej liczą się trzy punkty szczególnie teraz po tej przerwie a styl miejmy nadzieje wkońcu przyjdzie . Fajnie się zaprezentowali zmiennicy , Fati i Firpo naprawdę zagrali solidne zawody .

0

@Scross Właśnie dlatego że w piłce nie ma sprawiedliwości , piłkarz może gryść trawę dawać z siebie maksa a i tak będzie grać ten co aktualnie w danym meczu lepiej pasuje do koncepcji trenera . Co nie oznacza że za chwile nie będzie zmiany i w kolejnym meczu znów wybiegnie ten kto bardziej zasługuje ale zasługuje w oczach kibiców a w oczach trenera sprawa może wyglądać inaczej więc nasze zdanie z tym kto powinien grac jest mało istotne . Mam nadzieje że wytłumaczyłem ci dosadnie .

0

@Scross W piłce nie ma sprawiedliwości .

0

Zasługuje by grac od pierwszej minuty jednak w meczu z Leganes postawił bym na dawno nie grające razem trio Messi , Suarez , Grizmiann . Leganes zapewne postawi busa więc raczej szybko biegacz typu Braithwaite nie będzie potrzebny jeśli już to bardziej z ławki w 70 minucie kiedy miejsca na boisku będzie więcej

3

Trzeba przyznać że po tak długiej przerwie naprawdę fanie się to oglądało . Drużyna była bardzo dobrze przygotowana i zasłużenie wygrała .

0

@Lucassito Ziomuś z tym że przerwa była jednakowa dla wszystkich doskonale wiem , a że myśl taktyczna ma być pytanie co masz na myśli pisząc myśl taktyczna ?

0

Osobiście nie oczekuje jutro jakiejś spektakularnej gry z naszej strony ,napiszę więcej oczekiwanie tego było by dla mnie niezrozumiałe po takiej przerwie , liczą się tylko trzy punkty więc mam nadzieje że po meczu oczywiście wygranym nie będzie tu narzekania na grę bo przerwa była zbyt długa by wszystko funkcjonowało jak należy .

0

Szczerze to Messi mógłby już nie brać podwyżki szczególnie w obecnej sytuacji z teraźniejszym zarządem , wiadomą sprawą jest że na tę podwyżkę zasługuje jednak budżet klubu jest najważniejszy .

0

@SonBarcaGoku Jak im zależy to i w następnym sezonie o tą nagrodę powalczą pomijając kontuzje które spowodują że będą mieli marne szanse . A liga Francuska jak kolwiek jest słabsza od Hiszpańskiej , Angielskiej , Włoskiej , Niemieckiej to i tak jest to piąta najlepsza liga więc raczej sporo ludzi nie tylko francuzów się tą ligą interesuje .

0

@SonBarcaGoku A Francuska ? MBappe ma tam sporo bramek i czemu mamy mu odbierać szanse na zdobycie złotego buta ? Po za tym taki Lewy nastrzela teraz masę bramek a Imobille zacznie grać dużo później a powinni grac w tym samym czasie by była sprawiedliwość . Jak dla mnie złoty But w tym sezonie to nonsens tak samo zresztą jak złota piłka i inne tego typu plebiscyty .

4

Jaki złoty But ? W tym sezonie wręczenie tej nagrody było by zwyczajnie niesprawiedliwe .

3

Rzeczywiście 9 z rzędu ligowy tytuł Vidala byłby nie lada wyczynem , zresztą już teraz jest to nie lada osiągnięcie . PIłkarze grają często w jakiś klubach w których zdobywają tytuły po czym przechodzą do innego i tam już nie mają okazji do świętowania mistrzostw a Vidal raz po raz czy to w Juve czy w Bayernie czy teraz w Barcelonie te tytuły co chwile zdobywa . Masa szczęścia ale i trzeba być kawałem świetnego grajka by takich osiągnięć dokonywać .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Też jestem przeciwny wprowadzania tych 5 zmian . Najlepiej by było przyzwyczajać piłkarzy do mniejszego wysiłku wtedy taki ancymon by stwierdził że na 100 % nie musi się przygotowywać bo trener i tak mnie zmieni w 60 min . Takie rozwiązanie nie było by dobre ani teraz ani w przyszłości a kontuzje cóż zawszę były , będą . Piłkarze muszą się z nimi liczyć .

1

Leo oczywiście mógłby grać na pozycji Xaviego ale tylko w drużynie perfekcyjnie funkcjonującej . Argentyńczyk nigdy nie był znany z gry w odbiorze a na tej pozycji trzeba grać dobrze w destrukcji szczególnie w tych czasach kiedy każdy nawet środkowy napastnik musi wracać się do obrony . Dlatego sądzę że docelowa pozycja Leo pod koniec jego kariery to typowa 10 która w momencie kiedy jego drużyna będzie bronić on będzie najbardziej wysuniętym piłkarzem by biegać jak najmniej a w momencie gdy jego drużyna będzie atakować będzie w środku by posyłać genialne prostopadłe podania do napastnika bądź skrzydłowych :)

1

Guardiolii można wiele przypisać ale jest jedna rzecz której nie zrobił . Nie nauczył Robbena podawać i grać zespołowo .

0

Wspaniała wiadomość ! Człowiek zdąrzył się juć stęsknić za La ligą niby leci teraz Bundesliga ale to nie to samo co La liga . Czekam szczególnie na Hiszpańską i Angielską ligę .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?