messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To będzie kolejny błąd zarządu . Semedo jest zdecydowanie lepszym obrońcą od De Sciglio a Pjanić nam jest nie potrzebny gdyż mamy De Jonga i Arthura . W dodatku najmłodszy tez nie jest więc ani to jakaś inwestycja na przyszłość ani realne wzmocnienie .
0
Dopiero zaczęli treningi i już kontuzja .... to nie wróży dobrze :(
1
@YoungMan Należy zaznaczyć że ci ludzie kompletnie się na piłce nie znają . Oni widzą tylko czy jest gol czy nie , reszta ich nie obchodzi . To tacy Janusze , być może w Argentynie jest podobne środowisko ;)
0
@AxelF Ale co zawodnik PSG miał zrobić z tymi nogami . To że został trafiony nie znaczy że umyślnie . Są pewne sytuacje które pomimo jakiegoś kontaktu powinno się puszczać i ta sytuacja była jedną z takich .
0
@AxelF No bez przesady , jak byśmy takie faule gwizdali to co mecz był by jakiś karny .
0
Gdybym był kibicem PSG to po meczu wymieniłbym całą 11 paryżan która grała w tym meczu a nie arbitra . Był jeden błąd faul na Suarezie którego nie było , po za tą sytuacją nie było błędów sędziego . Po za tym gość przegrał 6-1 a mówi że zmienił by arbitra czyli rozumiem że te wszystkie 6 bramek które Barca strzeliła to w zasadzie przez sędziego . Niech Emery zamilczy w tej sprawie bo kompromituje się niemiłosiernie .
7
Jak widać Mourinho ta izolacja nie służy . Był czas kiedy zrobił się bardziej spokojny i nie wbijał szpilek jednak ta ciągła izolacja sprawiła że znowu zaczyna swoje biadolenie . Dominacja Barcelony w lidze trwa od ponad 10 lat i to mistrzostwo Realu z sezonu 11/12 nic w tej kwestii nie zmienia .
1
Mam nadzieje , że to już koniec jego problemów . Mimo wielu błędów jakie popełnił większość ludzi i tak go uwielbia i to tylko świadczy jakim był sportowcem . Siedzi w pace , nie wiadomo kiedy wyjdzie a on gra se w piłkę jak by nigdy nic . Cały Roni jedyny w swoim rodzaju za to i nie tylko za to go tak uwielbiam . Zdrowia Dinho i oby problemy omijały cie szerokim echem :)
8
Iniesta nawszę był uważany za osobę zamkniętą w sobie ale pamiętam że kiedy grał nie mówiło się o tym że ma depresje . Tym większy szacun że mimo tej okropnej choroby potrafił w czasie meczu skupić się na piłce i grać zjawiskowo . Gość był niesamowity zarówno na boisku jak i po za nim .
0
Takiego syfu organizacyjnego jaki jest teraz w Barcelonie to ja nie pamiętam . Gdyby w analogicznej sytuacji do Barcelony byłby taki klub ekstraklasowy groził by mu upadek . Barca żyje dzięki temu że jest bogatym klubem jednak nie trudno się domyślić że aktualna sytuacja nie tyle z koronawirusem co poprostu czysto organizacyjna wpłynie na przyszłość klubu w ciemnych barwach . Aktualnie klub opiera się na Messim , dzięki niemu zespół odnosi jako takie wyniki , dzięki niemu również jest większe zainteresowanie klubem nie tylko Katalończyków ale i kibiców z całego świata wspierających klub chodząc na mecze kupując wszystko co jest związane z Barcą dzięki temu Barca ma dużo pieniędzy , niestety jeśli aktualna sytuacja organizacyjna dalej będzie na tak słabym poziomie pomimo zwolnienia Bartomeu a Messi zakończy grę w Barcelonie klub stanie się światowym średnikiem balansującym między grą w lidze mistrzów a grą w lidze Europy . Nie zdziwię się jak po skończeniu kariery przez Messiego Barca będzie w identycznej sytuacji co teraz Milan lub Manchester United.
2
Pomysł świetny ! Jeszcze tylko zwerbować Ronaldinho z więzienia a teraz z aresztu domowego i gramy !
0
@Dosiek Dobra mina do złej gry zawszę jest modna .
0
@luki710 Raczej wykorzystywanie dla dobra klubu .
1
Wielka szkoda . A mogli to olać i tym sposobem zarząd miał by do bliższej dymisji. Brakuje kogoś takiego jak Puyol który by walnął pięścią w stół i powiedział cos w stylu : dopóki ten zarząd rządzi tym klubem my nie zgadzamy się na obniżenie zarobków . Opinia publiczna napewno staneła by po stronie piłkarzy a Bartomeu i reszta tych kretynów wylecieli by z hukiem .
0
@kisielboss No fakt , ale Ibry nie lubię więc bramka Rivaldo zdecydowanie numer 1 :D
0
@Dziki15To twoje zdanie . Moje jest inne .
3
Jak dla mnie bramka Rivaldo najlepsza . Z przewrotki zazwyczaj strzela się z pola karnego a on prawie że sprzed . Napewno najpiękniejsza bramka w historii jeśli chodzi o gole zdobyte przewrotką .
0
Rivaldo vs Valencia 5 pkt
Messi vs Atletic 3 pkt
Messi vs Getafe 1 pkt
Mega ciężki wybór przewrotka Ronaldinho z Villareal też niczego sobie , ta bramka też zasługuje na podium ale cóż trzeba wybrać trzy najładniejsze .
7
Skończy się na tym że zacznie się granie i Leo znów wszystkich zaskoczy jak to ma w zwyczaju i będzie błyszczeć jak zawszę , u niego wszystko jest możliwe . O Messiego martwiłbym się najmniej gorzej może wyglądać sytuacja z pozostałymi zawodnikami .
0
Mam nadzieje że to że jest teraz w więzieniu to tylko i wyłącznie wina osób z którymi przebywał . Jestem ostatni który by twierdził że jest jakimś kryminalistom , oszustem a tym bardziej złym człowiekiem . O jego boiskowych wyczynach wie każdy więc tu nie ma co pisać , o pozaboiskowych również co nie zmienia faktu że taki po prostu był , nikogo nie udawał , był sobą , chodził własnymi ścieszkami nie słuchając się nikogo . Pewnie gdyby bardziej dbał o formę był by wstanie dłużej utrzymywać się na topie ale czy magia którą posiadał by została ? To właśnie dzięki tej magii , temu że był takim radosnym gościem mimo przeróżnych zawirowań był moim idolem i kimś na kim się wzorowałem nie tylko jeśli chodzi o futbol ale i o tą radość i po prostu o to że był dobrym człowiekiem tak uważam i zdania nie zmienię mimo jakiś tam skandali . Dzięki Roniemu zaczeła się moja miłosć do Barcelony za co jestem mu dozgonnie wdzięczny . Mam nadzieje , że jak wyjdzie z aresztu więcej o jego ciemnej stronie słuchać już nie będziemy a tylko i wyłącznie wspominać go jako kapitalnego piłkarza i przy tym gościa z osiedla z którym można by było pójść na piwko . PS: dla tych co mają Canal + sport polecam jutro o 12 oglądnąć pewien meczyk z Ronaldinho w roli głównej :)
0
Rivaldo vs Valencia 5pkt
Messi vs Getafe 3pkt
Ronaldinho vs Villareal 1pkt
0
@ACRAB95 Właśnie dlatego apeluję by zgłaszać to odrazu bo takie zglaszanie za kilka lat nie brzmi wiarygodnie i pozostawia wątpliwości tak jest przynajmniej u mnie .
0
Ciekawe że ostatnio każda tego typu sprawa wydostaje się na światło dzienne dopiero za kilka lat. Podobna historia spotkała ostatnio jednego z polskich dziennikarzy , nie wspominając już o aferze z udziałem Cr7 . Drogie panie to nie wstyd zgłaszać tego typu sprawy odrazu tym bardziej że jest większa szansa na to że ten gagatek dostanie nauczkę a takie czekanie kilka lat nie ma trochę sensu .
2
Taki mistrz to nie mistrz . Jeśli do takowej sytuacji rzeczywiście dojdzie Barca nie powinna w mojej opini przypisywać sobie tego mistrzostwa .
2
Kończmy ten cyrk . To nie ma sensu . Jestem za tym żeby wszystkie rozgrywki przerwać i ewentualne zaległości dokończyć w okresie wakacyjnym lub przed wakacyjnym . Ten wirus ponoć w temperaturze 27 stopni ma zamierać . Oczywiście w przypadku takiej decyzji Euro przełożono by na rok 2021 nie mniej taka decyzja wydaje mi się najbardziej logiczna z ewentualnymi przygotowaniami do następnego sezonu byłby problem pewnie wszystko zaczęło by się później z racji zaległości związanych z bieżącym sezonem. Niestety ale taką mamy sytuacje trzeba reagować . Pika nożna jest najważniejszą z nie ważnych rzeczy .
1
Cóż za żenująca gra Barcelony . Prawda jest taka że aktualnie nie mamy kim grać bo większość piłkarzy którzy grają od początku są bez formy . To nie jest wina tych graczy którzy wiecznie nie będą grali na najwyższym poziomie , to nie jest wina trenera a zarządu który jest niekompetentny i nie zaplanował odpowiednio ruchów transferowych . Ten zarząd jest absolutnie do wyrzucenia , przez nich jesteśmy aktualnie przeciętną drużyną . Messi wiecznie tego ciągnął nie będzie on też ma prawo na chwile słabości . Jeśli po sezonie nikt kompetętny nie zasiądzie za sterami Barcy to lada chwila staniemy się drugim Milanem . To co się w tym profesjonalnym i wielkim klubem dzieje to jest żart mieć 13-14 piłkarzy gotowych do gry w pierwszym składzie ? takie problemy mają ekstraklasowe drużyny ....
2
Trochę za wysokie noty zważywszy jak wyglądała druga połowa . Gdyby oceniać tylko pierwszą oceny jak najbardziej by były wporządku.
8
Najpierw tych rezerwowych trzeba mieć ... :/
0
@rafinho1993Być może , nie wiem tak czy siak trochę długo dla takiego klubu jak Real .
1
Pierwsza połowa w wykonaniu Barcelony bardzo dobra . Niestety zastanawiające jest co stało się z zespołem w drugiej połowie , zaczeliśmy prosto tracić piłkę tym samym kontrole nad tym meczem co tylko napędzało Madryt . Od 55 min to spotkanie zdecydowanie było na zbyt szybkim tempie dla piłkarzy Barcy brakowało kontroli i kreowania sobie dogodnych okazji w ataku pozycyjnym . Real drugą połową zasłużył na to zwycięstwo kiedyś wkońcu musieliśmy tam przegrać przecież o ile się nie mylę 4 kolejne mecze na Bernabeu dla Barcy były zwycięskie , dla takiego klubu jak Real tyle czasu nie wygrać na swoim stadionie z Barceloną to jak wieczność . Gratulacje dla wygranych dla tych co przegrali również bo ewidentnie dziś każdy dał z wątroby tyle ile mógł .