3

Tym razem ? O ile dobrze kojarzę te mecze już od 3 lat grane są o 13 .

4

Kolejny Martino ? Już raz taki wynalazek z Argentyny się nie sprawdził i wątpię by akurat teraz wypalił. Niech zarząd lepiej nie popełnia błędów z przeszłości.

0

@kunmateo93 Doceniam grę Interu . W pierwszej połowie wcale nie graliśmy słabo to Inter grał świetnie. W drugiej połowie Włochom zaczęło brakować tlenu a my poprzez dobre zmiany zdołaliśmy wygrać.

0

@kunmateo93 Twoje gdyby to coś w stylu gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem .

2

Mam nadzieję , że Messi wrócił już na dobre , jeśli będą go omijały kontuzje powinno być dobrze i z każdym kolejnym meczem jego dyspozycja powinna rosnąć .

4

Na uwagę zasługują świetne dzisiejsze zmiany które wprowadziły dużo pozytywów do naszej gry . Ogólnie ocena dla Valverde za ten mecz musi być dosyć wysoka , szkoda że ostatnio trenera można chwalić za 1 mecz na 5 ale cóż :D

0

Suarez to jest specjalista od woleji już któryś raz widzę jak on strzela bramkę w ten sposób . Gol niczym z chorej fify 19 :P

8

Po raz pierwszy w tym sezonie można być dumnym z Barcelony. Zagrali naprawdę świetny mecz , szacunek dla Interu za pierwszą połowę zagrali kapitalnie to jak oni wychodzili z pod pressingu to było coś , w drugiej połowie już im zabrakło sił bo jednak przez prawie cały mecz głównie ganiali za piłką , z tak grającym Interem w pierwszej połowie to nawet Barca Guardioli miała by problem więc tym większy szacunek dla zawodników Barcy że zdołali wygrać ten mecz . Zmiany na duży plus , Vidal to tradycyjnie Pitbull co idzie na piłkę jak byk na czerwony kolor , Dembele również dobra zmiana . Co by nie mówic o Suarezie ale on w tym meczu udowodnił że jeszcze w pojedynczych spotkaniach jest w stanie robić niesamowite rzeczy na boisku , niestety Grizmann poziomem do Suareza i Messiego się nie zbliżył , wygląda jak zwykły pracuś a nie jeden z czołowych piłkarzy świata . Ogólnie mega zadowolenie z tego meczu :D

0

@KibicBarcy84 Gdyby to byl mecz w Mediolanie trochę bym się martwił bo ta gra nie była jeszcze taka jak powinna ale porównując te poprzednie wyjazdy był progres . U siebie powinniśmy sobie poradzić z interem , na Camp Nou jesteśmy totalnie inną drużyną.

3

Dziś niby Mesiego nie było a ja go dziś widziałem na bramce Xd. To podanie to prawie w stylu genialnego Argentynczyka . Ter Stegen to póki co nasz najlepszy zawodnik w tym sezonie co trochę mówi o tej drużynie.

2

A szkoda strzępić ryja naprawdę....

0

Do maszyny to tej drużynie trochę brakuje ale dziś ten mecz trzeba sobie powiedzieć był w wykonaniu Barcy przyzwoity , zdecydowanie lepszy niż te poprzednie wyjazdy. Może wielkiej gry nie było ale najważniejsze było zwycięstwo i odblokowanie się w meczach wyjazdowych . To się udało za co duży plus . Zobaczymy jak to będzie wyglądać dalej...

1

Ta godzina 13 to żenada . Mam gdzieś Chińczyków skoro są bogatym krajem i nie mogą oglądać po nocach to niech se nagrają . Jakoś mecze NBA odbywają się w nocy i nic sobie nie robią że kraje z Europy będą musiały oglądać mecz po nocach , Ja wiem że piłka jest bardziej popularna od koszykówki w większości krajów ale jednak takie podejście jest w moim odczuciu nie do końca uczciwe . Takie mecze jak El Classico muszą się odbywać o godzinach wieczornych gdyż tylko wtedy jest podtrzymany klimat takich spotkań .

0

Mecz wygrany ale mało przekonujący . Liczyłem na lepsze widowisko przede wszystkim myśląc o Barcelonie która zaczęła mecz z wielkim animuszem , później gdy Leo doznał kontuzji drużyna zamiast skupic się na grze skupiła się bardziej na Argentyńczyku czy mu przypadkiem nic nie dolega . Druga połowa to w zasadzie dowiezienie tego wyniku do końca , wejście Fatiego sporo ożywiło grę . Niepokoi mnie zdrowie Leo :( Dawno nie miał takich problemów z kontuzjami co teraz , ledwo co wrócił i znów uraz ( oby niegroźny ) Początek sezonu ma w zasadzie stracony co wiąże się z tym że długo będzie dochodził do swojej normalnej dyspozycji .

0

@bulbo74 Może i straci ale jeszcze więcej strzeli . Przynajmniej tak sądzę:)

0

Nie wierze w ani jedno jego słowo . Zwycięstwo jutro nawet bardzo przekonujące tak na prawdę nic nie zmieni bo potem znowu przyjdzie wyjazd i drużyna zapomni jak się gra w piłkę . Jutro jestem pewny zwycięstwa , bardziej mnie interesuje i martwi mecz z Getafe na wyjeździe . Jeżeli tam znowu zagramy padakę to trener poleci ! Przynajmniej mam taką nadzieje .

0

Ciężko sobie wyobrazić Barcelone kiedy Messi skończy grać natomiast jest nadzieja że Barca i bez Messiego będzie funkcjonować . Tą nadzieją są nasze legendy Xavi , Puyol , Iniesta. Oni któregoś dnia muszą wrócić do Barcelony Xavi w woli trenera Iniesta jego asystenta a Puyol w roli działacza . Czytając ten wywiad uświadamiam sobie że być może i teraz gdyby Xavi został trenerem piłkarze zaczeli by grać jak potrafią najlepiej , Messi by wracał do obrony jak nigdy , Busi by odzyskał swoją najlepszą wersje , Suarez by strzelał jak szalony jednak to nie jest pewne i chyba lepiej by Xavi jeszcze potrenował w tym Katarze 2-3 lata by później mógł z pełnym przekonaniem objąć stanowisko trenera Barcy .

0

@Lord_Vader Nawet tam było więcej sytuacji aniżeli w tym meczu . 1 celny strzał ? jestem pewien że w tamtym meczu z Bayernem tych celnych strzałów było trochę więcej .

9

Ten piłkarz ewidentnie lata swojej świetności ma za sobą , po sezonie liczę , że zrozumie , że nie jest już w stanie grać na bardzo wysokim poziomie przez większą część sezonu , Luis nie pozwól by ludzie zapamiętali cię w sposób nie godny , po sezonie zrezygnuj a twoje beznadziejne mecze w ostatnim czasie zostaną wybaczone i będziesz pamiętany jako najlepsza 9 w historii Barcy a nie wrak piłkarza jak to jest obecnie .

2

A mnie martwi że po tej kompromitacji nie podałeś się do dymisji . Gościu ślepy czy co , nie panuje nad drużyną , nie wie co robi . Wać pan więcej wstydu oszczędź i do widzenia !!!

7

To było żałosne . To był najgorszy mecz Barcelony w 21 wieku , byłem jednym z nielicznych na tej stronie co bronili trenera nawet po porażce z Liverpoolem ale po tym co zobaczyłem w meczu z Granadą muszę przyznać racje tym co od jakiegoś już czasu domagali się zmiany trenera . Tego już się nie naprawi za dużo kompromitujących porażek się pojawiło trener absolutnie nie panują nad drużyną i nie wie co robić dziwie się że nie pojawiła się info o dymisji , jeżeli on nie chce sam zrezygnować to trzeba mu pomóc ( Halo zarząd śpicie ? ) . Następny mecz możemy grac nawet bez trenera przecież i tak wygramy bo u siebie . Czas zmian , nawet jakiś trener tymczasowy a nóż będzie się to oglądało lepiej , sezon i tak możemy spisać na straty . Dziękujemy Valverde za dwa tytuły ligowe i Puchar Króla ale pora się pożegnać .

0

@Kozaxus Prócz Ter Stegena i może Arhura to nikt .

0

Bardzo słaba szczególnie druga połowa w wykonaniu Barcelony . Ter Stegen uratował nam remis takie są fakty . Fati wpuszczony na głęboką wodę nie podołał Liga Mistrzów to jeszcze za wysoki poziom dla niego oby tym słabszym meczem się nie spalił i w starciach ze słabszymi zespołami pokazywał swoją klasę o ile wogóle będzie dostawał szanse bo jak wiadomo wrócił Messi a za niedługo wróci Dembele . Zero pomysłu , mało sytuacji , przewidywalna gra dla przeciwnika to faktyczny stan Barcelony w lidzie mistrzów w meczach wyjazdowych . Absolutnie nie ma co się łudzić , że w tym sezonie sięgniemy po ten puchar bo z taka grą absolutnie jest to niemożliwe i już na starcie trzeba sobie to uświadomić by potem nie być rozczarowanym tak jak w poprzednim sezonie . Z jednego trofeum będę zadowolony na więcej nas chyba nie stać . Jedyny pozytyw tego meczu to kapitalny Ter Stegen no i oczywiście Messi który wreszcie wrócił do gry .

0

@Greenalley Z liderowaniem przesadzam ? Przecież ja od niego nie wymagam by był liderem na boisku . Napewno nie w tym momencie , może kiedyś .

0

@Pivott On ma 16 lat . Spokojnie trochę . Pomału trzeba go wprowadzać a nie od razu na Real Madryt czy inne Atletico .

2

Oby Fati dostawał regularnie szanse w meczach ze słabszymi przeciwnikami , gość ewidentnie ma jakiś dar , nie chce mówić jeszcze że to będzie jakaś super gwiazda ale napewno trzeba go obserwować , zgadzam się z trenerem nie jest to normalne że gość DRUGI MECZ Z RZĘDU strzela bramkę i ta bramka to jest jego pierwszy kontakt z piłką . Mam nadzieje że to będzie przyszły lider Barcy wiem że za wcześnie na takie słowa ale jak kiedyś Ronaldinho namaścił Messiego tak teraz niech Messi namaści Fatiego , reszta będzie zależeć od niego .

27

To był ten De Jong z Ajaxu : pewny , nie tracący piłek rządzący grą w środku pola zdecydowanie zawodnik meczu razem z Fatim :)

4

Jestem zachwycony grą Fatiego ! Dawno nie byłem tak podniecony grą jakiegoś piłkarza , to co dziś robił w wieku 16 lat to nawet Messi w tym wieku nie robił . Momentalnie po lewej stronie wyglądał jak Neymar bądź Ronaldinho . Chłopak zagra jeszcze kilka takich meczy to śmiało będzie można stwierdzić , że nie potrzebny jest nam żaden Neymar albo inny gwiazdor za kilkaset milionów . Mam trochę żal do Valverde , że go ściągnął przecież mógł zejść Perez który notabene też zagrał dobry mecz ale w porównaniu z Fatim brakowało konkretów . Co do całej drużyny gra mogła się podobać jednak niepokoić może tak duża dysproporcja między grą u siebie a na wyjeździe plus oczywiście tracone gole . Na Borussie pełna mobilizacja i do boju !

0

Bez Leo ciężko będzie z Borussią . Remis biorę w ciemno . Ciekawe czy przez tą kontuzje Leo zaliczy słabszy sezon czy wręcz przeciwnie wróci i będzie bardzo wypoczęty . Dawno nie był przez kontuzje tak długo po za grą więc nie wiadomo jak ta kontuzja na niego podziała .

0

Nie sprawiedliwie jest traktowany . Neuer to świetny bramkarz jednak najlepsze lata ma juz za sobą , za to Mats ma przed sobą jeszcze kilka lat grania na wysokim poziomie . NIe wiem w czym Neuer jest na tą chwile lepszy , chciałbym zobaczyć trening obu bramkarzy jednak obawiam się , że różnicy na korzyść bramkarza Bayernu by nie było więc prawdopodobnie broni za nazwisko .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?