4

Jeżeli rzeczywiście tak powiedział to Grizmann już jest w Barcelonie trzeba tylko czekać na oficjalke . Witamy Grizu :D

0

Cóż za sensacja Peru w finale kto by pomyślał . Tym samym mamy ciekawy mecz o trzecie miejsce może Argentyna w jakimś minimalnym chociaż stopniu zemści się na Chile za te przegrane finały po karnych . Liczę też , że Brazylia gładko rozprawi się z Peru i sięgnie po trofeum :)

2

Coutinho zagrał naprawdę dobre zawody , szczególnie w pierwszej połowie był widoczny , kilka efektownych tricków , zaangażowany w defensywie . Trochę gorzej wypadł Arthur ale on miał w tym meczu więcej zadań defensywnych i nie mógł w kreowaniu pokazać wszystkiego co potrafi .

2

Leo jak widać poniosło , całą frustracje wylał na sędziów a prawda jest taka że jakby od początku tak grali jak w meczu z Brazylią to z tą Brazylią zagrali by najpewniej w finale i tam mogło być różnie . Z drugiej strony może i lepiej że Messi odpadł w półfinale bo jak by znów miał przegrać finał to wtedy rzeczywiście można by było mówić o jakiejś klątwie .

0

Mecz był znakomity i bardzo wyrównany . Powiedziałbym nawet , że minimalnie lepsza była Argentyna ale jej nieskuteczność zadecydowała że to Brazylia zagra w finale . Powtórzyła się historia z mundialu , Messi i spółka zagrali najlepszy mecz na turnieju a przegrali trzeba przyznać , że mają trochę pecha . Gratulacje dla Brazylii i oby w finale uporała się z przeciwnikiem najpewniej Chile :)

0

No i komu tu kibicować ? Od mundialu w 2002 roku jestem fanem reprezentacji Brazylii i chciałbym by sięgneli po ten tytuł , z drugiej strony jest ulubiony piłkarz Messi który od lat męczy się z tą reprezentacją i nie może z nią wygrać . Sympatia jednak bardziej po stronie Leo aczkolwiek nie obrażę się jeśli Brazylia wygra oczywiście pod warunkiem że potem wygra też finał bo serio Chile 3 raz z rzędu to będzie policzek dla Brazylii , Argentyny i Urugwaju ;)

0

Sądząc po jego wypowiedzi chyba nie jest zwolennikiem tego transferu :)

1

Skoro chciał uderzyć mocno do góry to ten karny mu wybitnie nie wyszedł bo uderzył wręcz przeciwnie .

1

@Xavifcb6 Żal mi że jest piłkarzem Barcelony który odpadł . Gdyby nie grał w Barcelonie pewnie miał bym do niego inne podejście . Z racji tego , że reprezentuje ten klub i wiele dla niego zrobił trzeba mieć do gościa szacunek pomimo wielu jego wad .

21

Strasznie żal Luisa , nie był to jego jakiś wybitny turniej i jeszcze ten niewykorzystany karny . Mam nadzieje , że szybko się pozbiera ... Wychodzi na to , że znowu Chile będzie w finale bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić Peru grającego o złoto .

0

@Bisz W klubach zawodnicy trenują ze sobą co tydzień , w reprezentacji spotykają się ze sobą raz na jakiś czas . To jest zasadnicza różnica . Ogólnie poziom tego Copa America nie powala.

0

@Bisz Tyle tylko że poziom klubowy jest wyższy niż reprezentacyjny więc nie wiem czy to by do końca wypaliło w Barcelonie . Jak by przenieść skład Barcy do reprezentacji Argentyny to wygrali by ten turniej z palcem wiadomo gdzie ;)

25

Nie ma co ukrywać , że Argentyna dziś zagrała lepiej aniżeli w spotkaniach grupowych . Ciekawy pomysł na ten mecz miał trener bądź piłkarze bo to sprawa dyskusyjna . Chodzi mi konkretnie o to jak Messi był dziś daleko od bramki i w zasadzie wogóle nie uczestniczył w grze zespołu . W związku z tym , że Leo cofał się nie mal pod obrońców Argentyny defensywa Wenezueli siłą rzeczy musiała podejść wyżej bo jak wiadomo Messi jest najgroźniejszym zawodnikiem , w związku z czym z przodu więcej miejsca mieli Aguero i Martinez . Co ciekawe ten pomysł ze słabo grającym Messim wypalił gdyż w poprzednich meczach Leo dryblował , brał grę na siebie a nic z tego nie wynikało , w tym meczu nie robił tego wogóle a gra drużyny wyglądała trochę lepiej . Nie wiem na ile był to pomysł samego Leo bądź trenera być może po prostu sam Messi był dziś słaby ale bądź co badź to pomogło w osiągnięciu korzystnego rezultatu . Myślę , że w meczu z Brazylią ten pomysł również ma szanse się udać pod warunkiem , że Messi w tym kluczowym momencie będzie przed polem karnym przeciwnika dostanie dobre podanie i resztę zrobi sam czyli po prostu strzeli piękną bramkę z dystansu . Tylko wtedy ta taktyka ( o ile wogóle to była taktyka ) będzie miała sens . Tak czy siak dalej faworytem tego meczu jest Brazylia bo mimo , że nie zachwyca gra i tak lepiej od Argentyny .

2

Szkoda , że odszedł ale dla dobra jego kariery to była dobra decyzja . To bardzo dobry bramkarz który nie zasługuje na ciągłe siedzenie na ławce . Miał pecha , że w klubie jest taki fachowiec jak Ter Stegen .

0

Nie wiem czy aby nie przesadza . Musieliby strasznie dużo pić lub ewentualnie pić tuż przed treningiem , bardziej bym się skłaniał ku temu , że byli na kacu ale to tylko spekulacje . Nawet jeśli to prawda co on mówi to mógłby więcej szacunku okazać legendą klubu a nie teraz po kilku latach wygłaszać taką tezę . Skoro tak jest pewny swoich racji to szkoda że nie był takim kozakiem żeby powiedzieć to kiedy jeszcze Roni Deco i on byli w klubie .

0

@Barti123 Przepraszam , ale nie mogłem się powstrzymać :D

15

Już nie będzie Andre Gomesa w następnych meczach Barcelony . Pożegnanie Andre Gomesa z La liga … Fenomen sportowy , powtarzalność sukcesów przez lata , przez dekadę, coś niewiarygodnego ! Co tydzień siadaliśmy jak do telenoweli , żeby właśnie oglądać tę rywalizacje jego na boisku . Fenomen socjologiczny ! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery ? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów .Że jest człowiekiem rzetelnym , solidnym ,posłańcem wielkich wiadomości ,wielkiej nadziei . Fenomen społeczny . Przecież my dzięki tym transmisją , żyliśmy życiem zastępczym . Był powodem ogromnej zbiorowej radości . Dał nam wiele ,bardzo wiele...Mam nadzieje , że z tych młodych chłopaków z La Massi którzy mają aspirację , którzy oglądali Gomesa jak Mistrz Leo Messi który powiedział , że Andre go natchnął , że uwierzą , że nie zmarnujemy tego fenomenu jaki się stworzył przy oglądaniu meczów . Ta jego ostatnia bramka w naszych barwach wielka radość nas ludzi którzy go oglądaliśmy wy kibice przed ekrenami krzycząc skacząc , ja także krzycząc skacząc … Po prostu … Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło , ale miejmy nadzieje , że w sporcie będzie jakaś próba kontynuacji . Gomesomani już nie będzie nigdy , natomiast ważne żeby były sukcesy sportowe i żeby coś po Andre trwałego bardzo trwałego zostało . Dziękujemy ci bardzo Andre , dziękuje wam kibicom , do usłyszenia . … A tak serio to powodzenia w Evertonie .:D

0

@ote1989 Asysta to asysta . Nie ważne jaka ważne że jest .

2

Wygrali jednak ta gra dalej nie przekonuje . Wenezuela dla mnie faworytem minimalnym bo z taką Argentyną powinni se poradzić no chyba że Messi i spółka pokażą owiele lepszy futbol . Cieszy wreszcie wejście Dybali który zaliczył asystę i ogólnie pokazał się z niezłej strony , widać że technika i panowanie nad pilka nie jest mu opce. Oby w ćwierćfinale też mógł wejść z ławki szczególnie przy złym wyniku bo ewidentnie gość daje nową jakość.

3

Wy chyba nie zrozumieliście przekazu Kempesa … On nie powiedział , że Messi nic nie daje kadrze i musi odpocząć . Jemu chodzi o to , że skoro z Messim ci piłkarze nie mogą pokazać swoich możliwości to może bez niego będzie im łatwiej .

3

Ja proponuje żeby murawę wreszcie powąchał Dybala ! Nie można takiego gościa trzymać na ławce nie interesuje mnie że źle mu się z Messim gra . Trener ma zrobić tak żeby im się grało ze sobą dobrze . Chociaż na marne 30 min mógłby wejść z Katarem żeby w pomocy było więcej ludzi kreatywnych .

0

Leo taka trochę dobra mina do złej gry . To już za Sampaoliego grali lepiej bo przynajmniej jakieś sytuacje stwarzali a tu mają może dwie konkretne okazje w czasie 90 min gry ! Nie widzę tego , oglądałem mecz Kataru z Kolumbią i wyglądali na całkiem nieźle zorganizowaną drużyną w defensywie więc łatwo nie będzie .

1

@DeckardCain A co ma Messi do Coutinho?

5

Nie przesadzał bym z tą dobrą grą Coutinho . Po za tymi dwiema bramkami niczym się nie wyróżnia , powiedział bym nawet , że dalej gra słabo tak jak w Barcelonie .

0

Ten mecz to była totalna tragedia , pokrzywdzona Brazylia powinna mieć zaliczone te bramki. Bądź co bądź nie grali najlepiej jednak bramki zdobyli prawidłowo . Te pokazywane powtórki w meczach Copa America to absurd jak tu widz może wiedzieć o co chodzi skoro na każdą kontrowersyjną sytuacje pokazana jest jedna powtórka . Oby od teraz zaczęło się prawdziwe granie bo póki co jedynym dobrym meczem było spotkanie Chille z Japonią no i może jeszcze pierwsza połowa meczu Urugwaju z Ekwadorem.

1

W pierwszej połowie Argentyna totalnie bezradna w drugiej grali zdecydowanie lepiej , Kolumbia w drugiej połowie dwa strzały oddała i dwa gole wpadły. Zle to wygląda pod względem kreacji gry w Argentynie nie ma kto podać do zawodników odpowiadających za atak , po tym meczu dziwi mnie , że nie ma kogoś takiego jak Banega na mundialu w Rosji był jednym z nielicznych graczy reprezentacji o którym można było powiedzieć coś dobrego a zamiast niego grają teraz pomocnicy co z podawaniem piłek do napastników nie mają nic wspólnego rozumiem , że musi być jakaś zmiana bo nie mogą co chwile grać ci sami piłkarze ale z drugiej strony jeśli nie masz lepszych to musisz stawiać na tych co zostali a nie grać zawodnikami typu Paredes , Rodriquez.

1

Liczę na to ,że Suarez po tej operacji wróci do formy i będzie zachwycał swoimi golami regularnie również w lidze mistrzow. Jak na zawodnika który miał problemy z kolanem to i tak nastrzelał sporo goli w lidze więc jest możliwość że jak będzie w 100% zdrowy będzie strzelać jeszcze więcej .

0

Cóż był to prawdopodobnie ostatni czas by sprzedać go za porządną kwotę , ale cóż skoro trener nie wyobraża sobie bez niego drużyny to mi wypada tylko to przemilczeć i liczyć na to że rzeczywiście Rakieta okażę się tym niezbędnym piłkarzem choć szczerze mam sporo wątpliwości .

0

Grizmann jest na tyle inteligentnym piłkarzem , że spokojnie poradziłby se jako ten fałszywy lewo skrzydłowy robiący miejsce dla Alby . Choć z drugiej strony kiedy Coutinho do nas przychodził też wydawało się , że sobie poradzi . Myślę , że Grizmannn jest lepszy od Coutinho i jeżeli do nas dołączy to to udowodni i stanie się filarem zespołu . Sprawę z Neymarem uważam już dawno za zakończoną .

3

Brazylia jest największym faworytem . Nie skreślałbym też Urugwaju i Kolumbii . Myślę , że jedna z tych dwóch drużyn może zagrać w finale z Brazylią . Co do Argentyny nie wydaje mi się by odegrali na tym turnieju znaczącą role , może z grupy wyjdą , ale potem zaczną się schody bo trafią na taką Brazylię czy Urugwaj i po zabawie . Nie mniej mam nadzieje , że z meczu na mecz ta drużyna będzie wyglądać co raz lepiej i pozostawi po sobie dobre wrażenie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?