0

Nie ważne komu ta bramka została przyznana ważne że ogólnie to wpadło . Ale skoro twierdzisz że oficjalna strona la ligi zapisała bramkę Messiemu to może dobrze dla tego ziomeczka z Espanyolu :D

4

Zadanie wykonane . Mogło się skończyć większą różnicą bramek gdyby zespół był bardziej skuteczny. Bramka samobójcza to jakieś kuriozum , gość z Espanyolu ktory strzelil tą bramke ma u mnie miano najwiekszego dzbana tego weekendu w Hiszpani no chyba że jutro bądz dzis ktoś go przebije ale w to wątpię.

0

Tak obiektywnie to chyba nie da się wybrać najładniejszej bramki bo było ich bardzo dużo . Po za tymi golami Messiego pamiętam też bramki Ronaldinho , widziałem na filmach gola Rivaldo z Valencią i chyba to była najbardziej spektakularna bramka . Nie należy zapominać o bramce Alexisa w meczu z Realem na Camp Nou . Mnóstwo pięknych bramek nie sposób wybrać tej jedynej :)

0

Dlatego napisałem że Valdes był bardzo dobrym bramkarzem a nie wybitnym . Tak czy siak szkoda że ludzie zaczęli go doceniać dopiero jak odszedł bo słaby napewno nie był .

2

Valdes był najbardziej niedocenianym piłkarzem Barcelony ze wszystkich którzy tu grali i których pamiętam i mogłem oglądać ich grę . Genialne parady przeplatał prostymi babolami jednak ludzie zawszę pamiętali tylko te babole . Dopiero jak ogłosił że żegna się z klubem wszyscy nagle wielce poruszeni że odchodzi , prosili go by został i wtedy dopiero zaczęli doceniać to co robił w bramce Barcy . Jak dla mnie dobrze że odszedł bo przez to ludzie zapamiętali go jako bardzo dobrego bramkarza a nie jako przypadkowego gościa który broni nie wiadomo po co .

1

Skromny ten Puyol :) Może i Pique ma lepszą technikę i jest bardziej nowoczesnym stoperem ale Puyol nie robił tyle błędów .

2

Pewnie Leo stwierdził że nie może na to wszystko patrzeć i olał to :D Zostawił wiadomość : zadzwońcie jak nauczycie się grać w piłkę :D

3

Podoba mi się to jak rozumie futbol . Pasuje do Barcy aż za bardzo biorąc pod uwagę że jest Brazylijczykiem . To wielki przywilej mieć go w ulubionej drużynie :)

2

Gdzieś tam przeczytałem że ponoć powiedział że to on jest najlepszym piłkarzem na świecie a Neymar jest tuż na nim .... nie wiem czy w tak młodym wieku mu już palma odbiła czy se po prostu jaja robi . W sumie te jego deklaracje są nic nie warte , wielu piłkarzy mówiło że nigdy nie odejdzie do jakiegoś klubu po czym mija kilka lat i nagle zmieniają zdanie . Nie wiem czy to dobry pomysł w wieku 18 lat takie coś mówić no ale cóż ... bywa .

3

Należy mu dziękować bo sprawia że piłka nożna staje się piękniejsza . ONLY THE BEST !!!!

2

Fantastyczny mecz Suareza i Messiego . Luis jak za czasów gry w Liverpoolu strzelił swojego gola a Messi ? tu chyba nic nie trzeba pisać bo już po prostu brakuje słów by opisać to co robi na boisku . Piłka nożna mocna ucierpi w momencie kiedy Messi skończy karierę ten gość jest nie z tej ziemi i będzie go brakować nie tylko Barcelonie ale po części wszystkim co potwierdzili dziś kibice Betisu którzy znowu go oklaskiwali . O ile się nie mylę to w tamtym sezonie było podobnie . Nic tylko mieć nadzieje że Leo będzie przedłużał swoją karierę tak długo jak tylko będzie mógł bo patrząc na to co on teraz robi to wydaje mi się , że jak będzie miał 40 lat to mimo że nie będzie już tak szybki , silny , wydolny to dalej chociaż raz w meczu będzie w stanie zrobić coś magicznego i właśnie dla takich momentów warto go oglądać teraz i warto go będzie oglądać również za kilka lat .

10

Myślę , że można być zadowolonym z losowania . Bardzo chciałem byśmy trafili na United bo jest to przeciwnik nie za łatwy jak by było w przypadku Porto ale też nie za trudny w dodatku mam kumpla który jest kibicem United :D Na pierwszy rzut oka faworyci to Barca , City , liverpool i Juve ale ta edycja Ligi mistrzów już pokazała że mogą być niespodzianki więc niczego nie można być pewnym .

1

Gdyby nie ten gol występ co najwyżej przeciętny a tak śmiało można mu podnieść ocenę na poprawną . Stać Coutinho na więcej i wciąż czekam na jego najlepszą wersje :)

0

Zadanie wykonane . Tylko po utracie bramki zrobiło się przez kilka minut nerwowo a tak to w zasadzie cały mecz dominowaliśmy i zasłużenie awansowaliśmy . Kiedy ma się w składzie Messiego wszystko jest łatwiejsze .

0

Nie wierzę w takie coś że trener się na kogoś uwziął . Na tym poziomie ? To nie szkoła podstawowa gdzie pan od WF jest niesprawiedliwy tylko piłka na najwyższym poziomie . Malcom najwyraźniej dalej uważa że jest we Francji i nic w swojej grze nie musi zmieniać niestety Barca to zupełnie inny poziom .

0

Wątpie . Jeżeli Malcom od kilku meczy nie zagrał ani jednego w pierwszym składzie to tym bardziej nie zagra z Lyonem. Po prostu trener na niego nie liczy pytanie tylko czemu na niego nie liczy ? Co z tym grajkiem jest nie tak że jest aż tak pomijany ?

4

Oby dał rade zagrać . W przeciwnym razie znów będziemy musieli widzieć bezproduktywnego Coutinho i z nim w składzie Messi i Suarez dodatkowo będą musieli z siebie wykrzesać jeszcze więcej .

0

Pewne spokojne zwycięstwo i zadanie wykonane . Największym przegranym tego meczu jest Coutinho który nawet z Rayo nie potrafi pokazać tego co tak naprawdę potrafi ... wygląda na totalnie zagubionego zero dryblingu , brak kluczowych podań , mało strzałów z daleka gra jakby na alibi do najbliższego byle by nie stracić . Ciekawe ile ta jego niemoc potrwa bo zarówno ja jak i większość oczekiwała od niego czegoś zupełnie innego.

26

Fantastyczny mecz Ajaxu który na Bernabeu zdemolował Real . Wielkie gratulacje dla tego zespołu na ich grę patrzy się z przyjemnością . Jeżeli nie Barca jeżeli nie Liverpool który bardzo lubię to fajnie by było gdyby ten Ajax wygrał ligę mistrzów , co to by była za historia . Tak na prawdę to potęga Barcelony wzieła się z Ajaxu bo przecież z tego klubu do Barcy przyszedł Cruyff który sprawił że na futbol zaczęto patrzeć trochę inaczej , myślę , że każdy kibic Barcy który choć trochę zna historie powinien z pewną sympatią patrzeć na ten klub i życzyć mu po prostu jak najlepiej .

2

Jego bramka to wielki kunszt techniczny w zasadzie lepiej tego nie można było wykonać . Swoją drogą odnoszę wrażenie że za łatwo strzeliliśmy tą bramkę ale skoro rywal daje ci takie okazje w prezencie to grzechem by było nie skorzystać .

3

Wielkie gratulacje dla drużyny za pracę na boisku jaką wykonała . Barca zagrała zdecydowanie lepszy mecz niż w środę i zasłużenie wygrała to spotkanie . Słowa uznania należą się parze stoperów która praktycznie była dziś nie do przejścia i w zasadzie wszystkie groźne strzały blokowała jak tylko mogła . Po tym meczu wydaje mi się że wygranie ligi mamy na wyciągnięcie ręki , nie wierze że Atletico wygra wszystkie mecze do końca . Można teraz ze spokojem grać w lidze i koncentrować się na lidze mistrzów która jest naszym priorytetem na ten sezon . 2 zwycięstwa z rzędu na Bernabeu bez utraty gola w dodatku mamy o jedno spotkanie więcej wygrane od Realu w bezpośrednich pojedynkach z białymi, czy na tą chwile może być lepiej ? nic tylko się cieszyć .

1

To było coś pięknego żyć w tych czasach oglądać te wszystkie mecze i tak się emocjonować . Mam nadzieje że to w człowieku nigdy nie zgaśnie i zawszę przy okazji tych meczów będzie to dobrze znane każdemu kibicowi uczucie podekscytowania a zarazem zdenerwowania . Piekne mecze , piękne bramki , wspaniałe zwycięstwa nic tylko wspominać czekać na kolejne klasyki :)

1

Szczerze to nie przypominam sobie takiego meczu w którym Barca stwarzała tak mało sytuacji a wygrała w takich rozmiarach bądź co bądź z wymagającym przeciwnikiem . Barcelona dziś przypominała Atletico albo Juventus wyrachowana ale do bólu skuteczna . Mam wrażenie , że Realowi dziś zabrakło pewnego Portugalczyka na nasze szczęście on już nie gra w Realu . W sobotę będzie trzeba zagrać lepiej bo z całym szacunkiem dla Realu oni dziś strzelali ślepakami . VAMOS !!!

1

Coś musi być z tym gościem nie tak bo nie wierzę , że trener nie wystawia zawodnika bo się na niego uwziął , nie lubi go i tym podobne bzdury . Wiadomo że Valverde lubi jak drużyna jest odpowiednio zbalansowana być może Malcom źle gra w defensywie , popełnia proste błędy w ustawianiu się i dlatego nie gra , swoją drogą czasem jak grał było to widoczne . Może w najbliższym klasyku dostanie szanse ale raczej nie od pierwszej minuty .

1

A czego można było się spodziewać od gościa który dopiero wrócił i zagrał pierwszy mecz po długiej przerwie? . To już Sport nie ma na celowniku innych piłkarzy tylko akurat skupili się na nim . Krytykowanie go jest bez sensu , z czasem zacznie więcej grać i wróci do dobrej dyspozycji .

2

Dzisiaj zdecydowany progres względem ostatnich meczy jeśli chodzi o atak . Gorzej to wyglądało w obronie ale wolę oglądać Barce tracącą bramki i strzelającą niż nie strzelającą i nie tracącą. Oby więcej takich meczy jak ten dzisiejszy . Ogólnie występ drużyny na plus a to co Messi dziś wyczyniał to Po prostu kosmos , zrekompensował sobie te ostatnie słabsze mecze dziś.

0

:D Komentarze jak we Fifie . Myślałem że Fifa to gra o tematyce piłkarskiej a nie gra w której się komentuje . Rozumiem że po każdym przegranym meczu piszesz do ludzi coś w stylu : Miałeś farta ;D Pozdro !

0

A skąd ty wiesz czy gram we Fifę ? To raz a dwa co ma Fifa to rzeczywistości ?

0

Chyba inne mecze oglądałeś . W meczu z Valladolid okazji praktycznie wogóle nie było a z Lyonem były strzały ale 5 celnych na 25 bodajże . Więc z grą nie jest wszystko okey .

6

Suarez wygląda tragicznie dopiero pod koniec się obudził ale ogólnie w tak dramatycznej formie jeszcze chyba nie był . Znamienne jest to jak w okolicach 25 minuty oparł ręce o kolana i zaczął ciężko oddychać jak by to była końcówka meczu . Niestety nie ma go kim zastąpić bo Boateng to nie ten poziom a Messi nie może grać jako fałszywy napastnik gdyż nasza pomoc jest mało kreatywna . Ogólnie słabo to wygląda , ale w dalszym ciągu wierzę w Valverde i wierzę że jeszcze przyjdą w tym sezonie lepsze mecze .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?