0

Ja to widzę trochę inaczej . Kiedy Dembele jest na lewej nodze robi zamach na prawą . A kiedy jest na prawej nodze robi zamach na lewą . Praktycznie nie widziałem żeby prowadził piłkę jedną nogą zszedł do środka i oddał strzał . To jest skuteczne ale w pewnym momencie obrońcy będą wiedzieć co chce zrobić i będą się do niego też inaczej ustawiać .

6

Jak widać Valverde też ma poczucie humoru i od czasu do czasu umie powiedzieć coś śmiesznego . Ostatnia odpowiedź dobitnie to pokazała . Co do Cillesena to szacun dla niego bo prawie wogóle nie gra nagle wychodzi na mecz ligi mistrzów i wyjmuje takie piłki , że głowa mała . Szkoda go , że jest numerem dwa ale niestety hierarchia w drużynie musi być i Mats na tą chwilę jest zdecydowanie numerem jeden .

0

Nie oglądałem meczu gdyż mieliśmy zapewniony awans z pierwszego miejsca więc wyjątkowo wolałem się skupić na meczu Liverpoolu z Napoli . Ale oglądałem skrót i ta bramka Dembele robi wrażenie . Gość przed każdym uderzeniem robi ten sam zwód na drugą nogą więc można się domyślić , że będzie mu coraz trudniej tak strzelać jednak gratki dla niego bo pomimo tego że po za boiskiem nie zachowuje się profesjonalnie to na boisku pokazuje klasę . Od następnych meczy zacznie się ciekawie bo nie będzie można ani na moment stracić czujność wkońcu faza pucharowa rządzi się swoimi prawami i tam każdy błąd może zostać szybko wykorzystany . Wypada tylko czekać cierpliwie na te mecze i z optymizmem patrzeć na wyniki Barcy w tych rozgrywkach :)

0

Czy ja wiem czy takie bóstwo . Nie podzielam tego zdania na tej stronie to po prostu bardzo dobry piłkarz który świetnie współpracuje z Busqetsem a to że jego styl gry nie jest efektowny to inna sprawa . Dla mnie gość mega pożyteczny , ludzie którzy go nie doceniają nie znają się na piłce .

1

Wczoraj był nie do przejścia . Myślę , że trzeba poważnie zastanowić się nad wyborem środka pola gdy wróci Arthur. Brazylijczyk z Vidalem w pomocy na ten moment to nie jest wcale głupie zestawienie , pytanie tylko co wtedy z Rakiticiem bo Chorwat nie jest przyzwyczajony do siadania na ławce a z Busqetsem rozumie się bardzo dobrze na boisku .

11

Leo jak zwykle skromny . Ostatnio te wolne mu nieszły dlatego myślę , że w tygodniu trochę je potrenował i znowu w tym meczu wszystko było git w tym jak i w innych elementach . Crack total !!!

0

Przed meczem wydawało się , że będzie bardzo ciężko o dobry wynik , Porażka była wkalkulowana patrząc na nasze ostatnie mecze tymczasem drużyna zagrała kompletny mecz i pokazała że jest w tym sezonie nieobliczalna . Potrafi zagrać kapitalnie tak jak z Espanyolem , Realem czy tottenhamem , ale też potrafi zagrać średnio lub przeciętnie tak jak np z Rayo . Messi to co dziś odpalił to nie mam pytań . Dwóch taki spotkań z rzędu jak ten z Villarealem praktycznie niemożliwe jest by zagrał bo dziś znów rozegrał mecz tak jak nas do tej pory przyzwyczaił przez te wszystkie lata . Wielkie gratulacje za to spotkanie :)

5

Dembele za Coutinho który ostatnio jest pod formą i można grać ! :D

6

Trochę przesadził . Rozumiem , że można uważać Maradonę za lepszego , ale żeby mówić ,że Messi strzela tylko jedną nogą i wogóle nie strzela głową ? Przecież wiele razy strzelał inaczej niż tylko z lewej , wystarczy poszperać na youtube . Pele widocznie nie oglądał wszystkich meczów Messiego .

0

Messi z biegiem lat ewoluował . Za Guardioli grał jako fałszywa 9 bo przecież nie miał predyspozycji fizycznych by grać jako klasyczny napadzior i przepychać się z obrońcami tyłem do bramki . Pozycja fałszywej 9 okazała się trafna . Odkąd w Barcelonie jest Suarez Messi ewoluował i z zawodnika kończącego akcję stał się kreatorem . Oczywiście sam Argentyńczyk zyskuje gdy na boisku jest Suarez ponieważ ściąga na sobie uwagę obrońców a dzięki temu Leo cały czas może regularnie trafiać do siatki . Pomysł Valverde całkowicie rozumiem bo skoro raz to przyniosło efekt to dlaczego nie ma przynosić dalej , po za tym nie ufam Munirowi na tyle by wystawiać go w roli 9 na ciężkie mecze w lidze mistrzów czy lidze .

0

Dobrze , że to tylko 10-15 dni . Wyleczy się i będzie mógł z powrotem walczyć o jak największą liczbę minut :)

0

No i powiedział prosto i konkretnie . Nic dodać nic ująć :)

0

No raczej . Napisałem w moim odczuciu a nie że napewno nim był . Umiesz czytać ?

1

Zasłużone zwycięstwo Mordicia . Wygrał ligę mistrzów po za tym był najważniejszym piłkarzem reprezentacji która doszła do finału mistrzostw . Nie rozumiem tylko czemu Grizmann jest za Ronaldo . Francuz był najlepszym piłkarzem mistrzostw w moim odczuciu jego reprezentacja zdobyła złoto i jeszcze wygrał ligę Europy ( niby tylko liga Europy ale zawsze kolejne trofeum ) , ale jak wiadomo ta nagroda straciła trochę na wartości od kilku lat .

1

Brawa za bramkę dla Aleni . Być może to jego przełomowy mecz i od teraz będzie częściej dostawał szansę. Oczywiście nie twierdzę że powinien grać od początku ale taki zamiennik jak najbardziej mi odpowiada.

1

Fajnie że wpuścił chłopaka na boisko by pokazał swoje umiejętności. Na pewno gdy będzie otrzymywać więcej szans da nam sporo .

0

Bardzo dobra pierwsza połowa. Być może w drugiej trochę za bardzo się cofnelismy ale ogolnie mecz na plus szczególnie że względu na wreszcie solidna grę w obronie bo po za jednym błędem indywidualnym nasza obrona spisała się solidnie. Na pochwały zasługuje Dembele natomiast na minus Busi i Coutinho . Od Brazylijczyka oczekuje więcej a on kolejny mecz gra przeciętnie i wogole nie podejmuje żadnego ryzyka .

3

Nie zdziwiłbym się gdyby prawda co do tego gola były by nieco inna xd. Wkońcu to Messi :) Dobry mecz Dembele , była zauważalna nić porozumienia między nim a Messim .

0

W ofensywie Barca zagrała nieźle , natomiast w obronie to był jakiś kryminał . Naliczyłem dwa karne które się należały ekipie z Holandii plus jakieś 3 stuprocentowe okazje . Nie można tak grać w defensywie .... Jeżeli sytuacja nie ulegnie zmianie z formacją obronną w meczu z jakimś mocarzem nie mamy szans . Niech panowie Pique i reszta wezmą się wkońcu do roboty bo ile można czekać na ich kilka meczów z rzędu na dobrym poziomie .

0

Jakiś mały szpital się robi.... nie dobrze :/

2

Leo był w tym meczu jakiś nie swój . Grał nierówno jedno zagranie dobre inne złe . Jeden ze słabszych jego meczów w tym sezonie o ile wogóle taki miał do tego spotkania .

1

Ależ ten Rafinha ma pecha . Znowu to samo zaczyna regularnie grać i nagle poważny uraz . Niestety ale ten facet nie zrobi tu wielkiej kariery skoro co zaczyna regularnie grać to znowu powtarza się ten sam problem . Mega mu współczuje , ciężko mu będzie potem wskoczyć do 18 nie mówiąc już o regularnej grze ...

0

Pierwsza połowa to był po prostu szajs a nie mecz piłkarski dwóch klasowych drużyn . W drugiej połowie to wyglądało trochę lepiej głównie za sprawą Barcelony jednak obrona Atletico była praktycznie niemożliwa do przejścia . Udało sie dopiero w 89 min meczu . Jestem rozczarowany tym meczem , obie ekipy grały jakby remis ich zadowalał . W ostatecznym rozrachunku ten wynik jest sprawiedliwy bo Barca grała za wolno a Atletico ograniczało się do obrony Częstochowy i stałych fragmentów gry .

13

Ronaldinho był spektakularny , ale to Messi jest jednak wyżej od niego . Głównie ze względu na to przez ile lat on trzyma nieosiągalny dla innych zawodników poziom . Roni miał potencjał by być największym z największych ale w pewnym momencie zabrakło mu motywacji . Zadowalał się tym co już zdobył a chyba nie myślał o tym co jeszcze może zdobyć . To był największy problem . Dzięki R10 zacząłem kibicować Barcelonie i zawszę będzie moim idolem jednak wyżej należy umieścić Messiego . Co nie zmienia faktu że żaden piłkarz nigdy nie zbliżył się do magi jaką miał Brazylijczyk . Był najbardziej widowiskowym piłkarzem wszech czasów , ale czy najlepszym ? nie koniecznie .

0

Vidal pewnie dostanie szanse . Niech pokaże że trener nie słusznie sadza go na ławce . Chce to zobaczyć na boisku a nie w wypowiedziach .

2

Ten to ma jakiś syndrom Tomaszewskiego . Wystarczy spojrzeć na ostatnie zdanie . Jak się słucha Tomaszewskiego w studiu to człowiek zadaje sobie pytanie : Co ten człowiek do cholery robił po zakończeniu kariery bo napewno nie oglądał meczy . Tak samo jest z Diego choć z drugiej strony nie trudno się domyślić czemu pierw mówi tak , potem tak a za chwile twierdzi że nic takiego nie powiedział .

0

To by się zgadzało . W pierwszej połowie odnosiłem wrażenie , że Barcelona kompletnie nie przeanalizowała gry rywali i stąd robiły się problemy . W drugiej natomiast było widać poprawę i Betis nie mijał już tak swobodnie naszego pressingu . Szkoda , że pierwsza połowa nie wyglądała tak jak druga być może wtedy nie przegralibyśmy tego meczu ale to takie gdybanie co by było gdyby ...

8

Normalna sprawa , że piłkarze wymieniają między sobą ostre zdania po nieudanym meczu . Nie robił bym z tego żadnej afery . Takie rzeczy się zdarzają .

0

Pierwsza połowa w wykonaniu Barcelony to była katastrofa , po przerwie to wyglądało już dużo lepiej . Mecz wygrała drużyna lepsza , Betis zagrał świetny mecz , mam nadzieje że to nie jednorazowa akcja tylko od teraz ta drużyna regularnie będzie prezentować taki poziom . Pokazali , że z Barcą można wygrać na Camp Nou grając ofensywnie a za to należą im się wielkie brawa .

14

Fajnie że Dani pomimo zamieszania z jego odejściem dalej pozytywnie wypowiada się o Barcelonie . W czasach Guardioli to zdecydowanie był jeden z najlepszych prawych obrońców w historii .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?