0

Formalnie nie , ale tak jak by nim był . To już się pomylić nie można ? Wystarczyło napisać , że nie jest wychowankiem a ty robisz niepotrzebny problem . Ciekawe czy ty tak wszystko wiesz .

1

Idealnym zastępcom wydaje się być Dembele . W ankiecie większość głosowała na Malcoma jednak nie wydaje mi się że piłkarz który do niedawna nic nie grał nagle z marszu miałby wejść do podstawowej 11 . Dembele to bezpieczniejsza opcja .

0

Przykro to mówić bo jest to nasz wychowanek i przed sezonem wierzyłem w niego jednak trzeba się z nim pożegnać . Któryś sezon z rzędu miał co raz częściej być podstawowym zawodnikiem a tymczasem on wogóle nie gra . Dla dobra jego kariery lepiej niech poszuka innego miejsca . Napoli wydaje się idealnym miejscem dla niego .

0

Dla klubu to dobrze , że nie dostaje powołania i może sobie odpocząć jednak szkoda mi samego Alby . Reprezentacja jest dla niego bardzo ważna a niesprawiedliwie zostaje pomijany . Życzę mu aby tym razem Lucho go powołał i schował jakąś prywatną niechęć do zawodnika do kieszeni .

0

Przed meczem brałem ten wynik w ciemno jednak po jego zakończeniu był lekki niedosyt zważywszy , że byliśmy lepszym zespołem i zasłużyliśmy na zwycięstwo i tylko nasza nieudolność pod bramką i genialna forma Handanovicia sprawiła , że nie wygraiśmy tego meczu . Ale najważniejsze , że mamy pewny awans i ze spokojem można oczekiwać tych kolejnych meczów w grupie . Cieszy bramka Malcoma , widać było ile ta bramka mu dała , jak się cieszył po strzeleniu gola . Być może to odmieni jego sytuacje i częściej będzie dostawał szanse na grę .

0

Szykuje się mega ciężki mecz . Napewno będą fragmenty w których będziemy cierpieć , trzeba się na to nastawić . Stawiam 2-2 .

0

Nie dziwie się tylko usprawiedliwiasz drużynę która grała słabo tym że grała na wyjeździe . To co teraz za każdym razem kiedy Barca zagra słabo na obcym stadionie będziemy mówić , że w sumie to nie ich wina bo grali na wyjeździe ? Tylko o to mi chodzi :)

0

Dlatego drużyna która gra na wyjeździe ma po strzeleniu gola grać w dziadka i liczyć że mecz sam się wygra ? Nic odkrywczego tu nie napisałeś , dla piłkarza to normalna sprawa , że są podróże .

0

Na wyjeździe z Rayo :D Dla takiej drużyny jak Barcelona to nie powinno mieć żadnego znaczenia gdzie grają . Dla mnie to nie ma znaczenia bo to było tylko Rayo . Co innego gdbyśmy jechali na Seville , Valencie i inne gorące tereny .

0

Ale u siebie graliśmy z Realem a na wyjeździe z Rayo . Co za różnica ? Dla mnie żadna . Boisko takie same dla obu drużyn a o kibicach drużyny przeciwnej nie wspomnę bo piłkarze powinni być przyzwyczajeni do wrogo nastawionej publiki gdy grają na wyjeździe .

1

Odnoszę wrażenie , że takie wypowiedzi mu nie pomogą . Alba sportowo jak najbardziej zasługuje na powołanie jednak jego relacje z selekcjonerem nigdy nie były pozytywne więc pewnie to jest przyczyną tego że nie dostawał powołania . Może teraz Lucho się zastanowi i go powoła tym samym chowając na bok jakieś tam nieporozumienia z Albą na bok . W końcu najważniejsza jest drużyna i powinno zawsze się powoływać tych najlepszych .

0

Ewidentnie było widać , że Barcelona zlekceważyła Rayo tym samym nie zasłużyła dziś na wygraną . Powinni zapłacić za takie nastawienie stratą punktów . Jeżeli z Realem wygrywa się 5-1 to z Rayo nie powinno się drżeć do końca o wynik tylko wcześniej zapewnic sobie to zwycięstwo strzelając 2 i 3 bramkę . Nie oczekiwałem od Barcy takiej gry jak z Realem jednak należy oczekiwać , że drużyna z takim potencjałem wcześniej zapewni sobie zwycięstwo nawet pomimo braku efektownej gry . Trochę szkoda Rayo , ale najważniejsze , że te 3 pkt są choć bardziej sprawiedliwy byłby remis .

2

Myślę , że się tłumaczy , ale takie tłumaczenia nie mają sensu .... Xavi i Iniesta również charakterem nigdy nie byli takimi ludźmi jak to on określił jednak to im nie przeszkodziło zrobić wielkiej kariery . Po prostu gość miał potencjał i go nie wykorzystał taka jest prawda a szukanie przyczyn w sposobie bycia i innymi rzeczami nie koniecznie związanymi z jego osobą jest słabe . Tak czy owak życzę mu powodzenia zarówno w życiu jak i w karierze .

0

A po co nam nowy napastnik skoro mamy Munira ? Tak właśnie pomyślał zarząd przed sezonem oby z tą decyzją nie wiązały się żadne konsekwencje .

0

A gdzie jest Puig ? Tak dobrze się prezentował przed sezonem .

0

Trener zaczyna być takim specjalistą od trudnych sytuacji . Przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu również nie było wiadomo jak Barca będzie sobie radzić a radziła sobie dobrze , teraz kontuzja Leo , Umtitiego , Vermalena po za tym nie najlepsza gra z początku sezonu sprawiła , że teraz zespół wygląda świetnie . Velverde jest mega niedoceniany i niesprawiedliwie oceniany na podstawie jednego feralnego meczu z Romą i jego nudnych wypowiedzi w porównaniu z Lucho .

1

Wreszcie powiedział coś sensownego .

1

Widać u niego wyraźną zwyżkę formy . Już w meczu z Interem grał bardzo dobrze , a klasyk tylko potwierdził , że wrócił stary dobry Suarez . Jego gole w lidze mistrzów przy jego aktualnej dyspozycji to kwestia czasu .

1

Słuszna uwaga :D Tym bardziej słowa uznania dla trenera :)

11

Po raz kolejny sprawdziło się to że za szybko się wyciąga jakie kolwiek wnioski . Suarez i Valverde byli mega krytykowani i większość chciała ich odejścia. Dziś znowu jest pięknie, ja wiem że jeszcze nic w tym sezonie nie wygraliśmy i wogole , ale zalecam wielu użytkownikom tej strony cierpliwość .

4

Jeden z najlepszych meczów Suareza odkąd jest w Barcelonie. A pomyśleć, że kilka tygodni temu wszyscy wysyłali go do innego klubu. Jak to wszystko się szybko zmienia xd

1

Barco jesteś wielka !!!! Nawet nie ma sensu analizować tego dogłębnie, mimo tych słabszych 15 min drugiej połowy. To była absolutna demolka .Suarez kocur zagrał kosmiczny mecz.Vamos Barca!!!!

1

Widać , że ten grajek to nie byle kto . Jedyny jego minus to głupie straty . Czekam na taki jego mecz w którym nie straci ani jednej piłki . Chłopak ma taki potencjał , że napewno go na to stać .

13

Bardzo dobry mecz Rafinhy . Wysłał jasny komunikat trenerowi , że na klasyk jest gotowy . Mam nadzieje , że zagra od pierwszej minuty , po tym meczu z Interem należy mu się :)

5

Trzeba być zadowolonym z tego meczu w 100% . Druzyna pod nieobecność Messiego wyglądała naprawę dobrze i wygrała z co by nie mówic dobrze grającym dziś Interem . Poszczególni zawodnicy zagrali kapitalne zawody ... Arthur po za dwiema poważnymi stratami na początku drugiej połowy grał koncert i w zasadzie dzielił i rządził , Suarez zagrał najlepszy mecz w tym sezonie widać , że wróciła mu szybkość , dynamika i jak zwykle walczący do samego końca , Rafinha też bardzo pozytywny występ . Ogólnie przed klasykiem chyba jednak można być spokojnym . Przy tak grającej Barcelonie i tak słabo grającym Realu zwycięstwo jak najbardziej prawdopodobne aczkolwiek to jest Klasyk nigdy nic nie wiadomo . Trzeba będzie zagrać na maksa bo Real napewno nie odpuści i zmobilizuje się maksymalnie na ten mecz .

2

Stoiczkow idealna alternatywa dla Coutinho . Z takim zmiennikiem napewno wygramy ten mecz :D Nie będzie Messiego , ale będzie inna legenda :)

0

Skoro Socios decydują to niech powiedzą Nie zmianie herbu ! Ten herb to tradycja , ja wiem że kiedyś się on zmieniał , ale od dłuższego czasu pozostał nienaruszony i liczę , że tak pozostanie .

5

Mega fajny inteligentny facet . Oglądanie go w akcji to przyjemność , liczę , że to będzie taki transfer na lata i napiszę swoją historię w Barcelonie :)

9

Bez Messiego gra wygląda słabiutko . W zasadzie to bez niego tracimy tożsamość i nie umiemy już tak dobrze utrzymywać się przy piłce . Ciężko widzę ten klasyk , El Classico bez Leo to tak jak by to był zwykły mecz ligowy , całe wydarzenie troche traci na absencji jednego człowieka .

1

Mega dziwny mecz . Co chwile w zasadzie ktoś leżał i się zwijał z bólu przez róznorodne urazy lub dolegliwości . Po zejściu Messiego gra całkowicie siadła . Jedyne co w tym spotkaniu mi sie podobało to postawa Suarzera i Ter Stegena to co chłop bronił to tego się słowami opisać nie da . Przypomniał mi się Dudek i finał Liverpool - Milan .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?