3

Ten mecz Barcelony to jakiś kosmos ! Do tej pory nie mogę uwierzyć w to co zobaczyłem to była absolutna demolka . Niedawno po meczu z Psg napisałem że to był najlepszy mecz Barcy w sezonie pomimo remisu po tym meczu z Sociedad jestem w stanie stwierdzić że to był najlepszy mecz Barcy od jakiś 3 lat . Dlaczego ? a no dlatego bo jak pewnie wiekszość kibiców pamięta kiedy Valverde był trenerem strzelaliśmy 2-3 gole i gra się kończyła a tutaj pomimo tego że mecz był rozstrzygnięty drużyna dalej napierała na kolejne bramki jesteśmy w świetnym momencie sezonu to jest najlepsza wersja Barcy jaka na ten moment może być team jest znakomicie przygotowany fizycznie , ogląda się to z przyjemnością na dodatek z jakim składem :O Koeman rewelacja nie wiem jak zakończy się ten sezon ale nie zależnie od tego ten gość musi zostać na następny sezon bo z najsłabszą kadrowo Barceloną wykręca ostatnio takie wyniki jeszcze ten niby przeklęty stadion Anoeta do niedawna a tu nagle przyjeżdza w teorii najsłabsza Barca od lat i z drużyny Sociedad robi po prostu dżem . Aż się przypomniały lata Guardiolii gdzie laliśmy każdego jak chcieliśmy . Brawo drużyna ! Brawo Koeman !

0

Kiedy przeczytałem Josep Maria myślałem że zawału dostane XD

3

Bardzo pewna spokojna wygrana . No i te piękne bramki Messiego i jedna Griezmanna nie przypominam sobie kiedy Barca strzeliła by tyle goli z za pola karnego . Jedyne co mogło w tym meczu mocno wkurzyć to ta podyktowana jedenastka przecież to absurd za niedługo futbol przestanie być grą kontaktową bo za każde dotknięcie będzie odgwizdywany faul ba w zasadzie już teraz tak jest bo co ktoś zasłania piłkę przed przeciwnikiem przewraca się to odrazu faul . I tak nie jest tylko w Hiszpanii w zasadzie na całym świecie są odgwizdywane tego typu faule teraz do tego dochodzą te śmieszne rzuty karne jak dziś . Smiech na sali ... Dobrze , że są te 3 pkt mamy naprawdę szansę zdobyć to mistrzostwo to już tylko 4 pkt a niedawno było 9 . Nadzieja odżyła !

2

Chłopak ma duży potencjał oby tylko zdrowie mu dopisywało .

7

Bardzo dobry mecz Griezmanna nie wiem ile razy wziął piłkę w tym meczu Mbappe ale kilka solidnych odbiorów zaliczył . Dodatkowo kreatywny był w ataku występ bez zarzutu choć wiadomo że kibice Barcy oczekują bardziej fajerwerków . Francuz niestety przyzwyczaił że na fajerwerki go nie stać a tylko na solidną grę w obronie i kreacje w ataku . Z tych zadań w tym meczu się wywiązał więc chwała mu za to .

13

Rewelacja jestem dumny z postawy Barcelony w tym meczu . Na dobrą sprawę straty z pierwszego meczu moglibyśmy odrobić już po pierwszej połowie gdyby nie skuteczność która obok błędów w defensywie jest największym problemem aktualnej Barcy . Nie mniej jednak słowa uznania za ten mecz bo w moim odczuciu to był najlepszy mecz Barcelony w tym sezonie szczególnie mowa tu o pierwszej połowie bo w drugiej przyszło zmęczenie spowodowane tym ile wysiłku włożyliśmy w pierwszą część . Pożegnaliśmy się z ligą mistrzów ale w sposób godny a nie tak jak to bywało ostatnio może lepiej dla nas abyśmy te pierwsze mecze przegrywali oczywiście nie tak wysoko jak to 4-1 na camp nou nie mniej lepiej się ogląda tą Barcelona która wie że nie ma nic do stracenia a może tylko zyskać niż tą co drży o to czy dowiezie przewagę z pierwszego meczu . Jest nadzieja na udaną końcówkę sezonu mimo że problemy kadrowe mamy ogromne dajemy radę liczę że w tym pucharze króla uda się wygrać wtedy ten sezon będzie można mimo wszystko uznać za udany biorąc pod uwagę jakie nastroje i prognozy były przed sezonem .

0

Jeżeli w pierwszej połowie strzelimy dwie bramki zakładając że stracimy tylko jedną wszystko będzie możliwe mimo wszystko nie nastawiam się na remontade. Najważniejsze to zagrać dobry mecz i pożegnać się z ligą mistrzów w sposób honorowy .

0

Chyba najlepsza opcja to Laporta . Już kiedyś stworzył wielką Barce wypada tylko wierzyć iż tym razem będzie tak samo .

1

Pewna i spokojna wygrana oczywiście nie można było dziś oczekiwać takiej gry jak z Sevillą tutaj najważniejsze były 3 pkt i to się udało osiągnąć . Mega mi się podoba ten Moriba trochę mi przypomina Pogbe ze sposobu poruszania się po boisku rośnie chyba kawał piłkarza . Odkąd przeszliśmy na grę 3 obrońców nasza gra defensywna wygląda dobrze Koeman potwierdził że jest też elastycznym taktycznie trenerem który wie co robi . Jeśli jutro Atletico przegra z Realem walka o mistrzostwo Hiszpanii nieoczekiwanie dalej będzie trwała a jeszcze kilka tygodniu temu wizja walki o mistrzostwo była tak odległa ...

0

@T^L Ja pamiętam taką bramkę w lidze Angielskiej lata temu bodajże Paulo Di Canio strzelił taka bramkę nożycami ale nie jestem pewien czy to wspomniany Di Canio był strzelcem bramki.

18

Jaka szkoda że ten jego strzał nożycami nie skończył się bramką . Akcja i finalizacja były zacne :D

10

Koeman wykonuje kawał dobrej roboty . Lepi z tego co ma a i tak wygląda to co najmniej nieźle można tyko pomyśleć jak by to pomogło wyglądać gdyby był Fati , Suarez i inne wzmocnienia w linii pomocy czy obrony .

9

Ale to był mecz co za emocje niby to tylko puchar króla ale w tym sezonie to trofeum jest dla nas prawie tak cenne jak liga mistrzów której w tym sezonie nie uda się zdobyć . Wielkie gratulacje dla drużyny za ten mecz absolutnie tym meczem zasłużyliśmy sobie na awans do finału Sevilla nie może tu szukać wymówek w postaci ręki Lengleta ( nie do odgwizdania ) taka drużyna z czołówki La Liga nie ma prawa tak grać w zasadzie cały mecz się broniła jedna kontra i karny dobrze że Ter Stegen obronił bo było by to niesprawiedliwe . Mamy szansę uratować ten sezon w postaci zdobytego trofeum za puchar króla i nie można tego zmarnować !

0

Wiedziałem że tak to się skończy . Podobne historie były w Wiśle Kraków o trochę innym podłożu . Tu Bartomeu prawdopodobnie zostanie wypuszczony nie mniej on jako biznesmen i osoba jest skończona .

0

Nie ma to jak zremisować wygrany mecz. Cadis przyjechało tu po jak najmniejszy wymiar kary ich trener wyglądał jakby się modlił byle by ten mecz się skończył jak najszybciej a my i tak remisujemy. Zagrać taki pazdziesz po takim blamazu z Psg to trzeba być Barceloną. Największą atrakcją tego meczu była postawa środkowego obrońcy Cadisu Faliego to jak gość był skoncentrowany na każdej akcji nawet niegroźnej było zarazem śmieszne ale i swietne. Gdyby nasi środkowi obrońcy byli tak skupieni w czasie meczu dokładając do tego swoje umiejętności to hoho bramek to byśmy nie tracili a już napewno nie w tak kuriozalny sposób jak w tym sezonie.

1

No i mamy wreszcie kogoś kto krzyknął i próbował zmotywować kolegów i co to dało ? nic . Także nie tu należy szukać problemów.

1

@SkilledHydra16 Ja tu poruszyłem kwestie jego ruchliwości , zaangażowania w grę . Tak jak wspomniałem nie obwiniam tylko jego za te porażki tylko pokazuje co nie gra na linii Messi i pozostali piłkarze Barcy . Nikt mi nie wmówi że wystawienie się na pozycje to jakiś problem doskonale wiem że ma 3 ,4 zawodników często obok siebie nie mniej ten ruch bez piłki a raczej brak ruchu jest dosyć problematyczny .

4

Zastanawiam się co kierowało Koemanem że dał Pique i Busquetsa do wyjściowego składu . W wywiadzie pomeczowym powiedział że wystawienie Pique od pierwszej minuty to żadne ryzyko to w takim razie co do cholery jest ryzykiem ? wystawienie trójki obrońców Lenglet , Umtiti , Minqueza ? napewno to wiązało się z mniejszym ryzykiem niż wystawienie chłopa który od kliku miesięcy nie grał w piłkę a fenomenu Busquetsa dalej nie jestem w stanie zrozumieć ciekawe czy w jakiejś innej drużynie na europejskim poziomie by grał bo tylko u nas jest taki syf że nie ma go kim zastąpić . W futsalu gdy mniej się biega Busquets byłby świetny niestety w sporcie kiedy gra się na zielonej murawie trzeba zasuwać a on biegowo wygląda dramatycznie . Kolejny słaby mecz Messiego z wielkim przeciwnikiem wyjąwszy mecz rewanżowy z Liverpoolem kiedy Messi rzeczywiście dwoił się i troił to kolejny mecz kiedy zaczyna dobrze ale im dalej w las tym jest gorzej widzi co się dzieje to i on się poddaje najbardziej denerwujące są sytuacje kiedy nawet nie chce się pokazać do podania tylko dalej stoi w miejscu mimo że jest kryty . Była taka akcja gdzie De jong wyprowadzał piłkę licząc że Messi wyjdzie na prostopadłą a on stoi stąd strata piłki De jonga bo inni byli w tym czasie w defensywie nie licząc ataków pozycyjnych kiedy też kolega liczy że Leo się ruszy bo jest kryty to nie on dalej stoi i nie uczestniczy w grze . Uwielbiam Leo ale te jego mecze na szczycie wyglądają źle i oczywiście nie winie go za te wszystkie porażki nie mniej sam też troszkę się do nich przyczynia . Mam nadzieje że kiedy Leo powie że dalej chce odejść to go puszczą będzie może jakieś huczne pożegnanie bo na nie zasłużył ale ewidentnie widać że on potrzebuje nowych wyzwań w tej przeciętnej drużynie nie ma miejsca dla takiego geniusza . Miało nie być kompromitacji niestety jest kolejna o ile pierwsze 30 min były naprawdę dobre o tyle po utracie pierwszego gola skończyła się gra a wyczekiwanie na jak najmniejszą karę . Przyznam się szczerze że dla kibica Barcelony który jest spełniony sukcesami tego ukochanego klubu te kompromitacje zaczynają uwierać i mocno kołatają moje serce .

0

Nie mam wielkich oczekiwań odnośnie tego dwumeczu . Mam tylko nadzieje że nie będzie żadnego blamażu bo tych kompromitacji w lidze mistrzów już starczy . Możemy przegrać byle po niezłych meczach . PSG jest faworytem i myślę że oni awansują nie chce też sobie robić nadziei bo potem srogo się rozczaruje . Zadanie na jutro dla drużyny to zagrać dobry mecz taki na jaki ich stać a co to przyniesie to się okaże .

4

A ja chyba znam powód . Pjanić zwalnia gra nie kreuje tylko podaje do najbliższego dodatkowo wiemy wszyscy że nie jest to piłkarz szybki i silny fizycznie . W połączeniu z De Jongiem który musi mieć więcej swobody by zrobić coś z przodu i z kolejnym graczem nazwę to delikatnie nie najszybszym czyli Busquetsem nie ma dla Pjanicia miejsca . Gdybyśmy mieli defensywnego pomocnika o ogromnych atrybutach fizycznych i biegowych być może dla Bośniaka znalazło by się miejsce w pierwszym składzie . Przy układzie z Busim i De jongiem ciężko go sobie wyobrazić w pierwszym składzie . Dalej żałuje że Arthur odszedł pasował do tej drużyny ale wymagania względem niego były za wysokie . Po za tym to że odszedł to pewnie tez kwestia finansów w klubie szkoda tylko że on padł ofiarą tego syfu którego narobił Bartomeu .

1

Bardzo pewne i spokojne zwycięstwo . Kilka akcji było naprawdę efektownych co nie jest normą ostatnio szczególnie te bramki Messiego to po prostu poezja i ta akcja na 5 -1 również znakomita należy jednak pamiętać że przeciwnik był w tym meczu bardzo słaby i przestrzegam przed huraoptymizmem tym bardziej że za chwilę mecz z PSG i wtedy nastroje mogą się znacząco różnić . Brawa dla drużyny za ten mecz myślę że wszyscy spisali się na duży plus . Czyżby Trincao reaktywacja ? ostatnie jego mecze wyglądają znacznie lepiej i nie chodzi mi tylko o to że jest skuteczny .

1

W pełni zasłużona porażka oczywiście należał nam się rzut karny nie mniej uważam że stworzyliśmy sobie zbyt mało sytuacji a w tym sezonie tak mamy że potrzebujemy ich sporo by coś wykorzystać . Najbardziej żałuje że nie udało się dowieść tej porażki 1-0 do końca jest końcówka meczu a piłkarze Barcelony idę wszyscy do ataku jedna długa piłka i skończyło się tak że teraz w rewanżu będzie trzeba się sporo napocić by awansować do finału mam tylko nadzieje że nasza sytuacja kadrowa będzie przed tym rewanżem dużo lepsza jak teraz .

1

Jak tak dalej pójdzie to za chwilę pół La Massi będziemy mieli w pierwszym składzie z drugiej strony czy to by było aż tak złe ? wkońcu trzeba wrócić kiedyś do korzeni .

2

Ten mecz dobitnie pokazał na jakich piłkarzach możemy polegać a którzy się nie nadają s do gry na najwyższym poziomie . Messi zrobił ekstra robotę wszedł i różnica była kolosalna na plus również Griezmann , Perdi , Dembele , De jong , Alba , Ter Stegen to jest nasz szkielet i pewniacy do wyjścia na boisko od pierwszej minuty w meczu z Psg szkoda Araujo bo to też był pewniak a tymczasem jak na złość kontuzja oby niegroźna . Oczywiście mamy w teamie też słabe punkty Pjanić , Busquets to po prostu hamulcowi i ich gra kompletnie nic nie daje zobaczymy jak dalej będzie się prezentował Trincao dziś bohater meczu ale ogólnie jego gra nie przekonuję . Ogólnie kiedy nasza podstawowa 11 jest w formie to jest naprawdę mocna problem mamy na ławce nie mając odpowiednich zmienników .

1

Pique jak zawszę w formie tylko po co tyle gadać o tych sędziach a no tak zapomniałem show musi być .

5

Ależ to był mecz ! Niesamowite emocje super że udało się awansować . Granada miała masę szczęścia w tym meczu ileż oni strzałów oddali z 5 ? a my raz po raz bombardowaliśmy bramkę przeciwnika w drugiej połowie i tylko swoją heroiczną postawą doprowadziliśmy do dogrywki w dogrywce strzelamy na 3-2 po czym oni dostają karnego z kapelusza . Fajnie że mimo tego Handicapu Granady zdołaliśmy awansować zasłużyliśmy na to . Oby ten mecz zbudował drużynę Koemana na dalszą część sezonu bo miło się ogląda Barcelonę tak walczącą a nie taką co nie ma pomysłu na zdobycie bramki .

1

Rzeczywiście Pedri trochę przypomina Inieste jednak jeszcze dużo mu do niego brakuję choć jest na dobrej drodze by w połowie być tak dobry jak on . Pisze w połowie no bo powiedzmy sobie szczerze Don Andres był jeden niepowatarzalny i ciężko będzie osiągnąć jego poziom.

11

Strasznie się cieszę że Roberto wraca . Wiele osób na niego narzekało swego czasu ale chłopak nigdy poniżej pewnego poziomu nie schodzi no i napewno jest lepszy od Minquezy dlatego od następnego meczu koniecznie musi wskoczyć na prawą obronę bo dalej grać z środkowym obrońcą na prawej obronie ... ja tego nie widzę ;)

4

Jestem krytykiem Griezmanna ale trzeba przyznać że ten mecz mu naprawdę wyszedł zagrał bardzo dobrze moim zdaniem . Oby więcej takich spotkać choć szczerze nie nastawiam się na to zbytnio .

5

To był udany mecz i zasłużenie go wygraliśmy . Bardzo podobała mi się dziś postawa drużyny walczyliśmy do końca i kiedy trzeba było w ostatnich minutach utrzymać ten wynik my to zrobiliśmy także duże brawa . Jedyny nasz dzisiejszy minus to Minqueza myślę że zagrał już kilka meczy i można go ocenić w jakimś stopniu nie jest to piłkarz wybitny a co ważniejsze nie jest to prawy obrońca dziś w zasadzie co chwile był źle ustawiony i nie nadążał za przeciwnikiem od następnego meczu Roberto musi skoczyć na prawą obronę bo myślę że gwarantuje więcej jakości . Minqueza to przede wszystkim środkowy obrońca niezły solidny ale tylko tyle .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?