messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obydwaj grają znakomicie na dobrą sprawę żeby było sprawiedliwie Xavi mógłby w pierwszej połowie wpuszczać Raphinhe a na drugą połowę Dembele na podmęczonego żeby mógł wykorzystać swoją szybkość . Mógłby również pod konkretnego przeciwnika dawać któregoś z nich a czami nawet ich obu tu nasz trener ma kłopot bogactwa tak to w tym momencie wygląda :)
0
To był dobry mecz . Pierwsza połowa bardzo dobra szczególnie mógł się podobać pressing na połowie przeciwnika po jednym z takich pressingow Raphinha strzelił bramkę. W drugiej połowie gra trochę siadla ale w przerwie było sporo zmian więc było to zrozumiałe. Co do debiutu Lewego ok ale bez szału troszeczkę za dużo strat miał ale spokojnie pierwsze koty za płoty myślę że z każdym kolejnym meczem będzie co raz lepiej widać że chciał się pokazać był aktywny nie wszystko wychodziło ale z meczu na mecz powinno byc tylko lepiej.
0
@Peciak Troszkę obiektywizmu by się przydało . Kto jest i kto będzie lepszy polecam ocenić po sezonie a nie przed . Bezpośrednie mecze mają mniejsze znaczenie liczą się tytuły .
0
Troszkę obiektywizmu by się przydało . Kto jest i kto będzie lepszy polecam ocenić po sezonie a nie przed . Bezpośrednie mecze mają mniejsze znaczenie liczą się tytuły .
0
@Peciak Z tego co wiem mecz o którym napisałeś nie był ich OSTATNIM wiec cały twój komentarz nie ma sensu ;O
2
Jesteśmy lepsi od drużyny która ostatnio wygrała ligę mistrzów podczas gdy my odpadliśmy w lidze Europy ze średniakiem Bundesligi : Niezły odpał ewidentnie chciał się przypodobać fanom ;)
13
Mecz bardzo przyjemny do oglądania pomimo iż trzeba było się ratować transmisja z Internetu bo Eleven dało ciała:( Na duży plus Auba , Fati, Raphinha i Kessie oraz Depay notabene ta jego bramka to była czysta magia gość ma coś z Ronaldinho i Neymara niestety jego problem jest taki że pokazuje to zbyt rzadko jeden mecz zagra taki że czapki z głów by za chwilę grać jak nie on gdzie nie pokazuje nawet 30% swojego potencjału po takich bramkach trochę szkoda że będzie musiał odejść bo zwyczajnie w świecie po przyjściu Lewego nie ma dla niego miejsca chyba że rezygnujemy z Ferrana ale jego broni to że jest bardzo inteligentnie grającym piłkarzem który moze bardzo dobrze się rozumieć z Lewym a Depay to jedna wielka zagadka . Ogólnie z niecierpliwoscia czekam na mecz z Realem i debiut Lewego.
0
Mega duma że ze wszystkich wielkich klubów Robert ostatecznie znalazł się w Barcelonie . Życzę mu jak najwięcej bramek i sukcesów z klubem co może ( mało prawdopodobne ) oznaczać sukcesy również z reprezentacją . Barca że była popularna każdy wie ale teraz szczególnie w Polsce będzie mega popularna trochę mnie denerwowało że Bayern był traktowany trochę jak Polski klub i mówiło się o nim wręcz za dużo oczywiście miało to związek tez z tym że mówiąc delikatnie Polskie kluby nie są zbyt mocne na arenie międzynarodowej więc skoro był taki Bayern w którym grał najlepszy Polski piłkarz traktowano go trochę jak by był z Polski teraz tak będzie z Barceloną jeszcze więcej się będzie o niej mówiło co oczywiście mi nie będzie przeszkadzać wręcz będę się z tego cieszył .
0
Super wiadomość pozyskaliśmy gościa który może nam zagwarantować minimum 30 goli we wszystkich rozgrywkach. Wszyscy na tym skorzystamy zarówno Robert jak i Barceloną. Nie ma co ukrywać Bayern jest wielkim klubem ale nie tak wielkim jak Barcelona dlatego nasz Polak rodak napewno jeszcze zyska na popularności w dodatku mam wrażenie że jeszcze więcej ludzi będzie teraz kibicować Barcelonie właśnie za względu na Roberta i przy np meczach z Realem więcej będzie ludzi za Barceloną. Oczywiście to nie tak że są same korzyści wiadomo że jak nie będzie iść dziennikarze w Polsce będą głównie winić resztę piłkarzy a nie Lewego bo on jest nietykalny ale cóż do tego będzie się trzeba przyzwyczaić oby takie sytuacje były rzadkością i Robert od początku się wkomponował i dał jakość. Jeszcze jakiś czas temu ten transfer był w odległych marzeniach teraz to się okazało rzeczywistością Laporta i Alemany jak i reszta zarządu robią kapitalną robotę. Dawno nie wyczekiwałem tak początku sezonu na te chwilę mamy naprawdę dobrą pake przydałoby się tylko jeszcze kupić jakiegoś prawego obrońcę i lewego na rezerwę który mógłby w niektórych meczach zastapic Albe nie wiem czy w planach Xaviego jest Balde. No i oczywiście pozbyć się piłkarzy typu Umtiti, Brajtłajt, Pjanic domyślam się że będzie to trudne ale patrząc na to jaka robote wykonuje zarząd nie nie możliwe :)
4
@SeWo77 Focha na treningu Bayernu XD
0
Witamy mam nadzieje że będzie robił wiatr na skrzydle i godnie zastępował Dembele gdy ten znów się połamie bo ponoć też ma zostać . Nie widziałem dużo jego meczów z Leeds ale z tego co słyszałem na kanale youtubowym Fc Barca Com wydaje się on pasować do naszego klubu no ale to wszystko wyjdzie w praniu Coutinho też miał pasować ale niestety mentalnie tego nie uniósł oby z Raphinhą było inaczej .
7
Absolutnie się wybronił w drugiej części sezonu kiedy przyszedł Xavi swoimi golami które niekiedy dawały nam 3 pkt . Jedyne czego można było od niego oczekiwać to to że kilka razy walnie bramkę z baniaka i to pokazał więc gość dały tyle ile mógł . Wielkie dzięki i powodzenia Luuuuuuuk !
0
Witamy . Oby zluzował trochę Pique by nie musiał większości meczy grać . Zawodnik do rotacji wydaje się super :)
0
Witamy . Mam nadzieje że od teraz w meczach z silnymi rywalami Busquets będzie rezerwowym z piłką wiadomo jest fenomenalny ale bez piłki nie dojeżdża to już nie te czasy co w środku pola byli Xavi i Iniesta i ten Busquets miał łatwiej bo posiadanie piłki regularnie było na poziomie 70 % a on nie musiał tyle biegać teraz potrzebny będzie ktoś taki jak Kessie co doda fizyczności i biegania do drugiej lini kiedy będziemy grali z takim City czy Realem .
1
Mam nadzieje że od przyszłego sezonu Pique bedzie rezerwowym oczywiście pod warunkiem , że klub sprowadzi innego dobrego stopera bo Garcia mnie nie przekonuje . Pique swoje najlepsze lata ma za sobą i trzeba będzie się przygotować że prędzej czy później skończy grać nie można cały czas stawiać na tych samych zawodników którzy w pewnych aspektach gry już nie dojeżdżają o sprawach w życiu prywatnym Pique nie chce się wypowiadać bardziej mnie interesuje czy jego pozaboiskowe wybryki będą miały negatywny wpływ na drużynę liczę że nie więc dobrze by było by został dobrym atmosfericiem i kiedy będzie taka potrzeba by z niego skorzystać trener to zrobi ze spokojem że sobie poradzi mimo że nie będzie już zawodnikiem nietykalnym .
0
Leo był całkiem dobry XD Pierwszy raz czytam tak mało doceniające go slowa od gościa który bądź co bądź z nim grał. No cóż pewnie nie mógł się do końca pogodzić z tym że przez Leo a raczej przez jego geniusz musiał odejść.
2
Jest jeden duży minus i jeden duży plus tego meczu . Minus jest taki że był on słaby w naszym wykonaniu i w drugiej połowie nie dało się na to patrzeć a plus jest taki że był to ostatni mecz tego sezonu i wreszcie nastąpił koniec . Mam nadzieje że pozyskamy Roberta , Fati będzie zdrowy i odzyska pewność siebie i dynamikę , Pedri będzie naszym mózgiem , Araujo filarem obrony , Ter Stegen wróci do formy i nastepny sezon będzie lepszy w którym powalczymy o mistrzostwo Hiszpanii i dotrzemy chociaż do ćwierćfinału ligi mistrzów bo ten sezon po za kilkoma dobrymi momentami głównie odkąd Xavi został trenerem był słaby i tak do tego trzeba podejść wiadomo było że nie było co się nastawiać na nie wiadomo co ale długimi fragmentami szczególnie w pierwszej połowie sezonu nie dało się na to patrzeć i było mega przykro dobre transfery w zimie i nowy trener dały tej drużynie tlen z tym że na krótko bo końcówka sezonu znowu była słaba z wielkim rozczarowaniem i odpadnięciem w lidze Europy na szczęście jest koniec i liczę na nowe rozdanie nie wyobrażam sobie że nowy sezon będzie wyglądał tak jak ten . Także pora na odpoczynek i z nową energią i pasją należy wyczekiwać nowego sezonu to się tyczy zarówno piłkarzy którzy zostaną w klubie jak i kibiców . Wierzę że będzie dobrze :)
3
Co za poroniony pomysł z graniem meczu po sezonie w Australli rozumiem kasa i wogóle ale serio z piłkarzy robi się jakiś robotów oni też muszą odpocząć a nie podróżować po świecie żeby zagrać jakiś głupi mecz o nic .
0
@Nefir No tak 2 akcje może i były pytanie co by było gdyby tych akcji gdzie nie mógł popełnić błędu było więcej dlatego twierdze że nie ma jak go dokładnie ocenić bo okazji do wykazania miał mało .
1
Mecz jakiego można było się spodziewać . Obu drużynom wystarczał dziś remis do osiągnięcia swoich celów więc i tak też zagrali . Szkoda że zawodnicy którzy nie są pewni swojej przyszłości nie pokazali nic więcej tylko wtopili się w to coś zwane meczem piłkarskim . Piug był aktywny często miał piłkę tylko cały czas odgrywał do najbliższego żadnych zrywów , dryblingów chęci przyspieszenia akcji nic , Depay to samo grał jak by mu się nie chciało , Minqueza niby okey ale powiedzmy sobie szczerze nie miał dziś okazji by się więcej wykazać , na mały plusik Balde który cokolwiek wchodził w drybling i próbował zrobić coś nieoczywistego a nie tylko pyk , pyk , pyk i tak w kółko . Nie ma co tego meczu analizować zadanie wykonane mamy wicemistrzostwo oby następny sezon był lepszy koniec końców jak na ten sezon kiedy było tyle problemów to i tak to drugie miejsce to sukces .
4
Ja jestem na nie . Pozbyć to się trzeba Umtitiego , Lengleta , Desta , Braitwaita . Mówi się o tym że Soler miałby przyjść mnie on nie przekonuje wole Frenkiego który jest klasowym piłkarzem po co się osłabiać przed następnym sezonem ?
2
Dziękujemy i powodzenia . To był jeden z tych transferów który wydawał się strzałem w 10 a okazał się nieporozumieniem . Ewidentnie u niego głowa zawiodła bo umiejętności ma bardzo duże . Oby mu się wiodło .
0
@LatajacyHolender Wszystko jedno . Fragmentami było to 4-4-2 a fragmentami 4-2-3-1 . A Xavi na konferencji powiedział że było 3-4-3 więc obydwaj nie trafiliśmy z ustawieniem .
1
Czyli taka jakby mini superliga . Tak narzekali na te pomysły Pereza a okazuje się że robią coś podobnego . Jedyna różnica jest taka że będzie można z tej ligi mistrzów odpaść bo ten pomysł Pereza był jeszcze bardziej poroniony bez żadnych spadków . Tak czy siak powstanie coś bardzo podobnego co też nie jest ok patrząc na to jak bali się żeby przypadkiem te rozgrywki nie powstały . Uefa i tak poszła na ugodę ale czy to spowoduje że pomysł super ligi całkowicie upadł ? Czas pokaże ;)
0
Dziwny to był mecz . Xavi pod nieobecność Busquetsa w pierwszej połowie testował ustawienie 4-4-2 i uważam że to nie wypaliło pomimo strzelenia 2 bramek . Brakowało nam kontroli poprzez posiadanie piłki widać było że brakowało typowego defensywnego pomocnika który cofał się między stoperów by wyprowadzać piłki dziś w taką role wcielał się F De jong ale brakowało tego trzeciego pomocnika który pomógł by ułożyć to spotkanie . W drugiej połowie wszedł Puig i wróciliśmy do starego systemu mimo to gra się nie poprawiła masa strat , niedokładności to co zrobił Ter Stegen co Celta strzeliła gola to kryminał chwile później nie popisał się Garcia i powinno być 3-2 nie wiem skąd taka niedokładność i haniebne zachowanie niektórych piłkarzy być może wynikało to z rozluźnienia zapewniliśmy sobie już udział W lidze mistrzów więc zawodnicy myślami nie do końca byli na boisku no ale cóż wygrywamy to spotkanie i mamy już prawie pewne drugie miejsce to ważne bo następny mecz gramy z Getafe gdzie nie zagra prawie cała linia obrony co może skutkować porażką . Fatalnie wyglądała ta sytuacja z Araujo w pierwszej chwili wydawało się że mocniej oberwał Gavi tymczasem okazało się że z Araujo jest coś nie tak widocznie po chwili poczuł to zderzenie głowami z kolegą z zespołu . Oby nic poważnego się mu nie stało bo wyglądało to nieciekawie .
5
Znakomite spotkanie do oglądania to była kwintesencja Hiszpańskiej piłki zarówno Barca jak i Betis zagrały bardzo dobry mecz . W pierwszej połowie znowu trochę za dużo dośrodkowań było odnoszę wrażenie w drugiej te ataki były już bardziej różnorodne . Fati wchodzi jeszcze dobrze piłki nie dotknął a już bramka ależ on ma łatwość w zdobywaniu bramek w porównaniu z Feranem który potrzebuje kilki strzałów by zdobyć bramkę to niebo a ziemia a ta bramka Alby spektakularna wogóle cała akcja była świetna a wykończenie jeszcze lepsze . Mamy to meldujemy się w lidze mistrzów cel minimum został spełniony dziękuje dobranoc wszystkim :D
0
@Kaisuj Może i tak . Ja tylko stwierdzam że to nudne kiedy co roku ktoś się kogoś pyta czy wykona szpaler jak tak to fajnie jak nie to co jakiś zły jesteś ? Dla mnie to bez znaczenia a szacunek przeciwnikowi i pogratulować mu można równie dobrze w tunelu przed meczem .
0
@Przemson Ale klękanie w Anglii jest zupełnie czymś innym . Co nie znaczy że mi się to podoba . Po prostu ten cyrk który ty przedstawiłeś ma zupełnie inne przesłanie a szpaler inne .
0
@BiszTwierdzisz że jestem zarozumiały a nawet mnie nie znasz . Grubo ;) Jak nie klaszczemy znaczy że nikogo nie szanujemy ? i plujemy na każdego ? Mi bardziej o to chodzi że cały czas się o tym gada a jak ktoś tego gestu nie wykona znaczy że nie szanuje przeciwnika ? Bzdury pleciesz .
1
Rzygam już tym całym szpalerem ... W innych ligach jakoś cyrku się nie odstawia tylko w Hiszpanii ten cały szpaler to dla mnie takie zagranie pod publiczkę typu patrzcie jacy jesteśmy super wyraziliśmy szacunek przeciwnikowi . Rywalowi szacunek przede wszystkim powinno się wyrażać na boisku nie faulując go tak by doznał poważnej kontuzji a nie jakieś klaskanie przed meczem żeby tylko kibice przeciwnej drużyny docenili i stwierdzili jaka fajna ta Barcelona . Nie lepiej przed wejściem na boisko pogratulować zamiast w świetle kamer i reflektorów ? Dla mnie dużo lepiej ...