messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pomi11 Z Elche zagrali dobrze brakowało tylko skuteczności .
11
@Eldorado12 Ty tak serio z tym Modriciem ? ;D
2
Po kilku bardzo dobrych , dobrych meczach dziś był ten słabszy . Zagraliśmy wolno , ospale bez ruchu na stojąco bardzo słaby mecz druga połowa trochę lepsza ale nie na tyle by wygrać , jestem przekonany że w rewanżu jak zagramy na odpowiednim poziomie spokojnie awansujemy ale koniecznie będzie trzeba zagrać lepiej wbrew pozorom na stadionie Galatasaray nie gra się łatwo będzie tam gorąco trybuny będą niosły gospodarzy więc będzie trzeba być skoncentrowanym . Dziś w zasadzie brakowało nam wszystkiego mam nadzieje że to nie jest początek jakiegoś kryzysu tylko poprostu słabszy mecz który się może zdarzyć każdemu za późno według mnie został wpuszczony Look de Jong wiem że dziwnie się czyta takie rzeczy ale dziś były idealne warunki dla niego zespół przeciwnika który jest mocno cofnięty w związku z tym trzeba co jakiś czas wrzucać te piłki w pole karne były co prawda te dośrodkowania po jego wejściu ale były one niedokładne gdyby wszedł wcześniej mógł by dostać tą dobra piłkę na głowę bo prędzej czy później czy Adama czy Alba zacentrowali by wkońcu dokładnie . Nie ma co ukrywać jest rozczarowanie po tym meczu zespół Galata w swojej lidze jest ledwie na 12 miejscu takie mecze trzeba wygrywać nawet jeśli nie gra się dobrze .
2
Wielkie brawa dla Barcelony za postawę w tym meczu . Takie spotkanie trzeba umieć wygrywać i my to pokazaliśmy uważam że zagraliśmy kolejny dobry mecz brakowało skuteczności dzięki której zamknelibyśmy ten mecz dużo wcześniej a tak była nerwówka na szczęście udało się dowieść to zwycięstwo. Brawa należą się też przeciwnikowi który naprawdę postawił trudne warunki i jak na zespół z dolnej części tabeli zagrał bardzo dobre spotkanie . Niezwykle ważne te 3 pkt i nie pozostaje nic innego jak czekać na następne mecze kolejny już w czwartek zdaje się z Galatasaray .
8
Koeman miał cały jeden sezon plus pewną część drugiego sezonu , Xavi jest u nas od kilku kolejek a ten mówi że nie dali mu tyle czasu co Hiszpanowi :O Trochę taki odpowiednik Bońka jak widać co rude to do błędu się nie przyzna .
5
Kolejny bardzo dobry mecz Barcelony z rzędu . Wraca radość z oglądania tej drużyny naprawdę imponuje mi ten zespół i czapki z głów przed Xavim że tak to poukładał mam wrażenie że u niego każdy piłkarz rośnie nie zdziwiłbym się jak by nagle Lenglet albo Umtiti wskoczyli by do składu i zagrali by bardzo dobrze . Pedri absolutnie zawodnik meczu dla mnie on się dziś bawił a obrazek meczu to jak założył siatkę graczowi Bilbao w bocznej strefie boiska a całe Camp Nou zaryczało jak by padł gol reakcją kibiców na ten trick bezcenna przypomniały się czasy Ronaldinho gdy on popisywał się tego typu sztuczkami a stadion reagował w nadzwyczajny sposób potem ten że Pedri z drugiej strony boiska trochę jak Iniesta zapoczątkował akcję zdaje się na 3 albo 4 -0 już się w tym pogubiłem :D Naprawdę gość zasługuje na notę 9 jak najbardziej . Dembele wejście smoka również spektakularny występ wogóle cała drużyna brawo nie ma to jak oglądać Barcelone z wypiekami na twarzy jak to było za starych dobrych lat . VEB !!!
8
Po tym meczu mogę powiedzieć tylko Wow !!!! Do 70 min zagraliśmy REWELACYJNIE dawno nie widziałem takiej Barcelony to był spektakl . Zagraliśmy absolutnie kosmiczny mecz biorąc pod uwagę że graliśmy z drużyną na naszym poziomie to to był kosmos najlepszy mecz pod wodzą Xaviego momentami przecierałem oczy ze zdumienia Napoli nie potrafiło w pierwszej połowie momentami wyjść z własnej połowy a druga połowa gdzieś do 70 min to była zabawa gdzieś to już widziałem ale to było grube kilka lat temu tę słynną Tiki Take która wróciła i oczarowała mnie ponownie . Jestem zachwycony jaki postęp robi Xavi z tą drużyną oczywiście nowe nabytki swoje robią ale pressing , gra w trójkątach , energia , wybieganie , entuzjazm to chyba wizytówka tej drużyny póki co . Po takich meczach człowiek znów ma to mrowienie i nie może się doczekać kolejnego meczu Barcy bo ta drużyna ostatnio zachwyca oczywiście tak napewno nie będziemy grali w każdym meczu ale pozytywnie należy na to wszystko patrzeć . Xavi dziękujemy bo znów widać zalążki magii i tym samym radość oglądania takiej Barcelony szczególnie jest to istotne w tych chorych czasach jak nie Covid to inne złe sytuacje ... VAMOS BARCELONA !!!!
0
@norbi77 3 sezon ? albo masz problemy z liczeniem albo bardzo nie lubisz tego bramkarza ...
0
@MesQueUnClub_87 W taki razie zagrają zmiennicy . Rezerwowi nie mogą grać na 100 % ?
1
Co to znaczy nie zagrają na 100 % ? to lepiej niech wogóle nie grają . Co ten Maradona junior gada ....
0
@norbi77 Wogóle to zacznijmy od tego że każdy ma prawo do błędu bramkarz również . To nie jest maszyna która w każdym sezonie będzie w top formie . Pamiętam kiedy wiele razy nas ratował więc wybaczam mu teraz słabszą dyspozycję polecam co po niektórym podobne podejście .
2
To było znakomite spotkanie do oglądania super gra Barcelony na takie mecze się czekało aż wkońcu kibic Barcy dostał to czego dawno nie widział . Gra momentami wyglądała jak za najlepszych lat piękne bramki , akcje i ogólnie jeśli chodzi o widowiskowość to był najlepszy mecz Barcy od dłuższego czasu nie wiem czy najbardziej kompletny ale napewno najbardziej efektowny .
0
@mike78 To lepiej nie oglądaj rewanżu wywieź białą flagę i oglądaj inny mecz .
2
Na nasze szczęście nie ma już tych goli strzelonych na wyjeździe co się liczyły więc w zasadzie przystępujemy do tego rewanżu jak by dalej było 0-0 uważam że to dobrze dla nas trzeba po prostu wygrać w Neapolu będzie trudno ale wierzę że się to uda . Mecz Barcy w moim odczuciu dobry Napoli to w tym momencie rywal na naszym poziomie więc dominować przeciwnika o podobnej jakości nie jest łatwo z drugiej strony Napoli w drugiej połowie grało jak by ten wynik im pasował myślę że z takim podejściem mogą się przeliczyć i jestem optymistą odnośnie rewanżu . Szkoda tej bramki straconej bo w zasadzie to my powinniśmy prowadzić niestety Torres nie popisał się tym strzałem za chwile akcja Napoli i gol Zielińskiego ( dobra jego pierwsza połowa w drugiej zgasł ale to ze względu na to że Napoli grało bardziej defensywnie ) . Kwestia awansu otwarta dobra robota ponowie :)
7
Po tym meczu z Atletico obawiałem się że następny już nie będzie taki dobry ale się myliłem bo Barcelona w moim odczuciu zagrała naprawdę dobry mecz tylko wynik się nie zgadza błędy indywidualne zaważyły na wyniku . Problemy się zaczeły kiedy Araujo musiał zejśc z boiska bo ( cóż za zaskoczenie doznał kontuzji ) wchodzi ten chłopczyk Ericzek Garcia i robi dramatyczny błąd po którym tracimy bramkę i musimy gonić mimo że graliśmy naprawdę dobrze mecz mieliśmy pod kontrolą byłem pewny że zaraz strzelimy na 2-1 no i strzeliliśmy tyle że był spalony no i później dalej to dobrze wyglądało atakowaliśmy aż tu nagle jedna piłka za plecy obróńców albo gościa co udaje że jest obrońcą a tak naprawdę to defensywny pomocnik i brama przegrywamy . Dobrze że udało się wyszarpać ten remis bo na porażkę nie zasłużyliśmy bohaterem napewno Adama który znowu wyglądał świetnie i Luk De Jong który pokazał że warto mieć takiego napastnika na ostatnie 5 , 10 min kiedy trzeba dośrodkowywać a gra głową to właściwie jedyny jego atut który świetnie wykorzystał . Ogólnie mecz jak najbardziej na plus tylko wynik nie taki ...
1
Ta bramka Alby była rewelacyjna . 90 % piłkarzy strzelało by w tej sytuacji na siłę i najczęściej kończy się to strzałem w trybuny a Alba specjalnie mocno nie kopnął piłki bo liczyła się przede wszystkim precyzja . Maestro Alba w tej sytuacji .
5
Gratulacje dla drużyny za ten mecz . Pierwsza połowa była wręcz spektakularna i kompletnie nie spodziewałem się takiego wyniku . Druga wiadomo była już słabsza głupia czerwona kartka dla Alvesa sprawiła że mecz był nerwowy ale koniec końców udało się wygrać i oby ten mecz sprawił że drużyna pójdzie za ciosem . Adama rewelacyjnie się wprowadził jak na pierwszy jego mecz u nas po długiej długiej przerwie gdy był w lidze Angielskiej zagrał lepiej niż dobrze , pozostali gracze tez wiele mu nie ustępowali więc naprawdę szacunek dla drużyny za to spotkanie duma , radość i cóż więcej powiedzieć ogólnie to był bardzo dobry dzień dla Polskiego kibica nie tylko w kontekście zwycięstwa Barcy ale też tego że mamy pierwszy i miejmy nadzieje nie ostatni medal na Igrzyskach Olimpijskich . VAMOS BARCA , VAMOS KUBACKI !!! :D
0
@rumilas Mi sobie ciężko go wyobrazić u Van Gaala . Na 99% nie dogadali by się .
0
@david89 Wątpię . To był taki typ że albo zabawa i piłka albo ani jedno ani drugie . Próbowali rożni trenerzy na niego wpłynąć i zawszę się kończyło to tak że robił po swojemu . Pewnych ludzi ciężko zmienić szczególnie Brazylijczyków którzy w genach mają po prostu dobrą zabawę i lekkie podejście do życia oczywiscie nie wszyscy ale w większości .
0
Trzeba przyznać , że R10 miał szczęście że trafił na takiego trenera jak Rijkaard . Być może gdyby mu nie pozwalał na więcej Roni nie byłby tym kim jest teraz czyli legendą .
0
@Greenalley Wiem na kim operują rozegranie na Verattim tylko że artysta wcale nie musi rozgrywać może jak Mbappe dryblować , ścigać się grać pod publiczkę itp to też jest dla mnie artysta . Henry też nie był artystą ? styl gry miał bardzo podobny do Mbappe a wszyscy o nim mówili że artysta . Nie tylko ten co rozgrywa jest artystą, artystą jest przede wszystkim ten co ma ponad przeciętne umiejętności techniczne .
0
Bardzo dobry transfer tak się przynajmniej teraz wydaje . Wreszcie mamy napastnika z krwi i kości liczę że nasze problemy ze skutecznością znikną .
2
Dla mnie zawszę lepszy będzie Mbappe nawet jak Haland trafi do Barcy a Mbappe do Realu będę twierdzić podobnie . Mbappe to artysta a Haland maszyna z racji tego że wyżej cenie sobie futbolowych artystów wyżej sobie cenie Francuza . Po za tym obaj wydają mi się z charakteru krnąbrni więc jakieś wielkiej sympatii do nich obu nie mam jeśli chodzi o charakter . Z punktu widzenie czysto piłkarskiego Mbappe jest lepszy .
0
@waletpl Ale nie jesteś w stanie przewidzieć jak to będzie wyglądało tutaj . Może tutaj nagle zacznie zbierać asysty a i bramki jakieś dorzuci . Poczekajmy z jego oceną aż zacznie grać u nas .
0
@waletpl A jak będzie miał 4 plus 12 asyst ? To wtedy też powiesz że ujowa bo od asyst są pomocnicy ? Trochę inaczej rozumiemy futbol .
0
@waletpl A wiesz , że oprócz strzałów 9 może wykonywać inne pożyteczne rzeczy dla drużyny ? Rozumiem , że dla ciebie napastnik ma tylko strzelać ?
0
Myśle , że jest to dobry ruch ze strony Barcelony . Oglądam czasem mecze ligi angielskiej więc każdy kto tą ligę choć czasem ogląda wie co ten zawodnik może wnieść . Szczerze spróbowałbym go na 9 ale to wszystko zależy od Xaviego . Witamy na pokładzie !
1
Dobrze , że udało się wygrać bo z tak słabo grającym przeciwnikiem nie wygrać tego meczu to był by wstyd szczególnie że potrzebujemy teraz punktów jak tlenu . Ogólnie mecz dramat z obu stron dlatego dobrze że się skończył.
0
@Pelart2 Ale wokół jakich zawodników gra Modrić . 1 czy 2 słabszych fizycznie zawodników można przykryć resztą drużyny . Po za tym Modrić dalej gra jak by był 10 lat młodszy .
0
Mimo to że zawodnicy dali z siebie maksa to i tak nie wystarczyło i koniec końców zasłużenie odpadlismy. Atletic jeśli chodzi o fizycznosc to są potwory trochę więcej umiejętności czysto piłkarskich i byłby to jeden z najlepszych zespołów na świecie na równi z Bayernem , City, Liverpoolem. Jeśli chodzi o Fatiego to jest to dramat człowiek traci nadzieję że będzie wstanie klika meczy z rzędu zagrać pocieszeniem jest fakt że Messi jak był młody też co chwile miał kontuzje no ale jak wiadomo nie każdy może być taki jak Messi . Fizycznie dziś z Atletic nie daliśmy rady mieliśmy problem by wyjść z pod tego duszacego pressingu i tymi elementami przegraliśmy mimo że daliśmy tyle ile mogliśmy niestety nie wystarczyło . Futbol się zmienił jeszcze kilka lat temu nawet w tym składzie ogralibysmy ten Bilbao aktualnie nie ma na to szans fizycznie odstajemy od tego typu zespołów i tutaj nie ma się co czarowac że jest inaczej.