1

Niech grają wincyj meczy , wincyj co tak mało ... A fifa i Uefa jeszcze więcej chcą żeby grali. Niesamowite :((

1

Dramatycznie to wyglądalo .... Masa wrzutek i nic , mało strzałów z dystansu , błąd Christensena przy bramce , slizgający się kopacze Blaugrany bo inaczej ich po czymś takim nazwać nie można. To obraz dzisiejszej Barcelony . Mam wrażenie że te mocne słowa Gundogana po meczu z Realem nie wiele dały bo gramy co raz gorzej . Wrócili kontuzjowani i gramy jeszcze gorzej.Wescie się tam wkoncu w garść bo tak grać po prostu nie można . Żenada!!!

1

Bardzo słabe spotkanie w naszym wykonaniu ale zwycieskię. Gdyby nie to że w ostatnich minutach się przebudzilismy to w zasadzie nie było by co komentować bo wyglądało to dramatycznie. Stoperzy bez zarzutów a reszta dramat . Nie zasłużyliśmy na to zwycięstwo ciekaw jestem co powie Xavi na konferencji narracja w stylu : Styl nie ważny czy jednak podzieli moje i pewnie nie tylko moje zdanie.

7

Gratulacje mistrzu . Zasłużyłeś :)

7

Myślę że za dużo się skupiamy na nim a on nie jest tego wart . Wczoraj zagrał padake więc musiał coś zrobić by o nim się mówiło. Do Neymara i Ronaldinho to mu daleko dodatkowo robi z siebie nie wiadomo kogo . Na takich jak on najlepsza jest totalna olewka wtedy nie będzie się żywił jaką kolwiek opinią i z czasem spokornieje wiem że to trudne bo jest mega irytujący ale tak jak twierdzę im mniej będzie o nim tym lepiej zarówno dla naszych nerwów jak i dla niego samego.Niech nie myśli że jest kimś więcej.

5

Szkoda tego meczu bo graliśmy naprawdę dobrze szczególnie w pierwszej połowie . Ta zwycięska bramka Realu trochę szczęśliwa tak samo zresztą jak nasza różnicę zrobił Belingam oni mieli takiego piłkarza my nie . Zmiany tragicznie zawodnicy co weszli nie wnieśli nic tylko ja się pytam kogo Xavi miał niby wpuścić? To nie jego wina że zmiennicy dali ciała usprawiedliwienie dla Lewego i Raphinhi jest takie ze dlugo nie grali . Trudno nie udało się bardziej sprawiedliwy byłby remis . Jedziemy dalej!VEB!

0

@45 W tym przypadku zdecydowanie wolę poprawność polityczną . A tak nawiasem mówiąc sądzisz że jak ktoś kogoś nazywa klaunem zaslugujacym na uderzenie to prawda czy może obrażanie z grozbą ? Bo ja myślę że raczej to drugie.

2

Ten cały Mikela Camps za tego tweeta powinien dostać mocno po uszach . Jak można takie coś pisać o innym zawodniku nawet jeśli się go nie lubi i gra dla twojego największego rywala ? Dobrze Xavi prawi żebyśmy tylko nie wrócili do czasów Guardioli i Mourinho gdzie to napięcie czasem było nie do wytrzymania .

3

Trzeba stwierdzić że patrząc na kontuzje i jakim składem aktualnie gramy wyglądało to zaskakująco dobrze . Bardzo dobre spotkanie tej jakże młodej drużyny brakowało tego obycia by wcześniej domknąć ten mecz kiedy przewazalismy a tak była lekka nerwówka koniec końców spotkanie wygrane i na duży plus . Cancelo to dla mnie jakiś fenomen nie licząc Cafu , Alvesa i Lahma nie widziałem lepszego prawego obrońcy , fermin rewelacyjny występ , Yamal też dobrze jeśli chodzi o szybkość i drybling tu wszystko się zgadza ale brakuje mu jeszcze lepszego strzału z dystansu ,ostatniego podania i wykończenia ale spokojnie nie będzie kontuzji to to wszystko przyjdzie z czasem . Zbudowany jestem postawą naszych młodych chłopaków aż się micha cieszy gdy się na nich patrzy.

4

W tym meczu nie chodziło o to jak ale żeby jak kolwiek wygrać no i się udało . Chyba po tylu absencjach nikt nie spodziewał się fajerwerków liczyły się 3 pkt by odrobić trochę do Realu i Girony . Najlepsze jest to że znowu wchodzi jakiś no name i strzela zwycięską bramkę mamy niesamowicie dużo talentu w szkółce jedno jest pewne Barcelona nie zginie fajnie że po latach posuchy znowu mamy wychowanków którzy wchodzą i dają redę , Fermin , Yamal , do momentu kontuzji Fati a teraz jeszcze ten Guiu. Pewnie będzie mu ciężko żeby grać w pierwszej drużynie szczególnie jak sfinalizuje się transfer Victora Roque ale warto w niego inwestować niech się ogrywa w juniorach chłopak ma papiery na to by być dobrą 9 jednak jeszcze masa pracy przed nim . Gadanie że to nowy Lewandowski zacznie się za 3,2,1 już ;D . Martwi natomiast postawa Oriola mam wrażenie że przeciwnicy zaczęli go naciskać jak Busquetsa z tą różnicą że Busi zazwyczaj z tych opresji wychodził a Oriol nie bardzo . On nie może być jedyną 6 musi mieć obok siebie kogoś kto będzie schodził do rozegrania i będzie bliżej niego . W pierwszej połowie nie robił tego Gundogan w drugiej połowie wyglądało to trochę lepiej bo był bliżej Oriola . Taka mała zagwostka przed kolejnymi meczami oby kontuzjowani wracali bo na klasyk z takim środkiem pola wyjść .... O rany nawet nie chce myśleć .

1

Coś mi się nie widzi ten klasyk pewnie przegramy bo masa kontuzji w Realu co prawda też ale oni specjalnie tak tego nie odczuwają a u nas odkąd pojawiły się urazy gra siadła.

0

Kolejne kontuzje w Barcelonie nowe nie znałem.

1

My to jesteśmy mistrzami w komplikowaniu sobie meczy żeby stracić gola w 18 sekundzie trzeba być niezłą drużynką najlepsze jest to że po strzeleniu gola na 2-2 powinismy przegrywać po takiej samej akcji oni wogóle nie wyciągają wniosków 2 bramka dla Granady to złe ustawienie Kounde . Ogólnie graliśmy wolno , bez pomysłu zastanawiam się czy my wogóle analizowalismy tego przeciwnika bo byliśmy kompletnie nieprzygotowani do tego meczu. Ps bramka na 3- 2 dla nas powinna być uznana.

2

Sam się zastanawiałem dlaczego w pewnym momencie gramy w 10 jeszcze byśmy wtedy bramkę stracili i dopiero by było. Powinna być odrazu zmiana a nie że 10 min w 10 gramy .

1

Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu nie zasługiwaliśmy dziś na zwycięstwo. Zdecydowanie najsłabsze spotkanie Barcy w tym sezonie momentami ten mecz wyglądał jak by to reprezentacja Polski grała z jakimiś Węgrami na wyjeździe czy inną Słowacją na wyjeździe gdzie prowadzimy wszyscy zadowoleni i bronimy dupami w polu karnym . Jeśli to spotkanie miało pokazać że jesteśmy gotowi na ligę mistrzów to absolutnie się to nie stało pewnie z tej grupy wyjdziemy tylko co potem trafimy na jakiś inny mocny zespół dostaniemy w papę i tyle . Rozumiem że brakuje kilku zawodników ale bez przesady. Beznadziejne spotkanie ...

2

Ewidentnie ma w sobie kilka twarzy . Niby cichy , nieśmiały a na boisku kompletnie tego nie widać gra jak jeden z liderów grupy . To zaleta mieć w sobie tyle odmiennych cech osobowości .

2

Solidne spotkanie podopiecznych Xaviego. W pierwszej połowie brakowało większej kontroli nad meczem na za dużo pozwalaliśmy Sevilli w ataku dość dobrze ale nieskutecznie druga połowa lepsza pod względem kontroli no i utrzymaliśmy impet w ataku co skutkowało bramką trochę szczęśliwą ale jednak . Na plus Fermin i Yamal który w pierwszej połowie był słaby ale się podniósł i w drugiej już grał na swoim poziomie. Na minus brak kontroli w pierwszej połowie i kolejna kontuzja bądź co bądź ważnego zawodnika.

8

@zeko0 Do Sevilli się raczej nie przelecą bo gramy u siebie .

1

@Whippedcream Twoja sprawa.

8

Nie ma karnego jak dla mnie. Dobra decyzja sędziego .

3

Myślę że należy szanować ten punkt i tak zagraliśmy lepiej niż z celtą bo tam przez większą część spotkania było słabo dziś po prostu przeciwnik dużo lepszy plus nieskutecznosc nasza i bledy w defensywie których po części można było się spodziewać gdyż dwójka stoperów zdaje się pierwszy raz zagrała że sobą od początku a rotacje muszą być . Ogromny plus dla drużyny za mental który zdaje się po paru ładnych latach wreszcie jest na odpowiednim poziomie . Oby w lidze mistrzów ten mental dalej był mocny jeśli będzie jesteśmy w stanie wygrać z każdym nawet z teoretycznie lepszą od nas drużyną.

0

@marian_konopka Nigdzie nie napisałem że klub jest temu winien . Napisałem że w Barcelonie częste kontuzje to standard. Tyle i aż tyle . A czy coś wniósł pewnie nie napisałem tylko prawdę.

0

@Serducho Niekoniecznie. Jak formy nie ma również się zdarzają .

0

@marian_konopka No co ty nie powiesz ? ;)

0

Niestety regularne kontuzje w Barcelonie to standard nie ma zaskoczenia . Oby wrócił stosunkowo szybko .

1

Cóż to był za mecz ! Fatalna pierwsza połowa gdzieś tak od 60 min zaczęliśmy coś grać no i ta końcówka brawa za determinacje i walkę której zabrakło w pierwszej części spotkania . Niech to co się wydarzyło z Celtą stanie się ostrzeżeniem dla drużyny nie da się grać przez 60 min na stojąco i dopiero w końcówce włączyć tryb ekstra level bo następnym razem to się może nie udać tym razem się udało i chwała za to . VEB !!!

6

Brawo zadanie wykonane a przy tym znowu styl się zgadzał co bardzo cieszy . Felix i Cancelo zmienili tą drużynę dają wiele możliwości puki co wygląda to świetnie miałem wrażenie że jak by trzeba było strzelić więcej goli to strzelilibysmy więcej. Teraz liga a potem wyjazd do Porto gdzie nie będzie już tak łatwo.

4

Póki co Oriol świetnie sobie radzi i godnie zastępuje Busiego . Jest dużo bardziej mobilny , szybciej biega jest silniejszy fizyczne . Busi to maestro ale swoje najlepsze lata ma za sobą futbol się zmienia jest co raz bardziej fizyczny dlatego dobrze jest mieć kogoś takiego jak Oriol dodatkowo pod względem pilkarskim wcale jakoś bardzo nie odstaje od innych pomocników.

0

Przepiękna sobota , wygrana siatkarzy , wygrana Barcy . Mimo że ten mecz oglądałem z odtworzenia bo na żywo oglądałem siatkarzy to nie żałuje Barca zagrała fenomenalnie te nowe nabytki Felix i Cencelo wchodzą w zespół z niezłą pompą oby to utrzymali wreszcie gol z wolnego i to Ferrana no i Lewy który po kompromitacji z kadrą i takich sobie meczach w klubie dziś odetchnął i znów było widać u niego radość . Brawa panowie za ten mecz oby więcej takich !

0

I bardzo dobrze . Odnoszę jednak wrażenie że to nie Santos był głównym problemem tej kadry abstrachując już od tego czy on swoją pracę wykonywał dobrze czy nie wykonywał jej wcale ( ta druga opcja bardziej prawdopodobna ) wiadomo już że on tu przyjechał sobie dorobić do emerytury. Ta kadra jest ze sobą skłucona raz po raz jakieś afery Szczęsny dodaje zdjęcie ze zgrupowania że niby wszytko ok gdzie jak wiadomo nie jest ok rodzina najlepiej wychodzi na zdjęciach kogo on chciał nabrać ? Dodatkowo nie pomaga prezes który raz po raz się kompromituje tak jak np ostatnio kiedy stwierdził , że na zgrupowaniu to nic złego że działacze piją alkohol no bo jak to tak bez niczego siedzieć ? Tak to ja sobie mogę powiedzieć albo kumpel z osiedla a nie prezes PZPN nawet jak tak myślał to nie powinien tego mówić . Chyba długi czas upłynie zanim ta atmosfera się tam poprawi oczywiście jak nagle pod wodzą nowego trenera zaczniemy wygrywać będzie lepiej aczkolwiek smród tak czy siak pozostanie przede wszystkim stara gwardia powoli powinna się odsuwać w cień by inni zawodnicy wzięli większą odpowiedzialność za tę reprezentację i tym samym atmosfera się stopniowo poprawiała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?