0

Szkoda tego remisu bo mogło być inaczej niestety dość często popełniamy te same błędy zamiast się cofnąć i bronić wyniku w końcówce to my się odsłaniamy i dostajemy gongi bramka na 4-4 kompletnie nie potrzebna znów za wysoko ustawiona linia obrony wiadomo że nie zawsze uda nam się złapać przeciwnika na spalonym . W grze Barcolony brakuje wyrachowania i to często nas kosztuje głupio stracone bramki . Sytuacja w rewanżu najprostrza z możliwych kto wygra ten awansuje wszytko w naszych głowach i nogach no ale będzie ciężko tym bardziej że gramy rewanż na wyjeździe.

2

Dobra robota panowie . To było bardzo ważne zwycięstwo szczególnie kiedy w derbach Madrytu padł remis . Trochę głupio stracona bramka kiedy my strzeliliśmy na 1-0 po wznowieniu w zasadzie czasami odnoszę wrażenie że tej drużynie brakuje balansu między obroną a atakiem za wysoko wychodzimy zamiast się cofnąć w meczu są takie fazy kiedy trzeba to zrobić jak to poprawimy to będziemy bardziej kompletną drużyną . Najważniejsze jednak że dużo strzelamy gramy fajną dla oka piłkę i oby sił nam starczyło do końca sezonu bo styl gry drużyn Flicka jest wymagający oby też dopisywało zdrowie ( Z Araujo znowu coś nie tak ).

2

Nie ma co gadać był to dla nas sparing przeciwnik w zasadzie nie wyszedł na ten mecz choć tak czy siak strzelenie 7 bramek nawet bardzo słabemu przeciwnikowi nie jest regułą więc brawa dla chłopaków za poważne podejście do meczu szczególnie wtedy gdy po 15 min było już 3-0 . Dobra Robota !

0

Spokojnie się można na lidze skupić teraz .

2

To był jakiś irracjonalny mecz . Niby strzeliliśmy 5 bramek z czego jedną Benfica sama se strzeliła i dwie po karnych błedy w obronie takie że głowa mała byłem pewny że po meczu napiszę że frajerska Barca w lidze mistrzów wróciła a tu wynik się zgadza co nie znaczy że zagraliśmy dobrze . Dużo szczęścia , determinacja i błędy gospodarzy dały nam ten wynik . Koniecznie musimy się poprawić w kolejnych meczach bo tak grać w obronie po prostu nie można .

15

Coz za fantastyczny mecz jeden z najlepszych klasyków jaki kiedykolwiek oglądałem. Pierwsza połowa kosmos z naszej strony Real na łopatkach wiadomo było że po czerwonej Szczęsnego chodziło o to by dotrwać no i to się udało Gratulacje Flick , drużyna mamy pierwsze trofeum w tym sezonie miejmy nadzieję że nie ostatnie VEB!!!!!!

0

Mecz z obu stron dość chaotyczny ale dobrze że zwycięski dla Barcy . Cieszy również że Wojtek dostał kolejna szansę która wykorzystał. Teraz wykorzystać ten czas do Niedzieli na regenerację i przeanalizowanie przeciwnika z którym zagramy i oby finał był nasz :)

0

Żenada . To jest totalna kompromitacja kupiliśmy gościa za 60 milionów po to aby zagrał se parę meczy i potem nie możemy go zarejestrować . Czeski film Laporta Won !!!

2

Odklejony typ. Janków Tomaszewskich w innych krajach też nie brakuje .

1

Zastanawiam się po co on później grał skoro było widać że coś jest nie tak i walczył z bólem rozumiem że chciał koniecznie grać jak najdłużej bo ambicja mu nie pozwalała zejść ale ostateczna decyzja należy do trenera mając na uwadze że kolejny mecz gramy z Atletico powinien zejść.

2

Uff jest udało się wyszarpać to zwycięstwo jakże cenne bo udział w 8 już bardzo prawdopodobny . Szkoda tych bramek straconych bo zdecydowanie za łatwo je traciliśmy ale najważniejsze że udało sie wygrać nie zawszę można pięknie i pewnie wygrywać dziś był taki mecz że o to było ciężko więc takie cenne 3 pkt smakują również zacnie . Ale mi Ferran ciśnienie podniósł kiedy strzelił na 3-2 byłem pewny że to zmaści bo zle sobie przyjął ale jakaś opaczność była dzis przy nim i udało mu się wpakować tę piłkę do bramki.

12

Brawo drużyna . Po kilku słabszych meczach ten był podobny do tych z początku sezonu prawie całkowita dominacja . Z Yamalem gramy zdecydowanie lepiej chłopak robi taka różnicę jak nikt w naszym składzie jest fenomenalny nawet jak nie gra wybitnego spotkania to na jego przebłyski geniuszu zawsze możemy liczyć. Oby ten gorszy moment już za nami aczkolwiek wiadomo że słabsze mecze będą się zdarzać i na to musimy być przygotowani .

0

@Tarins No ok ale jednym z najlepszych w historii bym go napewno nie nazwał. Jest 5 takich zawodników moim zdaniem i wśród nich można wybierać nazwiska Riberego tam napewno nie ma

0

@KrystianR a gdzie tam było pytanie z którymi grał? Miał wymienić świetnych piłkarzy z którymi grał wymienił Riberiego ale w pytaniu nie było zawarte wymień najlepszych piłkarzy w historii z którymi grałeś.

0

No z tym Riberim to mocno przesadził. Znajdę 10 lepszych jak nie więcej.

0

@kacpernau no pamiętam też że po jego stracie straciliśmy bramkę. Więc wynik plusów i minusów tego meczu się równoważny a z racji tego że się równoważny nie zaliczam tego meczu do udanych . A że tam nie grał od początku to tym bardziej świadczy to o tym że bez niego gorzej sobie radzimy.

0

Bardzo słaby mecz Barcelony ogólnie bez Yamala gramy piach tak samo było z Ossasuna tam Yamal był tylko że grał słabo. Brakowało nam dziś kogoś kto weźmie pile minie dwóch i coś sam stworzy co by o Raphinhi nie mówić bo gra bardzo dobry sezon dryblować to on nie umie . Dziś praktycznie każdy poniżej swoich możliwości.

1

Dobra robota . Pierwsza połowa bardzo dobra druga słaba ale 3 pkt są. Wreszcie jest jaka kolwiek ekscytacja tymi meczami Barcy bo ostatnio to tylko jakieś hity takową wywoływały a tak to się oglądało te mecze dla samego oglądania teraz to zupełnie inaczej wygląda gramy z takim Espanyolem a i tak dawka ekscytacji jest. Wiadomo że to derby no ale z Espanyolem to raczej te mecze jednostronne więc ich się jak derby nie przeżywa. Najważniejsze że na mecze Barcy się teraz czeka .

2

Co tu dużo gadać jesteśmy wielcy po raz kolejny zlalismy Real niemiłosiernie gdzie oni tylko raz w przeciągu kilku lat nas tak zlaki ( 0-4 w niedawnym klasyku w pucharze króla) . VEB!!!!!

24

Zastanawiam się co Raphinha musiałby zrobić by dostać 10 a patrzę w oceny po meczu i ledwie 9,5 . Ja mu dałem 10 olśniewający występ .

4

Kosmos ! Jestem cały w skowronkach po dzisiejszym meczu wierzyłem że wygramy ale nie sądziłem że 4 bramkami . Po pierwszej bramce przestaliśmy grać Bayern dominował nasza obrona była za wysoko ustawiona wkońcu wynik remisowy i nagle przejeliśmy kontrole z tak wysoko ustawioną linią obrony udało się jakoś neutralizować te ataki Bayernu Raphinha przeszedł dziś samego siebie a pomyśleć że wszyscy niedawno w tym ja go sprzedawali . Najlepszy moment tego meczu był wtedy kiedy prowadziliśmy 4 -1 i graliśmy z nimi w dziadka i to słynne ole aż przypomniały się czasu Guardioli i Enrique . Dawno nie byłem tak dumny z postawy Barcelony jak dziś wreszcie nie było dysproporcji między nimi a nami ba my dziś byliśmy lepsi i to jest fantastyczne . Teraz klasyk jeśli go wygramy być może przedwcześnie ale powiem to wielka Barcelona wróciła . VEB !!!!

0

@krzysiekgier Ja wiem ale moim zdaniem zbyt często pacha się w ten środek .

1

Kolejne bardzo dobre spotkanie naszej drużyny szkoda tej straconej bramki no ale za dobrze też nie może być. Indywidualnie to wiadomo Yamal , Raphinha top , Lewy zrobił swoje reszta ok , Fati słabo źle się ustawia na boisku zamiast jak Yamal być szeroko przy lini i schodzić na prawa noge z boku boiska to on pcha się do tego środka opsesyjnie momentami nie było mu jak zagrać bo w środku jest gdzie największy gąszcz jest . Niech go Flick ogarnie a nie gra se jak mu się podoba chyba że tak mu Flick każe rozumiem Balde żeby miał więcej miejsca ale bez przesady w środku u nas ma kto grać niepotrzeba tam kolejnego zawodnika który jest skrzydłowym!

0

Spokojnie to kwestia czasu zanim Wojtek wskoczy do bramki Pena prędzej czy później coś odwali . Być może Flick docenia jego cierpliwość i pracowitość dlatego narazie jest nr 1 chce być sprawiedliwy. Lepiej tak niż jak by był tylko Pena a tak wiadomo że jak coś zawali wskoczy do bramki Wojtek i do końca sezonu sprawę bramkarza będziemy mieli z głowy.

10

Typowe pieprzenie " człowieka z zasadami " o sprawach moralnych itp . Zazwyczaj tacy co tak gadają mają najwięcej za uszami . Niech każdy robi co chce dopóki nie krzywdzi tym innych .

1

Dzięki za wszystko Don Andres i powodzenia w kolejnym etapie życia. Kto wie być może za parę lat to on będzie trenerem Barcy oby tylko wynikowo nie było powtórki z Xavim .

1

Brawo druzyna ! Pierwsza połowa znakomita druga na zaciągniętym hamulcu ale to zrozumiałe . Mam nadzieje że po przerwie na kadrę do bramki wejdzie Szczęsny bo ten Pena to farta miał że dziś bramki nie stracił nie ma co ukrywać że nie jest to poziom bramkarza na Barcelonę a więc Wojtek szykuj się tam bo będziesz nam potrzebny .

5

Pewne spokojne zwycięstwo. Nie ma co się podniecać wynikiem bo rywal przyjechał jak na ścięcie nie grali nic . Zadanie wykonane .

2

Wiadomo było że w lidze w końcu przegramy patrząc jak nasz skład dziś wyglądał było to wkalkulowane Ossasuna to ciężki wyjazd . Szkoda że po tych zmianach odrazu nie było efektu Łał tylko dopiero od 85 min ale nie można wiecznie tylko patrzeć na Yamala i Raphinhie oni też muszą odpocząć bo sezon długi. Niestety mamy krótko ławkę a zmiennicy typu Ferran nie dają nic i kopią się po czole. Czekam na powrót Gaviego i De Jonga wtedy pole manewru powinno być większe ale znając życie będzie tak że oni wrócą a kontuzje złapie dwóch innych z pierwszego składu oby tylko nie Yamal bo od niego jesteśmy najbardziej zależni.

18

Witamy Cię Wojtek . Obyś godnie zastąpił Marca . Ciekawe czasy kiedyś było to nie do pomyślenia by Polak grał w Barcelonie a teraz w klubie jest 3 naszych przedstawicieli Lewy , Ewa Pajor i właśnie Szczena :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?