0

Czyżby Real Madryt zakazał piłkarzom Realu nadmiernie chwalić piłkarzy Barcelony ? Co to znaczy nie możemy nic powiedzieć? Trochę to nie jasne dla mnie.

4

Kiepsko to wyglądało. Brakowało nam kontroli nad spotkaniem duże problemy w wyprowadzeniu piłki Erik to nie wiem ile miał strat a udane podania progresywne może 2 mu wyszły ja wiem że boisko było jakie było ale bez przesady sami sobie komplikowakismy życie poprzez niechlujnosc. Rayo właśnie tak chciało żeby ten mecz wyglądał żeby było chaotycznie a my graliśmy dokładnie tak jak oni chcieli . Póki co nie wygląda to najlepiej ale do bebnow alarmowych Jeszce daleka droga to dopiero początek sezonu mam nadzieję że zaczniemy coś grać u siebie wkoncu choć wątpię zę to będzie Camp Nou.

4

Udało się choć trzeba przyznać że meczylismy się niemiłosiernie z dobrze zorganizowana drużyna przeciwna która w końcu pękła oni pod koniec ze zmęczenia zaczęli wybijac piłki na oślep dobrze że to wykorzystaliśmy . Środek pola w pierszej połowie nie przekonywał miałem wrażenie że Pedri i Casado wchodzili sobie w paradę lepiej to wyglądało po przerwie z Gavim gdzie wiadomo było kto z tej dwójki był reżyserem gry . Rashford narazie tak średnio początek meczu naprawdę dobry później znikł no ale to jego początki dajmy mu czas . Zwycięstwo cieszy .

2

Niesamowicie duża i bolesna strata to może być. W normalnie funkcjonującym klubie on napewno w tym momencie po takim sezonie by nie odszedł ale że tu normalnie nie jest no to w sumie należy do tego podejść na zasadzie dzień jak co dzień . Ehh szkoda dzięki Inigo i powodzenia dalej .

24

Witamy na pokładzie i powodzenia !!!

1

Szczerze to po nieudanym transferze Nico wolałby Leao no ale wybrżydzać nie będę . Witamy na pokładzie oby na dłużej .

4

Obiecanki cacanki panie Laporta. Kolejna wtopa wizerunkowa klubu .

0

@Guillegavira Dlatego napisałem raz na 5 lat . To że w tym sezonie dostali od United nie znaczy że np za 2 lata znowu dostaną:)

2

W takim razie temu panu już dziękujemy . Nie chce zdobywać trofeów tylko grać w klubie który co najwyżej raz na 5 lat ligę Europy wygra proszę bardzo . Jestem trochę rozczarowany .

1

To jest po prostu dramat nic więcej nie da się napisać . Życie to wredna suka okrutne jest ...

0

Z tv mecz wyglądał spoko. Roni nic wielkiego nie pokazał ale i tak micha się niesamowicie cieszyła że mogła go oglądać jeszcze w Polsce. Co do braków organizacyjnych nie chce się wypowiadać bo nie mam pojęcia ja oceniam event tylko na podstawie tego jak on wyglądał w tv a wygladal zacnie .

0

Witamy w zespole :))

0

Jak czytam słowo influencerka to wiem że coś jest nie tak :)

0

Ten dziennikarz mega upierdliwy ... no powiedz Robert kto będzie twoim następcą i tak przez kilka pytań...

0

@Pawcio2024 Pamiętam czasy kiedy oni regularnie byli w środku tabeli kolego.

1

Dla Yamala chyba dobrze się stalo . Złota pika dla niego w wieku 17 lat to by było za wcześnie dla niego .

0

Brawo dla Psg . Skoro już wygrali ten puchar to mogą już wracać tam gdzie ich miejsce czyli do środka tabeli ligi francuskiej . Visca el Lucho mam nadzieje że chociaż w połowie życie mu oddało to co zabrało chociaż pewnie życie córeczki by oddał za ten puchar gdyby miał wybór . Forza Inter a Psg wracajcie gdzie wasze miejsce !

0

Bramka Raphinhy z interem u mnie wygrała . Co to było za golazo !

2

Mi też się to nie podoba miał do tego prawo ale ostatnio nie grał bo leczył kontuzje teraz nagle na reprezentację nie jedzie bo zmęczony. No cóż priorytetem jest dla niego Barca a nie kadra bo wie że w kadrze i tak nic nie wygra...

8

Pozytywne zakończenie sezonu . Oby w następnym udało się sięgnąć po ligę mistrzów. Dzięki za ten świetny sezon Barco do zobaczenia w następnym :) VEB!!!!

1

O ile pierwsza połowa jeszcze jako tako jeśli chodzi o zaangażowanie i koncentrację o tyle druga to już la zabawa i cytujac Jana Bednarka piłkarze myślami byli już na wakacjach no ale cóż można się było tego spodziewać. Teraz przyjemniejsze rzeczy czyli oglądanie świętowania na stadionie. VEB!!!!

15

Lepsze to niz to co było 2 lata temu . Nie marudzmy już tak jeszcze się zdąrzą piłkarze nacieszyć :D

4

Mamy to !!! Jesteśmy mistrzami Hiszpani nie zagraliśmy wybitnego meczu w pierwszej połowie mieliśmy problemy z ich szybkimi kontrami w drugiej to wyglądało lepiej do momentu aż Yamal strzelił pięknego gola wtedy zamiast kontrolować to spotkanie to weszliśmy w ich grę zamiast cytując Mateusza Swiecickiego monopolizowac pilke i kontrolować ten mecz no ale najważniejsze że się udało. Yamal ? No co można o nim powiedzieć młody geniusz to jest obok Messiego i wiecznie w moim kibicowskim serduszku obecnego Ronaldinho mój ulubiony piłkarz. Co raz mniej jest takich grajków jak Yamal cieszmy się że możemy go oglądać bo ostatni raz ja frajdę z oglądania jakiegoś piłkarza miałem gdy grał w Barcelonie Ronaldinho i fragmentami Messi a oprócz tego że strzelił tą kosmiczną bramkę to jeszcze zaimponował mi tym kiedy był koniec meczu a on odrazu poszedł do szatni żeby nie denerwować piłkarzy Espanyolu mega dojrzale się zachował. Kosmiczny zawodnik i cieszmy się że możemy go oglądać od czasów Ronaldinho najbardziej efektownie grający zawodnik .Campeone,campeone ole,ole,ole!!!!

3

Jest udało się! Pierwsza połowa to było absolutne kino druga w porównaniu z pierwszą trochę odgrzewny kotlet ale i tak klasyk zacny . Od 70 min oddychalismy rekawami miałem obawy czy to utrzymamy na szczęście się udało jesteśmy na 99 %mistrzem teraz trzeba zamknąć ten sezon meczem z Espanyolem i można świętować. PS: sędzia koniecznie chciał żeby liga do końca była ciekawa . Takiego wała nie udało się .... VEB!!!!

1

No i nic no i trudno skończyło się odpadamy .... Nie da się z taką obroną wygrać ligi mistrzów po prostu się nie da . Martin od bohatera bo wszedł w tą drugą połowie zjawiskowo asysta i świetna gra aż przyszła ostatnia minuta i popełnia taki błąd wybij ta piłkę człowieku w takim momencie ! Araujo daje się ogrywać jak dzieciak gościowi co dryblować nie umie . Dlaczego my nie potrafimy przecierpieć , przetrzymać , zagrać chwilami nawet brzydko sprytnie ? Dlaczego kiedy Inter miał chwile gdy przeważał za każdym razem pachniało bramką ? a my mam wrażenie musimy zrobić coś wielkiego by strzelić bramkę ? Nie da się z taką obroną wygrać tych rozgrywek my zawszę musimy pięknie wygrać niestety rzadko kiedy możemy brzydko wygrać nawet jak tą są fragmenty meczu kiedy rywal przeważa nie możemy tego wybronić ... Smutek , uczucie niedosytu i żal że tak się to skończyło .... Tak czy siak to jest nasz dobry sezon zdobędziemy mistrzostwo to będzie to bardzo dobry sezon ale ta liga mistrzów ehhh .... kolejny raz nie dla nas :((((

0

@Filarrr11 Ty pisz konkretniej w takim razie chłopie!!!

0

@Filarrr11 Zmiennicy w takich meczach powinni pokazywać że są gotowi by grać od pierwszej minuty . Ja tego nie widziałem.

0

Meczylismy się z Valladolid które już spadło źle to świadczy o tych zmiennikach co grali od pierwszej minuty . Musiały wejść gwiazdy byśmy wygrali ten mecz . Trochę więcej oczekiwałem od rezerwowych no ale cóż ...

0

@AxelF Ale miał też wcześniej sporo kontuzji które być może spowodowały że stał się bardziej świadomy bardziej o siebie dbał . Yamala narazie te kontuzje omijają ale nie jest powiedziane że tak będzie zawszę trochę inne czasy były w dalszym ciagu jest sporo zagrożeń . Otoczenie też ma swoje znaczenie Messi miał obok siebie raczej ludzi świadomych a Yamal ? ten jego ojciec na na poukładanego człowieka nie wygląda jest też kwestia ilości meczy jak Messi grał tych spotkań było mniej teraz jest ich więcej eksploatacja Yamala jest strasznie duża o ile teraz młody organizm szybko się regeneruje o tyle póżniej zważywszy jeszcze na pewne zagrożenie może już tak łatwo nie być . Nie chce mi się wierzyć że będzie taki długowieczny za szybko na taki poziom sie wzniósł . Messi wygrał sekstet w wieku 22 , 23 lat ale nie wygrał wtedy wszystkiego na mundial musiał czekać bardzo długo. Yamal nie wykluczone że najlbliższę mistrzostwa też zgarnie no ale to są tylko pewne przemyślenia które mam zobaczymy jak będzie .

0

@lukmrz Zgadza się a nawet jak nie Nico to tego Fatiego szkoda on też na początku miał dar do dryblingu dopiero później te kontuzje go zniszczyły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?