messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Czy Lewy wogóle wie że pan Staszewski napisał sobie o nim książkę? I czy wie że mówi o nim parę mocnych słów? Mam nadzieję że Lewy wyraził zgodę na opublikowanie tej książki i jest świadomy co w niej jest . Nie czytałem ale opieram swoje podejrzenia na artykułach na stronie . Tam parę mocnych słów pada a nie od dziś wiadomo że Lewy dba o swój "krystaliczny" wizerunek .
4
To była katastrofalna gra obronna naszej drużyny. Kiedy wkoncu Flick zrozumie że czasami można się cofnąć i przeczekać przeciwnika a nie że strzelamy bramkę i lecimy do przodu jak do pożaru całą drużyną ? Ręce opadają. Yamal dziś najlepszy na boisku ciągnął grę zespołu z wyjątkiem tego różnego kiedy katastrofalnie wykonał i straciliśmy bramkę to mecz u niego na duży plus . Fragmentami to był ten Lamine z poprzedniego sezonu to akurat pozytyw że może powoli wraca do wysokiej formy.
0
@mint Zatrudnili go bo wyniki robił .
2
Przeciętny mecz Barcy ale 3 pkt są. Na uwagę zasluguje Elche ten zespół mógł się podobać fajnie grali oby spokojnie się utrzymali im więcej takich zespołów a mniej coś typu Getafe tym lepiej dla ligi .
1
Chyba ten sezon można powoli spisywać na straty ....
0
@Rifek A co nie można gratulować przeciwnikowi ? Nie płacz to tylko piłka :)
0
@AbelKabel Kolego to trochę mało . Jakby babcia miała wąsy to była by dziadkiem . Nawet jak by strzelił to wrażenie z tego meczu by było podobne przynajmniej u mnie .
0
Vini ostatnio był zbyt spokojny to musiało paść na klasyk kiedy emocje biorą górę . Nie lubię go ale trzeba przyznać że trochę by było nudniej bez niego . Na boisku pan piłkarz po za dzieciak .
3
Skandaliczne spotkanie w naszym wykonaniu . Zastanawiam się czy zawodnicy Barcelony wiedzieli z kim grają bo wyglądali jak by grali z jakimś Getafe czy inna Gironą . Real powinien ten mecz wygrać wyżej i znowu tego nie wykorzystali to był jednym plus że nie skończyło się większą porażką . Nasz młody gwiazdor dostał nauczkę przed meczem pajacerka a w meczu grał jak oldboy po ostrej imprezie dobrze mu to zrobi mam nadzieje . Gratulacje dla Realu .
0
@bulo Stwarzaliśmy sytuację. Graliśmy solidnie bo w obronie były problemy w ataku nie wyglądało to źle. Myślę że graliśmy troszkę lepiej aniżeli przeciętnie. Oczywiście że na Bernabeu nie można tak grać ale wiesz inny przeciwnik inna motywacja to spotkanie będzie totalnie inne .
1
@MagdJanko Inna charakterystyka . Fermin jest bardziej rozbiegany dodaje drużynie energii swoją własną energią świetnie potrafi wcielać się w role 9 wbiegając w pole karne . Myśle że on idealnie by pasował do Lewego . Olmo jest bardziej statyczny świetny technicznie ma doskonałe prostopadłe podania ale bardziej statyczny .
4
Bardzo solidne spotkanie w naszym wykonaniu . Do momentu czerwonej kartki ten mecz był dość wyrównany po czerwonej kartce gościom ewidentnie brakło paliwa co Barca wykorzystała grało się już łatwiej . Fermin zawodnik meczu 3 gole i fenomenalna praca na boisku był wszędzie mam nadzieje że tym meczem na dobre wywalczy sobie wkońcu 1 skład żeby nie było tak że wróci Olmo i znowu między nimi będzie rotacja Fermin zjada poprostu Olmo nie dlatego że jest lepszym piłkarzem ale dlatego że jego charakterystyka bardziej nam jako drużynie odpowiada . Przydala by się również stabilizacja w obronie do tej pory bardzo często wychodziła inna para stoperów aż przydała by się w tej formacji wreszcie ta stabilizacja oby tylko większość zawodników była zdrowa kontuzjowani wrócili i wtedy jest szansa że wrócimy na dobre tory z poprzedniego sezonu . Teraz klasyk musimy zagrać najlepszy mecz jak do tej pory żeby wygrać w przeciwnym razie może być krucho z nami .
1
Gest dezaprobaty ? To co miał robić może klaskać co ? To wtedy by było że klaskanie . Najlepiej niech ludzie zachowuja się jak roboty i niech nie okazują emocji . Wyjaśnienia z tyłka .
0
@Pedryrodryges Strach się bać. Mniej kontuzji i zostaje nadzieja że jak w poprzednim sezonie nowy rok nowa Barca .
3
Ależ emocje brawo Barca brawo Araujo . Dobra a teraz na poważnie zagraliśmy słabe spotkanie pierwsza połowa to kryminał nie można grać z tak wysoko ustawioną linią obrony w momencie kiedy drużyna ewidentnie nie jest w swojej topowej formie fizycznej uważam że w takich momentach powinniśmy grać mądrzej niemal każda prostopadła pilka to było zagrożenie abstrakcja jakas . Druga połowa lepsza w defensywie ale z kolei masę niewykorzystanych sytuacji mało co tu funkcjonuje . Musi nas ratować Araujo który wchodzi na pozycję napastnika bo nie ma kogo wpuścić jest taki szpital że głowa mała ale wiadomo grajmy więcej meczy wtedy piłkarze napewno będą zdrowsi. Ucieklismy z pod topora aczkolwiek powody do niepokoju przed klasykiem są my nie gramy jak drużyna tylko zlepek indywidualności to się musi zmienić.
0
Dobrze że przynajmniej na kadrę nie przyjedzie .
0
@robertocarlos76 To było na doczepkę dopowiedzenie tak jak zawszę piłkarze mówią po przegranym meczu ;) Co do tych wniosków zależy kiedy bo po spotkaniu z newcastle wnioski były wyciągnięte z tego co pamiętam :)
17
Apeluje o spokój po tym meczu bo nic sie takiego nie stało . Po prostu przegraliśmy i tyle oni byli lepsi szczególnie w drugiej połowie . I tak najważniejsze jest byśmy w osemce się znalezli nie ma znaczenia na którym miejscu . Po zejściu Pedriego nie potrafiliśmy wyjść z pod presingu zmiany były fatalne które nie dały nic a wręcz pogorszyły obraz meczu . No nic nie pozostaje nic innego jak wyciągnąć wnioski i skupić się na kolejnym spotkaniu :) . Gratulacje dla PSG zasłużenie wygrali.
2
Do momentu straty gola nasza gra była po prostu słaba praktycznie wogóle nie tworzyliśmy sytuacji dopiero gdy oni strzelili zaczęliśmy grać. A kiedy wszedł Yamal to już wogóle oblężenie bramki przeciwnika młody wszedł stwierdził dajcie mi piłe ja to załatwię no i załatwił w pierwszych min na tle innych zawodników wyglądał jak piłkarz nie z tej planety . Bardzo ważne 3 pkt i co najważniejsze jesteśmy liderem :)
2
Nie ma co za dużo pisać o tym meczu gra wporządku, 3 pkt zdobyte zadanie wykonane . VEB!!!
0
Gratulacje dla Dembele zasłużył w 100% kto by pomyślał że ten mem dembus i złota pilka stanie się faktem . Dokładnie To pomyślałem kiedy odebrał tę nagrodę. Pedri i 11 miejsce to jest kpina powinien być 3 XD
0
@Greenalley Co nie zmienia faktu że dalej może być podstawowym zawodnikiem . Wiadomo że nie będzie grał w każdym meczu ale podejrzewam że w większości szczególnie w tych najważniejszych będzie wychodził w pierwszym składzie . Flick byłby głupi gdyby nie korzystał z takiego kilera Ferran jest świetny ale do Lewego to mu brakuje .
0
@MILOSZ_F22 Niby po co ?
3
@BonusKiller Robert jest typowa 9 . Przez 2 sezony był naszym najlepszym strzelcem w drużynie obowiązuje pewna hierarchia więc nie widzę podstaw by nie był podstawowym zawodnikiem.
0
Zadanie wykonane. Dobry mecz w naszym wykonaniu Ferran kolejny raz udowodnił że zasługuje by być piłkarzem nr 12 takim pierwszym do wejścia z ławki czasami od początku i zarówno z ławki jak i od początku daje radę dziś nie był lewoskrzydlowym a bardziej drugim napastnikiem wolnym elektronem spisał się w tej roli znakomicie mieć takiego grajka w drużynie to skarb jest bardzo produktywny po prostu . A Getafe życzę żeby kiedyś spadli nie pasują do la liga ze swoim sposobem gry do sequnda by bardziej pasowali.
2
Brawo druzyna brawo przede wszystkim Rashford który dziś przesądził i grał jak piłkarski lider nie tylko w drugiej połowie ale też w pierwszej róznica polega na tym że w pierwszej brakowało mu dobrego kończenia tych akcji a w drugiej co zrobił to klasa sama w sobie . Przewidywałem że ten mecz będzie ciężki i taki był dobrze że nie straciliśmy bramki w pierwszych minutach gdzie Anglicy przeważali bo mogło by być różnie a tak z każdą minutą intensywność rywali malała a my poprzez posiadanie piłki jeszcze dodatkowo ich męczyliśmy . Mecz nie perfekcyjny ale dobry czasami brakowało ostatniego podania i wykończenia pod bramką mam nadzieje że to przyjdzie w kolejnych meczach .
1
Absolutna demolka szczerze powiedziawszy spodziewałem się ciezszego meczu no ale jak się wychodzi tak przestraszonym i w zasadzie pogodzonym z tym że się przegra to nie moglo być inaczej albo inaczej mogło ale wtedy psioczylibysmy tu niesamowicie. Jak bym był kibicem Valenci było by mi wstyd . Co do nas to niech nas to wysokie zwycięstwo nie uspi bo zaraz czeka nas ciężki bój w lidze mistrzów i ten mecz napewno nie będzie już taki łatwy.
0
@Rifek Faktycznie XD za dużo myśli w głowie ;)
0
Jeżeli z tym Yamalem to prawda że wogóle nie trenował miał drobny uraz a i tak grał to niesamowita jest to wtopa selekcjonera De la Fuente . Czy ten gość wogóle myśli ? ja wiem liga narodów Hiszpania jest zobligowana do tego by każdy mecz wygrywać ale no bez przesady tak jak powiedział Flick Hiszpania ma wystarczająco duzo dobry zawodników by sobie poradzić bez niego w spotkaniami z Turcją i Bułgarią czyli nie jakimiś potentatami tylko raczej średnimi zespołami ok Turcja trochę lepsza jak średnia ale to dalej nie jest topowy zespół . Sezon jest długi a 18 latek dalej jest kołem napędowym obydwu zespołów to chore i zapewne dalej tak będzie . Kolejna przerwa na reprezentacje i kolejne problemy Gavi też wypadł i to na dużo dlużej . Dodatkowo kwestia stadionu , De jong też nie zagra obawiam się o jutrzejszy mecz a spotkanie z Angolami to już wogóle wielka obawa .
2
Mam bardzo podobne zdanie o Yamalu. Według mnie u niego wszystko się dzieje zbyt szybko i złota pilka teraz zadziała na niego w dłuższej perspektywie niekorzystnie . Dlatego nie będę miał problemu z tym jak Dembele wygra . On też zasłużył.