1

Ja sie tylko boję czy to przypadkiem dla niego nie dzieje się za szybko czy mu w pewnym momencie nie braknie motywacji bo do 30 lat on może wygrać wszystko ! Jest to trochę chore talent kosmiczny patrząc na to jak on gra teraz nie sądzę że będzie taki dlugowieczny jak Messi i Cr7 ale co tam liczy się to co jest teraz a teraz jego gra sprawia że człowiek się uśmiecha. Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie aktualnie 17 latek.... To chore .

1

Cóż lekki niedosyt jest ale trzeba wierzyć do końca! Dobrze dla nas że teraz nie liczą się bramki na wyjezdze czyli de facto jak by było 0-0 lub mecz się nie odbył. Trzeba po prostu wygrać w Mediolanie nie jest to nie możliwe ale będzie piekielnie ciężko. Czysto piłkarsko byliśmy lepsi oni głównie za sprawą bydlaka Dunfrisa byli silniejsi łatwo nas przeskakakiwali gdy trzeba było walczyć w powietrzu . Ogólnie pierwsza połowa dla nas druga wyrównana inter nadspodziewanie wyszedł wyżej z gra do przodu nie wyglądali jak by byli zmęczeni sezonem . Prze mocna drużyna która potrafi grać nisko ale kiedy trzeba i kiedy zdrowie pozwala potrafią wysokim presingiem odbierać pilki i swobodnie wychodzić do kontry . Musimy tak jak tutaj w rewanżu liczyć na nasze indywidualności bo tylko tym możemy ich pokonać plus oczywiście liczyć na lepsza grę w obronie . Ps : to co Yamal grał w pierwszej połowie to jakiś kosmos najlepszy indywidualnie występ zawodnika od czasu Leo chyba . Brakowało na drugiej stronie kogoś kto również potrafił by tak dryblować i choć trochę go odciążyć.

8

Cubarsi powinien być MVP no ale wiadomo pikarze ofensywni są bardziej nagradzani . W tym meczu Pau jednak szef dam mu 10 w notach a cooo ! Każda interwencja udana tylko jedna głupio stracona piłka zdaje się . Szef totalny !

1

Barca po raz kolejny w tym sezonie udowodniła że jest drużyną zdolną do rzeczy wielkich . Fantastyczne spotkanie pierwsza połowa pełna kontrola druga wyrównana ze wskazaniem na real trzeba im oddać że się podnieśli i zaczęli grać tak jak od początku się spodziewałem że będą grali na szczęście my również pokazaliśmy mental i doprowadziliśmy do dogrywki w której dopieliśmy swego za sprawą gola Kounde piekne obrazki po meczu kiedy Laporta jak dobry wujek ściska swoich ulubieńców i jest z nich dumny bardzo dużo satysfakcji sprawił mi moment kiedy Rudyger wpadł w furie no i oczywiście jakieś zapalniczki w stronę sędziego leciały w tle jeszcze Vinicius bo jak że by inaczej ciekaw jestem co ten furiat Rudyger by zrobił jak by nikt go nie powtrzymywał on za swoje zachowanie żadnego medalu nie powinien dostać i razem z Vinicusem dostać ban na 3 mecze oczywiście tak się pewnie nie stanie ale cóż za dobrze być nie może ogólnie sędzia i tak gwizdał dziś trochę pod Real szczególnie w pierwszej połowie dla nas powinny być dwa karne ten na Ferrranie to 100 % oczywiscie Raphinha symulował tu o karnym nie mogło być mowy . Gratulacje drużyno , gratulacje panie Flick brawa też dla wujka Laporty to też jego sukces .VEB!!!!

9

Haha ten klub to taka żenada że ręce opadają...

1

Dobry mecz Barcelony . Tutaj dziś brakowało skuteczności do pełni szczęścia ale wynik się zgadza więc jest ok . Ansu naprawdę pozytywnie pokazał że może być rozpatrywany jako zmiennik w końcówce sezonu , Fort też duży plus tutaj uważam że w grze pozycyjnej lepszy niż Martin więc liczę że on zacznie z Realem w podstawowym składzie. Ogólnie mimo małej ilości bramek dobrze się oglądało grę Barcy no a Pedri to już wogóle kosmos te jego podania to jak bym się cofnął w czasie i oglądał Xaviego i Inieste. Poeta futbolu !

1

Beckham w tamtym czasie był medialnie chyba najbardziej rozpoznawalny ze wszystkich piłkarzy więc nie dziwi że Barca chciała jego z drugiej strony na trochę wyższym poziomie powinno być rozpoznanie kto jest lepszy i kto przyda się bardziej zapewne trochę olewalo się fakt że Roni grał we Francji domyślam się że większość jego meczy w Psg nie było oglądanych . Dobrze że ta historia tak się potoczyla i koniec końców do Barcy trafił ten lepszy a nie ten z większym nazwiskiem na tamten czas i dużo bardziej medialny.

2

Ale się udało. VEB!!!! Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo !!!!

0

@Metalowy14 Ok dzięki za info :)

0

@Metalowy14 Tak ? a no to słabo trochę . Tak czy siak podejście do meczu nie może być takie jak dziś to mógł być sabotaż .

1

Poczucie ulgi po tym meczu a nie dobrze wykonanej pracy jest . Skandalicznie słabe spotkanie Barcelony przed meczem myślałem że mentalne przegrywy nie dotyczącą już tej drużyny tymczasem rzeczywistość jest taka że nie wiele brakło do blamażu gdyby To było Bvb z poprzedniego sezonu to demony z Romą i Liverpoolem dalej by były aktualne. . Flic chyba po tym meczu musi pogadać z zawodnikami bo takie podejście jest niedopuszczalne brak koncentracji wychodzimy se jak na jakiś sparing nie możemy pierwszy mecz wygrywać 3, 4 bramkami bo póżniej w rewanżu takie paździerze gramy . W półfinale oby pierwszy mecz na wyjeździe i rewanż u siebie bo na wyjeżdzie raczej 3,4 bramkami nie wygramy więc podejście w rewanżu będzie inne . Najsłabsze spotkanie Barcelony w tym sezonie oby to najsłabsze już za nami .

1

Specjalnie mnie to nie dziwi . Są ci którzy mogą sobie pozwolić na więcej ... gdyby to był każdy losowy zawodnik ze środka tabeli dostałby więcej meczy zawieszenia .

0

@xavi890 No wiem ale takim zawodnikom jak Yamal, Pedri , Kounde , Martinez, Cubarsi przyda się odpoczynek wiadomo że taki mecz z Leganes jeszcze wyjazd dodatkowo to podświadomie mniejsza motywacja .

3

Fantastyczne spotkanie Barcelony . Przed meczem sądziłem że jak wygramy dwoma bramkami to będzie ok teraz sytuacja jest idealna i tylko kataklizm spowoduje że nie zameldujemy się w półfinale nawet jeśli ten rewanż zagramy słabiej to na boga jakąś bramkę chyba wpakujemy po za tym zespół Flicka to nie zespół Xaviego albo te inne mentalne przegrywy z ostatnich lat teraz to jest Team przez wielkie T . Bardzo dojrzałe zachowanie Yamala wiedział że wynik roztrzygnięty coś tam ukuło nie ma co ryzykować sygnalizacja że chce zejść to też trzeba docenić dziś młody zagrał koncert ode mnie nota 10 być może za dużo ale oczarował mnie dziś więc musiałem mu dać dychę i zawodnika meczu choćby też za to że dojrzale się zachował kiedy coś poczuł . Teraz z Leganes niech zagrają zmiennicy niech przepchną ten mecz kolanem i na rewanż już pełna gotowość jesteśmy jedną nogą w połfinale !!! VEB !!!!

4

To czego dokonał Rice to Mistrzostwo świata gdyby to był sport indywidualny powinien dostać jakiś medal przeszedł te grę . Dwa cudowne gole z rzutów wolnych jeden piękniejszy od drugiego pod rząd ! Przyznam się szczerze nie oglądam meczów Arsenalu ale ten pilkarz nie kojarzył mi się by był specjalistą od rzutów wolnych nie wiem ile on wczesniej goli z wolnych strzelił raczej nie za dużo ale dziś co zrobił to jakiś kosmos . Za parę lat te jego bramki powinny być pokazywane w kronikach najpiękniejszych goli w lidze mistrzów . Dawno takich wolnych nie widziałem a Real ? No cóż znowu chyba myślał że uda im się wywieść dobry wynik jak zazwyczaj czyli 3 kontry niewykorzystane sytuacje przeciwnika jakieś irracjonalne pomyłki obrony , bramkarza rywali a tu lipa szczęście się skończyło oby na dłużej .

0

@MirusAmisz Co to znaczy że się starał ja mu nie odmawiam chęci tylko po prostu grał słabo koniec kropka . Nie pierwszy raz oglądam mecz Roberta i wiem kiedy gra dobrze a kiedy nie koniec końców napastnika takiego jak Lewy ciężko czasem ocenić jak nie strzeli bramki to rzadko kiedy można mu dac wysoka ocenę bo po prostu niczym się nie wyróżnia prócz strzelaniem bramek i walka fizyczną ze stoperami . Dla mnie grał słabo dla cb dobrze kwestia gustu i rozumienia piłki.

0

@MirusAmisz Jego gra mi się zwyczajnie w tym meczu nie podobała .Za mało pod grą za dużo czekania w polu karnym na podanie . Zastanawiam się o jakie podania ci chodzi a przewrotka ? wrażenia artystyczne to trochę mało.

0

@Lewandinho Od jednego z Najlepszych napastników na świecie oczekuje więcej niż tylko stania w polu karnym i czekania na podanie . Yamal był chaotyczny bo miał też dobre momenty .

0

No cóż trudno nie był to nasz mecz masę niedokładności błędów Araujo przy stracie bramki się nie popisał bo zamiast walczyć o pilke to trzyma gościa i nic nie robi żeby tą piłkę wybić glową , słaby Lewy , chaotyczny Yamal w zasadzie tylko Pedri dowiózł jeśli chodzi o ofensywę Ferran zrobił swoje a tak to kiepsko no ale cóż ciężko jest wygrywać wszystko jak leci szkoda że nie 6 pkt przewagi nad Realem a tylko 4 choć być może to 4 w ostatecznym rozrachunku okaże że się cenne . Walczymy dalej !

1

Słowa uznania dla drużyny pierwsza połowa znakomita druga na dotrwanie ewidentnie Atletico włączyło wyższy bieg a my już oddychaliśmy rękawami co wynikało z naszej niezwykłej intensywności i walki o piłkę w pierwszej połowie . Normalne że to się na nas tak musiało odbić bo pierwsza część spotkania to istny ogień Flick to spec od przygotowania motorycznego to widać nie pamiętam kiedy Barca była tak intensywną druzyną oby tylko pary nam starczyło do końca sezonu .

0

@Greenalley Ja to doceniam stwierdzam tylko fakt że są lepsi .

12

Ferran to ma jakas formę życia co wchodzi na boisko to strzela zasługuje by grać w 11 problem polega na tym że na pozycjach na których mógłby grać ma gości lepszych od siebie . A Lewy no cóż klasa sama w sobie w polu karnym jest wybitny .

3

Bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu w zasadzie popełniliśmy jeden błąd po którym straciliśmy bramkę a tak to pełna kontrola i dominacja. Brawo drużyna i czekam na kolejne spotkania .

7

Przecież te mecze Realu w lidze mistrzów to jak jakaś gra komputerowa w którą gra 15 latek ... Jak coś nie wyjdzie to włącza pauzę daje opcje zagraj tą akcje znowu od początku i jazda . Niemożliwe to jest mieć taki fart cały czas i jeszcze te karne pierw Alvereza a potem Rudigera gdzie w 99 % Oblak takie strzały wyjmuje z Realem w lidze mistrzów absolutnie nie XD Czeski film ...

9

Tak jak się spodziewałem dopełniliśmy formalności jeśli chodzi o tę rywalizacje meldujemy sie w ćwiercfinale po dobrym meczu i zasłużonym zwycięstwie . Jestem oczarowany grą Yamala inni mogą szczekać że ostatnio coś nie swój a tu zagrał takie partidazo że szok nawet jak mu coś nie wyszło to i tak wyszło bo uważam że przy bramce Raphinhy on chciał strzelać a wyszło podanie natomiast przy jego golu ewidentnie on tak chciał dośrodkowaniem strzelił gola niepojęte to jest . Cieszę się że go oglądam tym bardziej że mam ostatnio gorszy czas oglądanie kogoś takiego sprawia że czlowiek sie usmiecha i choć na chwile zapomina o codzienności jak sobie pomyślę że bardzo prawdopodobne jest że będę go w barwach Barcy oglądał przez 10-15 lat .... oby tak było .

0

@paquito88 Pewnie że rozumiem tylko wbrew pozorom to nie jest głupota. Jak drużynie od paru lat w danych rozgrywkach nie idzie to racjonalne jest myślenie że nic z tego nie będzie to nie ma nic wspólnego z optymizmem czy pesymizmem tylko racjonalna ocena jak najprawdopodobniej może być są też kibice którzy nie nastawiaja się hura optymistycznie po to by później się miło rozczarować. Ja ci mogę napisać że przed meczem typowalem 2-0 dla nas ale od momentu czerwonej kartki moje myślenie diametralnie się zmieniło mając w pamięci ostatnie niepowodzenia w lidze mistrzow gdzie każda sytuacja nie po naszej myśli nas jako drużynę łamała więc szczerze nie dziwię się sobie że tak pomyślałem ba nie dziwię się kibicom którzy po czerwonej mieli podobne myśli co ja.

0

@paquito88 Ostatnie wyniki w lidze mistrzów kazały sądzić że o zwycięstwo było by trudno te ciągłe kompromitacje w ostatnich latach itd itp . O tym jak się powinno kibicować nie musisz mi pisać .

3

Fantastyczny wynik ! Po czerwonej kartce byłem pewny że przegramy może jakimś fartem remis wyciągniemy ale my wygraliśmy! W rewanżu jestem pewien że dopełnimy formalności i awansujemy dalej a czy Benfica zagrała dobrze czy źle czy przypadkiem nie mogła by więcej z tego meczu wyciągnąć? Szczerze guzik mnie to obchodzi . Bardzo dobrze że takie spotkanie nam się przydarzyło i szalenie ważne jest to że je wygraliśmy to nas może tylko wzmocnić.

0

@Metalowy14 Ogólnie siatkarze są tylko wyjątkięm jeśli chodzi o sporty drużynowe a co do reszty pełna zgoda .

4

Ogólnie jako kibic Barcelony jakoś od 2004 roku jestem kibicem spełnionym ale rzeczywiście tego typu finał i to jeszcze wygrany byłby jak spełnienie marzenia . Obym się kiedyś doczekał takiego finału dla mnie byłby to najważniejszy mecz jaki może być no może na równi z finałem mundialu bądź Euro w którym Polska by grała ale umówmy się do tego za mojego życia raczej nie dojdzie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?