messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masakra . Myślę , że odczujemy mocno jego brak nawet pomimo jego słabej formy ostatnio . Zdrowia Marc !
0
Chcieliśmy się zebrać i do pewnego stopnia działało to całkiem dobrze, ale strzelili gola bez wypracowania sobie go grą. A długie podanie to niby nie jest wypracowanie sobie gola grą ? Ter Stegen nie dość że w słabej formie bramkarskiej to jeszcze tej umysłowej .
4
Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu . Ter Stegen to koszmar co dziś wyprawiał jedną piłkę dobrą obronił a tak to klapa te wyprowadzenia piłki ile razy było w tym meczu podawanie do kogoś kto był kryty ? miał na plecach obrońce ? Nie wyciągałbym daleko idących wniosków po tym meczu nie mniej jednak jestem trochę rozczarowany .
10
Maszyna Flicka póki co funkcjonuje świetnie wyglądamy rewelacyjnie na początku tego sezonu. W tym meczu były tylko 3 minusy słaby Lewandowski , lekceważenie sytuacji przy bramce Girony przez Ter Stegena i głupota Toressa a tak wszystko się zgadzało. Przyjemnie się ogląda ten zespol .
1
Z tego co pamiętam to Ronaldinho w drugiej połowie bardziej grał sam a nie w pierwszej jest moim ulubionym zawodnikiem więc większość jego meczy pamiętam szczególnie tych ważnych . O ile mnie pamięć nie myli to Roni mógł mieć asyste w pierwszej połowie po strzale Eto w słupek plus jeszcze jedną gdy wypuścił sam na sam Giulego zdaje się . Więc teoria Eto mocno przekręcona jak na moje .
2
Rewelacyjny mecz Barcelony rewelacyjny Raphinha to bylo arcydzielo piłkarskie w naszym wykonaniu . Najbardziej mi zaimponowalo to że piłkarze Barcy po każdej strzelonej bramce chcieli strzelać kolejne mam nadzieję że mental tej drużyny idzie powoli w tą stronę bo za poprzednich trenerów zapewne przy 3- 4 do 0 dla nas chęć strzelania kolejnych bramek by nie istniała. Brawo drużyna, brawo Flick!
0
Żenada. Kupują Olmo za ponad 50 milionów sprzedają Gundo za darmo jedyny racjonalny powód to taki że Olmo jest młodszy a Gundo po 30 ale przecież ten Gundo był jednym z naszych lepszych zawodników w poprzednim sezonie . Co za Janusze biznesu mam dość powoli Laporty i Deco . Za Laporty miało być lepiej a jest co najwyżej troszkę normalniej niż za Bartomeu co nie zmienia faktu że dalej jest źle Laporta już troszkę tym prezydentem jest więc powoli można go oceniać póki co nie jest dobrze i ta kandydatura się nie sprawdza . Powodzenia Gundo i dzięki za poprzedni sezon.
1
Nie wszystko działało jak należy ale dobrze że te 3 pkt są. Przede wszystkim póki co to ustawienie 4-2-4 nie do końca funkcjonowało no ale co się dziwić skoro w środku pola grali dwaj młokosi. Jak wszyscy środkowi pomocnicy będą gotowi do gry pewnie wrócimy do 4-3-3 . Inauguracja na plus co do stylu będziemy mogli go ocenić w późniejszej fazie sezonu.
2
Nie sądzę by był to transfer konieczny . Środkowych pomocników mamy na pęczki po co kolejny w dodatku za sporą sumę? Obawiam się że pieniądze wyrzucone w błoto żeby nie było uważam że Olmo to naprawdę dobry piłkarz ale nam w aktualnej sytuacji zwyczajnie nie jest potrzebny . Może po sezonie to jeszcze od szczekam oby.
1
@Murazor Dokładnie tak chyba że ktoś na wyjawianie prawdy zasłużył . Czym Francuzi zasłużyli ? tym że przegrali z Argentyną finał mundialu i ci im jeszcze jakieś durne piosenki śpiewają . Klasy nie kupisz .
2
@Murazor A czy prawdę zawsze trzeba wygłaszać głośno? To odróżnia ludzi inteligentnych od tych mniej człowiek inteligentny wie kiedy postawić kropkę.
5
A połowa komentarzy na nie w stosunku do Francuzów a Argentyna top ! Byle by tylko być po stronie drużyny w której gra Messi .... Co za społeczność XD
4
Nie był to dobry turniej Messiego nie ma co gadać tym razem jednak drużyna ciągneła jego a nie jak było zazwyczaj na odwrót . Widać upływający czas gratulacje dla Argentyny i dla Leo pomyśleć że przez pewien czas nic nie mógł wygrać dla kadry a ostatnio co wielka impreza to złoto . Piłka czasem bywa przewrotna .
0
@PawkoFCB Aha czyli klasyka . Piłka w Ameryce Południowej to stan umysłu . A w tym przypadku raczej USA.
0
Fantastyczna pierwsza połowa pomiędzy Argentyną a Kolumbią nie zapomnę jej nigdy . Ktoś wie czemu takie opóźnienie bo Shakira to miała między pierwszą a drugą połową grać koncert ?
0
Gratki małolat byłeś zjawiskowy na tym turnieju :)
0
Gratulacje dla Hiszpanów byli w tym turnieju najlepszą drużyną i zasłużenie wygrali . Gracze podstawowi , rezerwowi , trener wszyscy dojechali na ten turniej i dali radość kibicom nie tylko Hiszpanii ale innym którzy niekoniecznie byli z nimi związani na poziomie emocjonalnym , kibicowskim . Na nich patrzyło się świetnie grali znakomicie a trzeba pamiętać że ich pik powinien być na następnym mundialu i kolejnym Euro maja bardzo młodą drużynę nie zdziwię się jeśli to pokolenie będzie tym drugim najlepszym pokoleniem Hiszpanów co potwierdzą na kolejnych wielkich imprezach oczywiście za wcześnie by prorokować ale mają ogromny kapitał w postaci tych młodych zawodników . VIVA HISZPANIA !!!!
0
Dzicz !!!!!!!!!!
0
@Czarny_ck Gakpo , Smimons , Depay ta dwójka pomocników bodajże z PSV to nie są słabi piłkarze Bergwayn tak samo to są gracze do gry kombinacyjnej krótkimi podaniami a oni w meczu z Anglią przestraszeni nie chcieli nic tworzyć mimo że mają do tego ludzi . Można przegrać ale nie w taki sposób jak Holendrzy ze słabą pragmatyczną Anglią .
0
Koeman kolejny raz pokazał jaką amebą trenerską jest . Zamiast wyjść na Anglików agresywnie , pressingiem przejąć posiadanie piłki stwarzać sytuacje to jego drużyna się cofa liczy na kontry i dzięki temu Anglicy mogli sobie grać . Anglia mi przypomina Real w lidze mistrzów niby nic ciekawego nie grają a w finale już są dodatkowo te bramki w końcówkach coś mi sie zdaję że to oni wygrają to Euro przed turniejem typowałem ich na zwycięzców i poprzez swoją siermiężną grę jeszcze bardziej mnie przekonują że mogą to zrobić . Coś mi tu pachnie 30 strzałami Hiszpanów 1 gol Anglicy dwa strzały dwa gole z czego ten ostatni w końcówce meczu bądź dogrywki . Obym się mylił .
18
Ta mina Mbapppe po golu Yamala bezcenna widać było że w głowie sobie powiedział : Skubaniec dobry ale mu to wyszło :D
7
Brawo Hiszpania , Brawo Yamal gdzie ten chłopak ma sufit to nie mam pojęcia bramka fenomenalna gra jak by miał 30 na karku pokazała to sytuacja kiedy mógł wejść w drybling z Hernandezem kiedy Hiszpania wychodziła z kontrą a on spokojnie przytrzymał i zwolnił akcję znakomicie gospodaruje siłami wie kiedy ruszyć wie kiedy zwolnić na drugim biegunie Dembele gdzie co chwile wchodził w drybling mimo że te pojedynki przeważnie wygrywa to pózniej nic z tego nie ma bo dogrywa zle . Hiszpania cały turniej gra super ale dziś ewidentnie w drugiej połowie spuścili z tonu bo grali tylko na utrzymanie widać było po nich że się obawiali Francuzów i styłu głowy mieli że ten finał jest już blisko . Tak też trzeba umieć wygrywać i szacun dla nich że długimi fragmentami potrafili zamrozić ten mecz poprzez posiadanie piłki . Jeszcze żeby Argentyna znalazła się w finale CA i już mamy dwa emocjonujące dla kibica Barcelony finały :)
0
@Greenalley Oczywiście że jego zamiarem nie było zablokowanie strzału ALE ZABLOKOWAŁ więc powinna być 11 .
0
@xenox Dzisiaj świetnie przyjdzie do nas i będzie na odwrót . Nie potrzebny nam Olmo mimo że to dobry piłkarz .
0
@Greenalley Przy ciele ? Okulary ale już !
0
@jondeca Chodzi o Dembele ? I chyba chodziło o to że nie łapie bo napisałeś że łapie? Jeśli tak to nie wiem czy to takie pocieszenie.
0
@JuritoooVeB Z tym spalonym to to sprawdzę bo już mi ktoś pisał że był wcześniej spalony więc to mi umknęło oglądne później te sytuację raz jeszcze. Co do ręki niekoniecznie każda ręka to karny bo wtedy zaczęło by się nabijanie no ale tutaj dla mnie powiększył obwód ciala wiem że nie chciał wiem że uciekał z tą ręką ale powiększył w związku z czym dla mnie karny ty mi tu z nowymi przepisami wyjeżdżasz o których nie miałem pojęcia które są jeszcze bardziej głupie od poprzednich. Z tymi rękami nigdy nie będzie to czytelne trzeba by obcinać piłkarzom ręce.
0
@Michal_1916 A to na to nie zwróciłem uwagi . Ok oglądane może później tę sytuację.
0
@JuritoooVeB Argument jest taki że przepis jest do bani . Z racji że sędzia zinterpretowal to tak a nie inaczej popełnił błąd bo jak tu się powoływać na przepis który co chwilę ulega zmianie . Kilka miesięcy temu to byłby karny teraz znowu że nie bo coś innego wyszło . Sędzia powinien powoływać się na swój własny nos a nie na przepis który co chwilę się zmienia przez to jest nieczytelny i bez sensu.
2
Niestety Pedri jest strasznie szklany nie wróżę mu nic dobrego no chyba że nagle jego mięśnie na tyle się wzmocnią że te kontuzje przestaną go dręczyć. Zadanie dla sztabu Flicka to wzmocnić Pedriego jak to się nie uda to wielka szkoda bo potencjał ma niebanalny .