messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest drużyna przegrywów. Ty patrzysz na nich i wiesz że zaraz coś odwalą od czasu do czasu odwrócą losy meczu i mówią jacy to oni są mocni mentalnie a zaraz przychodzi weryfikacja . To spotkanie to jakaś abstrakcja i gwóźdź do trumny Xaviego że trenerem jest kiepskim to jedno ale nie zazdroszczę mu mieć w szatni takich przegrywów za jego czasów gdy był piłkarzem takie jaja w drużynie były niedopomyslenia no ale kogoś trzeba poświęcić bo przecież nie wywalimy zawodników bo kim będziemy grać? Trzeba poświęcić trenera i znalesc takiego który wstrząśnie tym towarzystwem wzajemnej adoracji . Nawet nie chce mi się analizować tych bramek straconych bo tu nie ma co analizować kabaret. Jest godz 20 44 oczekuje że do północy zostanie podana info że Xavi podał się do dymisji albo został zwolniony a 24 godz ma Laporta na znalezienie kogoś w miejsce Xaviego i mnie to nie interesuje że mało czasu niech nie śpi tylko dzwoni całą noc i szuka odpowiedniego kandydata jest wkoncu prezesem . Nie pozostaje nic innego niż śpiewanie do tej bandy przebierańców na boisku : Co wy robicie wy naszą Barce hańbicie !!!!!!
0
No i odpadliśmy czy mnie to dziwi ? Absolutnie nie . Nie od dziś wiadomo że w grze Barelony nie wiadomo o co chodzi. Ten zespół dalej nie wyciąga wniosków który to raz tracimy bramkę w pierwszych sekundach meczu ? Piąty ? A lewy w pierwszym składzie po co ? Wiadomo było że Bilbao będzie zostawiać wolne przestrzenie to zamiast dac Felixa do Jamala i Feranna to dajemy hamulcowego ba w momencie kiedy Bilbao już tak nie presowalo to Xavi tego Lewego ściąga a wprowadza Felixa powinno być na odwrót gdzie tu logika ? Zaraz trener powie że walczymy jeszcze o dwa trofea a kiedy dostaniemy w papę od Napoli a do lidera la ligi będziemy tracić 12 pkt powie że w następnym sezonie też będziemy walczyć o wszystkie tytuły z tą różnicą że z lepszym skutkiem oby już bez Xaviego .
1
Brawo dla drużyny za to spotkanie oglądało się to zacnie. Torres zagrał najlepsze spotkanie w barwach Barcy zdecydowanie , Yamal był dziś dobrze dysponowany również świetny mecz ten młody chłopak na obronie też bardzo solidnie . W następnym meczu nasz atak to powinni być Yamal , Torres i Felix a jak nie to ... Nie dokończę może lepiej :)
1
Fatalnie to wyglądało... wygraliśmy tylko dlatego że zespół przeciwnika opadł z sił . Szkoda mi zespołu gospodarzy bo zdecydowanie bardziej zaslugiwali na ten awans im przyjemność sprawia zwykle bieganie za pilką a my gramy jak za karę. Bawimy się dalej w udawanie że jesteśmy poważną drużyną z trenerem który nie panuje nad tym co się dzieje .
0
Nie mogę słuchać ani czytać wypowiedzi piłkarzy gdy zaczynają gadać o mitycznym wyciąganiu wniosķów. Roberto powinien darować sobie ten wywiad i nie mówić nic.
0
@darr0o A bo ja wiem .... To Laporta powinien wiedzieć. Ale zgadzam się to jest największy problem że nie ma jakiegoś kandydata na jego miejsce . Na Barce Xaviego patrzeć już nie mogę więc nawet jakiegoś zółtodzioba bym przygarnął .
1
No i w sumie to by było na tyle. Różnica klas przegraliśmy ten mecz jeszcze przed pierwszym gwizdkiem bez planu na mecz bez zaangażowania bez mentalu bez niczego . Jakiś czas temu sądziłem że Xavi dokończy ten sezon i potem odejdzie teraz stwierdzam że lepiej będzie pożegnać się z nim teraz bo gorzej już chyba nie będzie prawda ? , PRAWDA? ;( Mam nadzieję że to był jego ostatni mecz w roli trenera Barcy . Gratulacje dla Realu byli dużo lepsi .
5
Solidne spotkanie w wykonaniu Barcy . Na Real to pewnie będzie za mało ale ważne że po tych kilku z rzędu słabych meczach wreszcie się to dało oglądać było kilka ładnych akcji , efektownych zagrań. Jak mało czasem potrzeba by znowu ktoś miał ochotę oglądać tą Barcelonę a nie jak ostatnio było jestem kibicem no to wypada . Oby w niedzielę znow mnie nie zawiedli przegrają czy wygrają ale żeby się to dało oglądać z perspektywy sympatyków Barcy.
0
Marazmu ciąg dalszy tym razem z 4 ligowcem gdzie pierwsza połowa jeszcze jakoś w miarę bez fajerwerków, ale ta druga totalna masakra. Nie ma dla tego projektu z Xavim jako trenerem ratunku tak będzie to wyglądało do końca sezonu niestety.
10
Cóż można powiedzieć że nowy rok stara Barcelona dalej gramy słabo bez pomysłu i ogólnie nie chce się tego oglądać. Pierwsza połowa to totalna kpina zero strzałów druga troszeczkę lepsza i na farcie udało się wygrać nie wróży to dobrze na dalszą część sezonu. Co do debiutu Rogue widać że jest to chłopak wybiegany lubiący wychodzić na prostopadłe piłki kompletnie inny niż Lewy ale to dobrze bo lepiej mieć dwóch innych napastników niż takich samych o podobnej charakterystyce. Miał swoją sytuację nie wykorzystał trudno jak to się mówi pierwsze koty za płoty :)
0
Ja bym do tych słów Bońka nie przywiązywał większej uwagi nie od dziś wiadomo że nie darzy wielka sympatia Barcelony gadanie o tym że inni chcą strzelać dlatego Robert nie strzela tylu goli to bzdura oczywiście bywały sytuację gdzie mógł dostać podanie i strzelić ale tak jest też w innych klubach nie każdy napastnik w każdym meczu dostaje odpowiedni serwis . Bardziej niż o strzelanie goli chodzi o to jak ogólnie wygląda jego gra kto uważnie ogląda mecze Barcy i Roberta wie o czym pisze .
0
@Kleps0n Napewno bliżej jak twoje internetowe zaczepki . Musisz mieć przykre życie że tak zaczepiasz ludzi pewnie w życiu realnym nikt na Ciebie nie zwraca uwagi i chyba tak samo zrobię ja . Koniec z karmieniem trolla bez odbioru ;)
1
@FC4BARCA Pewnie tak tylko pytanie co z tego? Messim ciężko jest być oczekiwanie od kogokolwiek że będzie jak Messi nie ma sensu . Bramki można porównywać ale to wszystko .
0
Komentarz usunięty
1
Yamal bramka w stylu pewnego Argentyńczyka . Po tej bramce stwierdzam że nie wyglądał na gościa któremu się nie chciało grać w tym meczu . Przepiękna akcja .
0
Komentarz usunięty
0
Za darmo XD A za Internet to płacić nie trzeba ?
2
Ehh jest wymęczyliśmy to zwycięstwo z ALMERIĄ !!! Dramat . Zastanawiam się czy zdarzy się wkoncu mecz Barcelony kiedy od pierwszej min do końca mecz będzie miała pod pełną kontrolą myślałem że taki mecz się zdarzy dziś ....guzik z tego . Pierwsza połowa szkoda gadać druga już lepsza i kiedy wydawało się że ta druga będzie spokojna zdarzyło się to.. bramka na 2-2 nawet Araujo dziś przydzbanił gdzie on jest jednym z naszych najlepszych zawodników a kiedy bohaterem meczu jest Sergi Roberto wiec że nie jest dobrze przy całej sympati do niego nie on powinien nam ratować wynik baaa co ja piszę ratować wynik z ALMERIĄ przecież to się czyta niedorzeczne tak samo jak piszę.
0
@kamillek88 Napewno nie największym .
0
@LRey No to mnie pocieszyles :D
0
Nie był to zły nasz mecz brakowało skuteczności no ale niestety zawsze cos jest nie tak , słaba gra , nieskutecznosc ,koncentracja , złe wejście w mecz , tracenie bramki w pierwszych minutach a dziś gdyby nie bramkarz to znowu by tak było... Ta drużyna nie wyciąga wniosków i to jest najgorsze . Xavi Out tylko pytanie kto za niego Marques? Nie bądźmy smieszni. Mamy problem a największy to ma Laporta. Prezydencie decyduj tylko mądrze !
0
@Rioletto No właśnie. Dlatego ta konferencja mi się spodobała bo nie były opowiadane w niej słynne regułki piłkarzy bądź trenerów a emocjonalne wypowiedzi.
3
Bardzo emocjonalna ta konferencja . Chociaż nie jestem JUŻ zwolennikiem Xaviego jako trenera to trzymam za niego i za drużynę kciuki bo widać jak bardzo mu zależy to nie jest to co Koeman gadał jest jak jest . Wolę takie konferencje jak ta niż głupie gadanie w stylu poprawiny się wyciągnięmy wnioski itp...
0
@pasquda A ja sobie zaraz program i też będę uśmiechnięty jak ty :D
0
Widzę że naszym grajkom się pochrzanilo w głowach. Grali jak by wygrywali tą ligę mistrzów co rok a faza grupowa to dla nich zwykły dzień w biurze ... otóż kur** nie !!! Co było rok temu co było dwa lata temu co było ostatnio z Gironą ? I co i dalej gówno gramy. Z Oriolem to nie wiem co się stało przecież początek miał dobry a teraz jest gorszy od Andre Gomesa a to już sztuka przy Oriolu Kessi to był artysta . Lewy to miał ponoć dziś nie grać ba miało go nie być w kadrze na mecz a tymczasem wychodzi w 11 po to by sobie pospacerować i strzelić bramkę do pustaka by Polskie media odtrabiły wielki sukces Lewego bo strzelił do pustaka czemu nie grał ten cały Giu od początku jak nie w takim meczu to kiedy ? Jak będziemy dostawać w papę od Bayernu i będzie 90 min ? Rzygać się chce od tej Barcelony mialem tego meczu nie oglądać bo mecz o nic teraz żałuję że to oglądałem zamiast jakiś mecz o coś .
1
Niestety nie idziemy w dobrym kierunku jako zespół. Nawet jak raz na jakiś czas zagramy dobry mecz jak ostatnio z Atletico to potem przychodzi słaby albo średni. Fatalna gra w defensywie nieudolność w ataku to główne zarzuty do drużyny jeśli chodzi o to spotkanie a przecież jest jeszcze masa innych deficytow które ta druzyna ma . Myślę że po sezonie Xavi powinien zostać zwolniony no chyba że zaraz zaczniemy grać REGULARNIE bardzo dobre mecze a na to się nie zanosi z tym sztabem stoimy w miejscu a czasem wręcz się cofamy przed sezonem zostały poczynione pewne kroki by ten sezon był lepszy od poprzedniego zanosi się że może być gorszy smutne ale prawdziwe.
0
Kolejna taka sytuacja kiedy wydaje się że kontuzja nie jest poważna i lada moment zawodnik wróci po czym tradycyjnie następują komplikacje i trzeba dłużej czekać na zawodnika . Albo w klubie ktoś kłamie z tymi optymistycznymi wiadomościami albo nie zna się na swojej robocie . Bliżej mi do drugiej opcji choć opcja pierwsza wcale nie jest taka niemożliwa .
1
Gratulacje dla drużyny za ten mecz szczególnie pierwsza połowa mogła się podobać trochę za dużo nerwówki w końcówce no ale my chyba nie umiemy inaczej więc trzeba to zaakceptować . Mogliśmy wygrać wyżej mogliśmy też nieszczesliwie zremisować ale jest zwycięstwo w całkiem niezłym stylu i to się liczy byliśmy lepsi i dobrze że było to odzwierciedlone wynikiem.
0
Czy Araujo wie że Messi już nie gra w Barcelonie ?
0
Brawo za druga połowę którą kontrolowalismy pierwsza dla bezstronnego widza była lepsza ale dla kibica Barcelony niekoniecznie. Cancelo top nota 10 jak nic bo niby co może lepiej zrobić jako wahadłowy ? bramka asysta i gra która mogła się podobać Kounde flop i tutaj 2 na szynach. Za dużo było dysproporcji między poszczególnymi zawodnikami żeby ten mecz był od 1 do 90 min kontrolowany no ale to nie jest pierwsz raz i raczej to się szybko nie zmieni. Brawo za awans z 1 miejsca o to chodziło wreszcie wyszliśmy z grupy :D