1

No i git mamy po sezonie . Podsumowując go krótko był to zły sezon . Liga przegrana , puchar króla, superpuchar też. Plusik przy lidze mistrzów bo tam cel minimum został osiągnięty ale to za mało w kontekście całego sezonu . Dziś podobnie jak rewanż z Psg zdecydowały błędy indywidualne sabotażysta Cancelo nie powinien się do końca sezonu podnosić z ławki bo to co dziś odwalał to kryminał głównie przez niego ten wynik jest taki a nie inny. A Xavi ?źle wyszły te zmiany z wyjątkiem Farmina po sezonie do widzenia trzeba tu nowego trenera fachowca nawet jak miałby kosztować kupę siana kosztem braku transferów to jestem jak najbardziej za . Piłkarzy mamy dobrych nie wyjątkowych ale bardzo dobrych tą kadrę napewno stać na lepszy sezon pod warunkiem że będzie ich trenował nowy trener z Xavim na ławce jakoś tego nie widzę.

8

To niezły hipokryta z tego Ozila .

0

@Magicc89PL Widać że w piłkę nie grałeś . Proponuje czasem żebyś spróbował wcielić się w role piłkarza jak ty byś się zachował na jego miejscu . Obrońca nie kalkuluje w takich sytuacjach .

0

@zuang1995 Szkoda tylko że Araujo nie miał czasu żeby o tym pomyśleć więc rozgrzeszam go nie rozgrzeszam natomiast za błąd przy wyprowadzeniu piłki.

1

Wszyscy krytykują Araujo za faul i czerwoną kartkę a nie za złe wyprowadzenie piłki a to ten błąd był następstwem kolejnych. Za faul mimo wszytko bym go troszkę usprawiedliwił chciał powstrzymać przeciwnika wszystko się dzieje szybko w takich sytuacjach obrońca nie kalkuluje może miał się jeszcze zatrzymać i nie walczyć o zatrzymanie przeciwnika ? Kluczowy błąd to złe wyprowadzenie piłki później to już była konsekwencja tego błędu.

0

Trzeba uczciwie przyznać że nie zasłużyliśmy na ten awans . Kiedy prowadzisz w dwumeczu dwoma bramkami nie możesz popełniać takich błędów jak Araujo i nie chodzi mi tu o faul bo on był konsekwencją złego wyprowadzenia piłki przez Urugwajczyka , Cancelo to nie wiem gdzie był bo napewno nie na boisku . Gdy graliśmy w 10 było wiadomo że gramy o przetrwanie no i się nie udało. Xavi zmianą Yamala też się nie popisał po tej bramce na 1-0 widać że miał dobre wejście w mecz a tak chyba mógł zmienić Pedriego który bez piłki jest bezproduktywny a tak młody mógłby cokolwiek szarpnąć . Przykre to wszytko ale finalnie awansował zespół lepszy . Najgorszy aktor dzisiejszego widowiska Niedzielan gościa się słuchać nie da przy nim Wojtek Jagoda mistrz mikrofonu komentuje jak chorągiewa gdzie jakas sytuacja Paryża to mówi że Paryż lepszy nagle Barca ma sytuację to gada że Barca lepsza Paryż traci kontrolę gdzie w meczu ligi mistrzów logiczne jest że oba zespoły będą miały swoje sytuacje a jakas sytuacja przeciwnika nie znaczy że ten zespol jest lepszy od tamtego. Gość nie czuje kompletnie meczu .

1

Zważywszy jaki skład dziś był mecz solidny w naszym wykonaniu wiadomo że po takim składzie nie można było wymagać porywającej gry więc liczą się tylko 3 pkt zadanie wykonane we wtorek czeka nas bardziej wymagający i dużo ważniejszy mecz więc tam musi być ogień ! A na dziś zadanie wykonane !

2

Brawo drużyna ! Zagraliśmy dziś spektakularny mecz napewno najlepszy w tym sezonie bo z tak mocnym przeciwnikiem jak Paryż to jeszcze nie graliśmy nie licząc Realu . Pierwsza połowa bardzo dobra druga nie licząc pierwszych minut które były słabe również ogólnie to jak się pozbieralisny po tych dwóch gongach szacunek wreszcie pokazaliśmy mental i spokój w lidze mistrzów byłem pewny że zaraz się skończy 3 albo 4 -1 dla Paryża a tu proszę. Kluczowi zawodnicy dziś to lewy I Raphinha Lewy bo szczególnie w pierwszej połowie był kluczowy można mu było zagrać piłkę a on ja umiał przytrzymać i Jeszcze rozegrać nie mamy już Xaviego i Iniesty w środku żeby sobie bez problemu wychodzić z tego duszacego pressingu więc trzeba w takich sytuacjach na tego Lewego grać widać że fizycznie czuje się lepiej dla tego takie granie tyłem do bramki mu wychodzi. No i Raphinha wystarczyło że Ronaldinho przybył na mecz dał mu kopa motywacyjnego i dziś Brazylijczyk był wielki jego wyjścia na wolne pole szybkość robiła wrażenie zaryzykuje stwierdzenie że bez tych dwóch gości ciężko by było to wygrać oni byli kluczowi ale oczywiście brawa dla całej drużyny. Jestem mega szczęśliwy bo nie spodziewałem się że dziś wygramy a rewanż cóż? Nie będzie łatwo liczę że remis chociaż ugramy i awansujemy do półfinału bo są na to spore szanse. VEB!!!!

0

W pierwszej chwili po zdjęciu myślałem że to Goncalo Feio :). Cóż w tym klubie wszystko możliwe .

0

Mam mieszane uczucia po tym meczu . Niby wygraliśmy 1- 0 no i fajnie były fragmenty niezłej gry tylko że to Las Palmas przez większą część spotkania grało w 10 ... Brakowało mi większych chęci by strzelić więcej goli a już końcówka meczu to było igranie z ogniem nonszalancja Level hard . Dobrze że nic nie wpadło dla gości bo dopiero by były hece. Nie muszę się rozpisywać że z Psg musi to wyglądać lepiej faworytami są Francuzi mam tylko nadzieję że po pierwszym meczu nie będzie wszytko jasne i powalczymy z żabojadami nawet jak się nie uda to chce chociaż mieć przeświadczenie że drużyna zrobiła wszystko co mogła.

3

I tylko za to został wyrzucony ? Niezły absurd . To normalne że trenerzy się wkurzają na decyzje arbitrów na meczach gdyby tak nie było znaczy że by im nie zależało . A tu zostaje wyrzucony za zwykłe nie przesadzone reakcje .

5

Początek meczu nie wskazywał że tak to się skończy. W momencie kiedy strzeliliśmy pierwszą bramkę spotkanie pod pełną kontrolą z naszej strony wielkie brawa bo nie spodziewałem się takiego wyniku a tu proszę. Spektakularny mecz Roberta to jego najlepsze spotkanie od okresu przed mundialem , Cubarsi kolejny znakomity występ ogólnie cała drużyna na duży plus . Można powiedzieć że szkoda że teraz jest ta przerwa na kadrę bo ewidentnie zlapalismy wiatr w żagle i moglibyśmy teraz grać z tym Psg ale cóż jest jak jest liczę że po kadrze będzie to wyglądało tak samo dobrze jak teraz .

38

Niesamowity jest ten chlopak . Spokój, technika, wyprowadzenie piłki, gra na wyprzedzenie , gra ciałem. Kozak materiał na prze grajka . Mamy diamencik :) Kolejny :)

2

Gratulacje dla drużyny. W wielu fragmentach zagraliśmy dziś spektakularny mecz pierwsze 20 min fenomenalne potem w wielu momentach dobra druga połowa naprawdę jestem pod dużym wrażeniem tego co dziś zagrała Barcelona z tyloma absencjami przeciwko drużynie co jest na tym samym poziomie co my w dodatku oni mniej byli osłabieni . Czapki z głów troszkę częściej przydało by się tak grać. Cel minimum w lidze mistrzów osiągnięty teraz wszystko powyżej to będzie sukces . Ps : Pau Cubarsi z jakiej planety chłopie przyleciałeś ? wstawiam Note 9,5 i piłkarz meczu . Fenomen !!!!

3

Jesteśmy uzależnieni od 16 latka ... Przykre ale prawdziwe fantastycznie jest go mieć u siebie zdobył niesamowitą bramkę ale podobne rzeczy powinien robić Felix a on se wyszedł na boisko jak by był na jakimś sparingu jeżeli tak ma zamiar grać nie widzę sensu by on tu został . Cubarsi top chłopak naprawdę może się podobać wiadomo było że on dobry w wyprowadzeniu piłki dziś pokazał że może też się świetnie prezentować w fizycznych pojedynkach z dzikami . Ogólnie obraz meczu przysłania ta akcja bramkowa Yamala w zasadzie graliśmy wolno bez pomysłu i tylko przebłysk indywidualny tego gracza zapewnił nam zwycięstwo . Ciężko widzę rewanż z Napoli jak młody nic nie wymyśli będą ciężary ale wierze że przepchniemy jakoś ten mecz .

0

Przeciętne spotkanie obu drużyn. Bilbao ma takie wytłumaczenie że wyprulo się w pucharze króla a Barcelona z powodu kontuzji De Jonga i Pedriego . Nie wyglądały te urazy na krótkotrwałe i jakoś nie mogę sobie wyobrazić naszej pomocy bez nich może Cancelo do środka i Fort na lewą obronę by była większa kreatywność ale i tak marne szanse by to funkcjonowało. Oj będą ciężary będą...

4

Raphinha w tym spotkaniu to jak kopia Dembele momentami fantastyczny momentami tragiczny . Straszna dysproporcja między udanymi zagraniami a tymi nie udanymi .

0

No brawo nie spodziewałem się tak dobrego meczu w naszym wykonaniu szczególnie że graliśmy z niewygodnym Getafe a jednak . Dziś przede wszystkim mieliśmy pomysł na mecz i od początku do końca go realizowaliśmy rzadko Xaviemu należą się pochwały ostatnio ale za ten konkretny mecz jak najbardziej . Przydało by się więcej takich spotkań no ale wiemy jak to wygląda więc spokojnie szczególnie że teraz dwa jeszcze trudniejsze mecze ligowe niż ten a i z Napoli rewanż nie będzie pewnie łatwy .

2

A dla mnie nielogiczne jest to że Xavi dalej jest trenerem mimo że po sezonie sam powiedział że odchodzi. Skoro tak to czemu nie wcześniej? Aha zapomniałem bo przecież to Xavi .

2

Szkoda typa na ale sam sobie zasłużył . 4,5 roku to chyba nie aż tak dużo sądziłem że dostanie więcej .

0

Dobry mecz w naszym wykonaniu . Byliśmy lepsi powinniśmy to wygrać niestety zabrakło czasem ostatniego dobrego podania . Jest niedosyt bo niestety nasz trener zamiast posłać Roque za Lewego by atakował wolną przestrzeń to trzyma dalej Polaka ktory nie jest graczem który co akcje będzie wbiegal za plecy obrońców. Tego mi najbardziej zabrakło wybiegania za plecy obrońców kiedy Napoli zaczęło wychodzić wyżej niestety Xavi kolejny raz nie reaguje na inną postawę przeciwnika tylko dalej chce grać to samo. Ogólnie niezły wynik przed rewanżem ale niedosyt jest bo to Napoli było słabiutkie.

0

Mecz z Granadą to wypadek przy pracy XD Żeby coś było wypadkiem przy pracy musi się rzadko zdarzać a nam takie mecze przytrawiały się często. Xavi musi się wyedukować nie tyko pod względem trenerskim....

1

To jest kolejna kompromitacja Barcy w tym sezonie . Fajnie że ten mecz miał taką dramaturgie że strzelilismy 3 bramki i walczyliśmy do końca tylko problem w tym że takie mecze powinniśmy toczyc z Realem , Atletico i innymi mocnymi drużynami a nie z GRANADĄ !!!! Do cholery !!!!!!! Zaczęło się od złego wyprowadzania piłki przez Ter Stegena oni przez to zobaczyli że mają tu szansę a potem było walenie głową w mur niech te 3 bramki nie zakłamują rzeczywistości, obrona dramat Cubarsi się nie popisał ale trudno zdarza się nie było by problemu gdybyśmy wcześniej strzelali bramki i stwarzali sytuację. Yamal top ale słabe jest to że zależymy od nastolatka . Ta drużyna ma przyszłość ale to co jest aktualnie może przerażać a jest nic tylko dno , mogiła i cholera wie co jeszcze.....

0

Solidne spotkanie w naszym wykonaniu . Oczywiście początek meczu jak prawie każdy nerwowy i niewiele zabrakło byśmy znowu stracili bramkę w pierwszych minutach jednak później z biegiem czasu coraz bardziej mieliśmy kontrolę nad spotkaniem . Było kilka ładnych akcji ta na 2-0 cudo , ruleta Yamala także mecz na plus mało było w tym sezonie takich więc trzeba to docenić. Wykluczenie Roque z boiska to kpina nie od dziś wiadomo że sędziowie częściej gwiżdza przeciwko nam wydaje mi się że ma to związek ze sprawa Negreiry żeby nikt im nic nie zarzucił to tak sędziują oczywiście Madrycka tv też robi swoje . Sędziowie w Hiszpanii to dno tam potrzeba zdecydowanej reformy szkolenia sędziów jeżeli oni w obawie o coś gwiżdza przeciwko jakiejś drużynie to znaczy że mentalnie nie nadają się do tego zawodu. Kolejna kompromitacja arbitra .

0

Zaraz wielki Cr7 się odezwie i powie że ten mecz pokazał że jest lepszy od Messiego bo jego drużyna wygrała XD

1

On serio tak powiedział ? Brawo teraz każdy trener którego będzie chciał zatrudnić będzie miał wątpliwości czy tu przyjść bo przecież zaraz po slabszych meczach mnie zwolni . Genialny dał sygnał potencjalnym zastępcom Xaviego .

3

Dobrze że udało się wygrać widać że drużyna jest w mentalnym dołku kiedy nawet grająca w 10 osasuna potrafi do końca walczyć o remis no ale udało się to tyle z pozytywów. Jeżeli to co dziś zobaczyliśmy to miała być ta zmiana dynamiki o której mówił Xavi no to ja życzę powodzenia bo przyda nam się...

0

Skoro uważa że on jest problemem i jest odpowiedzialny za zaistniałą sytuację to dlaczego nie odejdzie odrazu ? Brak pieniędzy na innego trenera ? Nie wiadomo kogo wziąść i klub musi mieć czas na wybranie dobrego zastępcy? Być może o to chodzi ale szczerze nie rozumiem tego gdyby to o to chodziło może by tak powiedział . Jak dla mnie powinien odejść odrazu nie kumam tłumaczenia : musimy zmienić dynamikę... to może pogorszyc tylko sytuację bo piłkarze będą przez te 4 miesiące myśleć że zawiedli trenera i dlatego odchodzi . Lepiej jak by odszedł odrazu .

3

Jaki ma sens odejście dopiero po sezonie ? Xavi To klubowa legenda która ma dość należy mu się szacunek więc panie Laporta nie czekaj tylko ukruć tą agonie .

33

Wstydem jest drużyna Xaviego a decyzja o odwołaniu rzutu karnego w 100 % słuszna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?