messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Napewno Hiszpania miała trochę szczęścia dodatkowo karny dla Niemiec dla mnie ewidentny za rękę Cucereli tak samo w druga stronę Kross powinien za dwie żółte wylecieć z boiska . Trener Hiszpani nie pomógł bo ściągnął dwóch zawodników co 1-1 umieli zagrać przynajmniej tego Williamsa powinien zostawić dac go na najbardziej wysunietego i niech się ściga z Rydgirrem nieoczekiwanie objawił się Olmo który też fajnie wchodził w drybling no i ta asysta cudo bramka Marino rewelacja . Jedna z dwóch najlepszych drużyn na tym turnieju musiała odpaść padło na Niemcy i bardzo dobrze ! Vamos Hiszpania !!!!
1
Mecz podobny do tego z Austrią były fragmenty lepsze były też gorsze różnica jest taka że tu wynik jest lepszy . Dobrze że Probierz zostaje dość zwalniania selekcjonerów tu trzeba coś zbudować a budowa to też czas który jest potrzebny . Ogólnie euro na plus fajny mecz z Holandią , z Austrią średni a momentami słaby z Francja średnio ale remis jest więc z honorem kończymy ten turniej . Ps : Francuzi wyglądają póki co mizernie .
0
Źle weszliśmy w ten mecz później to wyglądało lepiej . Niestety Probierz nie trafił ze składem z takim środkiem pola . O ile przed meczem wydawało się to optymalne bo trzeba się przeciwstawić pod względem fizycznym o tyle nasi drwale ślisz , piotrowski nawet w tym elemencie dziś zawiedli . Póżniej siadł mental Bednarek zaczął odwalać gangsterkę i się skończyło jak zawszę . Brawo za mecz z Holandią dziś wróciliśmy do naszej rzeczywistości .
8
To był prawie kompletny mecz Hiszpani prawie bo jedyny minus to nieskuteczność a tak to wszystko się zgadzało była intensywność , ataki szybkie , atak pozycyjny momentami pachniało tą dawną Hiszpanią która teraz gra troszkę inaczej a to inaczej w postaci skrzydłowych daje jej jakieś 30 % mocy . Póki co Niemcy i Hiszpanie na tym turnieju wyglądają najlepiej .
14
Takie porażki to ja mogę oglądać . Wkońcu pokazaliśmy że potrafimy grać w piłkę oczywiście kibice Barcelony będą gadać że i tak słabo bo my to jesteśmy przyzwyczajeni do jeszcze większej jakości i dla nas taki mecz Barcy byłby przeciętny . Biorą pod uwagę potencjał Polaków zagraliśmy naprawdę bardzo dobrze .
1
Mówi jakby Barca w sezonie zdobyła wszystko co mogła a nie wygrała nic . Trochę pokory by się przydało co z tego że sezon indywidualny w jego wykonaniu był dobry skoro drużyna nie wygrała nic . Najbardziej mnie śmieszy zdanie : Mimo tego, że był [w meczu Barcelony z PSG, przyp. red.] w mojej części boiska, przyczyniłem się mocno do sukcesu zespołu. Ja tylko przypomnę że odpadliśmy w dwumeczu z Psg .
9
Witamy na pokładzie. Mam nadzieję że od teraz Barca zacznie grać futbol bardziej intensywny , poukładany w obronie równocześnie bardziej atrakcyjny dla oka . Wiem duże wymagania ale jak się jest kibicem Barcy nie może być inaczej. Do dzieła Niemiecka myśl szkoleniowa!
0
@BISHBASHBOSH Też tak myślę.
0
@BISHBASHBOSH Na prawej obronie w obronie też dawał radę . Przeczytaj dokładnie co napisałem i w którym zdaniu użyłem słów ( odwalał kryminał ) .
0
@BISHBASHBOSH Nieprawda . Na początku kiedy przyszedł wyglądał świetnie on grał wówczas na prawej obronie. Dopiero później na lewej stronie się popsuł o ile gra w ataku u niego wyglądała dobrze to w obronie odwalał kryminał.
0
Nareszcie ten sezon się skończył oby kolejny był lepszy jest nadzieja bo przychodzi nowy trener ( pewnie Flick) . Co do meczu to całkiem niezły jak na mecz o nic fajnie że zwycięski bo zawsze miło pokonać drużynę w której gra Ramos . Teraz Euro a potem karuzela zaczyna się od nowa :)
0
Xavi miał powody by bardziej poddymić na konferencji a mimo wszystko do końca zachował klasę. Gruby powinien brać z niego przykład bo to jak go potraktował to skandal i kolejna kompromitacja wizerunkowa klubu .
0
Dziękujemy i powodzenia. Niezależnie od tego jak wyglądał w roli trenera zawsze będzie legendą Barcy .VEB!
0
Klub z Laportą na czele potraktowali Xaviego jak śmiecia pierw głoszą wszem i wobec że zostaje by ledwie po 3-4 tygodniach go zwalniać . No cóż stało sie to co powinno się stać dużo wcześniej a tak mamy niepotrzebną szopkę . Wraz z odejściem Xaviego wraca nadzieja że jednak kolejny sezon będzie lepszy mam nadzieje że nowym trenerem zostanie Flick !
0
@Czarny_ck Za to Raphinha ma gola i asystę . Co jest bardziej przydatne ? Dlatego gra w 11 Raphinha . Felix i tak gra bliżej środka jako fałszywy lewoskrzydłowy to nie pozycja na boisku jest u niego problemem a głowa i mental .
1
Niezłe to spotkanie ze strony Barcelony . Niezłe nie znaczy że wszystko funkcjonowało bo były fragmenty gdy wiało nudą i na za duzo pozwalalismy Rayo , ale były też dobre fragmenty. Akcja meczu to napewno drybling Felixa to było FENOMENALNE! Szkoda tylko że Felixowi raz na 10 spotkań mu taka akcja wyjdzie chłopak nie wykorzystuje swojego potencjału. A Pedri to była wręcz reaktywacja w meczu z Almerią grał jak stary dziadek dziś grał jak młody Crack.
0
To jest cyrk . Nie żebym się nie cieszył gdyby jednak Xavi odszedł ale to wszystko jest robione niepoważnie .
1
Cóż za pazdziez ... wszyscy z wyjątkiem Fermina, Forta i Yamala ( choć on w drugiej połowie też zgasł) nieprzytomni ! Pedri to wogóle wyglądał na tym boisku jak by miał ponad 40 lat aż strach się bać jak on będzie wyglądał w następnym sezonie bo zakładam ze na Euro pojedzie . Jeszcze bym zrozumiał takie podejście do tego typu meczu naszych grajków gdyby wygrali mistrzostwo i grali regularnie super mecze a oni ile zagrali takich spotkań z 5 ? Idealna okazja żeby zagrać coś lepiej i nastrzelać spadkowiczowi to nie, grają jak za karę. Masakra ....
0
Nie ogarniam Xaviego . Niedawno mówił że z Girona i Realem byliśmy lepsi ale przegraliśmy dziś mówi że nie bylismy na wystarczajaco wysokim poziomie w tych meczach . Albo to że w tym sezonie graliśmy lepiej niż w poprzednim ale nie wygraliśmy żadnego tytułu przecież tu nie ma żadnej Logiki dla niego lepszy jest ten który wymieni 20 podań więcej niż przeciwnik ale babole w obronie już się nie liczą. Absurd!!!!
2
Całkiem dobry mecz w wykonaniu Barcy nie było wylewów w obronie graliśmy konsekwentnie przeciwnik dziś mocny bo co oni klepali męczyli nas za wszelką cenę chcieli zamrozić mecz poprzez posiadanie mogło to nas wyprowadzić z równowagi a mimo to dalej konsekwentnie realizowaliśmy nasz plan przy dobrych zagraniach w ostatniej tercji boiska mogliśmy zamknąć ten mecz wcześniej brakowało trochę dokładności, spokoju jak np Yamalowi czy Raphini . Ogólnie mecz na plus bez fajerwerków ale na plus .
7
Polska jest kandydatem do tytułu XD
0
@GeraltzKatalonii Dużo może nie ale to wynikało z tego że w pierwszej połowie BVB miało więcej sił i dlatego Francuzi nie stwarzali dużo sytuacji . Obiektywnie pierwszy mecz na remis w drugim lepsze było PSG. Ale oczywiście gratulacje dla Dortmundu .
2
Tak szczerze to Psg było lepsze i bardziej zasłużyło na awans . Zaraz pewnie będą komentarze przez pryzmat wyniku że BVB zasłużenie ale ile tych sytuacji miało Psg to szok i nie fart że nic nie wpadło oczywiście ja się cieszę byłem za BVB ale obiektywnie wynik niesprawiedliwy . My napewno byśmy to przegrali bo my nie umiemy cierpieć co raz częściej wygrywają na tym najwyższym poziomie drużyny które umią cierpieć bronią i mają szczęście a nie te co kreują mnóstwo sytuacji popełniają jakieś pojedyncze błędy w defensywie i to zaważa na końcowym wyniku i to jest przykre . Ale oczywiście z racji że to przydarzyło się PSG to super :D Jutro pewnie będzie przewazać drużyna z Niemiec a awansuje wiadomo kto .
2
To co oni grają w obronie to jakiś skandal . Jak można tracić bramkę kilka sekund po tym jak się strzeliło? Ja można stracić bramkę chwilę po tym kiedy się ja dopiero stracilo? Ta drużyna nie wyciąga żadnych wniosków nawet jak chwilę jest dobrze to przychodzi Roberto i stwierdza że poda do przeciwnika a po tym wszystko się sypie . Xavi miał po tamtym sezonie sprawić że drużyna będzie grała ładniej w pilke okazuje się że ani nie gramy ładniej w pilke a dodatkowo gramy padake w obronie w tamtym sezonie obrona była nasza mocna strona teraz to pięta achillesa . Gratki dla Girony awansu do Ligi Mistrzów i dla Realu za mistrzostwo Hiszpani a Barca obawiam się że kolejny sezon będzie równie smutny co ten .
0
@Terroriser Pewnie tak tylko co z tego ? Możliwe że za tydzień się przekonamy bo gramy z Gironą . Aktualne narzekanie że wygraliśmy bo obrona przeciwnika była słaba co z tego ? To nasz problem ? Nie więc poczekaj z tym narzekaniem do następnego meczu .
1
Dobry energetyczny mecz było w nim wszystko . Jeśli chodzi o Barce to mogła się dziś podobać na minus te babole w obronie na duży plus rzuty różne i Robert Lewandowski który ma swojego Hattricka. Takie meczyki to ja mogę oglądać :) Veb!!!!
0
To jest jakaś szopka . Nie zdziwię się że tak naprawę nie stać ich na trenera z wyższej półki i tylko dlatego Xavi zostaje żadnych innych argumentów nie widzę a Xavi że kocha klub to będzie mówił brednie takie jak Laporta. Czeski film !
1
Ehh czyli w następnym sezonie nic się nie zmieni ... Zazwyczaj nie jestem za zwalnianiem trenerów ale w tym przypadku niestety tak powinno być . Przegraliśmy ligę mając lepszy skład niż w tamtym sezonie , puchar kóla przegrany , superpuchar też zostajemy ze sztabem przy którym co chwile są jakieś kontuzje a dodatkowo na transfery kasy brak . Szykuje się powtórka z tego sezonu oby tylko nie było gorzej .
3
Od razu powtórzmy karnego Błaszczykowskiego na Euro .
0
HAHAHA . Już Widzew tak raz próbował życzę powodzenia .