messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pan trener dziś najwyraźniej zapomniał że może dokonywać zmian , przypomniał sobie kiedy na tablicy wyniku było 3-0 . Jestem daleki od stwierdzenia że to przez niego przegraliśmy , należy go zwolnic i tym podobne pierdoły , ale trzeba jasno stwierdzić że ten mecz nie wyszedł nie tylko piłkarzom , ale również jemu . Busi dziś nie powinien grać , Semedo nie dał rady , zdecydowanie nie taki skład powinien wyjść na ten mecz . A brak zmian w kluczowym momencie to największy błąd trenera .
4
Chyba sam Andres zdał sobie sprawę po tym meczu , że jego gra w Barcelonie nie ma dalej sensu . Osobiście się nie zgadzam , ale tak odczytałem jego słowa . Cóż trudno , przypuszczam że za jakiś tydzień bądź dwa będzie info o tym że odchodzi po sezonie .
19
Dramat , katastrofa , wstyd , żenada , frajerstwo . Tyle w temacie tego meczu , nie da się napisać niczego sensownego . Rok temu wszyscy śmiali się z Paryża , teraz wiemy jak to jest i wszyscy śmieją się z Barcelony . Bądź co bądź drużyna zasłużyła , bo jak można schrzanić sobie pewny awans po pierwszym meczu wie nasza ukochana drużyna .
0
Mogę wiedzieć jaką tradycję złamała Barca i o co mu chodzi ?
2
Taa ja też ... Mam w nosie ten szpaler , najważniejsze , że Real dostał w ciyry w lidze i naszę plecy będzie oglądał do końca sezonu ligowego :)
1
Ogólnie mecz na plus . W pierwszej połowie graliśmy dobrze , i fajnie się tą grę oglądało , w drugiej natomiast spuściliśmy z tonu co jest zrozumiałe gdyż te najlepsze mecze mają być granę w lidzie mistrzów i tam liczę takie spotkania będą jeszcze miały miejsce z naszej strony . Semedo i Varmalen zasługują na brawa , reszta powiedzmy na sowim optymalnym poziomie :)
1
Rzeczywiście w ostatnich dwóch meczach wydawał się taki nie swój. Ja bym wolał żeby z Leganes grał ale w sposób oszczędnościowy , złapał by rytm meczowy a ryzyko urazu lub zmęczenia było by mniejsze .
0
Trzymam kciuki aby Barca z Realem zagrały w finale . To by było coś niesamowitego nie zależnie od tego kto by wygrał . Jakoś się nie boję co by było jak byśmy ten finał przegrali , przynajmniej by były niezapomniane emocję a czy koniec byłby radosny czy nie to już inna bajka .
0
Po 1. Widziałeś wogóle mecz Liverpool - City albo chociaż skrót ? Po 2. Napisałem tylko że jeśli ten poziom naszej gry się utrzyma to w półfinale odpadniemy. Prawdę napisałem.
3
Wynik bardzo dobry lecz gra nie do końca . Mnie osobiście martwi postawa drużyny w kontekście półfinału . W zasadzie każda drużyna która wygrała swoje mecze czyli Bayern , Real , Liverpool czy nawet city wygląda lepiej od nas . Oczywiście można mówic co by było gdybyśmy mierzyli się z silniejszym przeciwnikiem , być może gra była by dobra jednak trzeba otwarcie powiedzieć , że pozwalaliśmy Romie na zbyt wiele i mamy sporo szczęścia że to się skończyło 4-1 a nie 4-3 np . Pozostaje mieć nadzieje że to tylko słabszy okres a nie jakaś długotrwała zniżka formy . W przeciwnym razie nie mamy szans z pozostałymi zespołami które prawdopodobnie awansują .
2
Reprezentacja Argentyny jest silna ? On coś brał ? W teorii tak , ale w praktyce ta drużyna wygląda na rozbitą , przyjdzie im grać na mundialu to będą trzęść portkami ze stresu .
0
Staram się nie pamiętać o tym kimś. To już przeszłość.
5
Dembele miał zastąpić Messiego ? Błagam .... Messiego nie ma kto zastąpić , a od Dembele bym tego nie oczekiwał tym bardziej że grał na skrzydle a nie na środku jak Messi . Po za tym dopiero co rozegrał kilka meczy więc nie ma co od niego oczekiwać cudów choć fakt faktem trzeba przyznać zagrał kiepsko po za tą jedną indywidualną akcją .
47
Bardzo dobrze się zaprezentował . Mega się zdziwiłem gdy wszedł , myślałem że jest już odkurzony ze składu tymczasem wchodzi i prezentuje się całkiem nieźle Oby to był znak na lepsze jego czasy w Barcelonie .
2
Takie remisy bardziej cieszą jak zwycięstwa w lidze po 4 , 5 do 0. Brawa dla Barcy za ambicje i walkę do końca. Obudzili się panowie od 80 minuty i to wystarczyło choć trzeba przyznać że Sevilla powinna wygrać ten mecz, miała tyle kontr w drugiej połowie gdzie wychodzili trzech na dwóch że musieli to strzelić a jednak nie strzelili . Nie ma co brać na poważnie tego meczu , w środę zagramy zupełnie inaczej .
27
Jeśli to prawda to mnie mile zaskoczył . Do tej pory miałem obraz taki , że Leo raczej nie motywuje nikogo i woli być bardziej schowany a swoją klasę pokazywać wyłącznie na boisku tym razem chyba wziął sprawy w swoje ręce i pokazał że spokojnie może być kapitanem drużyny nie tylko ze względu na umiejętności czysto piłkarskie .
1
Leo się coś przytyło przez to zgrupowanie reprezentacji widzę :D
27
Wspaniale się to czyta ! Więcej takich felietonów w miarę możliwości :)
2
Gorsza ? to mało powiedziane .
0
Zacznijmy od tego że jeśli Messi grałby w drużynie w której nie ma nikogo dobrego sam nie byłby dobry.
1
Po części się z nim zgadzam . Leo nie ma tej charyzmy co Diego , indywidualnie być może jest lepszy , ale to jednak Maradona wygrał mundial i to sie przede wszystkim pamięta . Dopóki Leo nie wygra mistrzostwa świata nie można jednoznacznie stwierdzić , że jest najlepszy w historii . Liczą się najważniejsze tytuły , zawsze tak sądziłem i zdania nie zmienię .
0
Co raz bardziej jego odejście wydaje się prawdopodobne . Tych jego słów nie odczytałem jako raczej zostanę więc przykro się robi . Ehh najpierw Puyol , Xavi teraz Iniesta aż strach pomyśleć co będzie jak Pique albo Messi będą chcieli odejść lub skończyć kariery . Oby już teraz wskakiwali jacyś następcy najlepiej ze szkółki bo potem może być problem .
1
15 lipca dzień moich urodzin i finał mistrzostw świata . Jak to fajnie się poukładało . Liczę na jakiś prezent w postaci zwycięstwa Polski , ale wiem że to mało prawdopodobne . Jak nie Polska to Brazylia bądź Argentyna też jak najbardziej będę się cieszył :)
1
Ten mecz to był typowy sparing . Tak beznadziejnie grającej drużyny jak Atletic to ja dawno na Camp Nou nie widziałem. Aż mi ich szkoda. Niby wynik tego nie pokazuje ale tylko dlatego że w pierwszej połowie byliśmy nieskuteczni a w drugiej totalnie odpuscilismy. To zawsze była drużyna która walczyła a w tym momencie są kompletnie rozbici. Zbieranina piłkarzy którzy pierwszy raz że sobą grają i nie wiedzą co mają robić tak to wygląda. Jeśli o Barca chodzi to to był dobry trening regeneracyjny przed dalszą częścią sezonu.
3
100% racji . Pamiętam jak wchodził do zespołu jako młody talent . Wtedy dostał piłkę i szedł na przebój między 2-3 nie raz 4 rywali i co najlepsze ? mu to wychodziło jednak rzadko asystował . Teraz to wygląda zupełnie inaczej , potrafi swój bajeczny drybling wykorzystać w celu podania w ostatniej chwili koledze z zespołu by ten strzelił . Niesamowicie dojrzał piłkarsko i teraz jest to po prostu geniusz .
0
A mi się marzy finał Barca - Real . Czegoś takiego jeszcze nie było.
1
Wreszcie się poszczęściło w losowaniu . Pozwole sobie na typy drużyn które awansują : Barca, Bayern,Real,City . A potem mecze Barca- Bayern City- Real. Czy taki scenariusz się sprawdzi ? Zobaczymy :D
3
Szczerze to ciężko mi sobie wyobrazić odejście Andresa jednak kiedy do tego dojdzie będzie trzeba to jakoś przetrawić . Pozostaną wspomnienia , jednak liczę że zostanie . Jest nam potrzebny mimo tego , że mamy Coutinho .
0
Nie dobrze . Jeżeli trafimy na City , Real bądź Bayern może być ciężko bez niego . Trzymam jutro kciuki za łaskawe losowanie .
4
Dobry mecz Dembele , widać , że się rozkręca i oby tak dalej :)