messi 94
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawa dla drużyny za zwycięstwo . Bramka Suareza i ta cała akcja to było arcydzieło które nawet we fifie trudno by było skopiować . Imponująca współpraca między Albą a Messim robi wrażenie , ogólnie zadanie wykonane z przesłankami że może być lepiej . Brawo !!!
0
Jeszcze większa obsesja na punkcie bycia lepszym od Messiego zaczęła się wczoraj kiedy odebrał złotą piłkę. Zobaczymy czy ta rywalizacja nie zacznie go męczyć jak Messi znów mu odskocczy na 2 złote piłki więcej; p
2
Też mam takie przeczucie . Nie ma potrzeby by Messi jutro grał , w weekend czeka nas kolejny ciężki mecz w lidzie , więc Leo trzeba oszczędzać . Pewnie wejdzie na ostatnie 20 min z ławki kiedy rywal będzie podmęczony
0
Ci Argentyńczycy mają chyba nie równo pod sufitem . Co im przeszkadza ten pomnik ? tym bardziej że Leo na niego zasłużył . Bez niego by się wogóle do mistrzostw nie zakwalifikowali a i tak niszczą tylko . Powinni być mu wdzięczni , oczywiście nie pisze tu o wszystkich ludziach w Argentynie . Wierze że są tam też ci ... prawdziwi kibice .
2
Prawdziwy kapitan na boisku i po za nim . Trochę brakuje nam takiego charakternego gościa , Iniesta dobrze wywiązuje się w roli kapitana , ale nie ma tej charyzmy co Tarzan . Jeden z trzech największych legend klubowych obok Maldiniego i Giggsa .
0
4 środkowych obrońców + realne alternatywy gdyby 2 obrońców odniosło kontuzje . U nas alternatyw np w zmianie ustawienia nie ma . Nie graliśmy w żadnym meczu za Valverde 3 obrońców , 5 też nie , więc nie ma pewności , że przy kolejnym urazie kogoś z dwójki Verma , Pique ktoś kto nie grał na tej pozycji będzie sobie na niej radził .
0
Katastrofalnie wygląda sytuacja obrońców . Zostaliśmy z dwoma stoperami , dlaczego wypożyczyliśmy Marlona ? Nieodpowiedzialne decyzje zarządu spowodowały że mamy ogromny problem , a nie daj Boże coś się stanie Pique czy Vermalenowi ( a o to nie trudno ) nie będzie miał kto tam zagrać . Jakoś sobie w roli stopera nie wyobrażam Digne , czy Sergio ( z mocnym przeciwnikiem ).
0
Wbrew pozorom Paulinho nie miał wcale takiej prostej sytuacji mimo że pusta bramka . Był odchylony , w dodatku na lewej nodze miał piłkę ustawioną . W telewizji wszystkim się wydaje to takie proste : podaj , strzel , odbierz a w rzeczywistości niekiedy prosta sytuacja wcale nie jest łatwa . Pozostanę przy tym że pech zadecydował , że nie wygraliśmy tego meczu pomimo że oczywiście jakiegoś super spotkania nie zagraliśmy .
1
Pechowy ten remis . Celta strzeliła bramkę gdy Umtiti doznał kontuzje , gdyby bieg normalnie raczej nie strzelili by tej bramki . Zasłużyliśmy dziś na zwycięstwo , byliśmy po prostu lepsi , ale cóż szczęście nie zawsze sprzyja lepszym . Ostatnie 3 mecze to 3 remisy , trochę to niepokojące :/
0
Myślę , że z naszej grupy można być umiarkowanie zadowolonym . Mogło być lepiej , ale też mogło być gorzej . Faworyci turnieju ? na ten moment dla mnie Francja i Brazylia . Nie skreślałbym też Hiszpanii czy Niemców . Polska liczę , że koło półfinału się zakręci , stać nas na to :)
0
Nie tylko w pierwszym składzie jest bramkarz klasy światowej . Rezerwowego również mamy niczego sobie . Dawno nie mieliśmy takiego komfortu w bramce .
0
Pomylił się to mało powiedziane . To był wielbłąd !!
1
Myślę , że można być umiarkowanie zadowolonym po dzisiejszym meczu . Umiarkowanie dlatego bo oczywiście powinien być gol dla Barcelony w pierwszej połowie . Nie wiem jak sędziowie mogli tej bramki nie widzieć , wszyscy na stadionie widzieli tylko nie oni . To jest jakaś kompromitacja na skale światową przy dzisiejszych możliwościach technologicznych których w Hiszpanii nie ma . Potrzebny jest Var jednak on nie we wszystkim pomorze . W Ekstraklasie mamy o wiele lepszych sędziów niż w Hiszpanii a oni nawet przy Varze się czasem mylą , a pomyśleć co będzie tutaj gdy te błazny będą miały możliwość oglądania powtórki . Mam nadzieje , że choć takie sytuacje jak te dzisiaj będą rozwiązywane jednak nie można być tego w 100% pewnym . Póki w Hiszpanii nie zmieni się system szkolenia sędziów to z Varem czy bez dalej będziemy mieć kontrowersje . Te ślepe krety nawet w powtórkach będą miały problem by podjąć słuszną decyzje . Ehh ... :/
2
Nareszcie . Bez niego Barca by się skończyła i przez kilka lat podejrzewam nie zdobywała by żadnych trofeów jednak to tylko takie gdybanie . Najważniejsze , że podpisał kontrakt . Trzeba się skupić by w przyszłości ktoś choć w połowie był tak dobry jak Messi . Trzeba liczyć na jakieś kolejne złote dziecko w La Massi .
3
Wielki piłkarz , wielki człowiek . Móc go oglądać w akcji to swego rodzaju nagroda nawet nie wiadomo za co . Człowiek się cieszy , że żyje w jego czasach .
2
Mats chyba raz na zawsze mnie przekonał do swojej osoby . Tą obrona w ostatniej minucie meczu rewelacja! To jest bramkarz na lata , takiego kogoś potrzebowaliśmy po odejściu Valdesa i wreszcie jest .
2
Jestem zachwycony grą obronną naszej drużyny. Było wszystko : asekuracja , dobre ustawienie , pressing , znakomity Pique który wspioł się na wyżyny swoich aktualnych możliwości, Umtiti nie do przejścia no i Ter Stegen . Nigdy nie graliśmy tak dobrze w obronie , zawsze ta defensywa Kulała nawet za Pepa a teraz ? Wiadomo było że graliśmy na 0- 0 . Pokazał to skład przed meczem , daliśmy radę w pierwszej połowie bez Messiego i udało się dowieść ten wynik do końca . Pokazaliśmy że da się grać bez Leo . Najlepsze jest to że w tej drużynie są jeszcze spore rezerwy, jeśli uda się je wydobyć będę spokojny o mistrzostwo Hiszpani. Wielkie brawa dla drużyny i dla trenera który wykonuje kawał świetnej roboty .
0
Praca wykonana i ważne trzy pkt . Tak można podsumować ten mecz . Cieszy remis w derbach Madrytu , mamy teraz spory komfort , aktualnie tylko Valencia nam zagraża , ale nie sądzę by oni te tempo utrzymali przez cały sezon . To jest tylko i aż 10 pkt nad Realem i Atletico . Wszystko zależy od nas .
2
Kiedy jest w formie to tak , jednak ostatnio Lewandowski wciągał nosem Suareza . Dziś wreszcie jego dobry mecz , oby więcej takich .
2
Znowu świetnie nas wybronił kilka razy . Robią wrażenie te obrony Matsa , potrzeba nam takiego bramkarza .
0
Wreszcie jego dobry mecz i nie chodzi mi tu tylko o bramki . Był aktywny , nie tracił piłek , cały czas pod grą utrudniając obrońcą życie . Oby to był jakiś przełom w jego wykonaniu .
0
Wreszcie . Mam nadzieje , że skończą się te szopki w Hiszpanii choć pewnie dalej jakieś tam kontrowersje będą , ale jedno jest pewne : Będzie ich mniej :)
5
Większość meczy o 20 45 , ale najważniejszy mecz w Hiszpanii i na świecie o 13 . Gdzie tu sens ? Chyba tylko Chińczycy uważają takie rozwiązanie za sensowne . Niech se nagrają mecz jak im późna pora nie pasuje .
0
Noo słuszna sugestia XD
2
Uważam , że powinien dostawać więcej szans . Może nie w każdym meczu grać po 90 min , ale chociaż w większości spotkań wchodzić na zmianę , tymczasem to Gomes zaczął częściej grać .. no cóż xd . Mam nadzieje , że z Denisem nie będzie jak z Thiago i jeszcze długo będziemy mogli oglądać jego grę . Chłopak ma duży potencjał to widać gołym okiem .
10
Niech szanse dostanie Vermaelen . Ten czas to chyba jego ostatnia szansa będzie . Albo zagra i przekona do siebie trenera albo odniesie kontuzje i lada chwila zostanie sprzedany .
0
Nie mówię , że w każdym meczu musi grać pełne 90 min gry . Uważam , że po prostu powinien grać a to że Paco byłby dalej jego zmiennikiem ? cóż trudno , nie da się zrobić tak by wszyscy grali tyle samo .
0
Apeluje do wszystkich kibiców Barcelony aby wspierali Suareza a nie wywalali go z podstawowego składu czy co gorsza z klubu . Tyle dał Barcelonie , że należy mu się cierpliwość od strony fanów . To może być jego gorszy sezon jednak mam nadzieje , że na te najważniejsze mecze w Marcu , Kwietniu i Maju będzie gotowy w 100 %
0
Patrzysz na takiego Mascherano i po prostu cieszysz się , że tyle lat grał w Barcelonie . Absolutny profesionalista . Zawszę się będę o nim ciepło wypowiadać , powodzenia bo zapewne opuści nas po sezonie . Mam nadzieje , że kiedyś tam pojawi się na Camp Nou w roli widza :)
0
Ja się zaczynam zastanawiać skąd te wszystkie rekordy skoro wydaje się , że Messi pobił wszystkie możliwe . Jak widać zawsze się coś znajdzie . Ten pierwszy jest bardzo prestiżowy bo Messiemu brakuje do Ronaldo kilku bramek i ta rywalizacja o miano najskuteczniejszego zawodnika ligi mistrzów zapowiada się elektryzująco . Przez najbliższy czas będę zacierał ręce na tę rywalizacje .